Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 40 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 792
  1. #221
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Aga kui läheb sitasti, siis survestavad vähem või?
    Olympic Online on imo täiesti toiduahela alguses, looduses sureb selline isend kiiresti kuid lemmikloomana sooja kindla nelja seina vahel on tal kindlasti palju magusam elu.

  2. #222
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    ma küsiks nii, et kus te siis mängite, kui muud toad kinni ja Oly ainus võimalus? Kõik ei sõida bosside kombel ju hispaaniasse, soome või lätti..

  3. #223
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    tahtsin ise just sama küsida

  4. #224
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 293

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas Toots_x Vaata postitust
    Ning seejärel hakkavad Olympic Online hammasrattad krigisema ning kõik plaksutavad käsi, et kui hästi ikka kõik on alanud ning suruvad oma monopoli veelgi jõulisemalt.

    Lihtsalt minu arvamus ning ka põhjus miks mina seal kontot ei ava.
    Ma lisaks ka oma arvamuse proovides olla võimalikult neutraalne. Hetkel Olympic Online ei ole monopol ja tänastes tingimustes ta oma poliitikaga eriti tugev konkurent teistele pokkeritubadele ei ole. Seetõttu ma ei näe mõtet mitte mingisugust boikoti teemat ajada või vähemalt ise samasse paati astuda aga mulle tundub, et see võib olla mingil määral ohumärk.

    Olympic on olnud Eesti ja ka Ida-Euroopa turul edukas aastaid ja äri nad ei aja esimest päevat. Aga millegipärast Olympic Onlie läheb võistlusle konkurentidest tunduvalt "magedama autoga". Sellel võib-olla mingi põhjus.

    Kui juhtubki nii, et Olympic Online saavutab monopoli staatuse kuna näiteks teised toad peavad/sunnitakse turult lahkuma siis vaatan üle oma väärtushinnangud selle toa suhtes. Hetkel nad küll ei ole kõige paremad seda põhjusel, et ma olen alati proovinud seista mängijate, mitte pokkeritubade huvide eest. See tähendab, et mängijad saaksid mängida võimalikult paljudes pokkeritubades ja et pokkeritoad pakuksid just MEIE mängijatele kõige paremat/ausamat mängude valikut, turniire, boonuseid jms. Hetkel Olympic Online sellega ei hiilga aga loodame, et see on alguse asi ning nad likvideerivad ajapikku need puudused.

    PS! See on minu isilik, mitte PokkeriProd.com Saidi ametlik arvamus!

  5. #225
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 293

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    ma küsiks nii, et kus te siis mängite, kui muud toad kinni ja Oly ainus võimalus? Kõik ei sõida bosside kombel ju hispaaniasse, soome või lätti..
    Niikaua kui pokkeritoad ise eestlasi ära ei blocki leidub päris palju tehnilisi võimalusi.

  6. #226
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Aga ma mõtlen, kui ongi siuke teema, et ala Pokerstarsis, Full tildis mängida enam ei saa. Mis me teeme siis??? Selliseid kesktaseme võitvaid mängijaid on ju Eestis väga palju, aga neist vähesed tõesti saavad lubada endale, et kolivad kuhugi mujale vms. Aga noh, where there is a will there is a way. Saame näha.

  7. #227

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Olympic on olnud Eesti ja ka Ida-Euroopa turul edukas aastaid ja äri nad ei aja esimest päevat. Aga millegipärast Olympic Onlie läheb võistlusle konkurentidest tunduvalt "magedama autoga". Sellel võib-olla mingi põhjus.
    Sellel on väga lihtne põhjus. Täpselt nagu Eesti korvpalliliiga või kõrgeim kaubamaja, on ka pokkerituba maailma tippudega võrreldes täielik naljakoht.

    Ja selles pole midagi halba, sest ta ongi meie enda oma, selline pisike ja karvane ja naljakas.

    Miks keegi seal praegu mängima peaks, on muidugi hea küsimus komissar Rexile.

  8. #228

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Ma oma pokkerimängija karjääris olen nimelt parajasti sealmaal, et sellised boonused kuluvad väga marjaks, kuna õppimine on pooleli, oskused lünklikud, boonused lapivad natuke leake.
    Aasta kõige naljakam postitus. Hästi tehtud!

  9. #229
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Aasta kõige naljakam postitus. Hästi tehtud!
    Leveldad? Ma ei teinud nalja... Kas see pole mitte tavaline etapp, et alguses käiakse mitmes kohas starting boonuseid lahti mängimas?

  10. #230

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Milleks kohe nii emotsionaalselt?
    see oleks liiga pikk postitus

  11. #231

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas Toots_x Vaata postitust
    Olympic Online on imo täiesti toiduahela alguses, looduses sureb selline isend kiiresti kuid lemmikloomana sooja kindla nelja seina vahel on tal kindlasti palju magusam elu.
    võtab kokku kuidagi kogumulje sellest bs-ist.

  12. #232
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Mida sa reaalselt kardad? Seda, et ühel hetkel on mundris onu ukse taga ja teeb sulle trahvi või seda, et ei pääse enam oma tavalistele tubadele ligi?

    Ma ei kanna MITTE KUNAGI oma rolli Oly netikasinni. Miks? Sest kogu see jama, mis siin toimub on ühe suure lobbytöö tulemus, et keelata/pärssida konkurentide tegevust Eesti turul. Kahjuks on siinses banaaanivabariigis enamus ladvikust suht odavalt ostetavad ja mõjutatavad.

    Kahjuks on paljudel kodanikel ikka vana hea "orja" menatiteet - pohh, et meid koinitakse, kui muud kerget võimalust ei näe, siis hakkan ikka seda sama kubjast nuumama.

    Kõik IT ja panga mured on lahdendatavad ja kui lõpuks peakski õnnestuma KÕIK muud saidid peale Oly ära blokkida, siis pakin oma seitse asja kokku ja mujale.

    Alati ei pea esimena tagumikku uppi ajama.
    Kardan jah just seda, et ei pääse tavalistele tubadele ligi. Minu mõttelend käib täpselt sama rada - siin peab olema tegu onupojapoliitikaga. Ega ma ka meelsasti ei kannaks olysse enda rolli. Kui suudaksin ära elatuda pokkerirahade eest, laseksin end hea meelega kuskile Marienhamni sisse kirjutada.

  13. #233
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Minu meelest on see teema muutumas sama mõttetuks kui legendaarne hasartmänguseaduse teema.

    Selle asemel, et siin lihtsalt vaenu õhutada, võiks rääkida konstruktiivselt uuest toast, softist, mängijate tasemest jne. Nagu teiste tubade teema juures, mitte lõputult siunata poliitikat. See foorumis siunamine ei muuda midagi, muuta võib see, kui astute kõik pokkeriklubide liikmeks ja klubid püüavad omalt poolt häält kõlama panna. (note enda jaoks: täita täna klubiliikme ankeet ja saata rankale tagasi)

  14. #234
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Minu meelest on see teema muutumas sama mõttetuks kui legendaarne hasartmänguseaduse teema.
    See hasartmänguseadus saab varsti olema Eesti pokkerimängijaid viimastel aastatel kõige enam mõjutanud teema üldse. Fakt, et siin foorumis asi naljaks pöörati ja paljuski regide (keda asi kõige enam puudutab) endi poolt laadaks aeti, ei tee seda mõttetuks.

  15. #235
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust

    Selle asemel, et siin lihtsalt vaenu õhutada, võiks rääkida konstruktiivselt uuest toast, softist, mängijate tasemest jne. Nagu teiste tubade teema juures.....
    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    See hasartmänguseadus saab varsti olema Eesti pokkerimängijaid viimastel aastatel kõige enam mõjutanud teema üldse. Fakt, et siin foorumis asi naljaks pöörati ja paljuski regide (keda asi kõige enam puudutab) endi poolt laadaks aeti, ei tee seda mõttetuks.
    Tundub et kõik on asjast õigesti aru saanud!

  16. #236

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    +1

    Omaltpoolt soovin kõigile palju õnne, kes end sinna koopasse maha müüvad!

    PS: Kui EV otsustaks ühel hetkel keelata import veini müügi Eestis, kas siis hakkaksite kõik Põltsamaa Tõmmut jooma?
    Usu mind Sa hakkaks ka, aastaid tagasi jõid kõik Ziguli õlut ja ei vingunud,
    inimene harjub kõigega.

  17. #237
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Tsitaat Algselt postitas lepisto Vaata postitust
    Usu mind Sa hakkaks ka, aastaid tagasi jõid kõik Ziguli õlut ja ei vingunud,
    inimene harjub kõigega.
    Sa võrdled praegu valet asja. Õige võrdlus oleks: Praegu mängime karu koopas, aga nüüd tuleb uus hasartmänguseadus ja saame Full Tildis ja Pokerstarsis mängida.

    Halvemalt paremale minekul ei vingu keegi!

  18. #238

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Ma tahtsin sellega öelda, et kui kõige halvemad unenäod tõeks saavad ja Karu üksi
    metsa müttama jääb, siis lähme me varem või hiljem ennast talle sõbraks pakkuma, sest
    hasartmängusõltlased me ju oleme.

  19. #239
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Selge. Arvasin, et sa midagi sellist öelda tahtsid, aga tekst oli hoopis midagi muud.

  20. #240
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Mina arvan et ei ole enne kellelgi midagi öelda kui asi reaalselt käes on - oly on ainuke legaalne netipokkeri tuba Eestis ning teistesse enam nii lihtsalt ligi ei saa. Kindlasti on neid kes hakkavad kasutama VPN ja jumal teab mis programme või neid kes teevad endale a'la Läti sissekirjutuse või siis prod kes kolivad nt Taisse.
    Samas kui teised pole selleks finantsiliselt , oskustelt või jumal teab millelt suutelised need kolivad oma rahadega Olysse.

    Seni kuni muud kohad on kergelt ligipääsetavad ei maksa siin ju veel kisa tõsta, et Olympic on paha ja monopol ja jumal teab mida veel. Seni kuni see mind otseselt ei puuduta siis jälgin asja distantsilt ning kui asjad seal maal et ma üks hommik enam FTsse sisse ei saa, siis tulen siia foorumisse ja küsin abi ja nõu ning mõtlen mis edasi teha!

Lehekülg 12, kokku 40 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES