Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 129
  1. #41
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Step By Step Pokah

    Huvitav asi. Mul endal käib asi tunde järgi ja hea oleks mingeid põhimõtteid üle käia. Unibet challenge, kui viimati tõsisemalt püüdsin cashi FR NL50 ja NL100 laudu multitableda näitas, et kui tuleb mitu keerulist olukorda korraga, siis ajud jooksevad kokku. Ei suuda lihtsalt vastast lugeda või vajalikul hetkel foldida vms.

    Jõudu igatahes, kui võimalust püüan kaasa lüüa.

  2. #42
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Huvitav asi. Mul endal käib asi tunde järgi ja hea oleks mingeid põhimõtteid üle käia. Unibet challenge, kui viimati tõsisemalt püüdsin cashi FR NL50 ja NL100 laudu multitableda näitas, et kui tuleb mitu keerulist olukorda korraga, siis ajud jooksevad kokku. Ei suuda lihtsalt vastast lugeda või vajalikul hetkel foldida vms.

    Jõudu igatahes, kui võimalust püüan kaasa lüüa.
    Kui aus olla ja ennem rõhutasin, siis minu mäng on ka palju praktikaga seotud, ei ole olnud jubedat hunnikute kaupa lugemist, foorumites surfamist jne, seega on ka selle projekti mõte suuresti enda täiendamine. Samas kindlasti ei taha, et see võlu mängida ise loovalt, kunstiliselt (minu jaoks on kunstilisus mängus olulisel kohal) kaoks tänu sellele, et kõik mängivad nii, seega õpime selgeks matemaatilist poolt, et enamus puhtalt praktika pealt tehtud otsused oleks pikas perspektiivis õiged ning ei toodaks kahjumit. Kindlasti nagu ütlesid, et vahest kiilub kinni, siis võtame appi matemaatika ;D

  3. #43
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: Step By Step Pokah

    Tehke lahti starsi 5card draw lauad, ja just PL. Ligi 90% laudades on üks mängija Kiievist.
    Seal nimelt mõnda aega tagasi moodustus ligi 50nest inimesest sõpruskond, kes pööras oma tähelepanu suuresti just 5card drawle. Tänaseks päevaks on sealt välja kasvanud vägagi edukaid mängijaid.
    Mõni on ka Tallinnas Olympikus käinud, vist Eesti meistrikad vms. Igatahes nädal Eestis lõppes ühe mängija jaoks +170K eeguga :) turniirid siis.

    Aga point, et sellisel kollektiivsusel on jõud. Ja selles mõttes on pokkerimängija kui eksportöör, kes müüb oma skilli Eestist välja ja raha sisse toob :) Sellisel raskel ajal vägagi teretulnud nähe EV-le.

  4. #44

    Re: Step By Step Pokah

    käsi, käsi, mina olen käsi. :)

  5. #45
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas Cremer
    Aga point, et sellisel kollektiivsusel on jõud. Ja selles mõttes on pokkerimängija kui eksportöör, kes müüb oma skilli Eestist välja ja raha sisse toob :) Sellisel raskel ajal vägagi teretulnud nähe EV-le.
    väga hea +1

  6. #46
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: Step By Step Pokah

    Viitsid, pane mind ka listi.

  7. #47
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas MrRiver
    Viitsid, pane mind ka listi.
    Pandud, head õppimist

  8. #48
    Metsapull
    Guest

    Re: Step By Step Pokah

    Annaks siis ka oma käpa.

    PS: Loodetavasti on see selline teema, kus saab nimekirjaga liituda???

  9. #49
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Step By Step Pokah

    Niih.. leidsin ka selle koha üles:) I'm in!

  10. #50
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah

    Olete olemas metsapull ja zyxxx, mängite präegu või ;D

  11. #51
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    49

    Re: Step By Step Pokah

    Ise osaleksin kah selles projektis kui on võimalik.
    Kuna soov ennast arendada on olemas.
    Ja ehk tänu sellele saan üle ka nii öelda nähtamatust müürist mis aegajalt ikka tekkib.

  12. #52

    Re: Step By Step Pokah

    Tere, tere. Olen pokkerit mänginud ligi 4 aastat. On olnud suuremaid õnnestumisi(olen ranka paarkorda turnadelt välja puksinud :P - seega üks ranka hiir = topelt mõnu), kuid üldiselt olen kaotav mängija. Luckybox, kes vahel võidab. :) Mis iganes paberid siia sisse tuleb anda - annan.

  13. #53
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas 2Godfather1
    Tere, tere. Olen pokkerit mänginud ligi 4 aastat. On olnud suuremaid õnnestumisi(olen ranka paarkorda turnadelt välja puksinud :P - seega üks ranka hiir = topelt mõnu), kuid üldiselt olen kaotav mängija. Luckybox, kes vahel võidab. :) Mis iganes paberid siia sisse tuleb anda - annan.
    Esimene julge, kes ka ennast tutvustab 5+ pole vist rohkem julgeid, standart eestlased ongi sellised vaiksed nagu minu hääl videodes ;D Loodan, et saad siit nurgast abi. 4a peaks olema sul kõva praktika olemas katsume, siis vaadata, milles probleem, et ei lähe soovitult.

    Kuna olid esimene, kellel oli julgust ennast tutvustada, siis nä võiksin su trackeri state analüüsida, kui sul huvi on


  14. #54

    Re: Step By Step Pokah

    :-\ Ma ei kasuta trackereid. Poker Trackerit ei suutnud ära seadistada - ja Poker Office läks ka mõninga aja pärast manalateele. Üldiselt viimasel ajal (viimase 4 kuu jooksul) olen enamus pokkerimängud pidanud päris laua taga reaalsete inimestega. Kunagi, kui ma kirjandust lugenud polnud sain tihedamini Olymicus rahadesse, kui nüüd, mil mul mõned raamatud läbi loetud. :D

  15. #55
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas 2Godfather1
    :-\ Ma ei kasuta trackereid. Poker Trackerit ei suutnud ära seadistada - ja Poker Office läks ka mõninga aja pärast manalateele. Üldiselt viimasel ajal (viimase 4 kuu jooksul) olen enamus pokkerimängud pidanud päris laua taga reaalsete inimestega. Kunagi, kui ma kirjandust lugenud polnud sain tihedamini Olymicus rahadesse, kui nüüd, mil mul mõned raamatud läbi loetud. :D
    See, et sa oled raamatu läbli lugenud oled ei saa kuidagi kahjuks tulla, nalja võib jah teha ;D

    Kindlasti online mängides peaks sul olema tracker või HEM olemas, kui sa just ühes rahalauas ei mängi ning siis ka ei teeks paha. Esiteks sul on ju hea ülevaade vastastest ning kõige tähtsam saad oma mängu hiljem analüüsida. Seega soft korda, kui onlines gamblema hakkad ;D

  16. #56

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    See, et sa oled raamatu läbli lugenud oled ei saa kuidagi kahjuks tulla, nalja võib jah teha ;D

    Kindlasti online mängides peaks sul olema tracker või HEM olemas, kui sa just ühes rahalauas ei mängi ning siis ka ei teeks paha. Esiteks sul on ju hea ülevaade vastastest ning kõige tähtsam saad oma mängu hiljem analüüsida. Seega soft korda, kui onlines gamblema hakkad ;D
    Ses suhtes on mul nimede ja numbrite peale kuradi hea mälu. :D:D

    Ok ok.. Nali naljaks, arvutite vahetus, läbipõlenud kõvakettad jms on üks probleemidest, miks mul seda softi pole (ausalt öeldes ei tea siianu, kuidas PT funkama saab) Hetkel ei vaeva sellega peadki, kuna oma arvuti remondis ja võimalik, et pean uue millalgi muretsema. :D
    Aga muidu on teada, et see abiline siiski aitab, kuid väga eriliselt pole softile aega kulutanud/raisanud. Tänud, Tigrano igatahes, kuid hetkel Sa mind vist ses suhtes aidata ei saa. :)

  17. #57
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas 2Godfather1

    Tänud, Tigrano igatahes, kuid hetkel Sa mind vist ses suhtes aidata ei saa. :)
    Jätan meelde vähemalt, esimesele julgele tuleb kuidagi välja käristada ;D

  18. #58

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Jätan meelde vähemalt, esimesele julgele tuleb kuidagi välja käristada ;D
    Jätan meelde :D

  19. #59

    Re: Step By Step Pokah

    Esimene julge tegi otsa lahti enese tutvustamisega ja kollektiivsuses peitub jõud.

    Põhikoolis sai alustatud 5 card drawiga, sõpradega sentide peale. Eks sealt sai ka pisik alguse.
    Holdemit sai mängima hakatud 3 aastat tagasi, tänu triobeti avastamisele. Algus läks tavaliselt, et raha sisse ja kaotama.
    Vahepeal tuli pool aastat paus sisse, tänu viibimisele kõrbes.
    Parimad tulemused siiani on mõni turniiri võit ja partys nl200 6max lauas, 2 tunniga 18k eeku teenitud. (peale 5. õlut oli luckbox minu kasuks)
    Üldiselt mängingi 6max-i, ühel või kahel laual korraga. Liimitidest kõige paremini mul läinud nl50-s. Trackereid kahjuks ei kasuta :(
    Mäng käib enamuses kõhutunde ning vastaste nõrkuste meeldejätmise abil.

    Minu suurim probleem on distsipliini puudus ning liigne gambling :( Selle kursusega tahaksingi pokkeri tõsisemalt käsile võtta. Et lõpuks saada võitvaks mängijaks. Mängin töö kõrvalt oma lõbuks ning lisaraha teenimiseks.

  20. #60
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas sokimeez
    Esimene julge tegi otsa lahti enese tutvustamisega ja kollektiivsuses peitub jõud.

    Põhikoolis sai alustatud 5 card drawiga, sõpradega sentide peale. Eks sealt sai ka pisik alguse.
    Holdemit sai mängima hakatud 3 aastat tagasi, tänu triobeti avastamisele. Algus läks tavaliselt, et raha sisse ja kaotama.
    Vahepeal tuli pool aastat paus sisse, tänu viibimisele kõrbes.
    Parimad tulemused siiani on mõni turniiri võit ja partys nl200 6max lauas, 2 tunniga 18k eeku teenitud. (peale 5. õlut oli luckbox minu kasuks)
    Üldiselt mängingi 6max-i, ühel või kahel laual korraga. Liimitidest kõige paremini mul läinud nl50-s. Trackereid kahjuks ei kasuta :(
    Mäng käib enamuses kõhutunde ning vastaste nõrkuste meeldejätmise abil.

    Minu suurim probleem on distsipliini puudus ning liigne gambling :( Selle kursusega tahaksingi pokkeri tõsisemalt käsile võtta. Et lõpuks saada võitvaks mängijaks. Mängin töö kõrvalt oma lõbuks ning lisaraha teenimiseks.
    Väga hea, paistab, et ma pole ainus, kes kooliajal 5 card drawd mängis (väike pisik on saadud kindlalt sealt) 8) Trackerit võiks ikka kasutada, siis ei pea meelde jätma

    Distsipliin ja gambling on paljude suurimad vaenlased, esimene samm tuleks lugeda kindlalt Poker Mindset läbi. Kindlasti tuleb meil järgmine kuu ka seda teemat puudutav loeng.

    Edu laudades,

    Tigrano

Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES