Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 14, kokku 14

Teema: NL25 BvsB KQs

  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    NL25 BvsB KQs

    uus laud, absoluutselt ühtegi statsi polnud.
    timing tellidest niipalju, et preflop call oli standard kiirusega, flopi lead oli ülehelikiirusega ning turni allinn oli üleülehelikiirus.
    mis siin standard lüke oleks unknown villiani vastu?

    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    3 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    BTN womax1 ($11.90)
    SB frankybasile ($17.15)
    BB Hero ($25)

    Pre-Flop: ($0.35, 3 players) Hero is BB Q K
    womax1 folds, frankybasile calls $0.15, Hero raises to $1, frankybasile calls $0.75

    Flop: K 4 9 ($2, 2 players)
    frankybasile bets $0.25, Hero raises to $1.50, frankybasile calls $1.25

    Turn: 4 ($5, 2 players)
    frankybasile bets $14.65, [hero?

  2. #2

    Re: NL25 BvsB KQs

    ylehelikiirusel 3xpot bet on ilus. arvestades BvB ,vastase stacksize , ning flushi outse, ma ilmselt calliks ta ära

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: NL25 BvsB KQs

    Kuna vastane on fish , siis ma callin. Miks? Sest AK-le ma ei saa teda panna, sest flattis BB järgi ( kuigi fishi puhul on see võimalik ) ja järgi jääb seega 4 , mis turnis muutus tripsiks, kuid siis ei suudaks ma teda jälle selle 4-ga flopil callimas näha. Järelikult võib sealt leida K madalama kikeriga , FD or 99 . 99 ainuüksi ma ei karda, teistest olen ees ja callin.

  4. #4

    Re: NL25 BvsB KQs

    K9s tunduks ka nagu reaalne?
    Obv on variantid ka KT ja KJ. Imo siiski ithti peale vaatab meile sealt 2 paari or trps vastu ... i gess i fold.

    e:
    Samas on see fcking 3 way .. mingi gaystackker.
    Grrh ilmselt ei suudaks lauas foldida, kuid nende overbetid on üldjuhul päris strongid ..

  5. #5

    Re: NL25 BvsB KQs

    reraise'i calli taimingu kohta midagi?

    minu poolt oleks siin call. panen ta FD peale. Äss madalaga kuni 8-ni. mõnikord võid siin mingit geeniust isegi QQ/JJ-ga näha. monsteritega jätavad enamus selliseid tegelasi overbeti/shove siiski riveri peale imo. Need vähesed korrad kui tal on K9 või 4X oleme vastavalt 70-30 või 80-20 taga, teistest omajagu ees.

  6. #6

    Re: NL25 BvsB KQs

    Tsitaat Algselt postitas kirjeldus
    reraise'i calli taimingu kohta midagi?

    minu poolt oleks siin call. panen ta FD peale. Äss madalaga kuni 8-ni. mõnikord võid siin mingit geeniust isegi QQ/JJ-ga näha. monsteritega jätavad enamus selliseid tegelasi overbeti/shove siiski riveri peale imo. Need vähesed korrad kui tal on K9 või 4X oleme vastavalt 70-30 või 80-20 taga, teistest omajagu ees.
    mis kuradi timingut sul vaja on flopis kui idioot donkab min beti? standard on seal otsa, ma panen K high ka siin otsa

  7. #7

    Re: NL25 BvsB KQs

    said valesti aru...ma mõtlesin seda aega mis villainil kulus selle otsa panemise callimiseks...

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL25 BvsB KQs

    Tsitaat Algselt postitas kirjeldus
    said valesti aru...ma mõtlesin seda aega mis villainil kulus selle otsa panemise callimiseks...
    suht kiirest callis. tra ta kiired liigutused ajasid mu segadusse

  9. #9
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL25 BvsB KQs

    No ütleks kah midagi lolli. 3-4 handed lauas mõtlevad reeglina kõik nii hirmsasti üle, kui üldse saab. Donk veel kaks korda rohkem. Paneks nuppe ja loodaks, et oute on.

  10. #10

    Re: NL25 BvsB KQs

    Tsitaat Algselt postitas janek174
    No ütleks kah midagi lolli. 3-4 handed lauas mõtlevad reeglina kõik nii hirmsasti üle, kui üldse saab. Donk veel kaks korda rohkem. Paneks nuppe ja loodaks, et oute on.
    miks sa arvad, et me taga oleme? need idioodid teevad samasugust lüket suvalise K'ga seal samamoodi. call ja võta raha ära.

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL25 BvsB KQs

    Tsitaat Algselt postitas janek174
    No ütleks kah midagi lolli. 3-4 handed lauas mõtlevad reeglina kõik nii hirmsasti üle, kui üldse saab. Donk veel kaks korda rohkem. Paneks nuppe ja loodaks, et oute on.
    ma pole kuskil teemas näinud, et sa lolli postitaksid.

  12. #12
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL25 BvsB KQs

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    ma pole kuskil teemas näinud, et sa lolli postitaksid.
    Suured tänud :P Aga jah, vb sõnastasin ennast natuke valest. Kui me isegi hetkel ees ei ole, siis oute peaks meil ikkagi kõvasti olema. Aga foldi küll ei näe.

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL25 BvsB KQs

    Kas flopi oleks shovenud? Kui jah siis mis küsimus on turnil raha sisse panemisel? Turn ei muuda ju actionit, see 4 on blank.

  14. #14
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL25 BvsB KQs

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Kas flopi oleks shovenud? Kui jah siis mis küsimus on turnil raha sisse panemisel? Turn ei muuda ju actionit, see 4 on blank.
    hästi öeldud.
    ma ei teagi mis mul peas käis, kuid arvasin, et ta leadib flopil 4x+ga või 9x-ga. kiire allin turnis on kas monster või siis complete air. seekord andsin respecti. järgmised korrad enam sarnastes situatsioonides nii ei tee.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES