Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 45
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Unibet Nädalaga Budapesti

    Selle aasta esimesele Unibet Openile Budapestis on oodata läbi aegade suurimat eestlaste osavõttu. Siin on sinu võimalus eestlaste invasiooniga liituda! Mängi 8.-14. veebruarini Unibeti pokkeritoas ja kogu nädala jooksul võimalikult palju VIP punkte. Enim punkte kogunud Eesti mängija sõidab märtsi alguses Budapestis toimuvale Unibet Openile. Tabelis 2.-10. koha saanud mängijad saavad kutse erilisele freerollile auhinnafondiga 1300 Eurot.

    Paketid väärtusega €2750 sisaldavad:
    [o] Majutust 4 ööks
    [o] Sisseostu turniirile: €1500 + €150
    [o] Raha reisikuludeks: (€350)
    [o] Hommiku- ja õhtusööki iga päev
    <br>
    Kuidas võita?
    Mängija, kes kogub ajavahemikul 8.-14. veebruar enim VIP punkte, pääseb mängima 4.-7. märtsini toimuvale Budapesti Unibet Openile.

    Freeroll
    VIP punktirallis 2.-10. koha saanud mängijad pääsevad mängima erilisele freerollile, mille algstäkk määratakse vastavalt mängija positsioonile VIP punktirallis.

    Nimi: "Nädalaga Budapesti" freeroll
    Algus: pühapäev, 21. veebruar kell 20:00 (19:00 CET)
    Registreerumine: mängijad registreeritakse turniirile automaatselt
    Blindid: 15 minutit
    Algstäkk:
    2. koht VIP-punkti rallil - 3000
    3. koht VIP-punkti rallil - 2800
    4. koht VIP-punkti rallil - 2600
    5. koht VIP-punkti rallil - 2400
    6. koht VIP-punkti rallil - 2200
    7. koht VIP-punkti rallil - 2000
    8. koht VIP-punkti rallil - 1800
    9. koht VIP-punkti rallil - 1600
    10. koht VIP-punkti rallil - 1400

    Kuidas turniiri leida? Pokkerikliendis: -> Tournaments -> Special -> "Nädalaga Budapesti" freeroll

    Turniiri auhinnad:
    1. koht: €400
    2. koht: €300
    3. koht: €200
    4. koht: €100
    5. koht: €100
    6. koht: €50
    7. koht: €50
    8. koht: €50
    9. koht: €50

    Nõuded ja tingimused
    [i][*] Värske edetabel avaldatakse Unibeti leheküljel kolm korda kolmapäeval (10.02), reedel (12.02) ja esmaspäeval (15.02).[*] Iga mängija saab võita vaid ÜHE koha/paketi Unibet Open'ile.[*] Mängijad peavad olema vähemalt 18-aastased, et mängida Budapesti Unibet Open turniiril.[*] Iga paketi maksumus on €2750.[*] Sisseost turniirile on €1500 + €150.[*] Turniiridel 2.-10. kohani lõpetanud mängijad pääsevad mängima spetsiaalsele freerollile.[*] Reisipakette/turniiri sisseoste ei saa vahetada raha vastu ega üle kanda teistele isikutele, samuti ei saa neid vahetada tulevaste Unibet Openi pakettide/sisseostude vastu[*] Kui võidate paketi ja ei saa turniiril osaleda, kaotab pakett kehtivuse[*] Mängijatel, kes võidavad koha Unibet Openile Unibeti kampaaniate, satelliitide või sponsorluse kaudu, on keelatud kanda konkurentide kaubamärgiga varustust/riietust. -Unibeti poolt sponsoreeritud mängijad peavad finaallauas kandma Unibeti kaubamärgiga varustust/riietust.[*] Unibetil on õigus muuta kampaania nõudeid ja tingimusi ükskõik mis ajal.[*] Unibetil on õigus kampaania ükskõik mis ajal lõpetada.

  2. #2

    Re: Nädalaga Budapesti

    Tra see Unibet oma supportiga. Keegi ei vasta nahui, update hui tehakse õigel ajal...
    Kui te keegi töötajatest loete seda siin praegu, siis oleks üks palve. SNG challenge, eelmine nädal võitis üks portugaallane rämeda eduga teiste ees. Ta istub 24 h sees ja taob 7 lauda korraga extreme ja super turbosid. "megawarrior" on kasutaja. Eelmine nädal võideti mingi teise portugaallase alt see pakett ära 9200 punktiga, järgneval oli 4200. Tulge mõistusele ja tühistage ära see pask. See on fucking absurd. Eile tegid need ahvid päevaga 1502 punkti, see ei ole reaalne, ma tagusin 14 tundi ja sain 874 punkti kokku. Fuck off , raisk nii närvi ajab. Kogu see pask ajab nii tilti, nüüd donkasin veel omahat suurest vihast. Tra, kontrollige IP-sid või midagi, mitu ahvi seal korraga mängib. Mina ei viitsi ebavõrdsete tingimustega enam mängida. https://www.unibet.com/poker/leaderboards.do
    Tra, see lihtsalt ei ole reaalne. Ja kui midagi selles osas ette ei võeta, pange põlema see urgas, tegelt ka! Ja vastake küsimustele. Suppordist pole siiamaani vastust saanud. Makske mu eelmise nädala 100€ auhinnakoht välja ja rohkem ma selles peldikus ei mängi!

  3. #3

    Re: Nädalaga Budapesti

    lol, peate ka tartus farmi tegema :D
    ja mis näitaja see 14h on, ah? grinder grindib 20h, nädal jutti, kui on vaja.

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Nädalaga Budapesti

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Tra see Unibet oma supportiga. Keegi ei vasta nahui, update hui tehakse õigel ajal...
    Kui te keegi töötajatest loete seda siin praegu, siis oleks üks palve. SNG challenge, eelmine nädal võitis üks portugaallane rämeda eduga teiste ees. Ta istub 24 h sees ja taob 7 lauda korraga extreme ja super turbosid. "megawarrior" on kasutaja. Eelmine nädal võideti mingi teise portugaallase alt see pakett ära 9200 punktiga, järgneval oli 4200. Tulge mõistusele ja tühistage ära see pask. See on fucking absurd. Eile tegid need ahvid päevaga 1502 punkti, see ei ole reaalne, ma tagusin 14 tundi ja sain 874 punkti kokku. Fuck off , raisk nii närvi ajab. Kogu see pask ajab nii tilti, nüüd donkasin veel omahat suurest vihast. Tra, kontrollige IP-sid või midagi, mitu ahvi seal korraga mängib. Mina ei viitsi ebavõrdsete tingimustega enam mängida. https://www.unibet.com/poker/leaderboards.do
    Tra, see lihtsalt ei ole reaalne. Ja kui midagi selles osas ette ei võeta, pange põlema see urgas, tegelt ka! Ja vastake küsimustele. Suppordist pole siiamaani vastust saanud. Makske mu eelmise nädala 100€ auhinnakoht välja ja rohkem ma selles peldikus ei mängi!
    irw mingi Juaz ja Pedro ja veel paar sõpra grindivad 3-4 kesi ühe arvuti tagant , tundub jah suht sick et 24/7 punkte suudaks 1 inimene teha....

    7 x 850 = 5950 punkti ehk svenza kui sa hooraks 7 päeva 14 tundi järjest igapäev saaksid 6000 punkti aga selle ajaga on Juaz oma semudega teinud juba 10500+ punkti ......

  5. #5
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Nädalaga Budapesti

    afaik unibeti ei koti petmine. kui ma kunagi kaebuse sinna esitasin siis soovitati mul põmst pihku panna.

  6. #6

    Re: Nädalaga Budapesti

    kaua keskmiselt see 5seat turbo SNG kestab? päevas 214 SNGd vaja lasta kui ta neid 10€ omi lasib vms.

  7. #7
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Nädalaga Budapesti

    Kle olen samal arvamusel, et neid see scam ei huvita. Niikaua kui raket tuleb ojadena sisse, lasevad omanikud peenikest naeru, peeretavad ja soidavad Bentleytega. Las lollid madistavad 24/7

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Nädalaga Budapesti

    Probleem ongi selles, et antud juhul tuleb raket vähem sisse kui 4 antsu mängivad ühe kontoga ja ülejäänud 444 antsu seetõttu loobuvad, sest ei ole võimalik meeskonna vastu saada.

  9. #9

    Re: Nädalaga Budapesti

    Tsitaat Algselt postitas Booyaka
    kaua keskmiselt see 5seat turbo SNG kestab? päevas 214 SNGd vaja lasta kui ta neid 10€ omi lasib vms.
    kle ära aja sitta, tauno. extreme kestab 15 minti, super turbo 25 minti. lisaks nad täituvad päeval suht sitasti. ja pealegi, ta ei võida kõiki. vähemalt 400 turnat on vaja päevas teha. kui 20 lauda tunnis, siis on 20h, kui 30 lauda tunnis, siis 14 h päevas. Ja nii 7 päeva järjest, suht sürr IMO. Lisaks veel see, et nad 1 nädala on juba niimoodi järjest lasnud...

  10. #10

    Re: Nädalaga Budapesti

    Ou, ma sain aru, et iga turna kus osaled saad kohe enda 7p aga nvm siis. ja polegi väitnud, et nad ei cheati ega pole ka väitnud, et cheativad. ja IP kontroll ei pruugi aidata. aga kui asi inimpiiridest välja läheb juba ja 24/7 lastakse siis on tiba teine tera.

  11. #11
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Nädalaga Budapesti

    ega see ip v2rk kyll aita. Istuvad yhes urkas koos ja grindivad

  12. #12

    Re: Nädalaga Budapesti

    Edetabel (10.02)
    <pre>Koht Alias Vip punkte
    1. vanapeer 4353.79
    2. Marut6bine 4047.24
    3. Aitsen 3841.48
    4. runnar 2644.31
    5. k1ly 1851.94
    6. mikk2468 1495.72
    7. ahti2000 1466.26
    8. HopeLess7 1436.51
    9. RedDevil1986 733.83
    10. Keiss 731.23
    seapea 652.12
    Priitk 621.73
    Velts 533.98
    papirull 380.88
    granitEE 374.39
    xXxHippyxXx 349.87
    albundy8 319.14
    mosswe21 315.36
    MFdoom0 301.16</pre>

  13. #13

    Re: Nädalaga Budapesti

    Ulme

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Nädalaga Budapesti

    huvitav kes neist kambagrindijatest siis lõpuks live-turnale läheb

  15. #15
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Nädalaga Budapesti

    4000 VIP punkti jaoks 2 päevaga ei pea küll kambagrindija olema.
    Saab üksi väga vabalt hakkama.

  16. #16
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: Nädalaga Budapesti

    No eks vanapeer mängib kõrget limiiti kust tuleb kolinal punkte, teised nimed tuttavad ei ole.
    Aga ilmselt on seal eesotsas ka keegi kes lihtsalt tahab k1ly-le ära teha kuna ta lubas asja kinni panna. Ma mõtlesin ka juba deposiiti teha kui seda lugesin.

  17. #17

    Re: Nädalaga Budapesti

    vanapeer lükkab selle peenelt kotti ära.
    ebareaalne :D

  18. #18

    Re: Nädalaga Budapesti

    vanapeer laseb NL600 jah 8tableb isegi , . Ma lasin esimene päev ca 5k käsi lol ja see pole minu jaoks , sest põlesin kohe esimel päeva pmst läbi ning viskas sellise kopa ette . Kahjuks saan ise ainult NL200 mängida , sest polnud vaba raha ni palju et ise NL600 mängida ning 888.comist võtab suur cashout tohutult aega . Martt6bise ja aitseni aliast kuulen esimest korda , loodetavasti vanapeer lükkab ikka asja kinni.

  19. #19

    Re: Nädalaga Budapesti

    Side bette keegi, et vanapeer ei võida seda asja ära? Ma paneks 100$ vahele kui keegi paneb 200$ vastu.
    Ütlen , et võidab suvaline jorss, aga mitte vanapeer. Nagu ta mulle eestikatel ütles: Ma olen sinu poolt, aga tean, et Paavo võidab. Ma ütlen talle samamoodi vastu nüüd:D
    Et olen tema poolt, aga keegi teine võidab.
    Anyone?

  20. #20

    Re: Nädalaga Budapesti

    Tsitaat Algselt postitas k1ly
    Martt6bise ja aitseni aliast kuulen esimest korda
    nad lükkisid 6max 1/2 ja vahel ka 2/4 limitit suht päevad läbi

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES