Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 51, kokku 115 EsimeneEsimene ... 41495051525361101 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 001 kuni 1 020, kokku 2288
  1. #1001

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Kusjuures enam ei lähe nii insta midagi. varem läks. aga nüüd võtab oma 15-20min aega ika.
    nii oligi:)
    alguses arvasin isegi et insta värk.

  2. #1002
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Kaua see MB kaart kohale tuleb?
    Ja kas sellega saab igaltpoolt siis plekki välja võtta?

    Ja lisaks kas on võimalik ka security token tellida ja kui on siis kuidas,ei leia seda kohta ylesse.
    Kuni 14 päeva tuleb, ja mul pole väljavõtmisega probleeme olnud (SEB/Swed automaatidest). Tokeni kohta ei tea.

  3. #1003

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tokeni saad kui saadad meili login@moneybookers.com Maksab 15 eurot.

  4. #1004
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    NETTELLERI teemas jäi arutelu minu jaoks natuke segaseks. Kas moneybookersis on rahapesu vältimiseks või mis iganes turvalisuse kaalutlustel selline süsteem, et kui ma olen läbi MB pokkerituppa ainult 100$ näiteks sisse kandnud, siis ma seda kanalit pidi pokkeri toast välja ja oma panga kontole oluliselt üle 100$ liigutada ei saagi (no näiteks nii 2-3k)? Kui sain täiesti valesti aru, siis palun tehke puust ja punaselt ette või öelge keegi teadjam mees, et selliseid piiranguid üldse ei eksisteeri.

  5. #1005
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Ei lihtsalt kannad oma 100$ mis läbi MB deposiitisid tagasi välja läbi MB ja ylejäänud rahaga, mis pokkerikontol tee mis tahad, kanna läbi panga või muid teid pidi.

  6. #1006
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Ei lihtsalt kannad oma 100$ mis läbi MB deposiitisid tagasi välja läbi MB ja ylejäänud rahaga, mis pokkerikontol tee mis tahad, kanna läbi panga või muid teid pidi.
    ootoot.. et nagu läbi MB ülejäänut ei saagi kanda? mis jutt see nüüd on. ma olen kohe kindllasti kandnud kordades rohkem välja kui sisse raha ja phuiphuiphui senimaani küll probleeme ei ole olnud. kui sisse olen kandnud 100$ siis välja sama kanalit kaudud ka 2k$ ja esimene kord ainult tuli kiri et kui üle 1k$ hoiad arvel siis on see su enda risk või mida iganes, kuid muid jamasi nagu ei olnud.

  7. #1007
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    ootoot.. et nagu läbi MB ülejäänut ei saagi kanda? mis jutt see nüüd on. ma olen kohe kindllasti kandnud kordades rohkem välja kui sisse raha ja phuiphuiphui senimaani küll probleeme ei ole olnud. kui sisse olen kandnud 100$ siis välja sama kanalit kaudud ka 2k$ ja esimene kord ainult tuli kiri et kui üle 1k$ hoiad arvel siis on see su enda risk või mida iganes, kuid muid jamasi nagu ei olnud.
    100 taala PEAD kandma läbi moneybookersi tagasi, ülejäänud VÕID kanda ka mujalt (võid ka moneybookersist).

  8. #1008
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    okidoki:)

    E: Kas keegi on juba uue eur kaardi kätte ka saanud? või tulebki see kaks ädalat:S

  9. #1009
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Sain täna oma uue kaardi kätte (Y)

  10. #1010
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    14 päeva läheb kaardiga aega ja parool tuleb jälle 2 kuud?

  11. #1011

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Reference number on viitenumber eksole?
    Kui ma hakkan MB-sse raha peale panema, siis kõigepealt pean ootama üle 30min, et nende boss (We are waiting for confirmation from our provider. Please be patient) nõustuks vastu võtma raha?
    Kui ma üritan need andmed lihtsalt swedi sisse panna, siis ütleb et viitenumber ei vasta nõudele.
    Kas ma teen midagi valesti?

  12. #1012
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Uus kaart tuli kohale 7 päeva (5 tööpäeva) pärast välja kuulutamist (ehk siis teele pandi 03.01.2011 ja kohal oli 10.01.2011). PIN pole veel saabunud. Niiet järjekordne suur pluss MB'le.

  13. #1013
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas B3ckha Vaata postitust
    Reference number on viitenumber eksole?
    Kui ma hakkan MB-sse raha peale panema, siis kõigepealt pean ootama üle 30min, et nende boss (We are waiting for confirmation from our provider. Please be patient) nõustuks vastu võtma raha?
    Kui ma üritan need andmed lihtsalt swedi sisse panna, siis ütleb et viitenumber ei vasta nõudele.
    Kas ma teen midagi valesti?
    Reference number on selgitus. Viitenumbrit ei sisesta makse tegemisel

  14. #1014

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    JEEEE, panin selgitusse selle numbri, tegin makse ära, aga MB-s seda raha ei ole.
    Kui 1. korda kannan raha siis nad tahavad ID koopiat ka?
    Paneb lihtsalt muretsema, et on kirjas et peaks insta kohal olema, aga insta nüüd küll ei ole:(

  15. #1015
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Nagu olen lugenud siit teemast, siis insta on küll üksikud korrad see toiminud. Praktika näitab, et alati kõvasti kauem.

  16. #1016
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Nagu olen lugenud siit teemast, siis insta on küll üksikud korrad see toiminud. Praktika näitab, et alati kõvasti kauem.
    Praktika näitab seda, et 90% nendest siinse teema inimestest on ise süüdi selles, et see insta ei ole. Testisin, aega läks 2 minutit.

  17. #1017

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Mul sama teema, kogemata panin valesti ja nüüd raha jooksus kuskil support on ka enamasti värdjalt automatiseeritud et kuskil nurgatagant peab oma asju ajama! Kuidagi peaks ikka raha kätte saama seal või siis peaks see mingi viivitusega MB kontole ikka laekuma? Keegi foorumlastest ei oska öelda ikka selle teema koha pealt midagi?

  18. #1018
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Eehh, mul pole küll senimaani kannetega probleeme tulnud, tuleb 0-5 minutiga kohale.

  19. #1019
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas individual88 Vaata postitust
    Mul sama teema, kogemata panin valesti ja nüüd raha jooksus kuskil support on ka enamasti värdjalt automatiseeritud et kuskil nurgatagant peab oma asju ajama! Kuidagi peaks ikka raha kätte saama seal või siis peaks see mingi viivitusega MB kontole ikka laekuma? Keegi foorumlastest ei oska öelda ikka selle teema koha pealt midagi?
    Esimese sammuna võtad asja rahulikult. Teise sammuna homme kui kell on UK's 09.00 saanud, avad oma skype'i, trükid sisse moneybookersi klienditeeninduse telefoninumbri, mille sa leiad nende koduleheküljelt. Kolmanda sammuna kirjeldad neile oma muret võimalikult täpselt ja proovid jätta mulje kui enesekindlast inimesest, et vajadusel suurendada nende töö efektiivsust. Ühtlasi soovitan ka koheselt ära saata vajalikud dokumendid(ID+aadress).

  20. #1020

    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tsitaat Algselt postitas B3ckha Vaata postitust
    JEEEE, panin selgitusse selle numbri, tegin makse ära, aga MB-s seda raha ei ole.
    Kui 1. korda kannan raha siis nad tahavad ID koopiat ka?
    Paneb lihtsalt muretsema, et on kirjas et peaks insta kohal olema, aga insta nüüd küll ei ole:(


    Kui sa ülekande peale 23:00 tegid siis se samalpäeval ei jõugi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES