Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 211

Teema: HU grinding

Niitvaade

  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    PokkeriProd HU grinding

    Tere,

    olen selle foorumiga tutvunud läbi sõprade ning olnud passiivne lugeja juba päris mõnd aega, lõpuks otsustasin ka ise siia registreerida. Olen täheldanud foorumis suurenevat späm-postituste hulka (ala +1, lol jne). Spämmaritel palun sellest teemast eemale hoida, kuna selle blogi eesmärk on mängu arendamine, mitte postituste kogumine. Seega, palun asjalikkust.

    Ma olen mänginud pokkerit juba ligikaudu aasta, lihtsalt gamblinud. Kohati kannatan motivatsiooni ja distsipliini puuduse all, see on ka üks põhjustest, miks antud teema teen. Kui tulla oma musta pesu avalikkuse ette pesema, siis ehk on motivatsiooni säilitada distsipliin ja jätta rumal raha põletamine. Plaan on aga mängida HU-d, kuna see mänguformaat on mulle kindlasti kõige huvitavam, sest FR-s pole lihtsalt kannatust oma PF nutsi oodata ja kipun minema liiga looseks. Alustan BR-ga $100 FTP-s ning hakkan mängima $2.15 HUSNG(reg. speed, kuna turbo on 300 chipiga), kui saan BR $150 peale, siis hakkan mängima $6.25 turbosid, kui aga BR peaks langema tagasi $100 peale, siis uuesti $2.15 HUSNG.

    Muretsesin endale HEMi ka, kuid mitte selleks, et mängides HUDi kasutada, vaid pigem, et käsi üle vaadata ja siia graafikuid postitada.



    PS!Kui keegi oskab soovitada häid videoklippe, saite, artikleid, siis ei maksa häbeneda.

    PPS!Olen teadlik ka HUSNG.com, deucescracked.com, cardrunners.com olemasolust, kuid hetkel kahjuks puudub raha, mida sinna investeerida.
    Viimati muudetud HU grinder poolt : 22.03.10 at 17:47

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES