Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9
  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    NL20: JJ passiivne mäng lõpuni...

    Mis arvad Hero passiivsest liinist?
    Preflop 3bet ja mängida stackile või 3bet/fold? Kui vastase 4bet range on TT+,AK, siis saab JJ ~43% ning stackile minek pisike -EV või üsna nulli mäng.
    Flop raise/fold, raise/shove? Kui flopis callida, siis turnis on juba raske fold nuppu leida, sest vastase arsenalis võib 'second barrel' üsnagi kõrgel kohal olla. Seega turn on call või pigem isegi raise.... või ikkagi fold? Ja nii nagu mängitud, kas river on lihtne fold? Ise mõtlesin, et riveris on vastane üsnagi tõe lävepakul, et kui läks trumm, siis mingu ka pulgad ja võib vabalt kehvema käega nuppe lükata.
    Sisuliselt on kogu JJ liin trappimine, arvestades vastase range ning agressiivsusega. Muidugi on see ohtlik mäng, sest anname talle igal tänaval tasuta kaardi hittida, samas kui tõstame otsa, siis ta ei maksa.. ning nagu näha, siis enese initsiatiivist on ta lahkelt nõus maksma - kui tal vaid kehvem käsi oleks :)

    Panin selle käe ka 2p2-sse ja endale üllatuseks sain väga erinevaid vastuseid, mis näitab vist seda, et JJ ei ole lihtne mängida :)

    UTG 20/18/inf/62 (3bet 8%(26))
    cbet flop 83%(6), turn 100%(2)


    Hero stats ainult selles lauas:
    Hero 23/15 .. 3bet 4%

    5max - Ongame
    Board:
    Button: $14.35
    SB: $19.60
    BB: $17.60
    UTG: $20.60
    Hero (CO): $50.09


    Dealt to Hero J J

    Pre-flop:
    UTG raises to $.80, Hero calls $.80, (2 folds), BB calls $.60

    Flop: ($2.50) 3 4 7 (3 Players)
    BB checks, UTG bets $2.50, Hero calls $2.50, (1 folds)

    Turn: ($7.50) T (2 Players)
    UTG bets $6, Hero calls $6

    River: ($19.50) 6 (2 Players)
    UTG bets $11.30(all-in), Hero calls $11.30

    Kus oli sinu arvates suurim viga, mis Hero tegi? Või kus oli esimene viga, kas juba preflopis?
    Tänud!, eriti kui keegi viitsib vastata pikemalt kui "raise pre" või "irw, mis käsi" vms.

  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: NL20: JJ passiivne mäng lõpuni...

    Minu meelest on jah kõige suurem viga tehtud juba preflop. 5-max lauas on JJ kaugelt liiga hea (ja samas post-flop haavatav) käsi, et sellega mitte 3-bettida. Kui sa 3-betid vaid QQ+, siis on su range 2% ja seda on ilmselgelt short handed mängu jaoks vähe. AA/KK võiks trappimiseks nii mängida, aga alla selle mina küll ei mängiks.

    Ja kui sa juba flopil ei tõsta teda üle (et saada aru, kus oled omadega), siis edasi ma küll foldi ega muud actionit ei näe. Turnil üle tõsta pole mõtet, sest halvem käsi ei calli (aga paneb riveril 3rd bulleti küll). Kui flopi callid, siis blank turn+riveri korral ei saa neid ka callimata jätta. Kokkuvõttes pole sul peale flopi calli enam aimugi, kus oled omadega ja seda välja uurida ka ei saa enam (turni raise committib sisuliselt).

    Ehk siis minu eelistus:
    1) 3-bet preflop
    2) Kui callisid pf, siis flop: raise (to 6.25 vms) , turnil bet a la 5.25 (piisavalt väike, raise peale foldiks) ja riveril checkiks järgi. Sisuliselt ostaks odava showdowni positsioonist.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: NL20: JJ passiivne mäng lõpuni...

    Ma kahtlen, et vastane siin tihti (edit: mõtlesin preflopi) flopi 3bet callib, ta kas foldib või lükkab otsa. Seega me kas läheme JJ-ga siin stackile või foldime selle, mis tundub eriti halb lüke, sest sellise mängu jaoks on pigem 79s... käed. Stacile minek on aga vägagi küsitav +EV.

  4. #4
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: NL20: JJ passiivne mäng lõpuni...

    Kui tõstad a la 6.25 peale ja paned 4-betile maha, on 20.60-st kokku sul potti läinud $7. Kui pead seda igatpidi halvaks valikuks, siis ega siin käes polegi midagi rohkem arutada (peale pf 3-beti, mis on minu meelest väga obv). Callisid flopi, callid blankide korral turn+riveri otsa. Kui vastasel oli parem käsi, siis annad stacki ära. Vastase kohta pole sul reade ka, mis lubaks tal end lihtsalt pooleks bluffida lasta.

    Minu meelest 5-max lauas tuleb agressiivne olla. Kui sa selle käe siin lihtsalt kusagil maha paned, siis on sind liiga lihtne pea igast potist välja suruda. Kui sa võtad liini, et callid alati tuimalt lõpuni, siis pääsevad vastased liiga tihti odavalt (kui sa ära ei visanud, siis ilmselt on käsi) ja samas maksad kõik teiste kõrgemad overpaarid ja setid ilusasti välja.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: NL20: JJ passiivne mäng lõpuni...

    Ma mõtlesin vastase preflop 3bet callimist, kirjutasin kogemata flopi... sry :)
    Flopis raise/fold on tõesti option, et saame teada, kas JJ on hea ning kaitseme näiteks ülekaartide eest. Samas vastane võib AK-ga shoveda, lootes FE ning õnne peale, samuti 55, 88-TT. Ma mõtlen, et fopi raise/fold on tõesti üks võimalustest, aga kas ikka parim? Eks neid vastuseid ma saama tulingi, tänud igatahes kommenteerimast

    ( Click to show/hide )

  6. #6

    Re: NL20: JJ passiivne mäng lõpuni...

    C/c liin on suht mõnus, trapib mõnusalt vastaseid ja saad valuet A7 tüüpi kätelt.

  7. #7

    Re: NL20: JJ passiivne mäng lõpuni...

    Tsitaat Algselt postitas levis
    Mis arvad Hero passiivsest liinist?
    Panin selle käe ka 2p2-sse ja endale üllatuseks sain väga erinevaid vastuseid, mis näitab vist seda, et JJ ei ole lihtne mängida :)
    Selline passiivne liin tundub suht kahtlane - umbes 50% on ülekaardi lauda tuleku võimalus, kui ma ei eksi - mida sa siis teinud oleks? Kiire fold? Siis on passivsel liinil ainult 1/2 võimalust lõpuni SD-ni saada ja nagu paljud paistavad arvavat, oled sa ka siis suht kindlasti löödud kolmiku või ülepaari poolt?
    Kas siis ikkagi pole selgem ja lihtsam 3bet/fold proflop?
    2+2 vastused olid ka seinast seina :)

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: NL20: JJ passiivne mäng lõpuni...

    Tsitaat Algselt postitas bJako
    2+2 vastused olid ka seinast seina :)
    On tõesti ja ragistavad veel edasi.
    Targemaks ma küll suurt saanud pole, veel suurem segadus valitseb peas kui varem :(

  9. #9

    Re: NL20: JJ passiivne mäng lõpuni...

    preflop 3-bettima ei pea

    flopil raisemine on halb

    ma foldiks turnil või riveril. tema suure bet sizingu pärast juba arvatavasti turnil. vastane näitab palju jõudu ja tal võib olla iga võimalik tugev käsi.

    aga kui jätkata selle käega turnist saadik, siis ma ei teagi, kas shoveda turn või call turn ja call rivers. shovedes ta väga halvemate kätega ei calli, aga samas viib su haarde su settidega kokku + võtab talt river blufi nööri ära(kui sa callida ei kavatase) ja samuti ta turni semi-bluffidele teeb elu nigelaks; kui ta turnis FD, siis ta suht kindlalt barreldab seda imo.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES