Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 130
  1. #41
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tsitaat Algselt postitas pokepokepoke


    Tänud lingi eest.

    Kindlasti on enamuse seal räägitud teooria kohta oma teema foorumis. Mina pidasin lihtsalt silmas video näitel seda. Praegu panen ühes videos 1-2x pauset ja tulen otsima foorumist tähendust. Ei taha ennem edasi ka minna kui 1 video täielikult selge on :) Samas kõik ei peagi nii lihtsalt tulema :) Tigrano on igatahes algajate elu 1000x lihtsamaks nende videotega teinud.
    Kindlasti oleme õppevideode jne materialide tegemisel algusest peale kasutanud ingliskeelseid väljendeid, et ei tekiks pärast segadust ja üldjuhul tõlkimine eriti midagi ei annaks. Kes mõisteid ei tea või ei saa videos aru, millest jutt, siis pokkeriprod.com foorumis on vastused olemas.

    Tegelikult kui midagi jääb arusaamatuks mõnes õppetükis, siis live nl10 videos võtame kõik üksipulki läbi ja peaks aru saama ka mõistetest. Selle ehk saab õhtul üles panna.

  2. #42
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    oddside videot vaatasin korra ja tekkis küsimus kus räägid valemist aga näitad tabelit , et kas saaksid lisada konkreete valemi ka sinna juurde või tuua siia topicusse see tabel välja ehk?

  3. #43
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tsitaat Algselt postitas vilkar
    oddside videot vaatasin korra ja tekkis küsimus kus räägid valemist aga näitad tabelit , et kas saaksid lisada konkreete valemi ka sinna juurde või tuua siia topicusse see tabel välja ehk?
    Oleksin ise ka väga tänulik kui saaks selle outide ja pot oddside tabeli arvutisse salvestada ja välja printida!

  4. #44
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Aga palun





  5. #45
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tänud

  6. #46

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Aga palun




    tabelist natukene raske aru saada, kas siis kui olen hilises positsioonis ja minu ees on raise, pean siis ATs re-raisema? arvan et sain valesti aru.

  7. #47
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tsitaat Algselt postitas andreest6
    tabelist natukene raske aru saada, kas siis kui olen hilises positsioonis ja minu ees on raise, pean siis ATs re-raisema? arvan et sain valesti aru.
    Ühe vastase vastu fold, kahe vastase vastu ehk tõstetud ja callitud potis re-raised hilises positsioonis. Jälgi ülemisi lahtreid, avamata ehk ise avad>limbitud sinuni>tõstetud pot>tõstetud ja callitud

    See tabel on suht Kitsa rangega, kuid kui selle järgi mängida on väga lihtne, siis olete väga vähe oop olukordades ja üldjuhul on teie käes ka positsioon, lead, kerge mängida postflopis ja kontrollite enamus olukordi.

    Soovitan uurida kindlasti ka ranka tabelit, et saada aru mis käsi millistelt positsoonidelt on samuti mõistlik avada ja mängida.

  8. #48

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Aplaus - kiiduväärt ettevõtmine. Kuna ise siplen pikemat aega juba NL10, siis ootan pikkisilmi videot.

  9. #49

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Ühe vastase vastu fold, kahe vastase vastu ehk tõstetud ja callitud potis re-raised hilises positsioonis. Jälgi ülemisi lahtreid, avamata ehk ise avad>limbitud sinuni>tõstetud pot>tõstetud ja callitud

    See tabel on suht Kitsa rangega, kuid kui selle järgi mängida on väga lihtne, siis olete väga vähe oop olukordades ja üldjuhul on teie käes ka positsioon, lead, kerge mängida postflopis ja kontrollite enamus olukordi.

    Soovitan uurida kindlasti ka ranka tabelit, et saada aru mis käsi millistelt positsoonidelt on samuti mõistlik avada ja mängida.
    ok tänud vastuse eest :) aga ma ei taha nagu sellest aru saada....oletame ,et olen buttonil ATs ja minu ees utg1 raiseb ja on veel 2 calli, nyyd ma peaxin siis tabeli järgi re-raisema. nii utg1 callib ylejäänud foldivad. flopp: 3d As 9c . Nyyd kui utg1 panustab, siis ma arvan et foldin kindlasti, kuna ees on arvatavasti AQ-AK . ma tea kas see on vale m6tlemine, et kui olen ATs hilises positsioonis ja minu ees on raisetud ja mitu calli, siis peaxin ka callima, sest kui floppan masti siis saaxin ka hästi välja makstud. tänud vastuse eest:)

  10. #50
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Suurepärane teos!
    Ootan juba järgmist seeriat :P

  11. #51
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Aga palun




    kuidas saab riveris sul miski % olla? enne riverit on outsid ju, pärast riverit oled kas ees või taga

  12. #52
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    kuidas saab riveris sul miski % olla? enne riverit on outsid ju, pärast riverit oled kas ees või taga
    % näitab kas riveriks hitid midagi või ei.

  13. #53
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    advance teema oleks tabelisse lisada ka poti suurus. paljud algajad kipuvad eksima dead money arvestamisega.

    näide. sul ainult OESD + masti tõmme TURNIS, kuna raisisd floppi aga kokku ei tulnud ja vastane leadib sullle pot size allinn vastu. olen näinud siin FOLDIMISI ja siis kiruvad et miks teed ää jne. SEE ON JU INSTACALL. sul on 33% equityt ja pot on 2x nii suur koos vastase panusega seega saadki oma oddsid kokku, plus sul võivad ka paari oddsid olla kui vastane bluffib mingi saastaga

  14. #54
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Istusin lauda just maha ja nägin selist tüüpi :D


    Tundub, et mängijatüüpide videos öeldud õpetussõnad peavad tõesti paika :D

  15. #55

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Kena õpetlik video, tänkjuu. :)

  16. #56
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Mind ajab segadusse selle preflop tabeli ja ranka tabeli erinevused. Just see, et siin ainult raised potti ei callita kunagi, ainult raise või fold, samas kui ranka tabeli järgi callitakse see alati 22+. Ei oska nüüd kuidagi suhtuda, kumba varianti eelistada.

  17. #57
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Mind ajab segadusse selle preflop tabeli ja ranka tabeli erinevused. Just see, et siin ainult raised potti ei callita kunagi, ainult raise või fold, samas kui ranka tabeli järgi callitakse see alati 22+. Ei oska nüüd kuidagi suhtuda, kumba varianti eelistada.
    Jah need tabelid on väga erinevad ja see tabel on mõeldud algajatele, kellel ei tule raskusi postflopis mängimisega, neil on peaaegu alati positsioon, enda käes on lead jne, kui juba oskate paremini mängida, siis ranka tabelit muidugi kasutada, sest oskate mängida juba 22+ paardega utg jne.

    Callimine ühe vastae vastu ei ole lubatud sellepärast, et üldjuhul ei ole implaied oddse ja coldcall on enamustel miinust tootev tegevus nii või naa. Samuti ei osata mängida positsooni ja ära kasutada selle eeliseid, kui me coldcallime jne.

  18. #58
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    >:(

  19. #59
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tsitaat Algselt postitas ment52
    >:(
    Tegime su kuulsaks :)

  20. #60

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    vaatasin ka tabelit ja tekkis küsimus, kas TT ja AQo on ikka see kaart, millega CO ja buttonilt 3-bettida? Tundub kuidagi natuke loose. Ise 3-betin CO ja Button JJ+, AK, ülejäänud positsioonid QQ+, AK. Tolvanite vastu ka AQo igalt positsioonilt.

Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES