Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 70, kokku 115 EsimeneEsimene ... 2060686970717280 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 381 kuni 1 400, kokku 2288
  1. #1381
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Oeh...no minul pole vaja midagi tõestada. Ju ma siis jooksen lihtsalt üle EV ja minult millegi pärast ei võeta seda feed...

  2. #1382
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Makstes ei lähe mingit 1,99% feed. Olete ise testinud või niisama targutate FAQ põhjal?

  3. #1383
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Kuidas ei lähe feed kui valuutad on erinevad? Kui mul eelmine aasta oli konto EEk, kaart EUR ja maksin eekides, siis iga kaardimakse pealt läks maha ca 3,6% rohkem(ehk siis topelt konverteerimine). Kuidas praegu on, ei tea.

  4. #1384
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    no ma ei tea kui eekid olid siis mul kaart doltsides siis mingit feed ei läinud kui poes sellega maksin, nüüd pole muidugi kasutanud kaarti juba pikka aega

  5. #1385

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    pole ka mõned kuud poes maksnud selle kaardiga, aga vanasti ei läinud ka minul mingit feed maha

  6. #1386
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Kuidas ei lähe feed kui valuutad on erinevad? Kui mul eelmine aasta oli konto EEk, kaart EUR ja maksin eekides, siis iga kaardimakse pealt läks maha ca 3,6% rohkem(ehk siis topelt konverteerimine). Kuidas praegu on, ei tea.
    Tundub üsna ajakohane info siis.

  7. #1387
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Juhtus selline huvitav olukord, et proovisin laupäeval(kui need ajalooliselt kõvad vihmad Tallinnas olid ja igast intrawebsid failisid) MB kaardiga automaadist raha välja võtta, aga mul ei õnnestunud see. Veateade kõlas umbes midagi sellist: "Could not connect to card provider". Nüüd aga avastasin, et kontolt on siiski raha maha võetud. MB-d ei saa vist veel tülitada, kuna koduka historys seda veel näha pole(läheb mingi 3 päeva, woteva) ja mul on vaja vaidlustamiseks konkreetne makse/väljavõtt valida. SEB-sse ka minna ei saa, sest olen oma ID-d ära joonud.

    Kelle kala see on? Kui on panga, siis ma eeldan, et nad näevad ilusti ära, et ahah, raha välja ei antud, maksame talle nüüd siis ära. Kõige jubedam oleks vist see stsenaarium, kui pank ja MB peavad omavahel suhtlema hakkama, siis on gg monies for a long time.

  8. #1388
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Ära muretse, see ilmub tagasi arvele, mul mingi 5x vähemalt juba olnud. Kuskil 3 päeva jah ja siis on arvel tagasi, viimane kord juhtus lätis selline asi.

  9. #1389
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    No pakun, et sama case mis poes maksmisel kui makse failib, aga raha broneeritakse. Mõne päeva pärast bronn tühistatakse. Pakun, et need juhtumid on kõik MB kalad(või omavahelise netiühenduse), sest Eesti kaardid ei faili ju kunagi. Ja kindlasti saab meie pank aru, et raha ei väljastatud, aga on vist olnud juhtumeid, et MB ei saa aru sellest.

  10. #1390
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Juhtus selline huvitav olukord, et proovisin laupäeval(kui need ajalooliselt kõvad vihmad Tallinnas olid ja igast intrawebsid failisid) MB kaardiga automaadist raha välja võtta, aga mul ei õnnestunud see. Veateade kõlas umbes midagi sellist: "Could not connect to card provider". Nüüd aga avastasin, et kontolt on siiski raha maha võetud. MB-d ei saa vist veel tülitada, kuna koduka historys seda veel näha pole(läheb mingi 3 päeva, woteva) ja mul on vaja vaidlustamiseks konkreetne makse/väljavõtt valida. SEB-sse ka minna ei saa, sest olen oma ID-d ära joonud.

    Kelle kala see on? Kui on panga, siis ma eeldan, et nad näevad ilusti ära, et ahah, raha välja ei antud, maksame talle nüüd siis ära. Kõige jubedam oleks vist see stsenaarium, kui pank ja MB peavad omavahel suhtlema hakkama, siis on gg monies for a long time.
    Tavaline krediitkaarti broneering, mille tagastamine võtab aega päevi, halvemal juhul nädalaid :)

  11. #1391
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Kui kedagi peaks kunagi huvitama, siis raha tuli automaatselt kontole tagasi 16-17 päevaga.

  12. #1392

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Mul oli sama asi kunagi ja tõmbasin kõne peale MBsse ning otsiti 2päevaga raha välja. (SEBi automaat kah)

  13. #1393

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Mul hetkel ka 75 euri kadunud. PTRi ost declineti ja v22nati raha ikka maha .. kui ylehomseks tagasi pole, siis peab helistama. Kuidagi kahtlane systeem neil .. nahhui nad selle raha bookivad kui transaction declined .. pangad ju nii ei tee ffs.

  14. #1394
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Mul hetkel ka 75 euri kadunud. PTRi ost declineti ja v22nati raha ikka maha .. kui ylehomseks tagasi pole, siis peab helistama. Kuidagi kahtlane systeem neil .. nahhui nad selle raha bookivad kui transaction declined .. pangad ju nii ei tee ffs.
    +1, Endal raha samamoodi kadunud:(

  15. #1395
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Kas peale seda kui nad mulle kirja postkasti saadavad hakkavadki cashoudid panka kiiremini käima ? Viimane kord hommikul cashoutisin ja õhtul oli swedis olemas juba, solid värk.

  16. #1396

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Kui keegi on raha mb-sse pannud swedist pangaülekandega, siis kaua teil see tavaliselt loadinud on? See peaks olema instant ja kui olen paroolid asjad sisestanud swedis, siis mingi üle 5 min laeb. On see normaalne?

  17. #1397
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Üldjuhul kähku ka 5 min aga on ka päevi probleemide korral läinud.

  18. #1398
    FPP Pro Kasutaja lauri89 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    206

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Nädal tagasi näitas ka seda ja siis mingi hetk sai kanda ja nüüd jälle? Ma pole mingit kirja saanud. Just kandsin PS-st MB-sse ja tahaks välja saada...
    ADDRESS VERIFICATION – STEP 2
    Your verification letter was sent to the address registered on your account on 13/07/2010. This letter contained a 6 digit verification code which you can enter below:

  19. #1399
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas lauri89 Vaata postitust
    Nädal tagasi näitas ka seda ja siis mingi hetk sai kanda ja nüüd jälle? Ma pole mingit kirja saanud. Just kandsin PS-st MB-sse ja tahaks välja saada...
    ADDRESS VERIFICATION – STEP 2
    Your verification letter was sent to the address registered on your account on 13/07/2010. This letter contained a 6 digit verification code which you can enter below:
    helista supporti, ma sain nii korda

  20. #1400
    FPP Pro Kasutaja lauri89 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    206

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Aga miks pokkerisse kanda saab ja välja mitte :S

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES