Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 3, kokku 3
  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    NL25 FD flopil

    Ühe võimaliku leakina kujutan ma ette , et ma ei lähe drawga all inn. Ma pigem vaatan mõistliku summa eest turni. Kas see on leak ,et ma ei lähe drawdega all inn näidates vastastele tugevust ? Näitena alumine käsi, kuid kujutame ette teisel juhul ,et flopi bet oli 3.50$, tuli 3 calli , mis peaks Hero tegema?


    $0.10/0.25 No Limit Hold'em Cash Games, 6 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Board:
    nitnite (Button): $32.42
    Gummihuhn (SB): $30.02
    HERO (BB): $26.67
    SePf (UTG): $62.83
    csigusz77 (UTG+1): $35.44
    charlie100797 (CO): $32.69

    Dealt to HERO A 9

    Pre-flop:
    SePf raises to $.85, (1 folds), charlie100797 calls $.85, nitnite calls $.85, (1 folds), HERO calls $.60

    Flop: ($3.50) 6 2 5 (4 Players)
    HERO checks, SePf bets $2.25, charlie100797 calls $2.25, nitnite calls $2.25, HERO? vastased tundmatud .

  2. #2
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: NL25 FD flopil

    Call on hea - rohkem raha tuleb potti. Raise to AI pole ka paha - võid panga kohe saada või siis kolmandikul juhul oma masti riveriks kätte saada või ässa riverisse tõmmata. Samas ma arvan, et call on isegi parem, sest a)keegi võis oma setti siin slowda b) raiseril võib siin overpair+ olla (4way potis CBettida???), millest ta ei loobu.

    Noriks preflopi kallal - on küll hunnik coldcallijaid aga A9s OOP midagi üritada pole hea. Ei maksta välja su masti...

  3. #3

    Re: NL25 FD flopil

    Mina kütaks nuppe . Heal juhul võtaks flopi maha , halvemal juhul viskaks münti , mis poleks ka paha varjant .

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES