Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 7 EsimeneEsimene ... 567
Näidatakse tulemusi 121 kuni 129, kokku 129

Hübriidvaade

  1. #1
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas pendula
    Mul käis ka mäng alguses kõik suhteliselt ühte auku. Ehk siis allamäge. Seni kuni õppisin preflopis raise'ima. Mängin NL10. 4-6 lauas. Nüüd vahepeal on bankroll veidi suurenenud ja kolisin mõneks ajaks NL20-sse. Kui bet-nupuga preflopis ära harjud, siis vähemalt minu jaoks asi paranes kohe. Isiklikult raise'in preflop 3BB. Tundub hetkel mõistlik. Arvan, et kui suuremini panustaksin, hirmutaks minusuguse algaja keskmise käega ära. Vähem pole nagu ka mõtet, sest value jääb väikeseks ja teine asi, siis tuleks jälle mõni prahiga kaasa, hitib flopi ja edasi võib väga kurvalt lõppeda. Kuigi selles valguses vahepeal juba tundub, et võiks 4BB proovida.
    Nüüd edasi üritan oma cbetti teadikult suunata ja analüüsida, sest selle tegemisel käsi veel tõrgub. Kuigi saan aru nii, et preflop raise'ile peaksin vähemalt flopil enamasti alati ka cbeti tegema? Hudi mul veel pole, aga plaan on kohe kohe peale panna. Kui juba seda suudab lugeda, siis cbetil ka millelegi toetuda.
    Igatahes tundub, et mul mingid tüüpvead, mida kogu aeg teen, sest bankroll ei kipu tõusma. Niikui natuke edasi liigun, tuleb 1-2 päeva, kus olen bankrolliga jälle sealmaal, et tuleb madalamasse lauda tagasi kolida. Siis vaikselt ja vaevaliselt ronin ülespoole tagasi.
    Tere pendula,

    Ära sinna NL20 kiirusta, see mäng ei ole Sul veel NL20 jaoks korras, olen täiesti kindel. Ole hea tule NL10 nurka, teema leiad strateegia alt.

    Ilusat päeva,

    Tigrano

  2. #2
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah

    Minu lemmik c-bet on sellise flopi vastu, kus on 3 masti kaarti, välja arvatud, kui mul on AA või KK, mitte mastist ;D (siis ei ole lemmik, siis on nutune)

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Step By Step Pokah

    Kui ikka 1010 või AK käega preflopis raised ja flop toob lauda kas siis AK-x või JQ-x on ikka väga raske cbeti teha eriti kui positsiooni pole. ??? Kusjuures mina neid boarde ei kardagi nii väga kui ülekaarte jms. Aga eks ranka teab rohkem, sest tema on analüüsinud HEM-is. Tglt võiks olla küll eraldi teema cbeti kohta.

  4. #4
    Õpihimuline Mängur Kasutaja taavi19 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    321

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Tere tulemast taavi19,

    Loe esimene loeng läbi ja homme tuleb juba järgmine. Milliste freerollidega ja kus Sa oled suutnud 70 eurot teenida?
    Kurbusega pean tõdema, et T6Poker on selleks kohaks. Kes on vähegi kursis see teab, et asjalood selle toaga pole just kõige paremad. Tundub, et neil on raskusi väljamaksetega ja pole üldse kindel, et ma kunagi selle raha reaalselt kätte saan. Läksin sinna tuppa oma kunagise koolivenna nö reklaamil. Ta on seal toas teeninud arvestavaid summasid. Max pot mis kätte saanud on 10000 kr ringis. Samuti oli üheks usaldusväärsuse tõstjaks selle toa suhtes see, et seal tiimis oli üks eestlane Marek Kolk.
    Kahjuks tundub, et nüüd on see tuba omadega õhtal.

  5. #5
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas taavi19
    Kurbusega pean tõdema, et T6Poker on selleks kohaks. Kes on vähegi kursis see teab, et asjalood selle toaga pole just kõige paremad. Tundub, et neil on raskusi väljamaksetega ja pole üldse kindel, et ma kunagi selle raha reaalselt kätte saan. Läksin sinna tuppa oma kunagise koolivenna nö reklaamil. Ta on seal toas teeninud arvestavaid summasid. Max pot mis kätte saanud on 10000 kr ringis. Samuti oli üheks usaldusväärsuse tõstjaks selle toa suhtes see, et seal tiimis oli üks eestlane Marek Kolk.
    Kahjuks tundub, et nüüd on see tuba omadega õhtal.
    Kahjuks jah T-6 pokkeritoaga ei ole lood kõige paremad. Mul endal on samuti seal natuke raha sees, midagi pole teah >:(

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Step By Step Pokah

    Hea tekst - ma arvan, et paljud sh ka mina tunnevad sinu loos ära iseenda. Aga teretulemast pokahsse.

    PS.

    Soovitan sul tõmmata esialgu PT3 trial. Seda saad kasutada 2 kuud ja selle ajaga oled võib-olla juba teeninud, et osta endale HEM või siis PT3 full versioon. Ise kasutan praegu PT3 trialit - teeb sama töö ära mis HEM aga viimasel on ainult 7 päevane trial.

    Edu laudades

  7. #7

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Leidsid omale mõttekaaslase. Bankrolli oskan hoida, istun vaikselt madalal limiidil ja olen otsustanud, et enne kui limiiti ei beadi, ei liigu ka limiidis edasi. Kahjuks on rolli pokkeritubades vähe ja põhimõte ei lase ka juurde kanda, kuigi see teeks mu hingamist oluliselt lihtsamaks BR-i kohapealt. Vahel mängin NL10-et, siis liigun Nl2 ja Nl5 vahel. Kogu probleem miks pokahiga liitun on see, et ma olen suht break even mängija ja seda juba päris pikka aega. Vaatan loen lugusid kuidas mehed võidavad meeletuid summasid ja mõtlen, et mis minul viga peaks olema. Grindin täpselt samamoodi oma limiiti ja olen täielikult nullis. Võib-olla on mind tabanud täielik downswing mis kestab juba mitu kuud aga vb ei ole mul seda skilli. Üritan mängida ABC pokkerit ja üritan olla võimalikult TIGHT
    kas sina oled anxx triobetis, kes mängis täna NL50 6maxi????

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Step By Step Pokah

    Ei - triobetis läksin bustoks eelmine nädal :D

  9. #9
    FPP Pro Kasutaja MarxVoss avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu, Estonia, Estonia
    Postitusi
    211

    Re: Step By Step Pokah

    Nagu vanarahva tarkus õtleb, et mitte kunagi ei ole hilja millegagi alustada! Nii ka minuga. Eks ma hakkan vaikselt järeltunde võtma ja vaikselt teile järgi liikuma. "Õppida, õppida õppida!" ütles Lenin ja seda katsun ka nüüd mina tegema hakata! Alustan küll hiljem aga tulemus peaks kunagi sama olema! Ärge siis julmalt kimage seal eespool!

Lehekülg 7, kokku 7 EsimeneEsimene ... 567

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES