Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 20

Teema: NL 50 AQ

  1. #1
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    330

    NL 50 AQ

    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG MarishkaG ($50)
    UTG+1 ENDL355MIND ($50)
    MP1 erwanator ($66.20)
    MP2 lari_g06 ($50)
    MP3 OlegKosevoj ($97.55)
    CO Hero ($50)
    BTN checkitdown1 ($26.25)
    SB Spottedbass ($57.05)
    BB P33p3rs ($70.50)

    Pre-Flop: ($0.75, 9 players) Hero is CO Q A
    3 folds, lari_g06 raises to $2, OlegKosevoj calls $2, Hero calls $2, 3 folds

    Flop: 6 7 2 ($6.75, 3 players)
    lari_g06 bets $4.50, OlegKosevoj raises to $9

    lari statid:14/11 100 käe peale
    olegi statsid 50 käe peale:90/20

    Mida te teeksite preflop ja kuidas te selles olukorras flopi mängite ?

  2. #2
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: NL 50 AQ

    call. Outse on ning implied oddsid on laes kuna tundub, et vastane ei foldi. Samas teistpidi võib ta hoo maha tõmmata kui kolmas mastikaart tuleb, niiet mai teagi.

  3. #3

    Re: NL 50 AQ

    Pre on standard.

    Flat mulle ei meeldiks, sest meie käsi on suhteliselt obvious sel juhul ja ma ei ütleks, et seetõttu ka implied oddsid laes oleksid. Natuke mures olen MP2-e pärast, et ta 3way cbetib seda flopi, eriti kui teab, et monster station on käes. Aga nii tugevat drawd foldida ma ka ei suuda. Probleem on selles, et kui me flatime ja lari shoveb, peame me anyhow ilmselt callima. Ainus asi, mida flatimisega sel juhul saavutasime oli see, et võtsime endalt igasugusegi fold equity ära. Jap, antud juhul pole meil küll väga palju FE-d, kuid siira sinisilmse unistajana loodan, et natuke seda on, kui me shoveksime.

    Ma ei tea, huvitav käsi. Võib olla olen veidi spewine, aga ma shoven sellises olukorras.

  4. #4

    Re: NL 50 AQ

    Minuarust oleks antud juhul ka hea MP2 cbet seni 100 käe kohta. Mingi pildi saab, kas ta cbetib iga boardi jne. Aga ma samuti tahaksin siin shoveda.

  5. #5
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: NL 50 AQ

    Ma alles küll mikrosõdur aga shovel ma ei näe mõtet sellise stationi vastu kuna herol on siiski draw mitte made hand ning mõlemad vastased on näidanud flopil pigem tugevust kui nõrkust.

  6. #6
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    330

    Re: NL 50 AQ

    Ma ise arvan,et regular teeb tavalist contibeti ja fishil võib siin ükskõik mida käes olla.
    Ma ei näe küll siin erilist tugevust.

  7. #7
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: NL 50 AQ

    Imelik kui regular paneb kahe vastase vastu oop cbeti. Enamasti peab tal sellises kohas miskit olema ning minraise on enamasti 50/50 air või nuts. Ei tohi unustada, et ka dongil võib vahest käsi olla.

  8. #8
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL 50 AQ

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Ma alles küll mikrosõdur aga shovel ma ei näe mõtet sellise stationi vastu kuna herol on siiski draw mitte made hand ning mõlemad vastased on näidanud flopil pigem tugevust kui nõrkust.
    Nutflushdraw+2overs+3way pot. Ma stoveda ei jõua hetkel, aga meil on equity.

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: NL 50 AQ

    mina squeezeks preflop....

  10. #10
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    330

    Re: NL 50 AQ

    Dongiga tuleb muidugi siin arvestada,aga mina arvan et ta range on siin 7x,67,62,72,66+,masti ja reatõmbed.
    Equilatoriga läbi võttes selline tulemus(range võib muidugi teistsugune olla,aga mingi üldine pilt peaks selline olema) :


    Operation completed... 99 000 games processed in 0 seconds.

    Board: 7c 6h 2h
    Dead:

    Equity Win Tie Loss Hand
    Player 1: 50,079% 50,079% 0,000% 49,921% AhQh
    Player 2: 49,921% 49,921% 0,000% 50,079% 66+, Ah7h, Kh7h, Qh7h, Jh7h, Th8h, Th7h, 9h8h, 8h7h, 76s, 72s, 54s, 98o, 76o, 72o, 62o, 54o


    ----------------------------------------

    Selle järgi vaadates all in tundub siin kasulik,kuid jah regulari käte range pole siin ju.


  11. #11
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NL 50 AQ

    Sellise rangega callib ta ennast all-in? Tõesti?

  12. #12

    Re: NL 50 AQ

    . Call on horrible , sest blankide turnide peale peame me foldima ning made flushe or scarecard A or Q võidetakse samuti kartma hakata . Seega raiskame me oma draw siin tühja ära callides ning longrun kaotame päris pruunilt raha. 20 taala surnud raha potis , sellenimel ma võtaks kinnisilmi flippe vastu or korjaks tasuta maast ülesse.

  13. #13

    Re: NL 50 AQ

    Tsitaat Algselt postitas urmo1
    Equity Win Tie Loss Hand
    Player 1: 50,079% 50,079% 0,000% 49,921% AhQh
    Player 2: 49,921% 49,921% 0,000% 50,079% 66+, Ah7h, Kh7h, Qh7h, Jh7h, Th8h, Th7h, 9h8h, 8h7h, 76s, 72s, 54s, 98o, 76o, 72o, 62o, 54o
    sul ärtu ässasid ja mutte pakis topelt ;D?

  14. #14
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    330

    Re: NL 50 AQ

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    sul ärtu ässasid ja mutte pakis topelt ;D?
    See jah veits fail :D.
    Mängisin pokerit samal ajal kui equlatorit kasutasin ja üritasin võimalikult kiirelt teha.

  15. #15
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: NL 50 AQ

    Tsitaat Algselt postitas k1ly
    . Call on horrible , sest blankide turnide peale peame me foldima ning made flushe or scarecard A or Q võidetakse samuti kartma hakata . Seega raiskame me oma draw siin tühja ära callides ning longrun kaotame päris pruunilt raha. 20 taala surnud raha potis , sellenimel ma võtaks kinnisilmi flippe vastu or korjaks tasuta maast ülesse.
    pluss 1

    A ja shoveda pole ju vaja, overbet tundub liigselt draw moodi. Pigem tõsta mingi 23 peale (siis j22b 25 alles mille mina turnis sisse lykkaks) aga ilmselt saad turnis tasuta kaardi kah kui tahad, positsioon on ju olemas.

  16. #16
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: NL 50 AQ

    Tsitaat Algselt postitas forell
    pluss 1

    A ja shoveda pole ju vaja, overbet tundub liigselt draw moodi. Pigem tõsta mingi 23 peale (siis j22b 25 alles mille mina turnis sisse lykkaks) aga ilmselt saad turnis tasuta kaardi kah kui tahad, positsioon on ju olemas.
    NL10 grinder ytleb et kui selle 23 pealt calli saad siis turnis selle 25 callib see vend ka ära. Tasuta kaarti võtta pole kyll vaja võtta imo.. parem mine lehvita juba flopis valget lippu ja foldi seal, kui ei hiti oled fucked up IMO... ise calliks ja C/F turn aga kuna ma olen loll siis ma oleks kiliga nõus ja lykkak kohe sisse... overbet or not aga 23 imo sama mis allin.. 23 callitakse, callitakse ka 25 turnil.

  17. #17
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: NL 50 AQ

    Tsitaat Algselt postitas Sass
    NL10 grinder ytleb et kui selle 23 pealt calli saad siis turnis selle 25 callib see vend ka ära. Tasuta kaarti võtta pole kyll vaja võtta imo.. parem mine lehvita juba flopis valget lippu ja foldi seal, kui ei hiti oled fucked up IMO... ise calliks ja C/F turn aga kuna ma olen loll siis ma oleks kiliga nõus ja lykkak kohe sisse... overbet or not aga 23 imo sama mis allin.. 23 callitakse, callitakse ka 25 turnil.
    Aga kuidas sa seal top setti mängiksid? Ei saa callida 2 vastase vastu eks..pead tõstma. Kas shoved? Pigem tõstad ju sest tahad veits valuet saada. Miks sa peaksid oma drawd teistmoodi mängima kui nutsi.

  18. #18

    Re: NL 50 AQ

    Tsitaat Algselt postitas forell
    Aga kuidas sa seal top setti mängiksid? Ei saa callida 2 vastase vastu eks..pead tõstma. Kas shoved? Pigem tõstad ju sest tahad veits valuet saada. Miks sa peaksid oma drawd teistmoodi mängima kui nutsi.
    Topsetil vähe rohkem showdown equity't ? Siin on väheke FE abi vaja.

  19. #19

    Re: NL 50 AQ

    Raise pre (3-bet squeeze). Raise (4-bet) flop. Matemaatika oli ees olemas.

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL 50 AQ

    Preflop otsa mingi 7-8 peale.
    Kui nii juba mängisid siis tuleks raiseda veel (kasvõi minraise ja any turniga nupud allesjäänud 32 sisse ja võib foldi veel näha küll siis) ja nupud. Kui foldivad siis iizy money, reg teeb tavalist conbeti. Kui on set siis oute on. Kõige halvem on call ja overbet allin ka pole hea. Tuleks mängida nagu setti mängid pmst.
    Viimati muudetud Keiss poolt : 21.02.10 at 23:32

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES