Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 98
  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Soovitage läpakat Ja ostukohta!

    Tahaks siis uut läpakat. Üle 8k väga ei tahas panna selle alla.
    Pmts ma ei jaga midagi arvutitest, aga kõige tähtsam oleks, et see RAM vm oleks suur vms, et kui palju programme lahti siis ei hakkaks hanguma. Ülejäänud pole midagi tähtis.
    Veel mõtlesin, et võiks olla see 12 tolli ekraaniga, sest siis hea mugav reisida ja nagunii, kui kuskil paikne siis saab suure lcd juurde osta.

    Üldse kes valdab rohkem infot võiksid soovitada kindlaid mudeleid etc ja samuti ka ehk häid müügikohti. Natuke olen uurinud siis ikka internetist tellides saab vast odavamalt.

    Ootan tagasisidet :)

  2. #2
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Soovitage läpakat Ja ostukohta!

    Tere.
    Imo need 11/12 tolliste ekraanidega läpakad nii mõttetud ning ega need eriti võimsad ka pole.
    Klaviatuur neil nii väike,et pm kui plaanid midagi kirjutada,siis peab pastakas vms abiks olema,muidu vajutad pidevalt mitut klahvi korraga ;D
    Endal oli tuttava oma Soomes tööl kaasas ja väääga ebamugav ja kahe kuuga ei harjunud ära selle 11 tollise läpakaga
    See minu arvamus muidugi.

    paar kuud tagasi ostsin endale http://flex.ee/ Delli sülearvuti.
    Siiamaani väga rahul ja kui peakski 2.5 aasta jooksul midagi juhtuma,siis saab garantiisse viia.Dell pakub enamustele toodetele 3.aastat garantiid.
    Asus ja HP on mu arust täiesti malts ja 2.5 aastat peavad max vastu (kui ikka pm igapäevaselt kasutada.eks need kesta kauemgi vastu,kui korra kuus msnis käiia ;D )....(enda ja tuttavate kogemuste põhjal annavad neil "juusudel" just otsad emaplaadid!!!) ja muidugi on garantii 2.aastat:(

    Seega minu soovitus oleks Dell.hinnad veitsake rasvasemad...samas kvaliteet 5+

    Muidugi mingi arvuti spets Ma pole aga nõksa ikka tean neist juustudest:)


  3. #3
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Soovitage läpakat Ja ostukohta!

    Delli julgeks samuti iga kell soovitada. Eriti muidugi kallima otsa seeriad - purunematud loomad!

  4. #4
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Soovitage läpakat Ja ostukohta!

    Mina olen veendunud IBM/Lenovo Thinkpad kasutaja. Ise kasutan T60 seeriat.

    Sinu nõudmistele vastab X seeria, mis on ülikerge ja 12".



    Koht kus teinekord häid pakkumisi leiab on www.hinnavaatlus.ee foorum.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Soovitage läpakat Ja ostukohta!

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Mina olen veendunud IBM/Lenovo Thinkpad kasutaja. Ise kasutan T60 seeriat.

    Sinu nõudmistele vastab X seeria, mis on ülikerge ja 12".
    Vot see kergus ja 12 pakkuvad väga huvi. Ja see mis sul pildid see on suht vahva. Kust ma leiaksin selliste kohta infot? :)

  6. #6
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Soovitage läpakat Ja ostukohta!

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    Vot see kergus ja 12 pakkuvad väga huvi. Ja see mis sul pildid see on suht vahva. Kust ma leiaksin selliste kohta infot? :)
    Siin üks müüa: http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=442429
    See küll ei ole puutetundlik ja pööratava ekraaniga, aga ma isiklikult eriti puudust ei tunneks sellest ka.

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Soovitage läpakat Ja ostukohta!

    tänan.

  8. #8

    Re: Soovitage läpakat Ja ostukohta!


  9. #9
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: Soovitage läpakat Ja ostukohta!

    Soovitan ise ka hinnavaatlusest uurida, sealt võid saada firmade töötajatelt parema hinnaga pakkumisi kui poes on ...

  10. #10
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Soovitage läpakat Ja ostukohta!

    Minu hääl läheb ka IBMile või Dellile. Endal on vana X31 12" ekraaniga ja ei ütleks küll, et ebamugav on trükkida, see on rohkem uute netbookide probleem. Kahjuks on IBMid ja Dellid kallimad kui need odavad juustud. Olen isegi hinnavaatlusest kehtiva tehasegarantiiga masina ostnud.

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Soovitage läpakat Ja ostukohta!


  12. #12
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Soovitage läpakat Ja ostukohta!

    No olgem ausad, läpakate hinnad nagu ka muude asjade hinnad siin maailmas on ikkagi seotud kvaliteediga. Isiklikult telli odava seeria (inspirion) arutit ei soovita. Nagu odavad asjad ikka on needki tehtud suht pasa kvaliteediga, samas ilmselt on need asjalikumad kui mõne muu firma omad.
    Endal oli läpakaostmine mõne kuu tagune kogemus ning valik tegelikult langeski kas ibm-i või delli kasuks. Otsustasin siiski rohkem maksta ja võtsin äriklassi. Siiani olen monsterrahul. Kasvõi klaviatuuri näppides saab koheselt aru, kui tegemist kvaliteetse asjaga.
    Niiet 8k eest ära arvutit osta, pane pool juurde ja võta latitude. Või midagi asjalikumat ibm-ilt. Saad vähemalt kindla asja.

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Soovitage läpakat Ja ostukohta!

    Selline küsimus, et milline ekraan on parem kas see tavaline läikiv ekraan või ma olen ka kohanud äriklassi läpakatel seda matt ekraani.. Et kumb parem siis?

    Ja millise asetusega klaveatuuri peab vaatama. Olen uurinud ja paljudel on erinevad, kas uk, eesti, rootsi?


    Ja mida teate rääkida lenovo firmast?

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Soovitage läpakat Ja ostukohta!

    mul on fujitsu amilo 17". ainult kohvikusse minekuks on pisut suur, aga eksta desktopi mobiilne asendus ole. seni töötab, 7-8K maksis, muret pole, ekraan on mõnusalt suur. bad beadid tulevad samamoodi nagu desktopiga.

  15. #15
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Soovitage läpakat Ja ostukohta!

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    Selline küsimus, et milline ekraan on parem kas see tavaline läikiv ekraan või ma olen ka kohanud äriklassi läpakatel seda matt ekraani.. Et kumb parem siis?

    Ja millise asetusega klaveatuuri peab vaatama. Olen uurinud ja paljudel on erinevad, kas uk, eesti, rootsi?


    Ja mida teate rääkida lenovo firmast?
    Lenovo = IBM, kogu IBM sülearvutite tootmine läks paar aastat tagasi Lenovo kaubamärgi alla.
    Läikiv ekraan on kõige mõttetum asi üldse, eriti kui tahad kunagi arvutit ka õues kasutada.

  16. #16
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Soovitage läpakat Ja ostukohta!

    Praegu kasutan töökoha poolt antud Dell Latitude, aga igatsen eelmise töökoha IBM x-seeriat taga. See oli raudselt kõige parem arvuti, mida olen kasutanud, pärast 2 aastat oli ikka nagu uus, ainult mõni kiri oli maha kulunud. Dellil juba ekraan vahetatud ja uus juba logiseb, klaviatuurimoodul ka vahetatud, ometi business class peaks olema.

    Ja läpparil on läikiv ekraan kõige jubedam asi, mis olla saab.

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Soovitage läpakat Ja ostukohta!

    See oleks ka veel tähtis et klaveatuur ei kõliseks hullut. Mul praegu on nt fuijtsu ja see on ikka suht vaikne võrreldes isa hp mingisugusega. Ja btw mind hakkas huvitava see, et olen näinud osadel läpakatel klveatuurivalgustust. See nagu klaveatuuri sees, aga see vist ainult osadel, ise juurde seda panna ei saa?

  18. #18
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: Soovitage läpakat Ja ostukohta!

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    Selline küsimus, et milline ekraan on parem kas see tavaline läikiv ekraan või ma olen ka kohanud äriklassi läpakatel seda matt ekraani.. Et kumb parem siis?
    Läikiv ekraan tundub poes sigailus, puhas - jätab kuidagi parema mulje, reaalselt aga suhteliselt crap. Valguse käes peegeldab, kindlate nurkade alt vaadata ei kannata.
    Kui ma peaksin omale uut läpakat ostma siis ma ei suudaks leida ilmselt ühtegi põhjust miks peaksin ostma läikiva ekraaniga isengi.

    Kasutusmugavus pikas perspektiivis > Väike hinnavahe tulenevalt ekraani erinevustest.

  19. #19
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Viski avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    IN YOUR MAMA !
    Postitusi
    393

    Re: Soovitage läpakat Ja ostukohta!

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    See oleks ka veel tähtis et klaveatuur ei kõliseks hullut. Mul praegu on nt fuijtsu ja see on ikka suht vaikne võrreldes isa hp mingisugusega. Ja btw mind hakkas huvitava see, et olen näinud osadel läpakatel klveatuurivalgustust. See nagu klaveatuuri sees, aga see vist ainult osadel, ise juurde seda panna ei saa?
    K L A V I A T U U R

  20. #20
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Soovitage läpakat Ja ostukohta!

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    Ja btw mind hakkas huvitava see, et olen näinud osadel läpakatel klveatuurivalgustust. See nagu klaveatuuri sees, aga see vist ainult osadel, ise juurde seda panna ei saa?
    IBM/Lenovo mudelitel on klaveri valgustus tavaliselt olemas kuvari ülaosas.

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES