Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 84
  1. #1
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Jussi red energy joogimaniakk püüab jõuda kunagi ka kõrgemale kui nl25...

    Õdak...

    Huvi pokkeri vastu vana, eriti kui õnnestus teha 0'ist 2k$, millele aitas kaasa kui ostsin hemmi, ja liitusin nl10 grinderitega... umbes aasta tagasi... muidugi siis sai mängitud vaid 10-15k kätt kuus, polnud aega, seega oli progress visa tulema, samas, kuskil jaanipäeva paiku õnnestus deponeeritud 100$'st (mis issejuhatuseks võttis suuna keldri poole, ja pea-aegu oleks 0'i jõudnud, kui visa usk enese suutlikkusse, ja Tigrano toetavad sõnad, poleks hädapidurit leidnud ja rongi taas ülesmäge lükanud) teha 2k$ ning nl50 hakkas silme ees toretsema...

    Kuid kuna suvi oli ilus ja õlu maitses hea, siis nl50ne uksele koputasin alles augusti keskel. Minu õnnetuseks polnud sealne seltskond eriti sõbralik ja mul õnnestus šveitseriks olnud Downswingiga tülli minna, mille peale ta mind umbes 11 bi jagu kergemana lihtsalt uksest välja viskas...

    Lisaks sellele tulid "head sõbrad" SEB'st ja ütlesid, et nad on teinud mingi vea, ja tahaksid mu käest nüüd raha saada... olidgi mu taskud pea-aegu tühjad, ja pidin uuesti alustama, praegu olen jõudnud taas nl25'te, ja tudeng nagu olen, vajan elamiseks raha , mida kannan aeg-ajalt pokkerist välja. Üldiselt aga plaan ikkagi jõuga nl50ne uksele koputada, see jalaga sisse lüüa ja läbi marssida. See projekt oleks suurepärane tugi mu püüdlusele niiet edu meile, ja edu mulle... läksimeeee!

    Head biiti

    ps. pärast suuremaid ja väiksemaid otsinguid, mängin starsis

    --- see oli siis copy paste jälitajate blogi sissejuhatavast ... asjast...

    kuidas jälitamine õnnestus? elu fail... minu poolt, sellepärast, et kuskil jaanuari alguses, õnnestus saada säärane võimas swong sisse, et 800$ (mu br'i juures paras kõmakas) jooksis minema... nüüd hingitsen... positiivne on see, et mingid vanad käivad ja vahivad mu tableratingut ja arvavad, et kuna mu tilt score on 83, siis ma olengi ... tiltahoolik...

    jumal tänatud, ei ole :D

    a mis plaan on?

    br on 550 :D ... siiralt kõvv, eks.. punne on nii palju, et mingi 100$ või sinna kanti võiks saada rb'd ehitada, nende piletisatikate abil. siis on... ja siis kuskil veebruarist täies mahus keskenduda, ja siia postitada...

    plaan õppida - ülikoolis, korralikult (vaja rämedalt EAP'si)
    plaan õppida - pokkerit, nii palju kui aega üle jääb
    plaan mängida - pokkerit , nii palju kui võimalik, iga päev vähemalt üks sess (mu sessid on ~ 1k käelised)
    plaan hoida cashoudid - võimalikult väiksed (aga tegema pean neid, sest - teisiti ei saa, kuidagi on vaja elada)
    plaan teha updeite - 2x nädalas
    plaan postitadada geisi hände - nii palju kui neid tuleb
    EDIT Plaan postitada video - kommentaaridega oma jooksvast mängust, oodates järelkaja, kord kahe nädala jooksul

    ---

    ajah ja niisama möliseda ka... edu laudades ja head biiti
    siiralt teie, oinas...

    Rahapada

    EDIT: ja kui keegi graphi vaadata tahab või muidu stattide kohta infi otsib, siis, andke teada, ja ma postitan need siia 8)

    EDIT2: ah jah, ja ma olen suht pokkerist, heas mõttes sisse võetud, niiet tegelt tuleb käsi rohkem kui 45k kuus

  2. #2
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Jussi red energy joogimaniakk püüab jõuda kunagi ka kõrgemale kui nl25...

    Ahjah, tegelt pole see jälitajate projekt päris läbi, aga noh, ma ise tean, et mingit 2k$'sist swingi ma ei suuda teha,s est sel nädalal eriti mängida ei saagi... kui siis äkki homme õhtul ja millalgi pühapäeval, kõik

  3. #3

    Re: Jussi red energy joogimaniakk püüab jõuda kunagi ka kõrgemale kui nl25...

    Õnn kaasa!

    Mängin ise ka NL25s starsis ja olen sindki kohanud seal (sain sult raha suht palju vist). Ürita breakevenist üle saada!

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Jussi red energy joogimaniakk püüab jõuda kunagi ka kõrgemale kui nl25...

    GL!

  5. #5
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Jussi red energy joogimaniakk püüab jõuda kunagi ka kõrgemale kui nl25...

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Õnn kaasa!

    Mängin ise ka NL25s starsis ja olen sindki kohanud seal (sain sult raha suht palju vist). Ürita breakevenist üle saada!
    obv, said, periood oli säänne... (ehm, mis nimega)

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Jussi red energy joogimaniakk püüab jõuda kunagi ka kõrgemale kui nl25...

    ma kaeks hea meelega state ja graafikuid. Ma ei suutnud välja lugeda, kas 6max või FR ?

  7. #7
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: Jussi red energy joogimaniakk püüab jõuda kunagi ka kõrgemale kui nl25...

    sooviks graafiku peal näha kuidas $800 swong välja näeb :P

  8. #8
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Jussi red energy joogimaniakk püüab jõuda kunagi ka kõrgemale kui nl25...

    Ilgelt oleks tänulik mingite kommentaaride kohta, kas olen liiga nit, kus olen liiga nit, jne





    ja kõige lõppu, see jõledik... kommenteerida eriti midagi ei ole, algas sellest et läksin nl50ne hu'd proovima, kõik oli hea, kuni hakkasid imed juhtuma, millega mina kas arvestada ei osand või lihtsalt sattusin ebajopi lainele... noh, ja seejärel hakkasin igal pool korraga peksa saama...

    möödanik, rohkem kommentaare pole, ahjah , see , sirgelt alla graafik on siin, rõhutan, tilt pold, aga kui hu's lititakse 2-3 oudiseid, siis saab mul mõistus otsa :)

    ( Click to show/hide )

  9. #9
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: Jussi red energy joogimaniakk püüab jõuda kunagi ka kõrgemale kui nl25...

    imo võiksid mp3 kuni button loosimaks lasta

  10. #10
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Jussi red energy joogimaniakk püüab jõuda kunagi ka kõrgemale kui nl25...

    jäin ise ka seda praegu vaatama, tänan tähelepaneku eest

  11. #11
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Jussi red energy joogimaniakk püüab jõuda kunagi ka kõrgemale kui nl25...

    Ühe ajal alustasime NL10 grinderitega ja oleme ka ühel kaugusel, ma ka NL25-s. Üks mis kindel,et sellist swongi mina üle ei elaks :)

  12. #12
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Jussi red energy joogimaniakk püüab jõuda kunagi ka kõrgemale kui nl25...

    noh, siis olen kaugemal kui sina :P

  13. #13

    Re: Jussi red energy joogimaniakk püüab jõuda kunagi ka kõrgemale kui nl25...

    Ma pidin siia midagi mahategevat kirjutama....

    Nii mõtleme.. mõtleme...

    Üldiselt, Rahapada... kõva arengu oled teinud pogeris :)

  14. #14
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Jussi red energy joogimaniakk püüab jõuda kunagi ka kõrgemale kui nl25...

    nl10nest ronijast, nl25-te kasvajaks, ja siis nl50nest alguse saava bri purustaja nimel... alati valmis edasi arenema :D

    ei tegelt... pole midagi sitta ise enda kotha öelda, enam, ma sain sellest langusest siiski üle, sain aru, et teha pole midagi kui tuleb periood, tuleb, mis siis... see on heale mängule orienteeritud mäng, mitte kõvale kasumile (milelst loomulikult ära ei ütleks)... aga samas see on mäng, ja ei mõjuta edasisi otsuseid...

    ja kui vahest donk hitibki, siis... nagu mulle lauas öeldi

    "pay the muppet-tax and move on"

  15. #15
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: Jussi red energy joogimaniakk püüab jõuda kunagi ka kõrgemale kui nl25...

    Lõppkokkuvõttes loeb järjekindlus, jõudu ja vapralt laudades edasi.

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Jussi red energy joogimaniakk püüab jõuda kunagi ka kõrgemale kui nl25...

    Edu laudades!:)

  17. #17
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Jussi red energy joogimaniakk püüab jõuda kunagi ka kõrgemale kui nl25...

    edu edu, me kohtume päris tihti laudades.

  18. #18
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Jussi red energy joogimaniakk püüab jõuda kunagi ka kõrgemale kui nl25...

    Te oleks kõik ammu juba nl50+ mängijad, kui poleks Towerist lahkunud. Kahju, et soft nii tuksi keerati.

  19. #19
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Jussi red energy joogimaniakk püüab jõuda kunagi ka kõrgemale kui nl25...

    sul on vist õigus... mind soft niiväga ei häirindki, pigem ajas leili , ühenduse kaduvus, mitte toimimine, laudade kinni kiilumine... jms jamps, selles mõttes, et graafika ja asjad poldki jamad...

    a ei... hand history kuskil peidetud kohas oli ka nõme

  20. #20
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Jussi red energy joogimaniakk püüab jõuda kunagi ka kõrgemale kui nl25...

    Starsi suur eelis on jah see, et soft vähemalt ei aja tilti.

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES