Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 8 EsimeneEsimene ... 45678 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 154
  1. #101

    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    Ajaraiskamine täielik, ehk selle asemel et midagi võita või siis kohe välja kukkuda, sain taas 7 tundi "mängu nautida" ning üsna napilt enne rahasid välja kukkuda.

    Kuskil turna keskel jäin blufiga vahele, tõusen püsti ja minek. Ei, nupud loetakse üle, mul 900 rohkem. Istun tagasi, blindid 400/800, sund all-in kaartidega 46. Kaks calli, maja. Järgmine jaotus saan veel ühe duubli. Nii ta läks, kui 18 matsi järgi, olin kuskil 35000 peal (average 22400) ja elu taas ilus. Mäng oli mõistagi ülinitine, ei saa eitada, stack suurenebki peamiselt "varastamisest", sest push-fold mängu ei taha keegi väljalangemisega riskida.

    Kuniks saan nupud sisse AQ vs. AJ ja kõik on kena kuni riverini, mis on mõistagi J. 2/3 stackist läinud (võidu korral oleks olnud kindel CL), agoonia lõpeb paarkümmend minutit hiljem. Kolmas PS Live/TB Live järjest, kus kohaks midagi 11-20 vahele.

  2. #102

    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Ajaraiskamine täielik, ehk selle asemel et midagi võita või siis kohe välja kukkuda, sain taas 7 tundi "mängu nautida" ning üsna napilt enne rahasid välja kukkuda.

    Kuskil turna keskel jäin blufiga vahele, tõusen püsti ja minek. Ei, nupud loetakse üle, mul 900 rohkem. Istun tagasi, blindid 400/800, sund all-in kaartidega 46. Kaks calli, maja. Järgmine jaotus saan veel ühe duubli. Nii ta läks, kui 18 matsi järgi, olin kuskil 35000 peal (average 22400) ja elu taas ilus. Mäng oli mõistagi ülinitine, ei saa eitada, stack suurenebki peamiselt "varastamisest", sest push-fold mängu ei taha keegi väljalangemisega riskida.

    Kuniks saan nupud sisse AQ vs. AJ ja kõik on kena kuni riverini, mis on mõistagi J. 2/3 stackist läinud (võidu korral oleks olnud kindel CL), agoonia lõpeb paarkümmend minutit hiljem. Kolmas PS Live/TB Live järjest, kus kohaks midagi 11-20 vahele.

    turna prode mõnud :)

  3. #103

    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Kuniks saan nupud sisse AQ vs. AJ ja kõik on kena kuni riverini, mis on mõistagi J.
    PS live ja online - is there a difference?!

  4. #104

    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    Super lux oli. Mina nautisin täiel rinnal :)
    peale pikka ja sisukat vestlust tuli välja, et Eesti kriketimeeskond on sellepärast nii sitt( 103 maailmas kui üldse on 104 meeskonda) et Tim on selle kapten. Ja Martin Müürsepp on tegelikult Eesti nr.2 korvpallur peale mind. Tra, me tegime sihukest kino seal, tõsiselt kahju oli kui table break tehti ja viidi eraldi laudadesse.

  5. #105
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    Ajasin ka Timiga möla, vend nüüd Austraaliast tagasi. Kurtis, et 50 kraadi temperatuuri vahe või nii :D

  6. #106
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    Tsitaat Algselt postitas forell Vaata postitust
    hui ongi raske laud, kõik peale varjuni on nitid kes ei mängi kunagi ühtegi kätt. Palju raskem laud on see kus on mingi 8 konna limp-callivad A9-ga ja yritavad hittida.
    Mul läks ka lõpp purki, blogi kirjutasin mis värk täpselt.
    LOL.

  7. #107

    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    ei ole normaalne mis toimub.
    tahtsin täna ennast kirja panna, aga 90/90 kohtadest on täis ja lisatakse 1 laud.
    seega max 100 mängijat ja waiting list, kuna DIILEREID EI OLE VÕTTA.
    panin nime kirja ja oli 3 päeva enne turniiri algust 10. waiting listis(kokku on hetykel seal ca 15 nime)
    aga....
    õnneks on olemas olympic online, millele on bronnitud 10 kohta antud turniirile.
    laadisin sekundiga alla, tegin konto ja sissekande. aega võttis 5min.
    ostsin sealt pileti ära. hetkel on sealt kaudu müüdud 2/10(mina ja lauri)
    kui kellegil on soovi seda see nädal mängija siis see tundub olevat ainuke võimalus.
    8 kohta veel vaba.

    soovitaks kiirustada, kuna hetkel inimesed ei tea sest võimalusest suurt midagi.
    elagu OOOOOOOO(right)

    gl.

  8. #108
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    Diilereid ei olnud ükskord ka mingile tavaturniirile võtta. 4 lauda oli 7 inimest waitingus. Diilerid istusid kõik BJ jt laudades, ühtegi mängijat polnud.
    Ma ei saa aru, kas töötuid on vähe? Võtku tööle, koolitagu välja rahvast. Või kutsugu Lasnamäe, Mustamäe jt. kohtadest abi siis korra kuus üheks reedeks. Puhtalt halb juhtimine arvan. On esinduskasiino või ei ole?
    Viimati muudetud Keiss poolt : 09.03.10 at 18:17

  9. #109
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    Kle kasiino saab nutused 100 eeku feena. Selle 100 eeguga küll manageride 100kiloseid palku ära ei kata...

  10. #110
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    Ma saan aru jah, et pokkeri turniiride korraldamine suurt sisse ei too. Sel juhul võib tekkida küsimus, et miks üldse? Ja kui siis võiks teha korralikult.

  11. #111

    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Diilereid ei olnud ükskord ka mingile tavaturniirile võtta. 4 lauda oli 7 inimest waitingus. Diilerid istusid kõik BJ jt laudades, ühtegi mängijat polnud.
    Ma ei saa aru, kas töötuid on vähe? Võtku tööle, koolitagu välja rahvast. Või kutsugu Lasnamäe, Mustamäe jt. kohtadest abi siis korra kuus üheks reedeks. Puhtalt halb juhtimine arvan. On esinduskasiino või ei ole?
    ma näen siin ka peast mädanevat kala.
    tehakse PS livele live satikas, PS-s igakuised satikad, lisatakse OO otse ostmise võimalus jne. kõik selleks, et max hulk inimesi kokku tuleks. Ja nüüd, kui see on saavutatud, saadetakse sisuliselt 20+ matsi uksest välja(eile oli 100 täis ja 15 waitingus). diilerid on puhkusel.

    Kle kasiino saab nutused 100 eeku feena. Selle 100 eeguga küll manageride 100kiloseid palku ära ei kata...
    selge see aga nagu keiss ütles - milleks siis üldse?
    samas ma arvan, et 20 inimest suudaks siiski ka "rake" genereerida pauside ajal/peale turniiri sloti- ja skillisaalis ning baaris.

  12. #112

    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    DOH, ma mõtlesin ka, et tahan see kuu kindlalt osaleda, et lähen täna live satikale ja kui ei saa, siis ostan sisse!
    PFFFF
    Satikas ka juba 32/60, ei taha hetkel veel linna minna, et kirja panna :/

  13. #113
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    suure tõenäosusega ma ei osale ja võin pileti maha müüa

  14. #114

    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    privador ma ostaks ära. kui on huvi müüa siis PM

  15. #115
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    suure tõenäosusega ma ei osale ja võin pileti maha müüa
    Kas neid pileteid müüakse ikka BI algse hinnaga või mõnevõrra kallimalt?

  16. #116
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    Ikka bi-hinnaga. Kes kiiremini tegutseb saab kätte-easy...

  17. #117
    Räme Fish
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinna kesklinn
    Postitusi
    12

    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    Mul väikene küsimus rahvale.
    Õnnestus viimasel Pokerstars livel Tallinnas jõuda rahadesse ja seal oli veel miski boonus esimesele kümnele .Et saavad pileti netis toimuvale freerollile auhinnafondiga 3000 daala vist oli.Ei suuda nagu seda turniiri kuidagi pokerstarsi lehelt leida.Pidi toimuma 25 märtsil.Mingid informatiivset e-maili mulle ka ei ole laekunud,kuigi sai kõik andmed Olympsis pärast live turniiri edastatud.Äkki keegi oskab mulle selle turniiri ID anda või mingit täpsemat infot.
    Ette tänades ,Maidre

  18. #118

    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    hetkel reedeks 67/100 koos nn bronnitud kohtadega.
    kel plaanis, ei soovita viimasele sekundile jätta. eelm. kord oli 34 nime waiting listis ja sisse jõudis saada ca 15.
    mürka ka platsis :)

  19. #119
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    niiet konkurendi turna toimub Olympicus siis. Varsti ka LEGAALNE konkurent loodetavasti.

  20. #120
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: PokerStars Live Series turniirid Olympicus

    triobet and classic?

Lehekülg 6, kokku 8 EsimeneEsimene ... 45678 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES