Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 58
  1. #1
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    BUY datamined hands

    http://www.handhq.com/Buy-datamined-hands.aspx



    leidsin sellise koha, ostan sealt ongame käsi varsti kohe 20 dollari eest saab 800 000 kätt

  2. #2

    Re: BUY datamined hands

    isegi olen ostnud, töötab.

  3. #3
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: BUY datamined hands

    Ma kavatsen osta pokertableratings.com'ist 5m PS FR NL200 kätt 175$ eest + paar tuhat durrrri FR kätt.

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: BUY datamined hands

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    Ma kavatsen osta pokertableratings.com'ist 5m PS FR NL200 kätt 175$ eest + paar tuhat durrrri FR kätt.
    Ja mis nende kätega teed?

    Kui tahad priskeid statte saada, siis see on ilmselge $175 põletamine, kui aga vastaste mängu põhjalikumalt uurida, siis väga hea investeering. Aga fakt on see, et enamus mängijaid (s.h. ka mina) ei viitsi endagi mängu uurida, rääkimata siis vastaste omast.

  5. #5
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: BUY datamined hands

    minu jaoks 800 000 kätt on juba OK limiidi kohta, sain just kätte ja ülihea nagu regularide kohta kõik olemas :-* ise saaksin sama sampli 2a mängides

  6. #6

    Re: BUY datamined hands

    overrated mõttetus

  7. #7
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: BUY datamined hands

    Ja ongi täitsa lubatud selline asi?

  8. #8
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: BUY datamined hands

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ja mis nende kätega teed?

    Kui tahad priskeid statte saada, siis see on ilmselge $175 põletamine, kui aga vastaste mängu põhjalikumalt uurida, siis väga hea investeering. Aga fakt on see, et enamus mängijaid (s.h. ka mina) ei viitsi endagi mängu uurida, rääkimata siis vastaste omast.
    mõllan mingi 48h PT reports'is ja uurin kas ThJh on populaarsem kui TcJc, mis on keskminesed statid, palju on võitvaid regulare, kas on üle 50VP$IP(hands>100k) plussis mängijaid, kui palju kekmiselt teenitakse 22,AA,69s, kas mõni vend open foldib QQ UTG jne jne..

    siis kulutan umbes 24h vastaste mängu uurimiseks

    muidugi saan prisked statid. eks ma sean mingi filtri et viimase poole aasta käed kuvaks HUDi aga pmt üle 50k käe on vaja et teada saada mitu % vastane foldib riveris raisi peale jne..

    aga põhiliselt ostan 5m HH et PTis Table trackida.
    siis leian insta kõik 75/2/1 - 10k fishid ülesse ja lauad kus winrate on -15BB/100

    pmt miks mitte raisata 1bi sellise info peale? :)

  9. #9
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: BUY datamined hands

    Ostke siis juba kamba peale, mitte igaüks eraldi. Juhul kui sama limiit muidugi.

  10. #10

    Re: BUY datamined hands

    Üle 1000k käe pole mingil juhul vaja ühe limiidi jaoks, need on tavaliselt kahe viimase kuu kohta. See maksab suurusjärk 30-50$. Kui mängima hakkad, siis kogunevad juba statid kiiresti. Iseenesest on see handhq toimiv koht, kui lähed uude tuppa täitsa puhta lehena, siis IMO lausa hädavajalik ja rahaliselt tasub kindlasti ära. Saad juba esimese käega panna mõnele 7% 3bettijale light 4beti ;D

  11. #11
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: BUY datamined hands

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Ostke siis juba kamba peale, mitte igaüks eraldi. Juhul kui sama limiit muidugi.
    eks ma pärast võin foorumisse DB müüki panna mingi 75$

  12. #12
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: BUY datamined hands

    Eem ma Variatsiooni jutust nüüd ei taju, Starsis on keelatud datamine'tud käte kuvamine lauda. Vahele jäädes võib saada kiirelt lifetime banni. Või olen mina millestki väga valesti aru saanud?

    Ongame on see lubatud ja Ranka kunagi isegi tegi paar nädalat head ja saatis hiljem käsi tahtjatele.

    Edit // Juba vist tajun valesti, et sa siiski lauda neid ei kuva, my bad sel juhul.

  13. #13
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: BUY datamined hands

    Minu arust analüüsi ka ülihea teha, kui näed oma limiidi suurimaid võitjaid

  14. #14
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: BUY datamined hands

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Eem ma Variatsiooni jutust nüüd ei taju, Starsis on keelatud datamine'tud käte kuvamine lauda. Vahele jäädes võib saada kiirelt lifetime banni. Või olen mina millestki väga valesti aru saanud?

    Ongame on see lubatud ja Ranka kunagi isegi tegi paar nädalat head ja saatis hiljem käsi tahtjatele.
    Kuidas tehakse kindlaks, et mu andmebaasis on dataminitud käed, mitte mu enda 10 a kombineeritud databaas? Keelatud võib olla aga vahele võimatu jääda. Ja mängin ise õnneks ongames ka, kuid http://forumserver.twoplustwo.com/45...l#post11564977 inimestel küll mingeid probleeme pole.

  15. #15

    Re: BUY datamined hands

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Vahele jäädes võib saada kiirelt lifetime banni. Või olen mina millestki väga valesti aru saanud?
    Palun selgitage mulle, kuidas on võimalik vahele jääda sellise asjaga :o

  16. #16
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: BUY datamined hands

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Eem ma Variatsiooni jutust nüüd ei taju, Starsis on keelatud datamine'tud käte kuvamine lauda. Vahele jäädes võib saada kiirelt lifetime banni. Või olen mina millestki väga valesti aru saanud?

    Ongame on see lubatud ja Ranka kunagi isegi tegi paar nädalat head ja saatis hiljem käsi tahtjatele.

    Edit // Juba vist tajun valesti, et sa siiski lauda neid ei kuva, my bad sel juhul.
    ja ma arvan et algu saad ikka paar hoiatust... mitte kohe lifetime ban.. see oleks veits pointless..

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: BUY datamined hands

    1)seda on võimatu kindlaks teha.
    2)olen ise kasutanud, mitte kyll ostnud, aga aitäh eest saanud ja pole mind keegi bänninud.

  18. #18
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: BUY datamined hands

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    1)seda on võimatu kindlaks teha.
    2)olen ise kasutanud, mitte kyll ostnud, aga aitäh eest saanud ja pole mind keegi bänninud.

    +2

  19. #19
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: BUY datamined hands

    mis 2+2 räägib selle life-bani värgist?
    on keegi reaalselt vahele jäänud?

  20. #20
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: BUY datamined hands

    Vahele jäämine on põhimõtteliselt võimatu, rohkem selline enda südametunnistuse asi :)

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES