Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 5, kokku 5

Teema: Minu algus

  1. #1

    Minu algus

    Tere siis minu poolt ka.

    Foorumit olen lugenud päris mitmeid kuid, ise pole midagi postitanud kuna olen selles mängus veel täielik algaja, kuid otsustasin julguse kokku võtta lõpuks ja ka päeviku siia teha kuna eelmise aasta lõpul sai tehtud plaan, et uuest aastast peaks hakkama mängu põhjalikumalt õppima ja ka mängima.
    Playmoney peale on mängitud mitmeid aastaid, kuid esimene pärisraha peale mäng sai mängitud kuskil mai kuus triobetis kus suutsin mingid kopikad teenida ja ka välja võtta. Jaanuaris oli alustusrahaks 35$ starsis.. sai sellega sisi 1.20 9 mehe sngsi mängitud suht breakeven ja vahepeal mõned plussidki, kuid peale mitmendat päeva ikka mängides breakeven viskas see suht üle ja ka rake on neil 1.20nestel killer, seega otsustasin hakata mängima nl2 mis läks enamvähem edukalt ja sain mõne aja peale tõustud 60$ peale.
    Ühel õhtul võtsin miski 1$ turniiri kus sain peale 7-8t tundi isegi esimest korda elus jõutud finaallauda ja QQ vs AKs üle saades jäädes 6ndaks ja sain ~260$, roll oli kohe üle 300$ ja tunne oli hea.. kuid mitte kauaks kuna suutsin minna nii tilti, et nl100s kaotada sellest 200$ ära ja kukkusin kuhugi 100 peale (loll on ikka loll, hetkel kahetsen väga tiltimist)
    100 pealt liigutud üles, alla ja 130$ pealt kukkusin 90$ peale kus sain päris magusaid 2 outereid ja 3 outereid oma 5-6 sessi peale... Nl2 ja Nl5 erilist meisterlikust vist vaja pole, oota oota pushi või foldi... Mängin 6maxi, fullring tundub liiga imal ootamine. Vahepeal olen ühe raamatu läbi lugenud, palju foorumit lugenud, 2+2 lugenud ja ka ryan fee 6max raamatut uurinud. HEM ja PT triali lollipeaga sai suvel ära kasutatud ja varsti kohe kui roll natukene kõrgem ostan ka HEM lowstake versiooni...

    Hetkel rahad välja kantud starsist ja järgmine nädal lükkan triosse kus on fppde asemel mõnus rakeback mis annab madalamatel limiitidel minu arust suurepärase boonuse ja üritan ka selle signup boonuse vabastada millega peaks veel 50€++ tulema, ning järgmine nädal saan ka 18 täis siis ametlikult..
    Hetkel käin gümnaasiumis, vabalajal tegelen jõusaali, taipoksi ja mõnusalt puhkamisega, peace.

    Hakkan ka varsti siia käsi ja graafikuid postitama, kuid seniseks kõik siis.

    Aitäh.

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Minu algus

    3 aasta pärast saad mängima hakata !!

    edu.

  3. #3
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    113

    Re: Minu algus

    Ma kah algaja ja hämmingut tekitas sinu hüpe NL2-st NL-100-sse, ise viisid ju raha turule :D

  4. #4
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Minu algus

    Esimese asjana soovitaks tutvuda sellise sõnapaariga nagu bankroll management.

  5. #5

    Re: Minu algus

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Esimese asjana soovitaks tutvuda sellise sõnapaariga nagu bankroll management.
    +1 Ilma BR managementita oled busto peagi! Tuleb jälle mingi tilt, kaotad 2-3 buyini ja pool rahast läinud... kui oleks võinud kaotada ainult 1/20ndiku oma rollist vms

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES