Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 89, kokku 115 EsimeneEsimene ... 3979878889909199 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 761 kuni 1 780, kokku 2288
  1. #1761
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas Icanbeatthis Vaata postitust
    Eeldame, et 40 EUR on 40 minutit rääkimist, siis ei ole see kohe kindlasti liialdus. Kui helistad neile, kuuled " press one if you want ... ", press 2 if you speak ... jne. Juba see peaks raha võtma. Igasugu isikuandmete jms andmine võtab aega, probleemi kirjeldamine võtab aega, uurimine võtab aega. Teinekord ütlevad, et uurivad mis viga. Probleemi ei lahendata. Pead tagasi helistama. Kogu jama jälle uuesti kirjeldama.
    Eeldame ikka, et 40 EUR on minimaalselt 90min rääkimist, siis see teeb asja juba "natuke" kaheldavaks.

    Kui midagi eelnevalt selgusetuks jäi, siis KASUTAGE SKYPE VÄLISMAALE HELISTAMISEKS!

  2. #1762

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Mina olen üks neist inimestest kes ei kasuta skype.
    Ja miks eeldada, et 40 EUR on minimaalselt 90 min rääkimist, kas kõik paketid on lagi 50 cent / min to London?

  3. #1763
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas Icanbeatthis Vaata postitust
    Mina olen üks neist inimestest kes ei kasuta skype.
    Ja miks eeldada, et 40 EUR on minimaalselt 90 min rääkimist, kas kõik paketid on lagi 50 cent / min to London?
    Miks inimesed sinu eest peavad neid asju välja uurima?
    Skype mittekasutamine on su oma vaba valik ja seega pole mõtet kurta, et sind nööritakse kalliste hindadega.

  4. #1764

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Miks inimesed sinu eest peavad neid asju välja uurima?
    Skype mittekasutamine on su oma vaba valik ja seega pole mõtet kurta, et sind nööritakse kalliste hindadega.
    WTF sa ajad? Kõigepealt ajad mulle, et lollid saavad kirikus ka peksta ja ainult tundmatud/halvad mängijad omavad probleeme MB-ga.
    " kas kõik paketid on lagi 50 cent / min to London? " > See ei ole tegelikult küsimus. Ma tean et kõik paketid ei ole alla 50 senti või odavamad, aga sinul pole ma palunud midagi uurida.

    Skypega pole mul lihtsalt midagi teha, MB-sse helistan aastas ehk 2-3 korda. Eraldi Moneybookersi pärast ma ei pea ju ometi skype kasutama hakkama .

  5. #1765
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas Icanbeatthis Vaata postitust
    WTF sa ajad? Kõigepealt ajad mulle, et lollid saavad kirikus ka peksta ja ainult tundmatud/halvad mängijad omavad probleeme MB-ga.
    " kas kõik paketid on lagi 50 cent / min to London? " > See ei ole tegelikult küsimus. Ma tean et kõik paketid ei ole alla 50 senti või odavamad, aga sinul pole ma palunud midagi uurida.

    Skypega pole mul lihtsalt midagi teha, MB-sse helistan aastas ehk 2-3 korda. Eraldi Moneybookersi pärast ma ei pea ju ometi skype kasutama hakkama .
    Ma olen üsna kindel, et kõikidesse(vb on paaril paketil paar erandit) Euroopa suurtesse (lääne)riikidesse on lagi 50c/min.
    Skype konto ei olegi mingi sunnitud asi. Konto tegemine võtab 5min, aastas paar korda installimine ka teine sama palju, raha peale kandmine 1-2min. Tundub natuke optimaalsem kui telefonikõnede eest 25€ maksta.
    PS. Swedbank teeb täpselt samasuguseid erroreid ja võtab pärast selgituse/vabanduseta raha ära. Ainus vahe on see, et sinna helistamine on odavam.

    Järgmine kord küsi eelnevalt, mis raha päritolu on.

  6. #1766

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Skype konto tegemine on kerge, sellega nõustun. Instaleerimine samuti. Ainuke aga on, et kuhugi helistada on mikrit vaja. Seda mul, aga pole ja korralik mikker maksab ka 15 vähemalt ma arvan. Ma ei tea, lihtsalt pakun.

    Ja kui mulle on eelnevalt saadetud kiri, et võin võita pappi, kui maksan oma kaartiga või võtan kaartiga raha välja ja seejärel tekkib kontole tasuta papp, mis sa ise arvaks, kust see pärineb ???
    Jääb selline tunne nagu oleksid MB-s töötaja, et seda sitta firmat niimoodi kaitsed.

  7. #1767

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Muidugi ma ei arva, et sa töötad seal, aga käitud kahtlaselt sedamoodi.

  8. #1768
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Ma arvan lihtsalt, et enamik siinse threadi probleemidest on vähemalt osaliselt kasutajate enda viga/laiskus/rumalus. Pangandusega seotud teemad on päris tihti üsna retarded(eriti Eestis), aga ma veel ei ole märganud, et mingit konkreetset firmat püssi ähvardusel kasutama sunnitakse.

    Mina arvaks esimese asjana, et ma otsiks selle kirja üles ja loeks läbi, millised on võimalikud auhinnad. Kui seal on selline rida: "Daily prizes include cash, up to €100, football shirts and Euro 2012 footballs.", siis ma ilmselt saaks aru, et €107 ja €144 ei ole auhinnad. Auhindu võites saadetakse lisaks tavaliselt uus kiri.

  9. #1769

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Emeilis ei olnud kirjas imo, mis summasi võib võita, lihtsalt you can win cash and all. Hetkel meili tsekkides tuli meelde, et see ei olnudki meil, vaid selline teade tekkis kui logisin MB-sse.

    See onmõttetu vaidlus, eeldame et sinule tekkib samuti kontole free money ja oled eelnevalt sellise kirja saanud .
    Kas sa raiskad oma aega/raha sellele, et veenduda 100%, et see siiski on võidetud papp ?

  10. #1770

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    tasuta lõunaid ei ole olemas ... ma pole yhtegi emaili saand poole a jooksul et skrill tasuta raha pakub, va erinevad kampaaniad ala 5x punktid etc

  11. #1771

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    tasuta lõunaid ei ole olemas ... ma pole yhtegi emaili saand poole a jooksul et skrill tasuta raha pakub, va erinevad kampaaniad ala 5x punktid etc
    Nagu ma täpsustasin see ei olnudki meil, vaid MB-sse sisselogides tuli selline teade ette.
    Miks ma peaks sellist asja valetama?

  12. #1772
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas Icanbeatthis Vaata postitust
    Skype konto tegemine on kerge, sellega nõustun. Instaleerimine samuti. Ainuke aga on, et kuhugi helistada on mikrit vaja. Seda mul, aga pole ja korralik mikker maksab ka 15 vähemalt ma arvan. Ma ei tea, lihtsalt pakun.

    Ja kui mulle on eelnevalt saadetud kiri, et võin võita pappi, kui maksan oma kaartiga või võtan kaartiga raha välja ja seejärel tekkib kontole tasuta papp, mis sa ise arvaks, kust see pärineb ???
    Jääb selline tunne nagu oleksid MB-s töötaja, et seda sitta firmat niimoodi kaitsed.
    kui sul vähegi narmaalne telefon on siis lae skype sinna peale ja pole vabseee mingeid probleeme. täiesti mõttetu selgitamine sinu poolt. kui tahad probleemile lahendust siis pane ajud tööle mitte ära kurda kui raskeks kõik sinu jaoks tehtud on. fffssssssssssss

  13. #1773
    Jube Noob Kasutaja Nylander avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tartu
    Postitusi
    175

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    väike OT praegusest liinist, aga küsimus sihuke, et tegin endale SWEDI spetsiaalselt selleks, et MB ja panga vaheline raha liikumisele kuluv aeg oleks minimaalne, proovin hetkel instant upload swed-MB, ja kirjutab sellist teksti ja nö loadib "We are waiting for confirmation from our provider. Please be patient", et kaua selline asi võtab?

  14. #1774

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    2 min. max tavaliselt

  15. #1775
    Jube Noob Kasutaja Nylander avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tartu
    Postitusi
    175

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    2 min. max tavaliselt
    äkki seisab asi selle taga et ma pole lisanud swedi pangalisti MBs.

  16. #1776
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Olen täitnud tingimused saamaks VIP accounti. Mis kohustusliku promotion code`i ma sinna paneks ?

  17. #1777
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    On kellelgi olnud, et poes kaardimaksel failides läheb summa maha ja mõne päeva pärast kaob ka broneering kuid historys pole näha midagi ning kirjale vastatakse, et oodake 14 päeva bla bla kuid raha ikka ei tule arvele selle ajaga? On lootust saada tagasi veel see?

  18. #1778
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Kindlasti saab tagasi, siiamaale pole midagi kaduma jäänud. Ise olen 2 nädalaga tagasi saanud failinud makse poes. Kui automaadist sain vähem raha siis tuli nädalaga tagasi.
    Siiamaale pole küll MBga erilisi probleeme olnud v/a see et üsna aeglane on see asi neil. Ma käiks neile pinda edasi ja võtaks supporti kõne ka.

  19. #1779
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Jah, aga kui failinud makse bronn kaob ka ära ja raha tagasi ei tule? Pmst iga päev olen jälginud ja arvestanud koos muude liikumistega, kas on tulnud raha.

  20. #1780

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Mul oli mingi üleeelmine aasta sama jama. 2 nädalat minimaalselt läheb aega.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES