Jaanuar läbi


Hetke BR: 847$

Käsi mängitud: ~10k

Üldiselt oli väga swingine kogu minu 2 nädalat Nl20. Samas see on väga lühike aeg ja käsi kah vähe. Veebruari esimestel päevadel tunnen, et asi hakkab jonksu minema. Vaikselt adjustin juba. Avastasin endajaoks olulise asja: Tuleb mängida õhtuti(öösiti 22+) siis on lauad kõige magusamad. Päeval peale tööpäeva otse laudadesse istuda on veits teistsugune mäng kui õhtuti. Mõttetu seal teiste samasuguste nittidega nühkida. Tegelikult pole toweril häda midagi - fishe on kõvasti. Lihtsalt peab rahu säilitama iga kord kui nad runner runner flushi või auku rea tõmbavad. Panen siis kogu esialgse jaanuari graafiku ning statid tulevad õhtul hiljem. Erilisi plaane ja muutusi pole praegu ette näha. See nädal lubas Estpatrick mu käed üle vaadata. Saatsin talle eile andmebaasi ära. Samas on meil veel lahtine väike live sess review. Mõned päevad tagasi oli sellinne paigaltammumise tunne ja tohutu teadmiste nälg, kuid kahjuks polnud Estpatrickul aega minuga väga tegeleda aga vast see nädal saame asja käima. Alates 1 veebruaris olen 9 laual mängija. Nädala jooksul peaksin oma arvutilaua kätte saama ning suure 24" monitori soetama, et siis korralikult grindida.

Esialge jaanuari graafik:


Graafik:
[img width=750 height=367]http://img403.imageshack.us/img403/5706/jaanuarfullef1.jpg[/img]


Statistika (POS,LIMITS) jne tulevad hiljem