Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
Ühe vastase vastu fold, kahe vastase vastu ehk tõstetud ja callitud potis re-raised hilises positsioonis. Jälgi ülemisi lahtreid, avamata ehk ise avad>limbitud sinuni>tõstetud pot>tõstetud ja callitud

See tabel on suht Kitsa rangega, kuid kui selle järgi mängida on väga lihtne, siis olete väga vähe oop olukordades ja üldjuhul on teie käes ka positsioon, lead, kerge mängida postflopis ja kontrollite enamus olukordi.

Soovitan uurida kindlasti ka ranka tabelit, et saada aru mis käsi millistelt positsoonidelt on samuti mõistlik avada ja mängida.
ok tänud vastuse eest :) aga ma ei taha nagu sellest aru saada....oletame ,et olen buttonil ATs ja minu ees utg1 raiseb ja on veel 2 calli, nyyd ma peaxin siis tabeli järgi re-raisema. nii utg1 callib ylejäänud foldivad. flopp: 3d As 9c . Nyyd kui utg1 panustab, siis ma arvan et foldin kindlasti, kuna ees on arvatavasti AQ-AK . ma tea kas see on vale m6tlemine, et kui olen ATs hilises positsioonis ja minu ees on raisetud ja mitu calli, siis peaxin ka callima, sest kui floppan masti siis saaxin ka hästi välja makstud. tänud vastuse eest:)