Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 99
  1. #41
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    Jaanuar läbi


    Hetke BR: 847$

    Käsi mängitud: ~10k

    Üldiselt oli väga swingine kogu minu 2 nädalat Nl20. Samas see on väga lühike aeg ja käsi kah vähe. Veebruari esimestel päevadel tunnen, et asi hakkab jonksu minema. Vaikselt adjustin juba. Avastasin endajaoks olulise asja: Tuleb mängida õhtuti(öösiti 22+) siis on lauad kõige magusamad. Päeval peale tööpäeva otse laudadesse istuda on veits teistsugune mäng kui õhtuti. Mõttetu seal teiste samasuguste nittidega nühkida. Tegelikult pole toweril häda midagi - fishe on kõvasti. Lihtsalt peab rahu säilitama iga kord kui nad runner runner flushi või auku rea tõmbavad. Panen siis kogu esialgse jaanuari graafiku ning statid tulevad õhtul hiljem. Erilisi plaane ja muutusi pole praegu ette näha. See nädal lubas Estpatrick mu käed üle vaadata. Saatsin talle eile andmebaasi ära. Samas on meil veel lahtine väike live sess review. Mõned päevad tagasi oli sellinne paigaltammumise tunne ja tohutu teadmiste nälg, kuid kahjuks polnud Estpatrickul aega minuga väga tegeleda aga vast see nädal saame asja käima. Alates 1 veebruaris olen 9 laual mängija. Nädala jooksul peaksin oma arvutilaua kätte saama ning suure 24" monitori soetama, et siis korralikult grindida.

    Esialge jaanuari graafik:


    Graafik:
    [img width=750 height=367]http://img403.imageshack.us/img403/5706/jaanuarfullef1.jpg[/img]


    Statistika (POS,LIMITS) jne tulevad hiljem

  2. #42
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    Peaasi et sa nende swingide pärast pabistama ei hakka, alguses täiesti standard :)

  3. #43
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    Veebruar (01.02.2009-08.02.2009)

    BR: 970$

    Käsi:

    Graafik
    [img width=750 height=369]http://img124.imageshack.us/img124/8035/veebruarad6.jpg[/img]

    Statsid
    [img width=750 height=331]http://img522.imageshack.us/img522/73/veebruarstascp7.jpg[/img]

    Juttu kirjutan homme

  4. #44
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    Jube väikselt on graafikud aga sealt paistab vist midagi head.

  5. #45

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Jube väikselt on graafikud aga sealt paistab vist midagi head.
    parempoolne klahv hiirel ja view image

  6. #46
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    parempoolne klahv hiirel ja view image
    Tnx ;D

  7. #47
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    parempoolne klahv hiirel ja view image
    Exploreriga ei toimi mul, firefoxiga küll

  8. #48

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    exploreril on see luup paremal all nurgas.

  9. #49
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    parem on kuid SB on siiski veel veidi liiga loose. 30% on palju, miski 20 kanti tuleks saada vähemalt. leian.

  10. #50

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Exploreriga ei toimi mul, firefoxiga küll
    Exploreri kohta ei oska midagi öelda, kasutan mozillat ainult

  11. #51
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    Tegelen estpatricku antud vigadega. Praeguseks on 1,6k kätel SB VPIP 23% juba :)

  12. #52

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    Antnx, vaatasin Su viimaseid statte.
    Sample on küll väike, aga silma jäi ülikõrge W/SD, Sul see 67% WTSD 22% puhul.
    Siin on kaks võimalust: kas luckbox peal või foldid liiga palju käsi tegelikult juhtides.

  13. #53
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Antnx, vaatasin Su viimaseid statte.
    Sample on küll väike, aga silma jäi ülikõrge W/SD, Sul see 67% WTSD 22% puhul.
    Siin on kaks võimalust: kas luckbox peal või foldid liiga palju käsi tegelikult juhtides.
    Kindlasti ka hea jooks, seda ju graafikultki näha :). Samuti näitab seda winrate 20bb/100.

    Kuid see ongi pokker ja osa sellest. Ilus nädal seljataga ja tundub, et saad nüüd ilusti end nl20 jooksma, edu!

  14. #54
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Antnx, vaatasin Su viimaseid statte.
    Sample on küll väike, aga silma jäi ülikõrge W/SD, Sul see 67% WTSD 22% puhul.
    Siin on kaks võimalust: kas luckbox peal või foldid liiga palju käsi tegelikult juhtides.

    See on võimalik küll aga üldiselt ei agrotse TPTK ja overpair tüüpi kätega riverini. Tihti olen sarnaste kätega multiway potis. Pmts ronin showdownile ainult nutsiga. Seda on graafikuski näha, et suuri potte ja buy ine kaotanud pole. Pigem üritan potte väiksemana hoida. Praegu on oluline rolli koguda ja variatsiooni võimalikult madalana hoida. Jälgin väga hoolikalt state ka ja vastavalt sellele teen otsuseid.

  15. #55
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    Aeg updateks.

    Vahepeal olen asja unarusse jätnud ja päevikut mitte täiendanud.
    Ajavahemik 09.02.2009-15.02.2009
    Nl20 lõppes vaikselt break-even nädalaga.

    Käsi mängisin kokku 4,225
    BR: 990$

    Graafik


    Statsid



    Kuna toweri boonused sai põhimõtteliselt läbi ja sõber on 6maxi mees ning ma käin tema pool vahepeal grindimas siis otsustasin, et võtan shotte 6maxi. Kuna kõige nutsimad lauad asuvad Absolute pokeris siis sõber andis mulle natuke rolli, et seal veidi kätt harjutada kuni ma oma rolli towerist välja cashida saan. Sellega on ka olnud probleeme, kuna minu MB(moneybookers) konto oli tehtud EEkides ning raha edasi tagasi kandes kaotasin konverteerimistasudega raha. Kokku olen vist praegusesk mänginud 4k käsi 6maxi. Lahkumine towerist polnud minujaoks kõige kergem otsus. Aga viimaseid uudiseid kuuldes olen selle otsusega suhteliselt rahul. Paljuski muudab minu mängudünaamikat ja kellaegu kuna ma mängin uue toa vahetus. Nüüd peab hakkama öösiti rohkem mängima kuna AP(absolut poker) on ka ameeriklastele avatud - mis tähendab, et fishe on rohkem. Lisaks on päeval mängimine raskendatud kuna seal liiguvad päris korralikud regularid. Praegu ongi mu ülim eesmärk hakata crushima regulare aga selleks peab nendega väga palju mängima. 6maxi nädal on olnud minuajaoks väga raske. Olen mänginud umbes pooleks Nl10 ja Nl25. Viimases olen mõned buyinid miinuses kuid ei kurda. Alguse asi ning loodan, et saan asja käima. Selle nädala jooksul olen mõistnud, et FR ja 6max ikka väga erinevad mängud. Isiklikult tundus, et 6max on lõbusam. Saab mängida spekulatiivseid käsi ja mängida rohkem vastast. Mõnes mõttes on see mulle väga hea kool vastaste lugemisel. See oli mu robotliku stiili juures väga kärbunud. FR on siiski rohkem oma kaartide mängimine. 6maxis olen ma palju rohkem mõistnud positsiooni tähtsust. Statistika omab nüüd ka natuke tähtsamat rolli ja sellele peab tähelepanu pöörama. Button on nuts ja kõige enam plussis. Üldiselt võtan asja rahulikult - ootan oma rolli cashouti, ning kui see tehtud siis saab hakata korralikult AP-s mängima hakata.

  16. #56
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    tulen ka sinna, kle kas vana hem versioon ei tööta seal? see 1.07 nüüd vist 1.08 juba väljas? Mul grabber savib ja importib aga HUD lauda ei kuva.

  17. #57
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    jah vaja 1.08 versiooni, see töötab automaatselt. 1.07-t ma ka tööle ei saanud.

  18. #58
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    kuidas need fishid seal on siis? Vaatasin, et suht shot stackidega istuvad nl25 ja vpip ka nii kõrge ei ole. Kas nad rohkem nagu weak tightid? Aga kas PT3 töötavad kõik versioonid ?

  19. #59
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    Nüüd oled kauem mänginud, kuidas Absolut pokkeris tase ja soft meeldib?

  20. #60
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    Tase on ikka kehva. Laua keskmine vpip on ikka 40+ Samuti sõltub kellaajast kuna mängida. Kõik softid töötavad nii pt3 kui ka hem, pole mingit probleemi. Short stacke kah väga palju pole. Kujuta ette vendi kelle VPIP on 50/0 ja istub lauas 200 bb-ga neid on seal rohkem kui shortysid.

    Soft on võrreldav starsi softiga - tõsiselt. Kõik cascade/tile mode töötavad. Sit out next hand/ Hand history/ 4 colored cards /table skins/ laudu saab vastavalt oma tahtmisele suuremaks või väiksemaks teha jne. Soft pole kordagi crashinud

Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES