Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 7 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 129
  1. #1
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Step By Step Pokah

    Tere pokkerisõbrad,

    Tänasest päevast kuulutame välja sõjaolukorra, ründame kõikidel rinnetel ning kõikjal maailmas. Olgu selleks kohaks kardetud PokerStars või käe ulatuses olev Triobet, isegi WSOP ei tohi jääda alistamata. Samuti oskame me võidelda kõikide relvadega olgu selleks turniirid või cashgame. Meie ülessanne on olla agressiivne, et Meid kardetakse juba ennem, kui oleme sõja kuulutanud. Me peame olema juba võitnud ennem, kui asume lahinguväljale, sest me oleme teistest mitu sammu ees.

    Väike sissejuhatus meie plaanidele, areneda agressiivseks, kardetud ning endast 101% lahingus andvaks mängijaks.
    Lahinguid ei võideta üksi, Rambo on olemas ainult filmides (välja arvatud, et Privador on olemas päriselt) , seega me peame hoidma ühte ning abistama üksteist, et me jääks ellu.

    Alates neljapäevast alustan projekti nimega STEP BY STEP Pokah.

    Projekti mõte on läbi kammida kogu pokkerimaastik ning mitte midagi ei tohiks jääda kahe silma vahele. Isegi kui jääb midagi märkamatuks, siis pärast tuleb puuduvad lüngad täita.
    Kogu projekt peab liikuma ülesmäege sujuvalt tähtsuse järjekorras, et algajad ning ABC pokkeri huvilised saaksid kohe alustada (isegi vanaema või vanaisa peaksid saama võitvaks mängijaks, kui neil vähegi huvi peaks olema, isegi kui nad pole kordagi kaardipakki käes hoidnud). Kuna paljudele, kes sõdivad juba kõrgematel rinnetel ning pokkeri ABC ja üldine teooria, mõisted jne on selged, siis nendeni jõuame x ajapärast ja loodame, et saame üheskoos edasi minna koos noore kaardiväega.


    Kõik mängijad, kellel on huvi saavad osa võtta alates neljapäevast 2 korda nädalas toimuvast projektist. Osavõtjate arv ei ole piiratud, oodatud on kõik huvilised. Kuna projekti nimi on STEP BY STEP pokah, siis algustame täiesti nullist. Isegi esimesed teemad on, mis on pokker, miks me mängime pokkerit, mõisted jne seega ei pruugi kõikidel huvlistel kohe huvitav olla kuna nemad on juba iseseisvalt niikaugele jõudnud aga asja mõte ongi peensusteni kõik selgeks teha, et kõik saaksid õppida. Kui algaja hakkaks kohe õppima pot oddse, c-betti ilma, et teab mis mäng on pokker, milline on õige preflop mäng, et vältida preflopis tehtud vigade edasikandumist postflop mängule.

    Kindlasti on päevi, kus analüüsime statistikat, käsi, korraldan huvitavaid ja arendavaid võistlusi. Parimaid õpilased saavad kindlasti ka primeeritud


    Seega palun huvilistel kuni neljapäevani usinalt soove, mõtteid, häid ideid kõike, mida sülg suhu toob postitada
    antud teema kohta.

    Parimat soovides,

    Foorumi Team

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Step By Step Pokah

    Vägev mõte minu arust !

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Step By Step Pokah

    Kuidas see täpselt välja nägema hakkab?

  4. #4
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Kuidas see täpselt välja nägema hakkab?
    Kaks korda nädalas hakkab ilmuma õpetlik artikkel, mõnikord koos videodega. Iga kord katsume arutada artikli üksipulki läbi ning kõik saavad kohe küsida, kui midagi jäi arusaamatuks. Seega loodan, et saame igakord tõsise arutelude sõja läbi pidada ja liikuda järgmise õppetunni juurde. Artiklid peaksid ilmuma enamvähem tähtsuse järjekorras, nii nagu peaks üks alustaja pokkeri õppimist teostama hakkama.

    Kui me jõuame juba mänguni, siis kindlasti vaatame üle õpilaste mängu statistikat, käsi, katsume vastata mängijate probleemseltele küsimustele jne, et kui näeme näiteks probleeme ja elementaarseid eksimusi, et mis on valesti katsume anda juhuiseid, nippe, mida võiks arendada jne. Näiteks, et ei steali üldse blinde, prflop liiga loose, liiga palju limbid, et pead olema rohkem agressiivsem jne

    Ja palju palju muud, ei tohi kõike ka kohe välja lobiseda

  5. #5

    Re: Step By Step Pokah

    Huvitav iseenesest kindlasti ühineks ettevõtmisega, sest viimasel ajal mu pokkeri ego ikka kõvasti hoope saanud aeg oleks hakata õppima

  6. #6

    Re: Step By Step Pokah

    Hea uudis -"õpilane Kiir" on valmis teadmisi omandama!

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Step By Step Pokah

    MIks keegi üldse peaks jätma kasutamast proffesionaalset abi, kui sa ise veel pro ei ole?

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Step By Step Pokah

    ma ole ntaun, ikka ja jälle modify nupu kallale ja editsin davy posti :D


    Jah seda küsivad kõik! Aga paljud ei viitsi - raamautd ,videod, foorumid, coaching. Kõik on saadaval ja väga paljud on TASUTA! Aga inimesed ei viitsi,. nad ei viitsi liigutada oma karvast peput!

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Step By Step Pokah

    tore ettevõtmine!
    kindel käpp arutlema ning muidugi ka õppima.

  10. #10

    Re: Step By Step Pokah

    nii. täna sattusin ka sellesse tuppa siin.
    nii kuidas aega on, arutan kaasa, õpin.

  11. #11
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah

    Hea näha, et huvilisi juba on ;D

    Kivisaba - ego on hea asi aga lauas tänu suurele EGO-le võid jubedaid otsuseid vahel vastu võtta, loodan, et Sinu ego lauas tehtud otsuseid ei mõjuta.

    Ja kõik käpad on oodatud.

  12. #12
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Step By Step Pokah

    mina kah

    kuskil chatis hakkab asi toimuma?

  13. #13
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Step By Step Pokah

    Ma üritan käpp olla.

    L.

  14. #14

    Re: Step By Step Pokah

    ma võin ka kaasa lüüa

  15. #15

    Re: Step By Step Pokah

    Väga viis ;D I'M IN! 8)

  16. #16
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah

    Tere ok2aa, krayzie, vsiud tore on Teid siin näha. Kindlasti tahtsin öelda just Teile, et segadust ei tekitaks, et katsume siin läbi võtta kõik täiesti algusest. Sest tean, et olete juba kaua mänginud ning olete tublid ja tõsiseltvõetavad mängijad (respect). Esimesed teemad oleks isegi (Mis on pokker, miks mängitakse pokkerit, mõisted jne) alguses on täiesti võimalik, et õppetükid ei ole Teie jaoks enam PUHAS KULD nagu ranka ütleb. Samas olen ise mänginud pokkerit juba kaua kaua, ning enamus mida ma teen pokkerilauas on puhtalt praktika ja kogemuste pealt üles ehitatud. Seega tunnistan ka ise, et step by step minule mööda külge maha ei jookseks. Kindlasti oleks Teie panus alguses suur, kui viitsiksite teema arendamisel, mis on Teie jaoks lihtne ja loogiline anda kommentaare, arvamusi enda vaatenurgast.

    Asja mõte on ka kindasti täiendada kasvõi aasta pärast artiklit ja saada kokku üks võimast info kogumik, et näiteks kui keegi tahab alustada pokkerimängimist ja hakkab step by step lugema, mis on pokker jne on asi lihtne, kui aga alustaks praegu kuskilt postflop mängust jne siis see süsteem ei toimiks. ;D

    Sooviks teada Teie arvamust asjast.

  17. #17
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Step By Step Pokah

    Nozzu tõmbab ülikonna selga, seob lipsu ette ning annab oma paberid kooli sisse. Teeb siis kraapsu ja võtab koha sisse esimeses pingis, kohe tahvli vastas.

  18. #18
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu
    Nozzu tõmbab ülikonna selga, seob lipsu ette ning annab oma paberid kooli sisse. Teeb siis kraapsu ja võtab koha sisse esimeses pingis, kohe tahvli vastas.
    Nozzu, mis me ilma sinuta teeksime , ja see lause Sinu bloigs on suht karm, tahaks varsti kuulata TRA! Kuhu ma raha panen, midagi sellist ;D

  19. #19

    Re: Step By Step Pokah

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Tere ok2aa, krayzie, vsiud tore on Teid siin näha. Kindlasti tahtsin öelda just Teile, et segadust ei tekitaks, et katsume siin läbi võtta kõik täiesti algusest. Sest tean, et olete juba kaua mänginud ning olete tublid ja tõsiseltvõetavad mängijad (respect). Esimesed teemad oleks isegi (Mis on pokker, miks mängitakse pokkerit, mõisted jne) alguses on täiesti võimalik, et õppetükid ei ole Teie jaoks enam PUHAS KULD nagu ranka ütleb. Samas olen ise mänginud pokkerit juba kaua kaua, ning enamus mida ma teen pokkerilauas on puhtalt praktika ja kogemuste pealt üles ehitatud. Seega tunnistan ka ise, et step by step minule mööda külge maha ei jookseks. Kindlasti oleks Teie panus alguses suur, kui viitsiksite teema arendamisel, mis on Teie jaoks lihtne ja loogiline anda kommentaare, arvamusi enda vaatenurgast.

    Asja mõte on ka kindasti täiendada kasvõi aasta pärast artiklit ja saada kokku üks võimast info kogumik, et näiteks kui keegi tahab alustada pokkerimängimist ja hakkab step by step lugema, mis on pokker jne on asi lihtne, kui aga alustaks praegu kuskilt postflop mängust jne siis see süsteem ei toimiks. ;D

    Sooviks teada Teie arvamust asjast.
    mina olen hobi-mängija, kes mängib põhiliselt online turniire ja lives turniire ja vahest cashi(nüüd ca 7-8 kuud).
    ma arvan, et mul on rohkem õppida, kui midagi lisada. niiet loen silmad punnis ja kui mõni mõte on, ütlen ikka välja.

  20. #20

    Re: Step By Step Pokah

    Idee on super. Raamatutest lugemine on üks asi aga reaalselt spetsidelt õppimine on ikka hoopis midagi muud. Raamatus ju keegi ei seleta sulle, kui sul mingi küsimus tekib. Nagu nende ranka ja tigrano videotega, olid küll proovikad aga algajatele ikka õpetlik vaadata.

    Igatahes müts maha Teie ees!

    E: Ahjaa, ootan põnevusega loengute algust! :P

Lehekülg 1, kokku 7 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES