Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 40 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 792
  1. #201
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas krayzie Vaata postitust
    imo on olympicu esindaja maininud et keskmisel "lojaalsustasemel" mängija teenib ca 25% kaudset rb, suuremad reikijad prolly rohlemgi. Keegi kes seal mänginud teab vb rohkem aga pmst täiesti ilma rb'ta ei tohiks jääda.
    Ainult koos signup boonusega, teistel ipokeri saitidel tuleb boonuse vabastamise ajaks üle 60%.

  2. #202

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    ei ka väljaspool signup boonust....imo

  3. #203
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas krayzie Vaata postitust
    ei ka väljaspool signup boonust....imo
    http://www.olympic-online.com/est/au...keri-auhinnad/

    Lihtne arvutus, 1$ raket maksnud diamond level saab 25 punkti. 1000 punkti saamiseks pead maksma 40$ raket. 1000 punkti saad vahetada 1 dollariks = 2,5%.

  4. #204

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsiteerides olymicu esindajat:

    "Aktiivsel püsimängijal ei põhjust boonusraha puudumise pärast muretseda ka peale esimese sissemakse boonuse lõppemist.

    ...

    Aktiivne püsimängija, kes jälgib eripakkumisi ja suudab end hoida üle keskmise VIP tasemel, saab FPP-de ja boonusraha summana tagasi kindlasti üle 25% enda poolt makstud reigist. Suurmängijatel on läbi suunatud eripakkumiste loomulikult seda numbrit veel oluliselt tõsta."

  5. #205
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas krayzie Vaata postitust
    Tsiteerides olymicu esindajat:

    "Aktiivsel püsimängijal ei põhjust boonusraha puudumise pärast muretseda ka peale esimese sissemakse boonuse lõppemist.

    ...

    Aktiivne püsimängija, kes jälgib eripakkumisi ja suudab end hoida üle keskmise VIP tasemel, saab FPP-de ja boonusraha summana tagasi kindlasti üle 25% enda poolt makstud reigist. Suurmängijatel on läbi suunatud eripakkumiste loomulikult seda numbrit veel oluliselt tõsta."
    .

  6. #206

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    millele sa viitad?

    Prolly on tegu kaudse rb skeemiga nagu ka nt starsis.

  7. #207
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    asdfgfsdfgfds?

    Kui sul boonus kõrval tiksub, siis saad selle 25% vb. Signup boonus kahjuks ei kesta igavesti ja ma kahtlen, et metsikult reloade korraldame hakatakse, arvestades, et satikad 10$ freerollile juba sellise metsiku promomise osaks saavad. Lojaalsussüsteem ise toob sulle maksimaalselt 2,5% tagasi!

  8. #208
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    mis vahet sel kas on kas saad rakebacki või mitte..
    nagunii blockitakse sharkid ära :D

  9. #209

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    See on juba oly esindaja sõnavõtu tõlgendamise küsimus - mina loen sealt välja et "püsimängija" saab suuremat rb'd kui 2.5%. Kuidas see täpsemalt välja näeb - kas tegu on mingite oly poolt pakutavate random reloadidega, monthly / weekly boonustega või ostetavate boonustega nagu starsis see kõik on selgusetu ja ma ei näe mõtet spekuleerida sel teemal. Kindlasti on rahvast kes juba signup boonuse kallal grindib ning kui need tehtud siis loodetavasti valgustatakse ka teisi mida olympicu lojaalsusskeem endast kujutab.

  10. #210
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Mida sa reaalselt kardad? Seda, et ühel hetkel on mundris onu ukse taga ja teeb sulle trahvi või seda, et ei pääse enam oma tavalistele tubadele ligi?
    Jah, ma ka ei viitsi uurima hakata enne, kui on tõestust leidnud, et Olys on hea RB võimalused (peaks olema vähemalt 30%, kui teen $1000 raket kuus)

  11. #211
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Täna jõudis starsist cashout kohale, homsest hakkan karukoopas first deposit bonust hoorama, eks annan jooksvalt teada, kuidas muljed ja tunne on.

    Ma tegin seal softiga tutvumiseks ühel õhtul 5 minutit play-money mängu ja üks hint kindlasti: ärge te seda viga küll tehke, et softi eestikeelsena installite! Kogu aeg peab siis kuklas translator jooksma, mis eestikeelseid termineid inglise keelde tõlgiks.

    Ja mina ei leidnud pärast kohta, kust keel tagasi vahetada, tundus, et ainuke variant on reinstall.

  12. #212
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas krayzie Vaata postitust
    Tsiteerides olymicu esindajat:

    "Aktiivsel püsimängijal ei põhjust boonusraha puudumise pärast muretseda ka peale esimese sissemakse boonuse lõppemist.

    ...

    Aktiivne püsimängija, kes jälgib eripakkumisi ja suudab end hoida üle keskmise VIP tasemel, saab FPP-de ja boonusraha summana tagasi kindlasti üle 25% enda poolt makstud reigist. Suurmängijatel on läbi suunatud eripakkumiste loomulikult seda numbrit veel oluliselt tõsta."
    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    asdfgfsdfgfds?

    Kui sul boonus kõrval tiksub, siis saad selle 25% vb. Signup boonus kahjuks ei kesta igavesti ja ma kahtlen, et metsikult reloade korraldame hakatakse, arvestades, et satikad 10$ freerollile juba sellise metsiku promomise osaks saavad. Lojaalsussüsteem ise toob sulle maksimaalselt 2,5% tagasi!
    See küsimus piinab mindki. Kumbal siis õigus on, kas krayziel või mendil? Jan ehk valgustad? :)

  13. #213

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Deposiitboonuse vabastamisel on tinglik rakeback kuskil 20-25% - järgi proovitud/HEM andmetel.

  14. #214

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx Vaata postitust
    Ma olen küll väike fish, aga Olympicusse mina omale accounti ei tee põhimõtteliselt ja kutsun üles ka teisi sama tegema!
    +1

    Omaltpoolt soovin kõigile palju õnne, kes end sinna koopasse maha müüvad!

    PS: Kui EV otsustaks ühel hetkel keelata import veini müügi Eestis, kas siis hakkaksite kõik Põltsamaa Tõmmut jooma?

  15. #215
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    O(r)ly?

  16. #216
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Ma ei saa rohkem nõus Godspeed_EJ jutuga olla! Niikaua kui teistes tubades mängimise eest vangi ei panda, mängin ma oma lemmiktubades edasi. Tehnilised takistused ei tohiks väga morjendada.

  17. #217
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    +1

    Omaltpoolt soovin kõigile palju õnne, kes end sinna koopasse maha müüvad!

    PS: Kui EV otsustaks ühel hetkel keelata import veini müügi Eestis, kas siis hakkaksite kõik Põltsamaa Tõmmut jooma?
    Milleks kohe nii emotsionaalselt? Mina lähen sinna puhtalt depoboonust saama ja kui just winrate oluliselt suurem ei tule seal (ilmselt mitte), siis pärast rahad välja ja edasi. Ilmselt järgmisesse tuppa uut FDB'd lahti mängima. Ma oma pokkerimängija karjääris olen nimelt parajasti sealmaal, et sellised boonused kuluvad väga marjaks, kuna õppimine on pooleli, oskused lünklikud, boonused lapivad natuke leake.

  18. #218
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Milleks kohe nii emotsionaalselt? Mina lähen sinna puhtalt depoboonust saama.
    Ning seejärel hakkavad Olympic Online hammasrattad krigisema ning kõik plaksutavad käsi, et kui hästi ikka kõik on alanud ning suruvad oma monopoli veelgi jõulisemalt.

    Lihtsalt minu arvamus ning ka põhjus miks mina seal kontot ei ava.

  19. #219
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas Toots_x Vaata postitust
    Ning seejärel hakkavad Olympic Online hammasrattad krigisema ning kõik plaksutavad käsi, et kui hästi ikka kõik on alanud ning suruvad oma monopoli veelgi jõulisemalt.

    Lihtsalt minu arvamus ning ka põhjus miks mina seal kontot ei ava.
    Ebaoluline mu meelest.

    Et kui neil läheb hästi, siis survestavad veel rohkem riiki teisi tube blokkima?
    Aga kui läheb sitasti, siis survestavad vähem või?

  20. #220

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx Vaata postitust

    Ma olen küll väike fish, aga Olympicusse mina omale accounti ei tee põhimõtteliselt ja kutsun üles ka teisi sama tegema!
    Õige suhtumine.
    Olgu kasvõi viimane koht kus pokkerit mängida

Lehekülg 11, kokku 40 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES