Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 7 EsimeneEsimene ... 34567 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 129
  1. #81
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Step By Step Pokah

    Ma usun, et suurem osa ongi Nl10-mehed

  2. #82

    Re: Step By Step Pokah

    paneks ennestki nimekirja ja ka nl10 põhiliselt

  3. #83

    Re: Step By Step Pokah

    Ma mängin ka siis NL10 limiiti (6-max) Triobetis.

    Pokkeriga tegin esimest korda tutvust Kalev Spordi kaudu. Olin mitu nädalat haige ja siis sai mingit PartyPokeri sarja vahitud. Tundus huvitav, kuigi reeglitest ei teadnud midagi. Internet juhatas Pokernewsi saidini ja nii see edasi arenes. Nüüdseks olen tõsisemalt vast mingi paar kuud mänginud.

    Tugevuseks võibki vist pidada seni bankrollist kinnipidamist. Ei ole tundnud suuremat huvi kõrgemale ronida, sest rahakott ei luba. Mängin suhteliselt tightilt (vpip harilikult mingi 20 kanti), väga ei riskeeri ja see tundus esialgu ka edu toovat. Bankroll kasvas stabiilselt ja lootsin peatselt suunduda edasi NL20 limiiti.
    Kahjuks on see kuu olnud kui lõputu õudus. Üks löök tuleb teise otsa ja see on pannud tõsise põntsu minu bankrollile, mis on kahanenud enam kui poole võrra. Rahalauas olles valitseb juba päevast-päeva selline lootusetu tunne, kuna ei suuda allakäiku kuidagi pidurdada. :-\

    Elementaarsed põhitõed olen suutnud endale selgeks teha treeningvideosid vaadates ja raamatuid lugedes. Nüüd oleks vaja õppimisega sügavamalt edasi tegutseda.


  4. #84
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Step By Step Pokah

    6-max ongi selline hirmus mäng, et soovitaks sulle FR :)

  5. #85
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Step By Step Pokah

    Nagu suurem osa siin olen ka mina NL10 mängija.

  6. #86
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Step By Step Pokah

    Ise alustasin samuti 5 card drawga. seda sai mängitud väikeste summadega ja sõpradega.Sai umbes aasta mängitud ja sis tuli pokkerist paar aastat pausi. Pokkeri leidsin jälle eelmisel talvel umbes. Pelasin trios ja unibetis freerolle :D. Siis sai natuke raha triosse pandud ja seal proovitud NL10-et. Nagu ikka, kadus see BR kähku :D. Peale seda panin raha Pokerstarsi kus sai samuti alguses NL-et mängitud. Tegin seal selle algse boonuse ära ja nüüd mängin Toweris NL10-et :):).


  7. #87
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: Step By Step Pokah

    Kirjutaks siis ka enda kohta.. nagu siin kõik juba mainind. siis keskoolis mängisime füüsika ja kirjanduse tundide ajal pinginaabriga 5 card draw´d sentide peale ajaviiteks.
    netipokkerit olen mängind alates selle aasta aprillist ja üsna intensiivelt (pmst igapäev). kuni augutini Triobetis..(iga päev võike deposiit stiilis). Poole augusti pealt alustasin Starsis mängimist( kuigi selleks ajaks olin juba reganud mingisse 8 ernevasse pokkerituppa kautajaks) ja ps-s olen siiani ISEGI !!! väikeses plussis, kuid see pole eriti märkimisväärne siiski. Programme ei kasuta (kuna ei ole siiani pidanud õigeks nende eest maksta, piraat PT2 mul on aga ei oska tööle seadistada:S/kasutada seda) kahjuks.
    Olen lugenud paar kolm raamatut, tunnen huvi, loen foorumeid, jne.
    Olen kindel et ma ei mängi hästi, kuid kui ma pingutan, mängule süvenen ja oma a-game`i teen oleks suuteline rahalauda või 1-table sng-d beatima, kui pole just väga card-dead. Tekib küsimus, miks ma siis rahulikult ei mängi sng-sid ja ntks NL10-t nagu enamik siit? Sellepärast, et mul on mingi gamblerlik tahtmine küllaltki suurte summade peale mängida... MÄNGIN ABSOLUUTELT alati üle bankrolli! (no jah, saan aru, et see ongi põhjus, miks ma netipokkeriga ei teeni, vaid üsna tihti deponeerin hoopis). tähendab... tahan mängida umbes 11 $-seid sngsid näiteks.... aga normaalset bankrolli pole....
    ...Distsipliini ja püsivust mingi nl10-s br ehitada ei ole. kui mingi kontole 100$ koguneb hakkan kohe mingi 11$ buyiniseid mängima jne.
    a ja siis põhjus miks ma nii järjepidevalt mängin ja mängimisest ei loobu: loodan mingi MTT võita või noh normaalselt dollareid hittida. kui ma eda teeksin oleks suht häpi ja endaga ylirahul:D

    NOjah jutt läks eriti pikaks...

  8. #88
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Step By Step Pokah

    paradigmalost( selle nime võiksid mulle ära seletada, paradigma lost lausa?:) )

    Võta kätte ja osta see proge ära, grindi endale kahe kuu jooksul see bankroll üless ja siis saadki muretult "suurte summadega" mängida. Tean endalgi NL10t pole just lemmik grindida, aga selleks peab olema suuteline, muidu oled vale hobi endale valinud. Pole ju mõtet nii jätkata, et biidid ühte limiiti, aga samas "lööd võidud" laiaks üle bankrolli mängimisel. Variatsioonist ei hakka jahumagi:)


  9. #89
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: Step By Step Pokah

    tnx davy... kommenteerimast mu posti. igasugused soovitused ja õpetused väga teretulnud...
    eks ma lähiajal süvenen ja üritan hakata kasutama abiprogesid, enne ranka ja tigrano videoid ei uskund eriti, et need nii palju otsuste tegemisel aitavad vms:P

    (no see nimi - paradigmlost on Neaera (bändi) üks põhilugudest. igal pool pokkeriga seotud kohtades username mul.

  10. #90
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Step By Step Pokah

    Ja nagu juba öeldud, siis olen ka käpp hea meelega

    mängima hakkasin kah 5 card draw'd, isegi reegleid ei teadnud korralikult, nii palju mängisime kui filmidest olime aru saanud :) ja masina pokkerist oskasime kõrvutada... välja tuli naug tuli, ühel kooli ekskursioonil sai suur osa bussi tagumisest osast tühjaks tehtud sõbraga kahepeale... heasti läks

    siis oli tubli mitu aastat vahet...

    leidsin pitbullpokeri ja sain sinna 10$ sign up boonust... ehitasin selle 250$ni, võtsin pool välja ja teise poole mängisin maha, järelikult jättis luckobx mind maha... ja mängu ka eriti heasti ei osanud...

    jälle paus vahele

    u eelmise aasta oktoobris-novembris leidsin triobeti... mängisin massifreekat ja võitsin sealt rõõmsalt 75 senti... mida asusin 9+2c sng'des üles ehitama, saades 1$ kätte istusin lauda... ja br kasvas... peak oli vist 500$... millest võtsin ~400 välja, ja ülejäänd ... kadus, praegu on alles 18€ :D ... väljavõetust 300$ raiskasin niisama ära, 100$ läks starsi... umbes selle aasta augustis, kus suure hurraaga õnnestus jälle 80$ maha mängida, siis võtsin end käsile... ja praegu on +200$ ...

    mängida olen saand enamasti nl/pl5 - nl10 ... parimatel päevadel nl20... tiltis päevadel ka nl50 ja nl100 :D
    ja aktiivselt, siiski rohkem hobi korras, kuna pole välja tulnud, olen mängind ~1 aasta vms... pluss miinus pool aastat
    ... millised on probleemid, millest üritan siin võitu saada? ...
    1.) kasvatada br'i
    2.) liikuda limiidis kõrgemale
    3.) ja kõige tähtsam : KASVADA VÄLJA BREAK-EVEN MÄNGIJAST VÕITVAKS MÄNGIJAKS

    PS. veel kord tänud antud foorumi ja vaevanägemise eest :)

  11. #91
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah

    Sorry mehed oli täna palju tegemist kohe loen ja vastan ;D

  12. #92

    Re: Step By Step Pokah

    Rahapada, tundub ,et sul on enam-vähem sama probleem mis minulgi. Oled breakeven või kerge plusspoolel mängija aga idiootsed cashoudid rikuvad kõik ära! Kuigi jah, 500$-ni mina jõudnud pole, samas pole ka NL50-100 puutund. Max NL25. Igatahes edu!

  13. #93

    Re: Step By Step Pokah

    Ma ka NL10,

    millal peaks siis levelit vahetada võib, siis kui 10x max buy-in, mõned räägivad 20x, mõned isegi 40x ??


    ja siis muidugi soovitused NL10 mängimise suhtes Teretulnud :)



  14. #94

    Re: Step By Step Pokah

    Tere,
    liitun ka loengutega. Enda ajaloost pokkeriga niipalju, et sama vana lugu kooliajal 5cd mängimisest vahetunnil koridori aknalaual ning mõni nädalavahetus minu juures köögilaual hilisööni. Koolis mängimine lõppes ära siis kui klassijuhataja mu kaardid lihtsalt konfiskeeris :) Sõber küsis need pärast küll tagasi, aga mängimist vist enam ei tulnudki. Online'iga tutvumine toimus vist mingi paar aastat tagasi. Täpselt ei mäletagi, kas see oli minu vend või Tigrano sina, kelle mõjul ma asjast huvitusin. Regulaarselt mänginud ma ei ole, ikka on mingid pikemad vahed sisse tulnud. Statistikat ja analüüsi pole kunagi taga olnud. Lihtsalt mingi olematu sisetunde järgi olen lahminud. Nüüd paar kuud tagasi vaatas Tigrano mu mängu üle ja tema nägu venis väga pikaks. Hullemat fishi vist ei ole olemas :) Igatahes andis ta mulle mõned juhised ja põhimõtted, millest üldse oma mängu muutmist alustada. Tänud!
    Seega mul nüüd plaan kõike algusest õppima hakata ja see siin väga hea võimalus.

  15. #95
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Step By Step Pokah

    Omal roll kõigest 60$ ja seda juba 2 kuud :) Kõigun NL10 ja Nl5 vahel. Starsis Nl2 konto. 5$ sai tehtud 30$ paari nädalaga.

  16. #96
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas broadcast
    Rahapada, tundub ,et sul on enam-vähem sama probleem mis minulgi. Oled breakeven või kerge plusspoolel mängija aga idiootsed cashoudid rikuvad kõik ära! Kuigi jah, 500$-ni mina jõudnud pole, samas pole ka NL50-100 puutund. Max NL25. Igatahes edu!
    Mjah, ei noh, cashouti tahtsin teha sellepärast, et
    olid jõulud
    ja oli vaja enesele tõestada, et näää pokriga sain :D

    ja nl100'sse ronisin seal hädises pitbullpokkeris... ausalt, trios saab ka vähem biite :D

    soovitada nl10nesse... ? võimalikult vähe bluffida... ja võimalikult vähe tegeleda pokri kõrval muude asjadega seega DISTSIPLIIIIIIN

  17. #97

    Re: Step By Step Pokah

    Tere!

    Mõtlesin, et kirjutan väheke endast ka siis.
    Sattusin siia tänu semu antnx blogi sirvides (antnx.blogspot.com) ning see ettevõtmine tundub huvitav ning tahaksin ka osake sellest olla.
    Ajalugu siis natukene. Pokkerit olen niisama sõpradega tagunud juba ammusest ajast (sendipokkerit :D) ning suurem huvi online pokkeri vastu tekkis läbi toreda suhtlusportaali facebook;D, kus oli holdemi seadeldis ja sai harjutada oma "oskusi". Kuna asi paelus mind, sai seda tasuta programmi kasutatud igal vabal õhtul mitmeid tunde. See oli siis mingi 1.5-2 aastat tagasi.

    Eelmisel talvel sattusin juhuslikult partpoker (mingi banneri kaudu) ning sealt juba edasi fulltilti ning siis juba starsi. Sai tehtud deposiite nii tilti kui ka starsi ja mängitud oma raha üles ja maha. Suht idiootselt arvasin toona, et see mingi lihtne mäng ja et kui "õnnelikud" vastased küll on vahest ja ei osanud ennast kunagi süüdistada. Jep, jep kevadel tuli vaikselt mõistus koju ning sai lõpp tehtud raha maha mängimisele. Sai soetatud kõvasti lugemist ja hakkasin mängu rohkem süvenema. Mängisin palju freerolle kui ka madala limiidiga cashe ning lugesin erinevaid ebooke. Sel suvel siis mõtlesin, et olen piisavalt kogenud ning alustan jälle aktiivsemalt rahapokkerit mängima ning sai jälle deposiite tehtud fulltilti ning ka kasvatatud roll 8.7K peale (3-6.5K peale toimus töölõuna ajal 4 laua peal, lucky streak vist )

    Kuid siis sai lolli peaga suur osa rollist välja võetud (pika withdrawal kirumisega) ja lihtsalt mõttetult ära raisatud. Ning ülejäänu lihtsalt maha mängitud. Sai siis veidikene mõtiskletud oma tegevuse üle ning otsus vastu võetud - ei lollidele tegudele enam (suured limiidid, kehv roll managment, limiidi varieeruvus jne). Tegin keskmise rolli tilti (mis siiamaani seisab rahulikult) ning otsustasin aja maha võtta ning keskenduda pokkeriõpingutele. Teadsin, et on vara veel tegutseda. Mängin nüüd siis ainult freerolle või satelliite ning veedan oma õhtut pokkeriõpikutes tuhnides ning analüüsides. Eesmärgiks olen seadnud starsi baltic freerolli kui ka veits on aega veel, et püüda beckeriga 1o1 bahamal ;D Mõtlesin ka eesti meistrikale siseneda pühapäeval, aga olen enam kui kindel, et sellel poleks lihtsalt mõtet.

    Ehk siis plaan järgmine, kuna mind paelub just MTT (mitte STT ega cash), siis püüan end tubliks turniirimängijaks töötada (kõva õppimise ja jälgimisega - veedan palju aega teiste mänge vaadates) ning freerollidel, väikeste sisseostu turniiridel ning satikatel omandatut harjutada ning vigadest õppida. Samuti olen kindel, et suureks abiks saab ka olema pokah 8)

    Olen optimist ning eestlane - miks mitte tulevikus ka pro?

    Olge mõnusad!

  18. #98
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 277

    Re: Step By Step Pokah

    Tere tulemast foorumisse, JanRose!

    Väga hea lugu ja mulle meeldib selliseid lugusid lugeda, kus inimesed õpivad oma vigadest! See, et alguses kaotasid on väga halb aga kuna sa hakkasid maha mängimise asemel mängu õppima ning rohkem aega kulutama raamatute lugemisele on hea. Ning kui nii jätkad siis usu mind, et tulevik on sinu jaoks väga helde ja kindlasti tuleb tulevikus ka mõne suure turniiri võit.

    Loodan, et pokah annab sulle oskusi ja motivatsiooni oma pokkerimängu arendamiseks ning õppimiseks ja oleks üheks alustalaks su suurele tulevikule.

    Edu!


  19. #99
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah

    Tere JanRose,

    Võimas enesetutvustus. Kahju, et alguses rolli ei suutnud majandada ehk oli see hea õppetund ning tulevikus, kui näed kõvasti vaeva, siis on Sul bankrolli majandamine alatiseks paigas ;D Loodan, et saad Pokah nurgast ühtteist lisa oma õpingutele.

  20. #100
    Õpihimuline Mängur Kasutaja taavi19 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    321

    Re: Step By Step Pokah

    Tere! Sooviksin ka asjast osa võtta.
    Endast siis:
    Poker on eluaeg meeldind, juba väga noorena sai mängitud 5-lehte. Kasiinos pole palju käinud, aga alati kui olen juhtunud laevaga välismaale minema, seda siis Stockholmi või Helsingisse, siis olen peenraha alati automaatidesse toppind. Sealt see sõltuvus tulnud on. Suurim võit mingi 2000kr. Internetipokerit sai kunagi proovitud nooremana ja seal mingi summa võidetud ja siis ka maha mängitud. Nüüd olen tegemas comebacki. Lugenud erinevaid artikleid. Pokerit mängin hetkel lõbu ja harjutamise eesmärgil, et kunagi ka rahalaudadesse jõuda. Tahan bankrolli nullist üles ehitada. Hetkel olen freerollidega ajanud kokku kuskil 70 eurot ja üritan vaikselt seda summat ka kasvatada.

Lehekülg 5, kokku 7 EsimeneEsimene ... 34567 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES