Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 7 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 130
  1. #21
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tsitaat Algselt postitas Tupsik
    Soovitus, et muidu tõsta 4bb ja varastades 3bb on kahtlane.
    Igagi natuke mõtlev mängija jagab selle ruttu lahti ja hakkad sellega oma mängu reetma.
    Mis vahet on, et jagab välja, sest sa alati ju tõstad blinde varastades 3bb ja kui on fishid blindidel siis võid tõsta 4bb või isegi 5bb ehk vahet ju ei ole, sest nemad ei ole mõtlevad mängijad.

    Kui tõstad blide varastades 4bb siis see väga kasumlik ei ole nagu nägid 3bb varastades pead võitma juba blindid rohkem kui 67% kordadest ja nelja bb varastades läheb asi järjest hullemaks.

    Ise stealin blinde üldse juba 2,25bb suuruselt alates CO, kui seljataga regularid.

  2. #22
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tsitaat Algselt postitas mihkel7
    Kas peale kesktaseme videote on plaanis veel ka edasijõudnute seeria teha?
    Jah on küll ja materiale on ka sinna natuke olemas. Ainult live videosi teevad siis arvatavasti teised, nii öelda kõvemad vennad näiteks Krayzie jne.

  3. #23

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Mis vahet on, et jagab välja, sest sa alati ju tõstad blinde varastades 3bb ja kui on fishid blindidel siis võid tõsta 4bb või isegi 5bb ehk vahet ju ei ole, sest nemad ei ole mõtlevad mängijad.
    Nõustun sellega, kuid arvan, et algaja ei pruugi videos sellest nimodi aru saada.
    Kardan, et algaja võib mõista, et kehva kaardiga paneb 3bb ja paremaga 4bb, mis aga reedab mängu parajalt.

  4. #24
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tsitaat Algselt postitas Tupsik
    Nõustun sellega, kuid arvan, et algaja ei pruugi videos sellest nimodi aru saada.
    Kardan, et algaja võib mõista, et kehva kaardiga paneb 3bb ja paremaga 4bb, mis aga reedab mängu parajalt.
    Ma räägin ju positsioonist mitte kaartidest. Millal ma kaartidest räägin ja samuti live videos seletan ja teeme sedad 100 korda läbi.

    Edit: ja se oli üdlse soovituslik, standart oli madalas limiidis 4bb algajatele kõikjalt.

  5. #25

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Ära saa nüüd valesti aru. Üritus ei ole olnud kuidagi videosid maha teha, idee ja teostus on hea.


  6. #26
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tsitaat Algselt postitas Tupsik
    Ära saa nüüd valesti aru. Üritus ei ole olnud kuidagi videosid maha teha, idee ja teostus on hea.

    Kõik arvamused on teretulnud ja alati saab paremini...Samuti see 3bb varastamine paneb natuke mõtlema ka olukordade üle, kui näiteks istub shortstakker blindidel jne, et kas siis ikka varastad 4bb, et natuke loovust :)

  7. #27

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Super ikka, et sellised videod inimestele tasuta kättesaadavad on.
    Ise nüüd neid alguse videosi küll süvitsi läbi vaadata ei viitsinud, aga pakun, et äsja alustanud mängijatel on nendest väga palju reaalset kasu
    kesktaseme videod kõlavad isegi hästi. Neid ootan juba huviga. (kas NL50 ja NL100 mängud tulevad FR, 6-max või HU või hoopis kõik variandid?)
    Väga kiiduväärt ettevõtmine igastahes, TIGRANO.

  8. #28
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas
    Super ikka, et sellised videod inimestele tasuta kättesaadavad on.
    Ise nüüd neid alguse videosi küll süvitsi läbi vaadata ei viitsinud, aga pakun, et äsja alustanud mängijatel on nendest väga palju reaalset kasu
    kesktaseme videod kõlavad isegi hästi. Neid ootan juba huviga. (kas NL50 ja NL100 mängud tulevad FR, 6-max või HU või hoopis kõik variandid?)
    Väga kiiduväärt ettevõtmine igastahes, TIGRANO.
    Tänud.

    Mina olen eluaeg mänginud full ringi ja nüüd mängin sellest aastast 5maxi, võibolla ei tee ise neid videosi kõiki ehk keegi teine tiimist ja siis võib ka 6max jne videsi full ringi kõrvale teha. Hu vaevalt see on eraldi teema :)

  9. #29
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Aplaus Tigranole ja teistele tulevastele autoritele! Foorumi keskmine tase peaks kõvasti kerkima.

  10. #30

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Suured tänud video autorile!

    Olen ise 4nda video (Blindid) juures hetkel ning arusaamatuks jäi selline lause (1:40 min): '' Kui oleme Big Blindil, siis üle 50% kätest on tavaliselt saast ning me saame varastada blinde suht väikese riskiga ''

    Et vb keegi saab natuke pikemalt seletada lahti miks või mis mõttes, et tavaliselt 50% kätest on saast?



    Väga vabandan kui liiga rumal küsimus, võib-olla olen liiga algaja selle video jaoks. 2 päeva mänginud, langesin eile täielikku sõltuvusse pokkerist ;D


  11. #31
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tsitaat Algselt postitas pokepokepoke
    Suured tänud video autorile!

    Olen ise 4nda video (Blindid) juures hetkel ning arusaamatuks jäi selline lause (1:40 min): '' Kui oleme Big Blindil, siis üle 50% kätest on tavaliselt saast ning me saame varastada blinde suht väikese riskiga ''

    Et vb keegi saab natuke pikemalt seletada lahti miks või mis mõttes, et tavaliselt 50% kätest on saast?

    Väga vabandan kui liiga rumal küsimus, võib-olla olen liiga algaja selle video jaoks. 2 päeva mänginud, langesin eile täielikku sõltuvusse pokkerist ;D
    Võin võssa panna aga äkki TIGRANO pidas silmas, et Big Blindil oleval mängijalt saab tihti varastada, kuna enamus kätest on käed, mille mängimine on mõttetu (näiteks 72, 36o, 49o jne).

  12. #32
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Tänud.

    Mina olen eluaeg mänginud full ringi ja nüüd mängin sellest aastast 5maxi, võibolla ei tee ise neid videosi kõiki ehk keegi teine tiimist ja siis võib ka 6max jne videsi full ringi kõrvale teha. Hu vaevalt see on eraldi teema :)
    See on offtopicu koht, aga tohib teada, kuidas sellise muutuseni jõudsid? Fullringis olid ka kõva multitableja, kas 5-maxis samuti?

    Projektide läbiviimisel jõudu ja jaksu! Olin eile väga meeldivalt üllatunud. Suuremeelne tegu.

  13. #33

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Võin võssa panna aga äkki TIGRANO pidas silmas, et Big Blindil oleval mängijalt saab tihti varastada, kuna enamus kätest on käed, mille mängimine on mõttetu (näiteks 72, 36o, 49o jne).
    Selge, tänud vastuse eest.

    Ainuke peatükk millest mina kui algaja praegu puudust tunnen on "Mõisted" ehk sõnaseletused. Et mis üks või teine pokkeritermin tähendab või mida selle all täpselt mõeldakse. Saan aru küll mida üks või teine sõna inglise keeles tähendab, aga segaseks jääb mida selle all mõeldakse. Olen ka mõningatele mõistetele juba vastused leidnud erinevates pokkeri foorumite surfates.

    nt 5. osa alguses on teema "Limperite Isoleerimine"
    Keda pokkeris kutsutakse limperiks? :) s





  14. #34

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tsitaat Algselt postitas pokepokepoke
    Keda pokkeris kutsutakse limperiks? :) s
    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Limper on mängija, kes preflopis siseneb panka callides eeldusel, et enne teda ei ole keegi tõstnud.
    http://foorum.pokkeriprod.com/index.php?topic=2977.0

  15. #35
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tsitaat Algselt postitas pokepokepoke
    Selge, tänud vastuse eest.

    Ainuke peatükk millest mina kui algaja praegu puudust tunnen on "Mõisted" ehk sõnaseletused. Et mis üks või teine pokkeritermin tähendab või mida selle all täpselt mõeldakse. Saan aru küll mida üks või teine sõna inglise keeles tähendab, aga segaseks jääb mida selle all mõeldakse. Olen ka mõningatele mõistetele juba vastused leidnud erinevates pokkeri foorumite surfates.

    nt 5. osa alguses on teema "Limperite Isoleerimine"
    Keda pokkeris kutsutakse limperiks? :) s
    Selleks on siin foorumis eraldi teema, kuhu terminite seletused kogutud.
    http://foorum.pokkeriprod.com/index.....msg24319.html

  16. #36
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Väga lahe ettevõtmine :)

  17. #37

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Selleks on siin foorumis eraldi teema, kuhu terminite seletused kogutud.
    http://foorum.pokkeriprod.com/index.....msg24319.html
    Tänud lingi eest.

    Kindlasti on enamuse seal räägitud teooria kohta oma teema foorumis. Mina pidasin lihtsalt silmas video näitel seda. Praegu panen ühes videos 1-2x pauset ja tulen otsima foorumist tähendust. Ei taha ennem edasi ka minna kui 1 video täielikult selge on :) Samas kõik ei peagi nii lihtsalt tulema :) Tigrano on igatahes algajate elu 1000x lihtsamaks nende videotega teinud.

  18. #38
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    kus see NL50 video ja NL100 video on ?

  19. #39
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    kus see NL50 video ja NL100 video on ?
    Neid pole veel ja tulevad peale kesktaseme õppevideosi, praegu on olemas nl10 ja nl25 videod aga need alles konverdivad ennast mp4 formaati pikemat aega.

  20. #40

    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    väga vinge ettevõtmine, kiidusõnad ainult :)
    vaatasin ka need läbi.

    ootan juba kesktaseme videosid.

Lehekülg 2, kokku 7 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES