Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 67, kokku 115 EsimeneEsimene ... 1757656667686977 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 321 kuni 1 340, kokku 2288
  1. #1321

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas Skyline Vaata postitust
    Probleem selline, et MBs 90day outgoing limiit täis, dokumendid ja pangakontod on verified ehk siis nendega suurendada enam ei saa. On keegi ehk kokku puutunud sellise teemaga ja oskab öelda kas 21k€ on max 90day limit?
    Mul on 2x tõstetud, korra ka lihtsalt küsimise peale, saatsin kirja a la "et ma nii lojaalne ja püsiv klient jadjada et tõstke pliks" töötas aga see oli oma 2+ aastat tagasi, ei tea kas nad on oma poliitikat vahepeal muutnud aga küsida maksab küll.

  2. #1322
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Saatsin kirja neile, eks näis mis vastavad, nagu lugeda võib, suhtleb support üsna harva kliendiga?

  3. #1323
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Mulle tulid õhtul saadetud kirjadele vastused järgmiseks hommikuks ja hommikul saadetud kirjadele sama päeva õhtuks. Mis on suht OK. (kuigi samal ajal suhtlesin ühe pokkeritoa suppordiga ja vastus tuli alla 1 minuti )

  4. #1324
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    kas kellelgi sellist jama on olnud MB-ga?
    Your credit/debit card deposit limit 0.00 EUR
    Remaining 0.00 EUR

    nagu mis mõttes, omarust küll mingeid hulle deposiite teinud ei ole ja kuidas see järsku null saab olla? kuidas seda suurendada? ja kuna tegin deposiidi ja ei pannud seda remaining 0 tähele siis declines mu deposiidi ära aga samas pangakontolt läks raha maha. mida sellises olukorras teha?

  5. #1325
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas Skyline Vaata postitust
    Saatsin kirja neile, eks näis mis vastavad, nagu lugeda võib, suhtleb support üsna harva kliendiga?
    Helista

  6. #1326
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    Helista
    Sain korda, vastati suht kiirelt isegi.

  7. #1327
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas Skyline Vaata postitust
    Sain korda, vastati suht kiirelt isegi.
    helistades on nad väga abivalmid ikka

  8. #1328
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Noooo kõigepealt ootan väga kaua pokkerist rahasid MB-sse,et saaks õlut ja värki.
    Saan siis täna kätte ja uus probleem

    Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction.

    To unlock your account, you must upload funds into your Moneybookers account via bank transfer.

    Miks nad n*ssivad mind nii?
    olen kasutanud MB-d mitu aastat ja probleeme pole.
    Tegin nüüd bank tranfseri ära ja nüüd veel ootamist 2 päeva juhuu

    On kellegil sarnaseid kogemusi?

  9. #1329

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tere.
    Mure selline, et tegin Starsist MB-sse väljamakse. Nagu alati, no probleemo paar tundi ja raha üle.
    Nii lähen siis poodi ja hakkan raha välja võtma, ütleb raha pole peal. Lähen automaadi juurde, sama laks.
    Siis tulen kodu tagasi, login enda MB ja vaatan mis värk on.
    Balanace: 200 EUR, Avaible Balance 3 EUR
    Krt mul on nii sitt inglisekeel et ma ei saa aru kah kuidas ma saan seda avaible balance suuremaks. Mis võimalused mul selleks on? Krediitkaarti mul ei ole ja oma pangakontost ma ei saa neile sentigi saata [ saan aru et see on 1 variant ], sest mul pangakonto kinni. Mis võimalusi veel on ja kas neile helistades vms saab selle asja täna korda? Olen ausaltöeldes selle cashiga täna arvetanud.
    Aitäh vastamast.

  10. #1330
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Võib-olla on raha bronnitud? Palju sul raha oleks pidanud olema kaardil ja palju poes ost maksis? Siin kunagi räägiti, et ost ei läinud läbi, aga raha bronniti ära...

  11. #1331

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    No mul peab kontol olema ca 7 korda rohkem kui see summa mille eest ma poest osta üritasin.
    Neilt sain sellise kirja,
    Thank you for contacting us.

    We would like to kindly inform you that when you initiate a payment with your Moneybookers Master card, we reserve the amount and it is removed from your Moneybookers account balance. Please be kindly informed that when a withdrawal on ATM has not been successful, the funds will be returned to your Moneybookers account balance within 14 days.

    In addition, please be kindly advised to initiate one of our name verification procedures. To do so, please go to "My account" > "View limits", and complete the most convenient name verification procedure.

    We sincerely apologize for any caused inconveniences.

    Best regards,
    Amy
    The Moneybookers Team

  12. #1332
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Siis ei oska öelda. Kui just 7 korda ei proovinud poes maksta/raha välja võtta.

  13. #1333

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    No ühesõnaga ma tegin Starsist väljamakse.
    Mul näitab balance 240 EUR
    Avaible balance 2.20
    Ma sain poes osta ca 18 EUR eest ja teisse poodi minnes ütles et kontol ppole raha ja automaadist välja võttes ütles sama asja.
    Et nagu ca 200 EUR on ma ei saa aru kus kohas.

  14. #1334
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Available balance 2.20 ehk siis saadaval on sul ainult 2,20

  15. #1335

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    No ma saan sellest aru aga miks nii vähe kui ma tegin väljamakse 240 EUR ja raiskasin 20 EUR. '
    Varem ka teinud taoliste summadega väljamakseid ja võtnud korraga 200 EUR jne kohe välja, pole probleemi olnud.
    Available ATM card spend: EUR 20.00
    See on kirjas minu MB kontol. Ehk on seotud sellega kuidaski? Saan ma õieti aru et saan päevas 20 EUR raista? Kuidas seda limiiti suurendada saan?
    Viimati muudetud hapukurk poolt : 13.06.11 at 13:46

  16. #1336
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    ei ei välja saad võtta 250€ päevas ja maksta poes 1k oli vist nii. Kunagi oli endal sarnane probleem et proovisin võtta aparaadist pappi välja aga ütles et ei ole kuigi oli. Mingil põhjusel oli süsteem mul raha ära broneerinud ilma seda mulle andmata. Sain miski paari päeva jooksul broneeringust lahti ja millestgi ilma ei jäänud. Targem oleks muidugi supporti kirjutada et nad kiiremini tegutseks kui tegu sama jamaga on.

  17. #1337

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Ma nüüd telefonis vaielnud nendega 20 min. Nad väidavad, et ma võtsin selle summa automaadist välja täna, aga ma üritasin võtta, kuid ei saanud, sest automaat ütles et kontol pole piisavalt rha. Nad lubasid nüüd kontrollida ja lähiajal emaili saata.
    Krt nii raske on asju ajada nendega kui ise keelt ei oska niimoodi nagu peaks.

  18. #1338

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Your account is locked for outgoing transfers therefore we cannot complete this transaction.

    Please be patient and a member of the Moneybookers Team will be in touch with you.

    NONII
    WTF

    We would like to inform you that the following payment appear as successfully processed with your Moneybookers MasterCard on 13/09/2011:

    2011/06/13 11:38:43 ATM withdrawal 220.00 EUR HAN00092 WEIZENBERGI 2
    ATM withdrawal fee 1.8 EUR

    Ma ei saanud seda raha kätte ju. Automaat ütles et pole piisavalt pappi kontol.
    WTF ma nüüd tegema pean??? :SS
    total deducted from available balane: 242.15 EUR
    current available balance: 2.12 EUR

    For this reason, from the available balance of 244.27 EUR we have deducted 242.15 EUR which is the amount of the successfully processed payments from our side.

    Please, confirm to us that you have made personally and received both ATM withdrawal amounts. If you have not received a ATM withdrawal but it appears as authorized with Moneybookers, we can investigate further. Your account will remain locked until the situation is clarified.
    Viimati muudetud hapukurk poolt : 13.06.11 at 14:34

  19. #1339
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas hapukurk Vaata postitust
    Your account is locked for outgoing transfers therefore we cannot complete this transaction.

    Please be patient and a member of the Moneybookers Team will be in touch with you.

    NONII
    WTF

    We would like to inform you that the following payment appear as successfully processed with your Moneybookers MasterCard on 13/09/2011:

    2011/06/13 11:38:43 ATM withdrawal 220.00 EUR HAN00092 WEIZENBERGI 2
    ATM withdrawal fee 1.8 EUR

    Ma ei saanud seda raha kätte ju. Automaat ütles et pole piisavalt pappi kontol.
    WTF ma nüüd tegema pean??? :SS
    total deducted from available balane: 242.15 EUR
    current available balance: 2.12 EUR

    For this reason, from the available balance of 244.27 EUR we have deducted 242.15 EUR which is the amount of the successfully processed payments from our side.

    Please, confirm to us that you have made personally and received both ATM withdrawal amounts. If you have not received a ATM withdrawal but it appears as authorized with Moneybookers, we can investigate further. Your account will remain locked until the situation is clarified.
    Please be patient and a member of the Moneybookers Team will be in touch with you.

  20. #1340

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    No nad väidavad ju et ma olen 220 € täna kätte saanud, aga ei ole. Tra nad vastavad emailidele ka kord aastas. Fakking pask.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES