Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 7 EsimeneEsimene ... 4567 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 129
  1. #101
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas taavi19
    Tere! Sooviksin ka asjast osa võtta.
    Endast siis:
    Poker on eluaeg meeldind, juba väga noorena sai mängitud 5-lehte. Kasiinos pole palju käinud, aga alati kui olen juhtunud laevaga välismaale minema, seda siis Stockholmi või Helsingisse, siis olen peenraha alati automaatidesse toppind. Sealt see sõltuvus tulnud on. Suurim võit mingi 2000kr. Internetipokerit sai kunagi proovitud nooremana ja seal mingi summa võidetud ja siis ka maha mängitud. Nüüd olen tegemas comebacki. Lugenud erinevaid artikleid. Pokerit mängin hetkel lõbu ja harjutamise eesmärgil, et kunagi ka rahalaudadesse jõuda. Tahan bankrolli nullist üles ehitada. Hetkel olen freerollidega ajanud kokku kuskil 70 eurot ja üritan vaikselt seda summat ka kasvatada.
    Tere tulemast taavi19,

    Loe esimene loeng läbi ja homme tuleb juba järgmine. Milliste freerollidega ja kus Sa oled suutnud 70 eurot teenida?

  2. #102

    Re: Step By Step Pokah

    Tänan toetuse eest ja ootan huviga juba tänast loengut :)

  3. #103

    Re: Step By Step Pokah

    Tere

    Ühineksin samuti Pokah seltskonnaga.Kaks esimest loengut on väga huvitavad olnud.Mängin stars-is NL2 ja saan peksa suht haledalt, üritaks asja muuta.

    Pokker hakkas tõsisemalt huvitama peale ühte(ei mäleta millist) artiklit ekspressis. Edasi tuhnisin netis ning sai palju pokkerimängijate blogisid loetud. Järgmisena 30 daala starsi ja NL5 + mõned turnad, raha kadus poole kuuga. Oktoobris uus 30 sisse ja NL2, pool papist jälle läinud :).

    Holdem manager sai kah soetatud, midagi muud peale käte arvu ja nime neist numbritest ei jaga, aga oma langevat graafikut on vähemalt tore vaadata :).

    Parimat soovides

    kyla

  4. #104
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas kylamees81
    Tere

    Ühineksin samuti Pokah seltskonnaga.Kaks esimest loengut on väga huvitavad olnud.Mängin stars-is NL2 ja saan peksa suht haledalt, üritaks asja muuta.

    Pokker hakkas tõsisemalt huvitama peale ühte(ei mäleta millist) artiklit ekspressis. Edasi tuhnisin netis ning sai palju pokkerimängijate blogisid loetud. Järgmisena 30 daala starsi ja NL5 + mõned turnad, raha kadus poole kuuga. Oktoobris uus 30 sisse ja NL2, pool papist jälle läinud :).

    Holdem manager sai kah soetatud, midagi muud peale käte arvu ja nime neist numbritest ei jaga, aga oma langevat graafikut on vähemalt tore vaadata :).

    Parimat soovides

    kyla
    Tere,

    Tore, et ühineid meiega kylamees81. Praegu on midagi valesti Sul tõsiselt mänguga, surfa foorumis ringi, küsi, uuri ja võta osa Pokah loengutest, küll asi paraneb

    Edu laudades,

    Tigrano




  5. #105

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas kylamees81
    Tere

    Ühineksin samuti Pokah seltskonnaga.Kaks esimest loengut on väga huvitavad olnud.Mängin stars-is NL2 ja saan peksa suht haledalt, üritaks asja muuta.

    Pokker hakkas tõsisemalt huvitama peale ühte(ei mäleta millist) artiklit ekspressis. Edasi tuhnisin netis ning sai palju pokkerimängijate blogisid loetud. Järgmisena 30 daala starsi ja NL5 + mõned turnad, raha kadus poole kuuga. Oktoobris uus 30 sisse ja NL2, pool papist jälle läinud :).

    Holdem manager sai kah soetatud, midagi muud peale käte arvu ja nime neist numbritest ei jaga, aga oma langevat graafikut on vähemalt tore vaadata :).

    Parimat soovides

    kyla
    No ma olen täiesti kindel, et sinu suurim viga on keskmiste kättega callimine ja üldse liiga paljude käte mängimine. Kui ei suuda ühel laual mängides oodata kuni head kaardid saad, siis lisa laudu. Mina näiteks mängin seal 24l laual korraga. Ja ainult premium käsi. Raise JJ+, AJs+, väiksemate poketitega võid limpida ning kui flopis või äärmiselt turnil ei hiti, siis fold.

    Edu igastahes!

  6. #106
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Step By Step Pokah

    Jah, edu foldimisel ja raisemisel

  7. #107
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah

    Kui alles alustad mängimist, siis kindlasti ei ole paha mängida top kaartidega, küll need kogemused hiljem tulevad. Alguses oota kaarti ja kindlasti ole nendega agressiivne.

    Küll hakkama saad kylamees81


  8. #108

    Re: Step By Step Pokah

    tänud toetuse eest, sess jäigi 32 sendiga plussi :)

    24 lauda...endal kahe lauagagi raskusi.

    palju nende premium kätega tõstma peaks, vennad tulevad mingi 20 sendise tõstega suht vabalt kaasa, kohe all -in laksata?

    kyla

  9. #109
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas kylamees81
    tänud toetuse eest, sess jäigi 32 sendiga plussi :)

    24 lauda...endal kahe lauagagi raskusi.

    palju nende premium kätega tõstma peaks, vennad tulevad mingi 20 sendise tõstega suht vabalt kaasa, kohe all -in laksata?

    kyla
    Kui mängid tight-imat stiili, siis võiksid natuke rohkem alati tõsta, et valuet oma premiumitele saada. Preflop kindlasti ära all in mine, see reedaks ja ei ole mõistlik.

  10. #110
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Step By Step Pokah

    http://ee.pokernews.com/pokkeristrat...algajatele.htm

    Ma arvan see aitaks sind alguses päris palju.

  11. #111

    Re: Step By Step Pokah

    tere

    minu lugu algab sellest siis, kui sattusin kevadel peale HSP-le youtubes ja vaatasin need neli olemasolevat hooaega ära kohe esimese hooga. sai siis kohe esimene deposiit tehtud pkr-i, mis kestis kuskil 2 nädalat (olin isegi nullis pikemat aega, kui ühel reedel tuli hea mõte sodi peaga kell kolm öösel mängida ja sinna läks pool bankrollist, järgmine päev pohmakaga tahtsin kiirelt tagasi teha, sinna läks teine pool). siis sai paus tehtud, ainult freerollid, 1 raamat läbi loetud (sklansky ja milleri theory and practice) ning nüüd paar kuud tagasi uus deposiit tehtud. sellest ajast saadik maadlen ühe põhiprobleemiga - mitmeid kordi on juba juhtunud olukord, kus õnnestub ühe-kahe õhtuga võita 3-4 buy-inni, järgmine päev on jälle ilus ja lootused sama streaki jätkata. siiamaani on alati lõppenud see järgmine päev tagasi nullis, ehk isegi kerges miinuses. ise olen hakanud kahtlustama et mängin plussis olles liiga marginaalseid käis enda jaoks ja hakkan ette kujutama jälle seda et kõik tahavad mind bluffida. mängin mikrolimiite, ei hakka isegi üritama midagi enamat, kui juba seal failin. niiet minu jaoks on see step by step üritus vägagi tänuväärt ettevõtmine.

    edu

  12. #112

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas kylamees81
    tänud toetuse eest, sess jäigi 32 sendiga plussi :)

    24 lauda...endal kahe lauagagi raskusi.

    palju nende premium kätega tõstma peaks, vennad tulevad mingi 20 sendise tõstega suht vabalt kaasa, kohe all -in laksata?

    kyla
    Mul käis ka mäng alguses kõik suhteliselt ühte auku. Ehk siis allamäge. Seni kuni õppisin preflopis raise'ima. Mängin NL10. 4-6 lauas. Nüüd vahepeal on bankroll veidi suurenenud ja kolisin mõneks ajaks NL20-sse. Kui bet-nupuga preflopis ära harjud, siis vähemalt minu jaoks asi paranes kohe. Isiklikult raise'in preflop 3BB. Tundub hetkel mõistlik. Arvan, et kui suuremini panustaksin, hirmutaks minusuguse algaja keskmise käega ära. Vähem pole nagu ka mõtet, sest value jääb väikeseks ja teine asi, siis tuleks jälle mõni prahiga kaasa, hitib flopi ja edasi võib väga kurvalt lõppeda. Kuigi selles valguses vahepeal juba tundub, et võiks 4BB proovida.
    Nüüd edasi üritan oma cbetti teadikult suunata ja analüüsida, sest selle tegemisel käsi veel tõrgub. Kuigi saan aru nii, et preflop raise'ile peaksin vähemalt flopil enamasti alati ka cbeti tegema? Hudi mul veel pole, aga plaan on kohe kohe peale panna. Kui juba seda suudab lugeda, siis cbetil ka millelegi toetuda.
    Igatahes tundub, et mul mingid tüüpvead, mida kogu aeg teen, sest bankroll ei kipu tõusma. Niikui natuke edasi liigun, tuleb 1-2 päeva, kus olen bankrolliga jälle sealmaal, et tuleb madalamasse lauda tagasi kolida. Siis vaikselt ja vaevaliselt ronin ülespoole tagasi.

  13. #113
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 277

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas pendula
    Nüüd edasi üritan oma cbetti teadikult suunata ja analüüsida, sest selle tegemisel käsi veel tõrgub. Kuigi saan aru nii, et preflop raise'ile peaksin vähemalt flopil enamasti alati ka cbeti tegema?
    Vähemalt 60%!

    Ja minu arvates oleks õigem teha cbet 100% ajast (100% on kindlasti vale AGA ÕIGEM), kui 50% ajast! Ja päris algajale annaks kiirelt paar näpunäidet, kui sul käsi täiesti läks flopist mööda ja sa olid preflop raiseja, siis cbeti ära tee:
    • 1) kui on 2 või rohkem vastast
    • 2) kui flopis on 3 masti kaardi (näiteks: 2 , 7 8 )
    • 3) kui flopis on 3 rea kaardi (7 8 9 )
    • 4) kui flopis on 2 masti kaardi + lähestikku kaardid ( 7 6 9 )
    • 5) kui vastane on short-stack (väikese stackiga) ja su cbeti suurus on 30% või rohkem tema stackist (ehk ta on suht commited ja SA oled ka commited peale betti). Näiteks: flopis on pot 10$, vastasel on järgi 18$


    Ülejäänud kordadel tee cbet (nii valmis käega, kui ka õhuga!)

    Kui neid paari punkti jälgid, siis cbeti% peaks olema sul sinna 80-90% kanti, mis oleks ka tegelikult VÄGA kõrge aga edasiseid bette võid ise analüüsida. Ja eelloetud "reeglid" on optimaalsed aga mitte alati õiged! Vahest on ka korrektne kahe vastase korral CBET panna või drawi boardil.

  14. #114
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Step By Step Pokah

    2) kui flopis on 3 masti kaardi (näiteks: 2 , 7 8 )


    Siin 1 vastasega kindlasti cbet, see et tal see flushi kaart käes on ~40% juurde ja ilma selleta ta sul eriti jätkata ei taha kui flopp läks mööda...kui tal on mingi nõrk mastikaart, siis võib sellegi ka ära foldida. Mikrodes igatahes see cbet peaks edukalt töötama. Iskiklikult foldin siin isegi marginaalse made handi.

  15. #115

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    2) kui flopis on 3 masti kaardi (näiteks: 2 , 7 8 )


    Siin 1 vastasega kindlasti cbet, see et tal see flushi kaart käes on ~40% juurde ja ilma selleta ta sul eriti jätkata ei taha kui flopp läks mööda...kui tal on mingi nõrk mastikaart, siis võib sellegi ka ära foldida. Mikrodes igatahes see cbet peaks edukalt töötama.
    selle jutuga täiesti nõus, jõudsid ette ära kirjutada

  16. #116
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas ranka

    • 2) kui flopis on 3 masti kaardi (näiteks: 2 , 7 8 )

    Minu meelest on monotoonsed flopid väga ciibetitavad, kui nad eriti connected(lähestikku) pole. Nt raised A T enne floppi, flop lendab K 7 2 , siis oleks vaja tulistada.

  17. #117
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 277

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    2) kui flopis on 3 masti kaardi (näiteks: 2 , 7 8 )

    Siin 1 vastasega kindlasti cbet, see et tal see flushi kaart käes on ~40% juurde ja ilma selleta ta sul eriti jätkata ei taha kui flopp läks mööda...kui tal on mingi nõrk mastikaart, siis võib sellegi ka ära foldida. Mikrodes igatahes see cbet peaks edukalt töötama.
    Monotoon boardid on kõige halvemad (kõige vähem cbetid õnnestuvad) boardid cbettimiseks nii praktikas kui ka teoorias. Seda saad ka HEM'is kontrollida - lase kõik käed läbi erinevate boardide puhul.

    Tegelt me võikski teha eraldi cbeti teema, kus paneme kõik oma cbetti %-endi erinevate boardide juures (montoon, 2-tone, rainbow, paired, non-paired, ace high, king high, queen high, T and lower etc) ja siis sinna juurde cbettide õnnestumie protsendid. Kui mu mälu mind alt ei pea siis mu cbeti tegemise %-ent oli montoon boardil kõige väiksem ja õnnestumise %-ent samuti kõige väiksem! See tähendab, et ma valisin cbeti väga hoolikalt ja kõige rohkem sai callitud või raisetud!


  18. #118
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 277

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Monotoon boardid on kõige halvemad (kõige vähem cbetid õnnestuvad) boardid cbettimiseks nii praktikas kui ka teoorias. Seda saad ka HEM'is kontrollida - lase kõik käed läbi erinevate boardide puhul.

    Tegelt me võikski teha eraldi cbeti teema, kus paneme kõik oma cbetti %-endi erinevate boardide juures (montoon, 2-tone, rainbow, paired, non-paired, ace high, king high, queen high, T and lower etc) ja siis sinna juurde cbettide õnnestumie protsendid. Kui mu mälu mind alt ei pea siis mu cbeti tegemise %-ent oli montoon boardil kõige väiksem ja õnnestumise %-ent samuti kõige väiksem! See tähendab, et ma valisin cbeti väga hoolikalt ja kõige rohkem sai callitud või raisetud!
    K72 on cbetitbva aga K76 siis cbetid samamoodi?

  19. #119
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    K72 on cbetitbva aga K76 siis cbetid samamoodi?
    Ei, see läheb liiga ohtlikuks.

  20. #120
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas bounce
    tere

    minu lugu algab sellest siis, kui sattusin kevadel peale HSP-le youtubes ja vaatasin need neli olemasolevat hooaega ära kohe esimese hooga. sai siis kohe esimene deposiit tehtud pkr-i, mis kestis kuskil 2 nädalat (olin isegi nullis pikemat aega, kui ühel reedel tuli hea mõte sodi peaga kell kolm öösel mängida ja sinna läks pool bankrollist, järgmine päev pohmakaga tahtsin kiirelt tagasi teha, sinna läks teine pool). siis sai paus tehtud, ainult freerollid, 1 raamat läbi loetud (sklansky ja milleri theory and practice) ning nüüd paar kuud tagasi uus deposiit tehtud. sellest ajast saadik maadlen ühe põhiprobleemiga - mitmeid kordi on juba juhtunud olukord, kus õnnestub ühe-kahe õhtuga võita 3-4 buy-inni, järgmine päev on jälle ilus ja lootused sama streaki jätkata. siiamaani on alati lõppenud see järgmine päev tagasi nullis, ehk isegi kerges miinuses. ise olen hakanud kahtlustama et mängin plussis olles liiga marginaalseid käis enda jaoks ja hakkan ette kujutama jälle seda et kõik tahavad mind bluffida. mängin mikrolimiite, ei hakka isegi üritama midagi enamat, kui juba seal failin. niiet minu jaoks on see step by step üritus vägagi tänuväärt ettevõtmine.

    edu
    Tere tulemast klubisse bounce,

    Loe kõik eelnevad loengud läbi.

    Jah sodi peaga ei ole kõige mõistlikum cashi mängida, loodan, et edaspidi nii ei juhtu. Järmine kuu on selle kohta ka loeng meil

    Küll nendest mikro limiitidest jagu saab, kui tahtmist on.


    Ilusat päeva,

    Tigrano



Lehekülg 6, kokku 7 EsimeneEsimene ... 4567 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES