Tervist , olen siin juba pikemat aega tuianud ning otsustasin registreerida ning teha ka oma nurga , et enda närvihaigust välja elada .

Pokkerit hakkasin mängima umbes 2 aastat tagasi , triobetis . Ise ei olnud eriti agar sisse kandma ning seetõttu olin kõva freerolli lõvi , kohe kui paar kopikat või vahel ka mõni daal sai võidetud , sai kätt proovitud cashis . Vahelduva eduga kasvatasin oma BRi kuni 100$ , siis tuli aga tilttilttilt peale ning hävisin kõiges , BR management oli korras , lihtsalt ülitiltis ja ei suutnud loobuda . Suuremad võidud olid siis 25€, 32$ ning need donkisin kõik maha . Paar kuud olin aga täiesti kuival , lihtsalt ei hittinud freerolle ka enam ,tuju oli null ning saatsin pokkeri persse . Tegin isuga trenni ning nautisin ilma . Seejärel liitusin unibetiga, kus võtsin kohe esimeste päevadega mingi freerolli maha ja skoorisin 40~ vms , sellest sai ehitatud üle 100 kuni NL10( jah , vale limiit ) hakkasin hullu panema ning kaotasin ka selle .

Paar kuud tagasi skoorisin mingil freerollil 0.3€ , millega liitusin FL2 lauaga unis . Ehitasin sellest 0.8 seal mõne minutiga ning läksin NL4 shortstäkkima , sain sealt kohe buusti ning keskendusin kohe selle mängimisele . Nädalaga ehitasin sellest 130€ ning nüüd olen sellises seisus , et BR on 180€ , mängin hetkel NL10 ja usun , et biidin seda limiiiti , aga badbeate tuleb ikka kui vändrast saelaudu ... Endast veel niipalju , ning tegelen jõusaali , jalgpalli . Lisaks veel niipalju , et olen närvihaige donk ning suurimaks eeliseks vb teiste NL10 fishide ees on minu üliagressiivne mängustiil , mis pole veel siiani mind broke viinud .



Postitan siia siis suurimaid võidetuid potte ning karmimaid lüüasaamisi .