Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Mitu punkti annate videole?

Hääletajad
56. Sa ei tohi hääletada
  • 10

    32 57,14%
  • 9

    11 19,64%
  • 8

    7 12,50%
  • 7

    5 8,93%
  • 6

    0 0%
  • 5

    0 0%
  • 4

    1 1,79%
  • 3

    0 0%
  • 2

    0 0%
  • 1

    0 0%
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 80
  1. #21

    Re: ESTPatricku Multitabling


  2. #22
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: ESTPatricku Multitabling

    päris hull robot värk... ma ei jõua videot nii kiiresti jälgida kui see mees aint ringi klikib... uskumatu..

  3. #23

    Re: ESTPatricku Multitabling

    10 points.

    Estpatrick, lugesin su pokkerikarjääri algust ja äkki mäletad, kuidas sul see laudade juurdelisamine käis? Mis liimiidil mitmes lauas korraga mängisid ja kas kohe cascade või Tile. Kui kiiresti harjusid suure arvu laudadega ja kuidas on laudade arv ja asetsemine otsuseid mõjutanud. Teiste multitablejate vastused on samuti oodatud.

  4. #24
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: ESTPatricku Multitabling

    Ma ka algul ei jõudnud üle 2 laua mängida. Siis pika peale hakkas 2's lauas igav ning lisasin 2 lauda juurde jne.

    Aga mul ei lase seda multitablingu videot tõmmata hetkel !? Teisi videosi saan..,

  5. #25

    Re: ESTPatricku Multitabling

    Tsitaat Algselt postitas tonis
    Ma ka algul ei jõudnud üle 2 laua mängida. Siis pika peale hakkas 2's lauas igav ning lisasin 2 lauda juurde jne.

    Aga mul ei lase seda multitablingu videot tõmmata hetkel !? Teisi videosi saan..,
    kohe kontrollin

  6. #26

    Re: ESTPatricku Multitabling

    ma ise polnud kodus ja üleslaadimine oli ära katkenud, panin uuesti saatma.

  7. #27

    Re: ESTPatricku Multitabling

    hea video naerda sai ikka :D

  8. #28
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: ESTPatricku Multitabling

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ja 1 strateegiline küsimus, kuskil keskel sa open-minraisesid CO-lt A9s, callisid blindi 3beti, flop oli madal. Checkiisite läbi kõik tänavad ning sa bettisid riveri ning ütlesid, et võtame valuet. AK ristid sind callis ja siis ütlesid: "Ai, tal oli parem äss.. No tal ainuke asi, mis beatis mind ka..".

    Minu küsimus: Millelt sa lootsid siis calli saada? Pigem on see bluff, kus sa tahad välja foldida AT+ aga nagu näha, sellise väikse betiga sa lood olukorra, kus 100% ajast callib sind parem käsi (maybe AT, AJ, AT foldivad) ja ülejäänud ajast kõik käed, mida sa beadid foldivad.
    my bad, asjal on ka teine külg. kui ma näitan neid ajuvaba "valuebette", siis saan ma tulevikus samavähe respekti kui ma hittin bottompaari

  9. #29
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: ESTPatricku Multitabling

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    10 points.

    Estpatrick, lugesin su pokkerikarjääri algust ja äkki mäletad, kuidas sul see laudade juurdelisamine käis? Mis liimiidil mitmes lauas korraga mängisid ja kas kohe cascade või Tile. Kui kiiresti harjusid suure arvu laudadega ja kuidas on laudade arv ja asetsemine otsuseid mõjutanud. Teiste multitablejate vastused on samuti oodatud.
    algul 1-2 (umbes 8 kuud) kuni NL50 6max TILE
    siis 4-6 (5 kuud) NL100 FR kuni PLO100 TILE
    ja veebruarist saati pärast Ryan Dauti video vaatamist 10-24 tablind, augustist 9-12 lauda CASCADE

    mul on 24 tolline kuvar, aitab kaasa

  10. #30

    Re: ESTPatricku Multitabling

    nüüd on üleval ka rar allatõmbamiseks

  11. #31

    Re: ESTPatricku Multitabling

    Väga julm ikka :D

    Hea näide, kuidas mängitakse inimest mitte kaarti. Mul ei ole mune, et selliseid kihvte bluffe teha jne (heal juhul 1k käe jooksul teen kolm 4-beti AQ-ga). Ise mängin NL100s statsidega 10/9 :D, nii et vaikselt mõtlen siin kuidas ja kuhu poole end loosemaks ajada. Arvatavasti tuleb tihedamalt 3-bette teha ja SB vs BB olla agressiivsem.

    Kõva kuigi seal 30. minuti jooksul said QsTs callimiseks 1:7 oddsid, selle peaks ikka ära callima, sest isegi AA vastu tuled sa equityga plussi.

  12. #32
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: ESTPatricku Multitabling

    mulle meeldib callida kui ma olen taga 8)

  13. #33
    leits
    Guest

    Re: ESTPatricku Multitabling

    k2ib kah, alati saab paremini ...

  14. #34
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: ESTPatricku Multitabling

    Tsitaat Algselt postitas leits
    k2ib kah, alati saab paremini ...
    Ütleb tohman, kelle pokkerisissetulek tuleb peamiselt RAKEBACK-st ;D


    PS: I Can Dodge bullets: http://www.aegmaha.com/videos/11277

  15. #35

    Re: ESTPatricku Multitabling

    oijuuuuudas


    4 lauaga video veel jõudsin jälgida, sul rõve broll et siukesi bluffe tulistada :D aga nuh samas toidab.


    12 lauaga jooksis esimese 2 minutiga juhe kokku ja jätsin vaatamata, ei jõu jälgida lihtsalt :(

  16. #36
    leits
    Guest

    Re: ESTPatricku Multitabling

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    Ütleb tohman, kelle pokkerisissetulek tuleb peamiselt RAKEBACK-st ;D


    PS: I Can Dodge bullets: http://www.aegmaha.com/videos/11277
    noo aga vähemalt pole miinuses ja tõusu trende on tunda . . tänna oli ppääris fääncy päev teen ka vist 10 päevase kainuse perioodi .. ehk tuleb kasuks

  17. #37
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: ESTPatricku Multitabling

    Tsitaat Algselt postitas AshrakWhite
    oijuuuuudas


    4 lauaga video veel jõudsin jälgida, sul rõve broll et siukesi bluffe tulistada :D aga nuh samas toidab.


    12 lauaga jooksis esimese 2 minutiga juhe kokku ja jätsin vaatamata, ei jõu jälgida lihtsalt :(
    saad kogemusi juurde, siis jõuad jälgida. Oligi mõeldud kergelt advanced mängijatele kes mõtlevad multitablima hakata, aga ei kujuta seda veel ette.

    Alati on tulevik

  18. #38
    leits
    Guest

    Re: ESTPatricku Multitabling

    ok ma ei nori rohkem .. normaalne video .. võid yhe prääniku nyyd võtta :D Damn su stiil jääb külge .. tegin täna riveril Q high calli .. jõõle gay tunne oli .. see kord see gay tunne ei eksitanud .. otsin hiljem käe ka :D

  19. #39
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: ESTPatricku Multitabling

    Tsitaat Algselt postitas leits
    ok ma ei nori rohkem .. normaalne video .. võid yhe prääniku nyyd võtta :D Damn su stiil jääb külge .. tegin täna riveril Q high calli .. jõõle gay tunne oli .. see kord see gay tunne ei eksitanud .. otsin hiljem käe ka :D
    ei ole lihtne pilti foldida

  20. #40
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: ESTPatricku Multitabling

    Vaatsin. Väga hea. Hakkan juba su mängule pihta saama:) Kui ise olen kunagi midagi sarnast proovinud, tuli küll selline miinus, et enam pole julgenud. Ega ma pole nii hea ka, ei oska õigel ajal foldida.
    Muide, cascades on palju lihtsam jälgida 12 laua videot kui tiles tehtud tigrano 9 laua videot (sry tigrano, mitte midagi isiklikku). Ja Starsi ongi lihtsam jälgida imo. Cascade - way to go mu meelest. Alati saab tagasi võtta, kui midagi segaseks jäi, aga kunagi ei olnud probleemi, et ei tea, millisest lauast jutt käib.

    Jällegi oli kuskil jutt a la "tegin mehega HU natuke aega tagasi, seetõttu on tal statid kõrgemad kui tema tegelikud võimalikud FR laua statid." Kas sa ei filtreeri HUDi jaoks siis välja shorthanded käsi, et need ei segaks su vastaste FR statte ära? St võtab sisse ainult need, mis 7+ handed käed.

    12 table puhul tuleb juba päris palju huvitavaid käsi. Aga vaimusilmas kujutan ette nutsi - replayerist lastakse järjest ühe teema kohta käivaid sisulisi käsi 20 tk järjest, samal ajal ka natuke teeooriat, siis järgmine teema, jälle 20 kätt jne. Sestap panin 9 punkti.

Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES