Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 67 EsimeneEsimene ... 210111213142262 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 1321

Teema: 6max nurgake

  1. #221
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 275

    Re: 6max nurgake

    liiga tight oled IMO

  2. #222
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas urmo1
    [img width=750 height=468]http://img24.imageshack.us/img24/5193/statsiden4.png[/img]


    Minu statsid,aga su küsimusele kahjuks ma ei oska vastata.

    wow vpip nagu mõnel fr mängijal, mina ise lasen mingi 20/18 stiilis aga olenevalt lauast isegi 26 vahest, sest kui lauas on nitid (nagu sina) kes mängivad väga väheseid käsi ja positsioonilt ainult raisivad, siis ma 3betin neid 1/2 oma opening rangega, üldse 3betin väga palju ja nitid ei harju sellega ära ja annavad lihtsalt raha, nit cbetib täiesti boardile,mis ei connecti ma 3bet ja nit fold, ja nii see moneys tuleb, kui tegemist on mega üüber loose vendadega isis tõmban tõsiselt tagasi ja lasen vbl umbes nagu sina ( donke vastu ei saa minna loose rangega)

  3. #223
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22

    wow vpip nagu mõnel fr mängijal, mina ise lasen mingi 20/18 stiilis aga olenevalt lauast isegi 26 vahest, sest kui lauas on nitid (nagu sina) kes mängivad väga väheseid käsi ja positsioonilt ainult raisivad, siis ma 3betin neid 1/2 oma opening rangega, üldse 3betin väga palju ja nitid ei harju sellega ära ja annavad lihtsalt raha, nit cbetib täiesti boardile,mis ei connecti ma 3bet ja nit fold, ja nii see moneys tuleb, kui tegemist on mega üüber loose vendadega isis tõmban tõsiselt tagasi ja lasen vbl umbes nagu sina ( donke vastu ei saa minna loose rangega)
    Täpselt nii. Sellepärast tulekski uurida mängijate käest, kellega mängid samades mängudes, mitte suvalises foorumis, sest keegi ei tea sinu mängude omapära, et objektiivset kriitikat anda.

  4. #224
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    330

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22

    wow vpip nagu mõnel fr mängijal, mina ise lasen mingi 20/18 stiilis aga olenevalt lauast isegi 26 vahest, sest kui lauas on nitid (nagu sina) kes mängivad väga väheseid käsi ja positsioonilt ainult raisivad, siis ma 3betin neid 1/2 oma opening rangega, üldse 3betin väga palju ja nitid ei harju sellega ära ja annavad lihtsalt raha, nit cbetib täiesti boardile,mis ei connecti ma 3bet ja nit fold, ja nii see moneys tuleb, kui tegemist on mega üüber loose vendadega isis tõmban tõsiselt tagasi ja lasen vbl umbes nagu sina ( donke vastu ei saa minna loose rangega)

    njah ma mängin muidu 5 max ka ju toweris,eks ma tõmban veits loosimaks..

  5. #225
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas urmo1

    njah ma mängin muidu 5 max ka ju toweris,eks ma tõmban veits loosimaks..
    ei aga miks, kui sul asi töötab siis pole vaja! milleks parandada midagi, mis katki pole?

  6. #226
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: 6max nurgake

    Villain siis Triobeti 10NL SH regular (ta mingi 57/10/300 tüüp). Ise ma enam Triobetis cashi ei mängi, aga see käsi toob muige suule (beti suurused mayby on mul valed, aga see praegu ebaoluline - olen donk ja tunnistan seda):


    Microgaming, $0.05/0.10 Hold'em Cash Games, 6 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Board:
    UTG: $9.80
    UTG+1: $9.15
    CO: $11.87
    Button: $8.23
    SB: $13.54
    BB: $7.15

    Dealt to Button (HERO) 8 7

    Pre-flop:
    (3 folds), Button raises to $.40, SB calls $.40, (1 folds)

    Flop: ($.95) 9 5 6 (2 Players)
    SB checks, Button bets $.45, SB calls $.45

    Turn: ($1.85) 2 (2 Players)
    SB bets $.90, Button raises to $1.80, SB calls $1.80

    River: ($5.45) 4 (2 Players)
    SB bets $5.40, Button all-in $5.58, SB calls $5.58

    Results:
    Button Showed 8 7
    SB Mucks A Q
    Button wins $15.74

  7. #227
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: 6max nurgake

    ma nüüd ka 6-maxi mees (10NL 6-l laual trios) ja esimesed 10k kätt olen veidi miinuses. Suured leakid kindlasti sees. Kuskil 2k käsi olen hästi mänginud, ülejäänutes ei saa ise ka aru (veel vähem siis vastane), mida ma represendin ja "mida ma üldse teen seal suures potis".
    üritan edasi.

  8. #228

    Re: 6max nurgake

    6 lauda raske ei ole? Ma võtsin 4 peale, kuna ei suutnud otsustada piisavalt hästi 6 laual mängides.

  9. #229
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: 6max nurgake

    Hetkel olen ka natuke 6-maxi proovinud starsi ning fishe on NL-10 tasemel palju rohkem kui fullringis. Nii et vist liitun ka 6-max vendadega vähemalt poole kohaga mõneks ajaks.

  10. #230
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: 6max nurgake

    ole ettevaaltik algul, ja oleneb kui palju kellegile laudu sobib ,tavainimesele algul 4 on isegi vbl suht ok või natuke liig, ise mängin 7laual nl10 ja nl 20 4-6 laual

  11. #231
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    6 lauda raske ei ole? Ma võtsin 4 peale, kuna ei suutnud otsustada piisavalt hästi 6 laual mängides.
    kusjuures on küll raske :) uue sessi teen 4-ga, siis saab rohkem 3 bettida jne

  12. #232
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    ma nüüd ka 6-maxi mees (10NL 6-l laual trios) ja esimesed 10k kätt olen veidi miinuses. Suured leakid kindlasti sees. Kuskil 2k käsi olen hästi mänginud, ülejäänutes ei saa ise ka aru (veel vähem siis vastane), mida ma represendin ja "mida ma üldse teen seal suures potis".
    üritan edasi.
    mis nime all mängid trios?

  13. #233
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas camu
    mis nime all mängid trios?
    pikk28

  14. #234
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: 6max nurgake

    Tulin ka värskenduseks FR-st 6-maxi proovima. Hetkel ainult paar tuhat kätt mängitud ja tundub, et jään mõneks ajaks siia. Eelkõige just seetõttu, et post-flop mäng on väga hariv ja laudu leidub ka Triobetis rohkem kui FR. Tänu uue pokkeritoa liitumisele on ka mängijaid seinast-seina ning otsuseid tuleb rohkem teha.

    Erinevus on ikka päris korralik kuid tiba suurema agressiivsuse ja fullringi TAGi mindsetiga jab kenasti läbi küll - lihtsalt on palju second-pair vendasid kes sind lõpuni maha callivad ja mootorit käimas hoiavad. Vaikselt vaatan kust kokku tõmmata ja kust laiendada. Näiteks cont beti puhul tuleb tugevasti tagasi tõmmata - kui ikka midagi pole v ei tule, siis ei maksa tulistada. Praegu murran pead selle kallal, et kui FR tuli vaadata rohkem kaarte, siis paistab, et SH tuleb vaadata rohkem vastaseid. Kujundan uut HEMi layouti ning üks positiivne asi on kohe olemas - ruumi on tunduvalt rohkem kuhu statte panna - ei pea teisi popuppidest taga ajama nagu rosinaid saia seest. Mida te vastaste puhul vaatate või lauale kuvate ja mida esmalt vaatate - eriti just postflop mängus?

  15. #235
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: 6max nurgake

    Esimene oluline asi on kindlasti agression. Donk bet flop, cbet, fold to flop cbet, fold to 3bet ning oluline on ka went to showdown (viimane peaks näitama kas vastane läheb showdownile)

  16. #236

    Re: 6max nurgake

    Mida see donk bet täpsemalt tähendab, pole veel aru saanud?

  17. #237

    Re: 6max nurgake

    näiteks sa oled button, kõik foldivad sinuni, sa raised, bb callib, flop tuleb xxx ja bb tulistab beti välja. st tavaliselt checkitakse lihtsalt algsele preflop tõstjale tagasi, aga kui ta betib siis on tegu donkbetiga või flopi donkamisega.

  18. #238

    Re: 6max nurgake

    Selge pilt, tänud!

  19. #239

    Re: 6max nurgake

    teen ka oma esimese postituse foorumisse. pokkerit mängin mingi pool aastat. ftp nl50s. nädalavahetusel vaatasin HEM oma lifetime hand historyt positsioonide lõikes ning tekkis küsimus. nimelt winrate positsioonide kaupa. milline see 6-max mängijatel tavaliselt on või peaks olema? Ja kuidas ja mis range blindielt mängite?

    väljaku positsioonid on mul kõik rohelises kenasti, aga blindid toodavad bigtime kahjumit. bb -40,6 bb/100 ja sb -21 bb/100. Kusjuures numbrid on veel palju hullemad kui ma sb steali maha võtan. Kui üks talupoja arvutus teha, siis:

    100/6 = 16 2/3
    16 2/3 x 1,5 = 25

    Ehk kui blindidel külma näoga foldi näidata ainult, siis peaks mõlema peale -25bb tulema. Või eksin? Mu blindide range on suht tight - VPIP alla 10 julgelt.

  20. #240
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: 6max nurgake

    Võib olla ei kaitse oma blindi piisavalt?

Lehekülg 12, kokku 67 EsimeneEsimene ... 210111213142262 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES