Tsitaat Algselt postitas alaska
Teist korda läbi vaadatud, seekord selgema peaga. Väga hea töö, kõik oli ideaalselt arusaadav, mida rääkisid, piisavalt näiteid ja olukordade kirjeldusi.
Ma proovin, kas ma sain õigesti aru:
Näit.
[img width=105 height=75]http://www.hot.ee/alaskanever//vastasestatid2.JPG[/img]
50/29/3/315
38/100/35/0


tema limp, mina bet 5bb buttonilt, ülejäänud fold, tema call.

meil AK (mastid vikerkaar)

maha J 2 7. Kuna fold to c-bet on 35, siis check/fold? Pole mõtet rohkem investeerida, kuna kui ta flopis maha ei viska, siis turnis ammugi mitte ja riveril ootab meid vähemalt korralik bluff-bet tema poolt. Või peaks ikka ühe korra proovima?

maha K 2 7. flopis tavaline contbet, kui callib, siis turnis check/call, et riveris bluffi välja meelitada. Kui riveris checkib, siis valuebet/call shove?






Antud näite puhul J 2 7, kui oled buttonil ehk omad fishi üle positsiooni, tuleks kindlasti AK valuet anda ning mitte järgi chekkida, mis siis, et ta ei foldi flopi ja turni c-betile enamus ajast, sest enamus ajast oled kõvasti tema rangest ees ja bettides saad valuet. Samuti positsioonilt saad Potti kontrollida. Näiteks flop bet, tema call ning turn blank, kuna stack on tal nii väike, siis võid ta ka turnis all in panna ;D või siis chekid turni järgi ja callid tema river beti, mis iganes kaart riveris tuli. Seda viimast taktikat kasutage tõhusamalt, chekkides hoiate kokku turni panuse ja kontorllite poti aga selle cheki eest saate callida river beti, mis võib dongil olla any 2.