Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 11 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 217
  1. #21
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: flipmachine@ NL25 6max

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Võid proovida näiteks olla late pos veits tightim, sest tundub, et sa ei saa seal hakkama. CO oled rohkem võitnud kui BU, aga peaks olema vastupidi. Või kui seda ei taha muuta ole EP loosem.
    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$
    Kasuta positsiooni eeliseid, sul pmselt kuni buttonini kõigilt positsioonidelt sama range...
    Tänud nõuannete eest! Proovin parandada mängu.

    Lisaks õpetus, miks ei tohi KÕU-ga pokkerit mängida :)

    ( Click to show/hide )

  2. #22
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: flipmachine päevik

    Proovides päästa päevikut surmast kirjutan siia miskit. Eelmise kuuga tuli pokkerisse kopp ette, ei tahtnud näha ka seda saadanast mängu, tegin vaid üksikuid MTT-sid. See kuu algas minu jaoks siis 5.märtsil. Enam ei ole nl25 ..nl10. Nüüd lasen 3 toas pokerstars/ unibet / FullTilt. Nagu lubatud sai, siis see kuu ainult nl10 , sest enne jooksma õppimist tuleb käima õppida. FR on vast selle kuu põhisõna ,sest 6max lasen vaid unibetis ja seda ka täna laudade puudusele.

    MTT on see kuu väga FAIL-id olnud, aga proovin edasi, ja enam ei tee 26$ , püsin seal kuni 11$ juures.

    ok..gl.

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: flipmachine päevik

    viimane sess oli kummaline, vähe sellest ,et maksin nagu jõuluvana suutsin selliste asjade otsa sattuda. Aga noh ..1200 kätt ja plussi ma jäin.

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP3 ($4.36)
    Hero (CO) ($16.67)
    Button ($10)
    SB ($10.80)
    BB ($3.50)
    UTG ($16.92)
    UTG+1 ($10.34)
    MP1 ($11.70)
    MP2 ($5.51)

    Preflop: Hero is CO with A, A
    5 folds, Hero bets $0.40, Button raises $1.60, SB raises $10.75 (All-In), 1 fold, Hero raises $16.27 (All-In), Button calls $8.40 (All-In)

    Flop: ($31.70) 9, 9, 2 (3 players, 3 all-in)

    Turn: ($31.70) 3 (3 players, 3 all-in)

    River: ($31.70) 7 (3 players, 3 all-in)

    Total pot: $31.70
    Main pot: $30.10 between Hero, Button and SB, shared by Hero and SB ($15.05)
    Side pot 1: $1.60 between Hero and SB, shared by Hero and SB ($0.80)

    Results:
    Button had K, K (two pair, Kings and nines).
    SB had A, A (two pair, Aces and nines).
    Hero had A, A (two pair, Aces and nines).
    Outcome: SB won $14.85, Hero won $20.72




    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    CO ($3.71)
    Button ($2.25)
    SB ($10.84)
    BB ($10.10)
    UTG ($6.68)
    UTG+1 ($10.39)
    MP1 ($15.23)
    Hero (MP2) ($13.50)

    Preflop: Hero is MP2 with Q, Q
    1 fold, UTG+1 bets $10.39 (All-In), 1 fold, Hero calls $10.39, 1 fold, Button calls $2.25 (All-In), 2 folds

    Flop: ($23.18) 8, 2, 5 (3 players, 2 all-in)

    Turn: ($23.18) K (3 players, 2 all-in)

    River: ($23.18) 10 (3 players, 2 all-in)

    Total pot: $23.18
    Main pot: $6.90 between Button, UTG+1 and Hero, won by Button
    Side pot 1: $16.28 between UTG+1 and Hero, shared by UTG+1 and Hero ($8.14)

    Results:
    Button had K, A (one pair, Kings).
    UTG+1 had Q, Q (one pair, Queens).
    Hero had Q, Q (one pair, Queens).
    Outcome: Button won $6.44, UTG+1 won $7.60, Hero won $7.60

  4. #24
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: flipmachine päevik

    Nii ühte õppisin ma täna taas .. palavikulise peaga ei tasu pokkerit mängida. Ilge isu oli mängida ja siis esimene käsi kohe AK BB-lt ja nupud 5bet callides sisse said.. KK vastas..river A, aga siiski ..like wdf ma tegin üleüldse. Lisaks on kõik liigutused mega aeglased ja pea on täiesti tühi, ainsatki mõtet ei käi peast läbi kui mingil käel olen.

  5. #25
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

    Selline tunne,et ma hakkan foldima igale tõstele,mis minuvastu tehakse. Ei ole mõtet mõelda ka mis neil nitipededel on ..lauas ka sellised pederastid ..statid 5/4 400 käe peale ..tra mine niku lammast nendega, mitte ära mängi pokkerit. Oli ilus kuu ..ja järjest hullemaks see läheb. Faak yeah !!

    Muidugi teen ise niipalju jama pidevalt! Kogu seda miinust oleks saanud vältida enamjaolt.

    Paar viimast päeva:
    ( Click to show/hide )


    Hetkeseisuga Märts. Koosneb enamjaolt FR nl10 , aga kusagil 1000 kätt ka 6max, mis tuli sisse unibetis mängides.



    Vähemalt biidin ma EV joont suurelt... obv skilliga

    AGA KÕIGE ROHKEM AJAB NÄRVI INTERNET, MIS KATKEB KELLA 22-30-ST PM IGA 3-4 MIN TAGANT , ON MUIDU ÜLIAEGLANE JA KATKENDLIK. KÕU 4 EVER !!

  6. #26
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

    Kohutav päev see pühapäev.. Saan iga biiti kus hull ..alati on neil parem kiker, või siis parem set.. obv setminevad 15bb oma small poketiga ja tõmbavad floppi seti ( selle tõmbasin rivrisse tagasi ..paras debiilile) ..KK ja QQ ..alati A flopis , teen cbeti ..saan calli ..ja sinna läheb igakord +-1$ --kõige paem on see,et enamusjuhudel nägin ka mis neil oli ..Axo ..äge elu. -2BI täna ..ei tunne end enam mugavalt.

  7. #27
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

    Mulle jõudis lõpuks kohale see,mida sõber on rääkinud üle aasta juba. Ma kaotan kasumit, kuna ma maksan vastastele kõik ära. Nt AA maksan ära,kui tean ,et seal vaatab vastu set ..kõige rohkem suudan ma kaotada QQ-ga , sest kui on madal board,siis ma lihstalt ei foldi , isegi nitile mitte. ohh seda õnnistust . Nüüdsest luban ,et enne mõtlen ja siis klikin hiirenuppu !!!

    ahjaaa...ma mängin FR 16.6/11 statidega.

  8. #28
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust

    ahjaaa...ma mängin FR 16.6/11 statidega.
    Eks võita saab muidugi mitme erineva stiiliga aga NL 10 FR IMHO on profitit oluliselt lihtsam mingi 12/9 v isegi 11/8 nittides. See muidugi vaid minu kogemuse pealt ja see ei pruugi kõigile sobida. Lihtsalt FE on isegi regide vastu võrdlemisi vähe ja jube floatimine käib floppidel, proovisin ise ka mingi 15/12 ja 14/11 mängida, aga nitimalt läheb ladusamalt. GL!

  9. #29
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

    Nii, tegin sessi 1200 ja mis ma öelda oskan: Olen väga rahul endaga !. Esiteks hakaksin ma foldima selliseid käsi, kus ma olen ilmselgelt taga ,kuid ei suuda tavaliselt foldida. Lisaks tegin paar head calli ( 1 kaheldava ka ) ning olin rahulik ja lasin vaikselt oma rütmi ,ei lasknud kellegil lauas end häirida. Kaardijooks oli ka suht surmalevõögu ,kuid korra suutsin KK vs KK saada.

    Staidest: 15.1/11.7/4.5 ja mina ei saa ikka aru,kuidas inimesed saavad mängida ala 10/9 statidega. Ma ise foldisin pf AJ ja AQ-sid . Ainuke seletus oleks,et buttonilt nad ei tõsta , varastada nad ei taha, vaid ootavad oma AA ja KK-d, small poketid viskavad mucki.


    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Esimene käsi lauas, pole õrna aimugi kes ta on ja kust ta tuleb. Kas sellistes olukordades peaks callima?

    saw flop

    Hero (MP3) ($11.93)
    CO ($4.83)
    Button ($4.05)
    SB ($9.60)
    BB ($6.91)
    UTG ($5.33)
    UTG+1 ($24.13)
    MP1 ($14.57)
    MP2 ($7)

    Preflop: Hero is MP3 with Q, J
    3 folds, MP2 (poster) bets $0.25, Hero calls $0.35, 4 folds

    Flop: ($0.85) 2, 5, J (2 players)
    MP2 bets $6.65 (All-In), Hero calls $6.65

    Turn: ($14.15) 4 (2 players, 1 all-in)

    River: ($14.15) K (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $14.15

  10. #30
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

    100% fold minu jaoks.
    Lihtne põhjendus on selles, et sinu eelis lauas peaks olema niivõrd suur, et sul ei ole vaja selliseid olukordi vastu võtta. Sa saad raha palju paremates olukordades sisse.

    Overbet oli tavaliselt nuts...

  11. #31
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

    Miks sa pre callid QJo-ga tundmatu vastase vastu? Tahaks tõesti teada, mida sa sel hetkel mõtled, mida sa loodad flopis näha, mis on su plaan kui saad TPGK ja kas arvad, et nõrgemad käed maksavad siis piisavalt tihti, et tasa teha need kaotused mis sa selliste kätega saad?
    Praegu võis vastas olla nii nuts kui ka soe õhk ja kui võitsid, siis good for you. Pikas perspektiivis oled kaotaja.

  12. #32
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

    Jep, mina foldiks ka pf juba QJo.

  13. #33
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Miks sa pre callid QJo-ga tundmatu vastase vastu? ja kas arvad, et nõrgemad käed maksavad siis piisavalt tihti, et tasa teha need kaotused mis sa selliste kätega saad?
    2. Praegu võis vastas olla nii nuts kui ka soe õhk ja kui võitsid, siis good for you. Pikas perspektiivis oled kaotaja.
    1. Esiteks oli mul positsioon antud mängija üle ja seda hindan ma tugevalt, sellest ka call. Mis on mu plaan ,kui saan top pair G( ok see peaks olema vist gay kiker) medium kikeriga, siis ma betin ,raisen. Isegi kui ma ei hiti, ei tähenda see seda, et vastane automaatselt hitiks kätt, mida ta foldida ei suudaks. Kui ma ei hiti boardi absoluutselt ei tähenda ka see seda, et ma kaotanud olen, sest kuna mul on positsioon mängija üle, saan ma järgnevad otsused teha sõltuvalt tema tegutsemisest. Antud juhul oligi see kaheldav call, kuna vastane oli tundmatu, aga minu silmis paistis liiga kummaline ( see oli insta all inn)
    2.Kui vastane mängib nutsi nii, siis aidaku mind jumal ..

    Aga tänud vastuse eest, see pani mind mõtlema!
    Viimati muudetud flipmachine poolt : 24.03.10 at 18:50

  14. #34
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

    Mulle meenub WCGrideri videost selline mõttetera: Micro stakes is not the place for making big calls, its pointless because there is so much money in fat value and there is no need to drive variance bigger than it has to be" Umbes midagi nii :D aga kui Sul toimib miks mitte, mina oma vastaseid nii hästi veel lugeda ei mõista, kui mõned halvad regularid välja arvata, kes alati turni raisele foldivad. GL igatahes!

  15. #35
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

    Mnjaa alati võiks paremini minna. Kas NL10 biitides peaks bb/100 olema vähemalt 10bb/100-le?

  16. #36

    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

    Kui ABC pokkerit jagad, siis väikeste nõksudega on 10bb/100-le suht lihtsalt võimalik.

  17. #37
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Kui ABC pokkerit jagad, siis väikeste nõksudega on 10bb/100-le suht lihtsalt võimalik.
    Et siis vähemalt 10bb/100-le..selge.

  18. #38
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

    5bb/100-le peaksid saama puhtalt kaartide mängimisest.
    veidike hakkad ka vastaseid mängima, nii winrate siis vastaselt oskusele suureneb.

  19. #39
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

    nicee ..

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    BB ($9.19)
    UTG ($2.84)
    UTG+1 ($10.03)
    MP1 ($3.53)
    MP2 ($3.80)
    MP3 ($3.66)
    Hero (CO) ($10)
    Button ($11.55)
    SB ($9.90)

    Preflop: Hero is CO with 7, 7
    5 folds, Hero bets $0.35, Button calls $0.35, 1 fold, BB calls $0.25

    Flop: ($1.10) 3, 7, 3 (3 players)
    BB checks, Hero checks, Button bets $0.70, 1 fold, Hero calls $0.70

    Turn: ($2.50) K (2 players)
    Hero bets $1, Button calls $1

    River: ($4.50) 10 (2 players)
    Hero bets $7.95 (All-In), Button calls $7.95

    Total pot: $20.40

  20. #40
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

    noonii .. Kuu peaaegu läbi ja täna ei mängi, homme vb kui viitsin teen veidi ,aga pm suutsin viimase nädalaga kuu FAIL-i viia.. Plussis olen ,kuid 25k käe peale suutsin saavutada NL10 2bb/100 ..varem jooksin umbes 6bb/100 , kuid selle hävitas eelkõige viimane nädal ,kus juhtus igasuguseid asju. Graafiku ja lõpptulemused viskan homme öösel üles, sest krt teab ..võin kuu veel miinusesse viia.

    Hetkel ei ole ka juhilube, kuna ei torganud pähe, et sünnipäevaga kadus lubade kehtivus ( bye bye vahtraleht). Libedasõit tehtud , pole ainult ARK-i veel jõudnud .. hetkel tunnen end kui maailmast äralõigatuna, kuna ei pääse kodust eriti kuhugi. Tänane õhtu jätkub igatahes Terminaator: Sarah connori kroonikaga.

    Järgmine kuu kavatsen endale coachi leida! Väike kõrvalmärkus.

Lehekülg 2, kokku 11 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES