Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 99
  1. #61
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Tase on ikka kehva. Laua keskmine vpip on ikka 40+ Samuti sõltub kellaajast kuna mängida. Kõik softid töötavad nii pt3 kui ka hem, pole mingit probleemi. Short stacke kah väga palju pole. Kujuta ette vendi kelle VPIP on 50/0 ja istub lauas 200 bb-ga neid on seal rohkem kui shortysid.

    Soft on võrreldav starsi softiga - tõsiselt. Kõik cascade/tile mode töötavad. Sit out next hand/ Hand history/ 4 colored cards /table skins/ laudu saab vastavalt oma tahtmisele suuremaks või väiksemaks teha jne. Soft pole kordagi crashinud
    Sellised 50/0 mängijad on vinged, raha tuleb nagu koliseb ja ei mingit agressiivsust ;D Siis pole paha koht see Absolute

  2. #62
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Tase on ikka kehva. Laua keskmine vpip on ikka 40+ Samuti sõltub kellaajast kuna mängida. Kõik softid töötavad nii pt3 kui ka hem, pole mingit probleemi. Short stacke kah väga palju pole. Kujuta ette vendi kelle VPIP on 50/0 ja istub lauas 200 bb-ga neid on seal rohkem kui shortysid.

    Soft on võrreldav starsi softiga - tõsiselt. Kõik cascade/tile mode töötavad. Sit out next hand/ Hand history/ 4 colored cards /table skins/ laudu saab vastavalt oma tahtmisele suuremaks või väiksemaks teha jne. Soft pole kordagi crashinud
    täiesti nõus antiga. soft on jah 5+, vastased kindlasti võidetavad.


  3. #63
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    ok, antx sa just tekitasid endale 1 konkurendi sinna short handedise, niipea kui my luckyace cash üle tuleb lendal platsi 8) saab madistada

  4. #64
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    Nii. Teatan, et lõpetasin Estpatrickuga diili kuna see kevad on vaja kool lõpetada ja tunnen, et ei jõua niipalju mängida kui vaja oleks. ise pakun arvestuslikult kuskil 15k käsi kuus maximum. See kevad on minu viimane võimalus ära lõpetada ja ma pean võimalikult palju aega sinna pühendama. Kui see tehtud saab täie rauaga grindima hakata. Arutasime estpatrickuga läbi ja ta oli nõus ning minuga ühel meelel. Ütlesin talle, et minuarvates ei suuda ma piisavalt mängida ja sealt ka kasumit koguda. Oli tore olla estpatricku õpilane - ta on üks väga abivalmis inimene ningi kes teab äkki kunagi teeme jälle diili


  5. #65
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Nii. Teatan, et lõpetasin Estpatrickuga diili kuna see kevad on vaja kool lõpetada ja tunnen, et ei jõua niipalju mängida kui vaja oleks. ise pakun arvestuslikult kuskil 15k käsi kuus maximum. See kevad on minu viimane võimalus ära lõpetada ja ma pean võimalikult palju aega sinna pühendama. Kui see tehtud saab täie rauaga grindima hakata. Arutasime estpatrickuga läbi ja ta oli nõus ning minuga ühel meelel. Ütlesin talle, et minuarvates ei suuda ma piisavalt mängida ja sealt ka kasumit koguda. Oli tore olla estpatricku õpilane - ta on üks väga abivalmis inimene ningi kes teab äkki kunagi teeme jälle diili

    Olid jah kuidagi vaikseks jäänud. Samas, pingutad kevadel ja lõpetad koolid värgid särgid ära, pärast saad tõesti rahulikult grindida, sest mitut asja korraga on väga raske ikka teha.

    Samas on alati kahju, kui diilid nii ruttu lõpevad, sest ootaks alati huviga rohkemat.

  6. #66
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Nii. Teatan, et lõpetasin Estpatrickuga diili kuna see kevad on vaja kool lõpetada ja tunnen, et ei jõua niipalju mängida kui vaja oleks. ise pakun arvestuslikult kuskil 15k käsi kuus maximum. See kevad on minu viimane võimalus ära lõpetada ja ma pean võimalikult palju aega sinna pühendama. Kui see tehtud saab täie rauaga grindima hakata. Arutasime estpatrickuga läbi ja ta oli nõus ning minuga ühel meelel. Ütlesin talle, et minuarvates ei suuda ma piisavalt mängida ja sealt ka kasumit koguda. Oli tore olla estpatricku õpilane - ta on üks väga abivalmis inimene ningi kes teab äkki kunagi teeme jälle diili
    Mis peale kooli plaanis, kas hakkad pokkeri pro elu elama või on muud plaanid?

  7. #67
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    Eks katsub kiirelt limiitides üles liikuda. haridus seljataga võib julgelt proks hakata või hakata erialast tööd tegema. Kergem hingata igal juhul. Praegu iga õhtu on valida kas pokker või kool :)

  8. #68
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: Õpihimuline tohman @ tower

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Eks katsub kiirelt limiitides üles liikuda. haridus seljataga võib julgelt proks hakata või hakata erialast tööd tegema. Kergem hingata igal juhul. Praegu iga õhtu on valida kas pokker või kool :)
    Edu kooli lõpetmisel igastahes, pokkeriga on aega veel jännata küll.

  9. #69
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: "absolute 6max" - antnx

    mis koolis käid? ja mida õppisid? :)

  10. #70
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: "absolute 6max" - antnx

    läksin Eesti Maaülikooli Hüdrobioloogiat õppima 2003. 2 aastat jaurasin niisama kuigi oleks pidanud lõpetama. 5 aastat bakat on ka natuke liiga palju.

  11. #71
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: "absolute 6max" - antnx

    päris huvitav eriala, 5a bakat natuke jama jah, loodan ise 4ga ära teha, siis kuhugi normaalsema tööotsa peale, või kui pokker toidab pole hullu

  12. #72
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: "absolute 6max" - antnx

    tagasi nl10?

  13. #73
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: "absolute 6max" - antnx

    Ei päeval lihtsalt for fun möllasin

  14. #74
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: "absolute 6max" - antnx

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Ei päeval lihtsalt for fun möllasin
    mis kellast muidu üldse keegi pealb tööpäeviti. ma põhiliselt 21-24, vahel ka alates 19, siis krt ainult 6-8 NL25 lauda.
    Siiani pole enda arust ühtegi eestlast kohanud :)

  15. #75
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: "absolute 6max" - antnx

    Ma ka nüüd silver tase :). Edasi siis goldi poole

  16. #76
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: "absolute 6max" - antnx

    suht ilus graafik sul blogis!
    ja kui live viitsid mängida, siis isegi äkki järgmine nädal ma lähen taas olümpsi. muruntau ka mineja.

  17. #77
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: "absolute 6max" - antnx

    Sa tartu poiss?

  18. #78
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: "absolute 6max" - antnx

    nope

  19. #79
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: "absolute 6max" - antnx

    Kuidas läheb, pole ammu midagi suuremat kuulnud Su tegemistest

  20. #80

    Re: "absolute 6max" - antnx

    nl 50 ub on küllll ÜÜÜÜÜLi rigged 6max siis

Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES