Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 9 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 165
  1. #61

    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    Kas või kust oleks võimalik saada just SNG turnade jaoks 6player max HEM'ile state/layouti

  2. #62
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    Tsitaat Algselt postitas krstjan88
    Kas või kust oleks võimalik saada just SNG turnade jaoks 6player max HEM'ile state/layouti
    6maxi teema all on taipupole teinud 6max HUDi layoudile confi, ehk on abiks.

  3. #63

    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    Väga viis, tore, et viitsisid vaeva näha. Lähen teen trios proovi. Pärast kirjutan muljetest ka:D

  4. #64
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    Tsitaat Algselt postitas Swicheroo
    Väga viis, tore, et viitsisid vaeva näha. Lähen teen trios proovi. Pärast kirjutan muljetest ka:D
    Kui ükskord järgi proovid, siis enam ilma ei oska ;D

  5. #65

    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    Nii esimene sessioon, korda tehtud HUDiga, sai läbi. Pikkus oli 80 minti ja mängisin kuueses NL4 lauas. Tulemus üpris hea(mõtlen just eelkõige oma HUDi kasutamisoskusi silmas pidades).

    Võitsin esimese 5 mindi jooksul 1 dollari küllalt halva kaardijooksuga ning oma võimeid ülehinnates avasin ka teise laua ning kaotasin peaaegu, et kohe ühes lauas ühe Buy ini kuna ei suutnud korralikult boardi, HUDi state ning üldist mängu jälgida. Ei suuda uskuda, et osad siin mängivad 4-12 lauaga aga see selleks. Loodan, et kunagi suudan ise ka:D. Ütleme et mingi esimes poole tunniga olin ma 3 euri kahjumis. Mõistagi jätkasin edasist sessi ühe lauaga. Umbes pool tundi läks aega, et kaotatud raha tasa teha ehk siis olin alguses tagasi. Suurima kasuteguriga oli pokerstove kasutamine. Suutsin päris tihti panna vastase enam vähem käe peale ning mõnikord isegi 100%. Viimane märkimisväärne käsi mis ma mängisin tõi mulle 1 Buy ini ehk siis 4 euri. Kuna suutsin vastase jällegi õige käe peale panna. Tal on mastitõmme ning mul sama mast aga ässaga ning vastane lükkas riveril all inni ja nii ta tuli.

    Halb oli see, et blind steal ei õnnestunud aga eks ma üritan seda lihvida. Ma luban(endale), et vaatan korra veel su viimased 2 HUDi videot ära, sest kõik jutt ei jäänud meelde.

    Kuigi mul oli päris palju õnne võin päris kindlalt öelda, et peale seda loengut on minu mäng märgatavalt paranenud aga siiski pole veel HUDiga päris ära harjunud aga ma usun, et varsti asi paraneb.

    Tänud Tigranole!


    Tekst pisut tormakas aga ei viitsinud pikemalt kirjutada:D

  6. #66

    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    Kas sellist stati nagu Fold to PFR on ? Ma ei leidnud sellist aga tahaks seda kui on.

  7. #67
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    Tsitaat Algselt postitas Swicheroo
    Kas sellist stati nagu Fold to PFR on ? Ma ei leidnud sellist aga tahaks seda kui on.
    Kindlasti on, ise ei kasuta, ei näe otsest vajadust. Kasutada soovitan hoopis stati nimega FOLD TO 3BET, mis näitab kui palju vastane foldib 3betile Kui % on suur, siis positsioonis võid range suht suureks ajada, sest tõenäosus, et foldib 3betile on suur

  8. #68
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Kindlasti on, ise ei kasuta, ei näe otsest vajadust. Kasutada soovitan hoopis stati nimega FOLD TO 3BET, mis näitab kui palju vastane foldib 3betile Kui % on suur, siis positsioonis võid range suht suureks ajada, sest tõenäosus, et foldib 3betile on suur
    tahaks lisada, et seda saab teha seni kuni oled vahele jäänud ehk käsi SD-le läinud, kui parasjagu oli miski rääbis (mis sest et võitsid), siis mõtlev vastane paneb note selle ja edaspidi peaks 2-3 3bet SD tight olema ja premiumhände näitama ja veel, note ei pruugita muuta tavaliselt seega selle vastase vastu ei tasuks nii enam teha ehk panna talle note et lightilt mängib OOP 3betis sinu vastu

    siiski see rohkem meta ja toimub mõtleva vastase vastu. enne ei tasu seda rakendada kui näed et vastane mängib liiga palju vastu ja ei usu sind kunagi

  9. #69

    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    Kas kuskilt siukest statti ei saa panna HUDi nagu check-fold vms?

    Active player details windowsis vaatasin, et sai vaadata kohe mängija kohta action after check. Ning siis oli protsentuaalselt välja toodud kui tihti raiseb, callib või foldib.
    Väga mugav oleks, kui saaks HUD'i selle numbri, et kui tihti check tähendab, et järgmine liigutus on fold.

  10. #70
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Kas kuskilt siukest statti ei saa panna HUDi nagu check-fold vms?

    Active player details windowsis vaatasin, et sai vaadata kohe mängija kohta action after check. Ning siis oli protsentuaalselt välja toodud kui tihti raiseb, callib või foldib.
    Väga mugav oleks, kui saaks HUD'i selle numbri, et kui tihti check tähendab, et järgmine liigutus on fold.
    Hmm, chek on natuke lai mõiste arvan, et seda statti kasutada, niipalju erinevaid olukordi.

  11. #71

    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    Tervist

    Mul oleks vaja abi hudi seadistamisel. Mul on ülejäänud statsid seadistatud aga ma ei tea milliseid värve ja protsente panna neile statsidele

    Flop agg factor
    Turn agg factor
    River agg factor

    BTN steal
    Four bet

  12. #72
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    Tsitaat Algselt postitas Rinoa
    Tervist

    Mul oleks vaja abi hudi seadistamisel. Mul on ülejäänud statsid seadistatud aga ma ei tea milliseid värve ja protsente panna neile statsidele

    Flop agg factor
    Turn agg factor
    River agg factor

    BTN steal
    Four bet
    Heal regulari on tavaliselt agg jaotatud tänavatel küllaltki võrdselt. Üldjuhul kergelt kahanevas suunas, ehk head näitajad on 5/4/3; 4/3/3. Ise ei soovitaks neile mingeid värvikoode peale toppida, kui ise näed, et jaguneb umbes järgmiselt: 11/2/0, siis selgemast selgem, et villain paneb pea alati cbeti ning ainult callib harva, samas teeb seda pidevalt õhuga ning turnil 2nd barreli laseb väga harva ning enamasti teeb seda vaid mingisuguse käega.

    Steali puhul on parematel mängijatel see stat umbes 30-45%. Mees kellel see ikka ~10 ei jaga positsioonist pea midagi.

  13. #73
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    ma viimasel ajal olen kõvasti igasugu kommentaare vastaste kohta kirjutanud HEMis, aga kohati mulle tundub et need ei aita mind või viivad eksiteele või on lihtsalt sitasti kirjutatud...

    kui keegi kirjutaks miskise hunniku näpuniteid, kuidas milliseid notesid kirjutada.. oleks hea omale kõrvataha panna...

  14. #74
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    ma viimasel ajal olen kõvasti igasugu kommentaare vastaste kohta kirjutanud HEMis, aga kohati mulle tundub et need ei aita mind või viivad eksiteele või on lihtsalt sitasti kirjutatud...

    kui keegi kirjutaks miskise hunniku näpuniteid, kuidas milliseid notesid kirjutada.. oleks hea omale kõrvataha panna...
    +1

    Endal ka täpselt sama jama ning seega eriti enam märkmeid ei kirjuta.

  15. #75

    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    Tigrano, tahaksin tõmmata sinu mini table layouti, aga sul on õpetuses öeldud ainult, et tõmba, aga pole kuskilt tõmmata :D Pidin tegema formati ja enne oli endal ka samasugune, värvide erinevusega ainult.

  16. #76
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    Tsitaat Algselt postitas tahanvaadata
    Tigrano, tahaksin tõmmata sinu mini table layouti, aga sul on õpetuses öeldud ainult, et tõmba, aga pole kuskilt tõmmata :D Pidin tegema formati ja enne oli endal ka samasugune, värvide erinevusega ainult.
    Jah, kui artiklit tegin, siis mingi error HEMis ei saanud exportida layouti. Nüüd on selline lugu, et saaks importida aga läpakas läks tuksi ja ei saa sisse enam sinna, tegin mingi uue layoudi aga see pole veel päris see. Kohe, kui ära seadistan nagu peab, siis panen üles faili.

  17. #77

    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    Ehk on kellelgi pakkuda HEM-i valmis layouti? :)

  18. #78

    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Jah, kui artiklit tegin, siis mingi error HEMis ei saanud exportida layouti. Nüüd on selline lugu, et saaks importida aga läpakas läks tuksi ja ei saa sisse enam sinna, tegin mingi uue layoudi aga see pole veel päris see. Kohe, kui ära seadistan nagu peab, siis panen üles faili.
    Kas pole seda siiamaani valmis saanud või oled unustanud juba?

  19. #79
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    Tsitaat Algselt postitas tahanvaadata
    Kas pole seda siiamaani valmis saanud või oled unustanud juba?
    Nii ja naa ;D Panen kalendrisse, et homme oleks olemas

  20. #80

    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    keegi võiks oma starsi fullring layouti sheerida

Lehekülg 4, kokku 9 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES