Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 67 EsimeneEsimene ... 891011122060 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 1321

Teema: 6max nurgake

  1. #181
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: 6max nurgake

    45s siiski, kuigi su jutt pädeb, olen nõus. Ja selliseid üritusi võiks jah natuke kõrgemate suited connectoritega teha.

    aga mis ma ikka räägin, ma olen kaotav mängija

  2. #182
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 274

    Re: 6max nurgake

    45s on ka sellises olukorras trash ja peaks olema ikka mega readid, et selliseid käsi mängida.


  3. #183
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: 6max nurgake

    Minu isiklik probleem on see, et mul on väga raske teisi mängijaid lugeda. No ei oska lihtsalt. Ma mängin oma kaarte, aga mul ei ole õrna aimugi, mis teistel on. S.t. tavaliselt, eks mõnel puhul ikka midagi käitumisest välja loed, aga see on minu mängus puudu, et järgmisele astmele astuda. Aga eks selliseid on veel miljoneid.

    Samas mulle meeldivad ka turbod, seega seal ilmselt lugemise võimalused ka teistel veidi vähemaks võetud. V.a. muidugi mingid seasoned prod.

  4. #184
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 6max nurgake

    vastase raise ütles mulle et tal on nuts, ta ei olnud seda top paariga teinud ja sellest tulenevalt olid mul meeletud implified oddsid, järelikult easy call- mai foldi elusees sellise readiga nii deepina aukuostu -NEVER

  5. #185
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    ma oleks foldind PF
    Mina ei suuda

  6. #186
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    Mina ei suuda
    mida sa foldid üldse SB?

  7. #187
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: 6max nurgake

    Peab tunnistama, et sain inspiratsiooni ja tegin katset : preflop 3 - bet 3 4 ja flopis raisisin ka mõnusasti, kui kaht potit maas nägin ja tuli ära mast, Villul võis nägu krimpsus olla ja endal ka natsa piinlik tegelt a no mis teha. Adrenaliini saab. 6- max muidgi kõik see juhtus.

    see, et postituse mõte on, et tegelt sellised käed onju - monkey see, monkey do

    Kas on mõtet neid postitada üldse :P

  8. #188
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: 6max nurgake

    Muuseas, ranka ja teised, kuidas te oleksite üldse villaini asemel riveris oma 2 paariga käitunud ESTPatricku vastu? Eks palju sees juba ja võib olla ammu pot committed flopatud 2 paariga, kuid see äss riveris?

    Eks on võimalik Herot alati selle riveri alliniga blufi või näiteks AQ/AJ peale panna, kuid kas ikka calliksite? Kuivõrd kaaluksite varianti, et Hero hittis juba enne paari ässa kickeriga ning riveri ässaga sai ka 2 paari kätte, mis owniks K7 ära? Miks mitte teda näiteks ka AK peale panna, kuigi preflop minraise väike? Või insta call ikkagi?

  9. #189
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas metsnik
    Muuseas, ranka ja teised, kuidas te oleksite üldse villaini asemel riveris oma 2 paariga käitunud ESTPatricku vastu? Eks palju sees juba ja võib olla ammu pot committed flopatud 2 paariga, kuid see äss riveris?
    Tegelt mis siin ikka kommenteerida, minuarust kaks hullu panid hullu omavahel , samas "arenemisruumi" on kõvasti mõlemal poisil , et all inn PF mõlemalt poolt! Sest niipalju on ju outse! ilmselt paari - kolme aasta pärast internetipokker hakkabki nii välja nägema. :D

    p.s. tegelt mulle ESTPatricku stiil meeldib, enam vähem mängin ka ise nii, lissalt robot olla on nõme 8)




  10. #190
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas metsnik
    Muuseas, ranka ja teised, kuidas te oleksite üldse villaini asemel riveris oma 2 paariga käitunud ESTPatricku vastu? Eks palju sees juba ja võib olla ammu pot committed flopatud 2 paariga, kuid see äss riveris?

    Eks on võimalik Herot alati selle riveri alliniga blufi või näiteks AQ/AJ peale panna, kuid kas ikka calliksite? Kuivõrd kaaluksite varianti, et Hero hittis juba enne paari ässa kickeriga ning riveri ässaga sai ka 2 paari kätte, mis owniks K7 ära? Miks mitte teda näiteks ka AK peale panna, kuigi preflop minraise väike? Või insta call ikkagi?
    foorumis on need light callid läbi käinud, kuid mai usu et üskski täiemõistusega tüüp tänapäeval foldib 2 paari 6maxis 1/2 blindide juures. eriti kui 100 callida et võita 500$ pot. Minu vastu.

  11. #191

    Re: 6max nurgake

    täpselt nii peabki mängima
    ja preflop 45s fold?....are U serious? ;D

  12. #192
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 274

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    vastase raise ütles mulle et tal on nuts, ta ei olnud seda top paariga teinud ja sellest tulenevalt olid mul meeletud implified oddsid, järelikult easy call- mai foldi elusees sellise readiga nii deepina aukuostu -NEVER
    Kus kohas sul need meeletud implied oddsid on? Flopist saame 1:13 implied oddse ning kui vastasel on nuts (2p+), siis meil on ainult 4 outsi ehk 1:11 oddse vaja. Kuna tal on vähemalt 2 paari siis ta teinekord boat upib, samuti teinekord tal ei ole nuts ja bluffib ning me ei saa stacke sisse. Seega meikl ei ole implied oddse flopis ja see call on 100% ajast losing play. Tee, mis tahad aga nii see on.

    Ainuke asi, et seda losing playd võib parandada "image", mida saad long runis ära kasutada.

    EDIT: Parandan - implied oddsid on 1:16 ja seda on ikka meeletult vähe 1:11 draw juures!

  13. #193
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 6max nurgake

    ebaoluline, mul on aukuost ja ma ei foldi seda

  14. #194
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: 6max nurgake

    sellega mulle meenub see, kuda miski DONK DONKas 2ra mu vastu mingis DONKrebuyturnas ja ytles: "you have to be a DONK to beat DONKs".


    ma ei tea mis ma sellega 8elda tahtsin.

  15. #195
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 6max nurgake

    nii on. annad actionit saad actionit.

  16. #196

    Re: 6max nurgake

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (Button) ($4.05)
    SB ($6.31)
    BB ($3.30)
    UTG ($9.50)
    MP ($4.39)

    Preflop: Hero is Button with 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img]
    1 fold, MP calls $0.05, Hero raises to $0.25, 2 folds, MP raises to $0.75, 1 fold

    Total pot: $0.57 | Rake: $0


    Oleks pidanud nupud sisse lykkama või õige play?

  17. #197
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Mihkel785
    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (Button) ($4.05)
    SB ($6.31)
    BB ($3.30)
    UTG ($9.50)
    MP ($4.39)

    Preflop: Hero is Button with 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img]
    1 fold, MP calls $0.05, Hero raises to $0.25, 2 folds, MP raises to $0.75, 1 fold

    Total pot: $0.57 | Rake: $0


    Oleks pidanud nupud sisse lykkama või õige play?
    Nuppe võid siis lükata, kui sa tead, et ta seda väga laia rangega teeb. Kui mitte, siis minu jaoks clear fold. Unknowni vastu mängiks JJ+;AK selle koha pealt, kuna see l/rr on pigem AK või keskmine-paar, kui AA(minu kogemusel). Ja vist ei läheks all-inni, arvan et 4-betiks $1.9-$2-le ja calliks shove'i.

  18. #198
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 6max nurgake

    easy fold, on paremaid situatsioone ilmselt

  19. #199
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: 6max nurgake

    Hakkan ka vaikselt 6max taguma, triobetis raha seisab ja BR majandamise tabel on järgmine:
    15BI'd ja kui kukun 5BI'd, siis limiidis alla.
    [img width=500 height=113]http://my.pokernews.com/w/blogs/17109_5478.gif[/img]
    Peamine tähelepanu jääb Towerile ja STT'dele, seega väga tihti Trios mängida ei plaani, aga enne bustoks minemist võiks kuhugi ikka jõuda.

  20. #200
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 274

    Re: 6max nurgake

    See mitmel rindel sõdimine on mõttetu IMO, sest pärast ei ole mitte kuskil mitte kusagile jõudnud Pigem on see H-stakes vendade teema, kes erinevates tubades ringi sobravad ja fishi laudu otsivad.

Lehekülg 10, kokku 67 EsimeneEsimene ... 891011122060 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES