Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 90, kokku 115 EsimeneEsimene ... 40808889909192100 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 781 kuni 1 800, kokku 2288
  1. #1781
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Teil ka mingi kepp MBga atm? Mul tuli 50daala cashout, sellest jäi lambist alles 11,19 daala ja 27 on bronnitud, kokku ei tule ikka 50. asdjhsjkaka

  2. #1782
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Mul hetkel mõlemad balanced 0. kuigi oli seal raha eile. Seega vist mingi kepp jah.

    E: vaatan et Selveris on historys 2x ühte makset maha võetud samas summas. Tuleb jälle hakata seda taga ajama.
    Viimati muudetud estdonk poolt : 15.07.12 at 11:18

  3. #1783
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Nii mul vennal mberis selline case,et müüs stuffi ja raha sai mberisse,makse oli 6-s osas ,et võimaliku scammi vältida ja ,et mõlemal poolel oleks kindlam. Diil toimus siis c kuu tagasi ja 13.07.12 15.05 on toimunud kõikidel ülekannetel mis selle villase poolt tuli Receive money cancallation,ühesõnaga villasel on õnnestunud ikkagi scammida ja kuu hiljem oma raha tagasi saada,mis kuradi ajast saab mberis chargebacki teha??? Ja mis nüüd edasi? Helistame mb ja küsime dafuck did just happen? Kas see villane võis mingi repordi esitada mberisse ja öelda ,et ta on scammi saanud ja niimodi raha tagasi nõuda ja kuidas see tõestamine siis lõppuks peaks välja nägema ,et villane on hoopis petis?

    Any toughts? Peale selle,et helista mbisse ja elu nagu lill

  4. #1784
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Kui tegemist eestlasega siis kindlasti vaata googlest mis tüübiga tegu on, raha saatmisel kindlasti on ees ja prk nimi. MB paneb kontod kinni ka siis kui kahtlaselt accoundilt tuleb raha, st kui mingi scammer saadab sulle siis pannakse ka sinu oma kinni.
    Kõige kindlam on siiski MBst küsida ja rääkida kuidas asi oli. Kui helistamist kardad siis võid ju kirja saata.

  5. #1785
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas estdonk Vaata postitust
    Kui tegemist eestlasega siis kindlasti vaata googlest mis tüübiga tegu on, raha saatmisel kindlasti on ees ja prk nimi. MB paneb kontod kinni ka siis kui kahtlaselt accoundilt tuleb raha, st kui mingi scammer saadab sulle siis pannakse ka sinu oma kinni.
    Kõige kindlam on siiski MBst küsida ja rääkida kuidas asi oli. Kui helistamist kardad siis võid ju kirja saata.
    Ei ole eestlasega tegu ja konto on tõesti kinni pandud ja järjekordne doc request( 3-4 kord),selge pilt siis kuhu raha kadus ja miks konto jälle lockis ja ei ole mul helistamise vastu midagi,venna konto ja ütlesin talle kohe ,et helistagu ,aga ta ütles ,et ta liiga tilt ja ei suuda nendega rääkida rahulikuks jäädes. Eks siis nüüd tuleb uurida kas on võimalik toda raha ka tagasi saada, tänud vastuse eest..

  6. #1786
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Villane võis saata Sinu vennale scammitud money. Sel juhul võetaksegi rahad ära ja pannakse MB lukku. Ise jäin oma MB kontost ja mõnesajast taalast ilma. Olen isegi otsekontake kasutades suhelnud kõrgemate juhtidega ja abi ei ole.

  7. #1787

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Ma ei tea kas ma olen eriline lakbox või mis, kuid mul pole mitte kunagi mitte ühtegi probleemi olnud MB'ga .. + kui VIP oled liiguvad asjad eriti kiiresti .. (tho ma maksan MB kaardiga poes väga harva)

  8. #1788
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Igastahes konto sai lahti ja seda raha mis võeti tagasi ei saa,kuidas see süsteem käib siis seal,kas igaüks võib oma raha tagasi nõuda mis ta saatnud on või võetakse ainult siis kui raha on scammitud,kahtlasest allikast,rahapesuga seotud?

    Email suppordis on selline valik: Send money-I wish to cancel a send money transaction-The transaction is a normal send money transaction.

  9. #1789
    FPP Pro Kasutaja saugakarel avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Value Town
    Postitusi
    288

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Vaatasin oma hiljutisi kaarditehinguid ja avastasin et ühel päevlal tehtud kolm tehingut on MB duubeldanud. Ehk siis raha on võetud kaks korda sama asja eest.
    On kellegi veel sellist jama olnud ning kuidas ja kui kiiresti korda sai?

  10. #1790
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas saugakarel Vaata postitust
    Vaatasin oma hiljutisi kaarditehinguid ja avastasin et ühel päevlal tehtud kolm tehingut on MB duubeldanud. Ehk siis raha on võetud kaks korda sama asja eest.
    On kellegi veel sellist jama olnud ning kuidas ja kui kiiresti korda sai?
    On jah, suht paljudel siuke case olnud. Kui ise ei mölise siis miski 2. nädalaga tehti korda mul vist, aga kui kirjutasin, siis sain samal päeval asja korda.

  11. #1791
    FPP Pro Kasutaja saugakarel avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Value Town
    Postitusi
    288

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Siis tuleb mölisema hakata. Mis emaili adre neil on seal millele saata?

  12. #1792
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas saugakarel Vaata postitust
    Siis tuleb mölisema hakata. Mis emaili adre neil on seal millele saata?
    Logi sisse ja contact us alt saada.

  13. #1793
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Mul ka hetkel sama asi, miski 3 makset on duublis.

  14. #1794
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Sama siin, Eile panin kirja teele juba.

  15. #1795
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas saugakarel Vaata postitust
    Vaatasin oma hiljutisi kaarditehinguid ja avastasin et ühel päevlal tehtud kolm tehingut on MB duubeldanud. Ehk siis raha on võetud kaks korda sama asja eest.
    On kellegi veel sellist jama olnud ning kuidas ja kui kiiresti korda sai?
    Mul ühte tehingut oli 4x võtnud maha ja mitmeid topelt... ütlevad, et mingid tehnilised probleemid praegu ja et rahaliselt keegi ei kannata. Eks näis, oleks aeg korda saada see pask juba lõpuks. Ei saa normaalselt kaardi kasutada seni, pärast hakka neile selgeks tegema, palju vahepeal maksnud oled ja palju olema peaks peal. Väga häiriv see teema kõik hetkel, üks 25. juunil failinid makse ka tagasi tulemata veel.

  16. #1796
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas estdonk Vaata postitust
    Mul hetkel mõlemad balanced 0. kuigi oli seal raha eile. Seega vist mingi kepp jah.
    Mul sama case. Reedel telefonis öeldi: techinacal issue ja lubati õhtuks/laup hommikuks korda teha. Nüüd hakkas neljas päev jooksma kui balance 0. Nv-l veel raha laekunud mb-sse mida history all näitab aga balance suur null. Varem pole probleeme olnud ja kaardiga maksan harva.

    E: Mul siis atm withdrawal topelt maha läinud
    Viimati muudetud Ahangama poolt : 16.07.12 at 09:45

  17. #1797
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Thank you for contacting us.

    We would like to confirm that an accounting error has led to the wrong balance being displayed in your account.

    We apologize for this. Please be informed that we are currently working on the issue at hand and our endeavor is to resolve it in the next 2 business days. Rest assured that there would be no financial losses on your end.

  18. #1798
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    On kellelgi need jamad juba lõpetatud? Mul mitte.

  19. #1799
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Ei ole veel midagi lahenenud. Ikka kontol 0. 2+2s ja PokerStrategy`s on ka teema ja tundub et päris paljudel on maksed ja atm väljavõtted 2-3x maha võetud. A ju ikka tuleb tagasi varsti, alati on tulnud.

    E: Ei tea kas hetkel on ohutu kanda raha MBsse. On keegi proovinud ja kas on raha alles jäänud arvele?
    Viimati muudetud estdonk poolt : 17.07.12 at 13:15 Põhjus: uus küsimus hingel

  20. #1800
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Eile tuli küll 150daala cashout üle ja kandsin ruttu boonuseks tagasi peale. Aga vanad kasjakid jäid alles ja siiani. Kaardiga igatahes maksta ei julge enne kui kõik rahad on tagasi kontol.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES