Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 67 EsimeneEsimene ... 311121314152363 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 1321

Teema: 6max nurgake

  1. #241

    Re: 6max nurgake

    Kui blindidelt kõik autofoldida, siis peaks winrate olema -16 2/3 suurelt blindilt ja -8 1/3 väikselt blindilt. Ehk rohkem kui kaks korda väiksem kui mul. Või on see arvutus vale?

    Ühesõnaga lahendus tundub, et range kitsamaks (väiksed pocketid välja), preflop callimised praktiliselt nulli, vähem kaitsmist, vähem cbetti õhuga sb'lt bb vastu jne. Uurin lihtsalt, mis ülejäänute strateegia on blindidelt mängides ja mis win(loose)rate need näitavad?

  2. #242
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas lambiain
    Kui blindidelt kõik autofoldida, siis peaks winrate olema -16 2/3 suurelt blindilt ja -8 1/3 väikselt blindilt. Ehk rohkem kui kaks korda väiksem kui mul. Või on see arvutus vale?

    Ühesõnaga lahendus tundub, et range kitsamaks (väiksed pocketid välja), preflop callimised praktiliselt nulli, vähem kaitsmist, vähem cbetti õhuga sb'lt bb vastu jne. Uurin lihtsalt, mis ülejäänute strateegia on blindidelt mängides ja mis win(loose)rate need näitavad?
    huvitav küsimus tõest. Mul tuleb ka bb-lt räme miinus ja sb-lt veidi vähem. mis see optimaalne fold to steal on mõlema positsiooni kohta. 75%?

  3. #243

    Re: 6max nurgake

    paratamatu, et miinus on.

    blindidest mängimine läheb üldise 6maxi teooria hulka. ma olen järjest rohkem hakanud blindidest ja EP-lt(ja isegi MP-lt) nittima ja loosedonkima buttonilt ja CO-lt; st OOP mängin ainult käsi, millega on lihtsam OOP mängida.

  4. #244

    Re: 6max nurgake

    paratamatu on ta jah, tõenäoliselt ei olegi võimalik jääda blindidel plussi (või vähemalt bb pealt), aga palju sul bb ja sb -bb/100 näitab naked mom?


  5. #245
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: 6max nurgake

    umm, kõige kehvema stsenaariumi korral on ju bb winrate alati foldides -100bb/100.

    Sel aastal olen SB-l -10bb ja BB-l -20bb. Fold to stealid on pigem nitised 86/83 ja kui ma ei foldi, siis ma ~2/3 kordadest 3-betin ja 1/3 callin.

    Pole häbiasi olla nit OOP imo.

  6. #246

    Re: 6max nurgake

    õige küll, my bad... see -25bb/100 on terve orbiti peale, kui aint foldi näidata

  7. #247
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    umm, kõige kehvema stsenaariumi korral on ju bb winrate alati foldides -100bb/100.

    Sel aastal olen SB-l -10bb ja BB-l -20bb. Fold to stealid on pigem nitised 86/83 ja kui ma ei foldi, siis ma ~2/3 kordadest 3-betin ja 1/3 callin.

    Pole häbiasi olla nit OOP imo.
    ok mul ka kuskil 80/85, et see polegi siis kõige hullem.....

  8. #248
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: 6max nurgake

    Kui keegi tahab, et ma lähipäevil sweatiks(vaatan live mängu mikogo+skype), siis PM-ge või tüüdake msn-s.

  9. #249
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Kui keegi tahab, et ma lähipäevil sweatiks(vaatan live mängu mikogo+skype), siis PM-ge või tüüdake msn-s.
    Mina :)

    Ei tegelt mängisin öösel ka 5maxi oh jah, kulla auk tegelt vist, aga 12 lauda ikka väga kiire mängida ;D Mõttetud mehed olid seal koos, iga käega lähevad all in, tunub väga fishine olevat ja regulare väga ei näinud ;D

  10. #250
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: 6max nurgake

    Pokerclubi foorumis ei vastata. Kas keegi siit oskab öelda, kuhu on kadund triost NL4 6max lauad?

  11. #251
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Kui keegi tahab, et ma lähipäevil sweatiks(vaatan live mängu mikogo+skype), siis PM-ge või tüüdake msn-s.
    Kas antud teemaga seoses võib Sind tülitada natukene kaugemas tulevikus?


    Tänud,
    L.

  12. #252
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Foux
    Pokerclubi foorumis ei vastata. Kas keegi siit oskab öelda, kuhu on kadund triost NL4 6max lauad?
    Äärmiselt imelik jah. Mul näiteks on mingi hetk NL10 eurolauad ka kadunud olnud, siis lambist ilmuvad jälle välja. Viimased paar päeva on ühendusega ka mingi jama, very poor enamvähem pidevalt, enne oli 100% ajast exellent.

  13. #253
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: 6max nurgake

    Nii, tegin Marguzz22-ga sessi ära. Põhimõtteliselt rikkus väga palju ära kommunikatsiooniprobleemid, nimelt ei suutnud mikogo kõrval skype funktsioneerida ja tema oli minu jaoks põhimõtteliselt tumm.

    Mõned järeldused mängu kohta:
    Preflop:
    Olid normaalselt tight UTG-lt ja MP-lt, solid. CO ja BTN samuti liiga tightid - pigem kehv, kuna ei kasuta maksimaalselt oma positsiooni ära. Kui sinuni folditakse, siis põhimõtteliselt ei loe, kes on blindidel(kas fishid või regularid), nii kaua kui nad on 100bb stackiga võib raiseda julgelt kätega nagu 8 5 , 6 4 jms - mis on connected ja soovitavalt suited, käed nagu K 8 võib julgelt foldida, kuna nendel on halvad "reverse implied oddsid". Blindidel oled liiga aktiivne, jäi meelde see, kui tahtsid 3-e limpijat raiseda QJo-ga, see ei ole hea, kuna oled OOP käega, mis on kergelt domineeritud ja sa kas võidad väikse poti või kaotad liiga suure poti, ei tasu ära. BB-lt kolme limpija tõstmiseks võiks olla 88+,AJo+ alustuseks. 3-bettimisest niipalju, et nähes millised on mängud sinu limiidil ja toas, siis tuleks value/bluff range muuta 100:0-ks. Teisisõnu, kui tight mängija avab UTG-lt näiteks, siis 99 keerad sa blufiks, muidu ei ole iseenesest suur viga - aga sa oled OOP. Üldiselt: rohkem fishide isoleerimist buttonil, rohkem positsioonis mängu, vähem OOP mängu. Meeldiv näha, et arsenalis on juba playd, mida läheb alles NL50 vaja, aga siiski tuleks nendest hoiduda ja teha edasi igavat valuebettimismängu.

    Postflop:
    Betsizing oli kohati naljakas. Soovitus: Mitte üle mõelda ja teha kõik betid ligikaudu ühe suurused(75%,70%,66% näiteks). Ma ei mäleta, millal ma viimati poti bettisin üle 7bb-e potti, kui välja arvata asjad nagu river overbet jne, kui välja arvata täielikud fish-vastased. Tuleb aru saada, et KK8 floppi cbettides foldib vastane täpselt sama palju 75% betile kui 100% betile. Kui sa hitiksid üle 51% floppidest, siis oleks targem teha betid pigem suuremad, aga reaalselt tabab AQ 32% floppidest ja seega saab ju odavamalt potti maha võtta. Nii ka ei saa, et kui on hea käsi - betid palju ja kui halb, siis betid vähe. Kui tahad bettide suurust veidi varieerida, siis tee seda sõltuvalt flopi tekstuurist või vastase omapärast(fish kes callib suuri bette flush-drawdega - teda võid suurelt bettida.) Aga tee nii, et $1.60 floppi paned $1.15-$1.45, mitte $0.8-$1.6.

    M-way stabid
    : Mul ei ole midagi väikeste pottide stabimise vastu, kui mul on positsioon HU potis K82 flopil ja nõrk vastane checkib, siis ma betin pea 100% oma rangest. Hoopis teine asi on see, kui on 3. mängija potis. Multi-way potis soovitan rohkem straight-forward mängu teha. Stabimisel tuleb arvestada, boardi tekstuuri(kui connected, kas fl. draw on jne, JT2 flop fl. drawga ei ole hea pot stabiks 3-way poti, K82r flop on), Fold-equityt ja seda, mida sa ise esindad.

    HU-bluffimine
    :
    Stsenaarium 1: Vastane avab 4xbb hilisest positsioonist, callid BB-l 55-ga. Flop tuleb K88r. Arvad, et vastane betib 100% rangega, parim play blufiks(sest sa keerad oma käe blufiks, mitte ei otsi valuet. Põhjusel, et oled OOP ja on palju ohtlikke turne, mis võivad teda tabada), selgelt on parim play c/r. Tema betib 8bb poti 6bb ja sina raised 24-le bb-le näiteks. Kui ta sind siin callib, siis turnil ma unknowni vastu annaks lihtsalt alla. Videos oli ka analoogne koht, aga siis sa raisesid vist väiksemalt, ja vastane oli pigem TAG, nii et ütlesin, et 2-barreldaks, seda põhjusel, et pot ei olnud ohtlikult suur ja villaini foldimisrange oli suht lai(kõik pocket-paarid, mis flopi callivad). Probleem on see, et ise on midagi raske esindada peale KQ-i. Üldiselt: OOP c/r flop.

    Stsenaarium 2: Vastane avab MP-lt 4xbb ja callid BTN-l 55-ga. Flop tuleb jälle K88r vastane betib 8xbb potti 6xbb. Optimaalne play? call. See on ABC floatimine, kui ta turnil uuesti betib, saad suht kergelt foldida, kui ta ei beti, siis saad ise maha võtta. Turnil vastased mängivad väga straight-forward(vähemalt NL100-ni), nii et erilisi probleeme ei tohiks valmistada. Kui on mingi floating-history, siis pead valmis olema, et ta hakkab adjustima, minnes turni c/r peale(sama võid sina villaini kingades teha obv).

    Kogu point: Stsenaarium 1 on ikka väga koledalt kirjutatud(võiks ka callida flopi ja donkbettida turni nt), aga asi on selles, et positsiooni olemasolu muudab kogu postflop strateegiat ja tuleks mainida, et stsenaarium 2-e tuleks 10x tihedamini ellu viia, kui Sts. 1-e. Sest sul on seal positsioon.

    River b/f vs c/c
    :
    Vaatasin et mitmes kohas tegid ühte, aga ma oleks teist teinud. Millal b/f-ida? Siis kui villain on passiivne, kui ta range on selline, milles on nii tugevamaid käsi kui ka nõrgemaid. Üldiselt tuleks betsizingud teha pigem väiksemad, sest siis villain callib käega, mis on tugevam, aga mis c/c liini võttes maksaks sulle rohkem(sina checkid ja tema betib poti näiteks). Ja nõrgematelt kätelt võid valuet saada, mis muidu checkiks taga.
    c/c= Siis, kui vastane on agressiivne ja võimeline bluffima, ideaalis siis kui villaini paned draw peale ja draw missib. Kui sa betid, siis ta vaevalt bluffib ennast all-inni. Kui sa checkid, siis sa annad talle viimase võimaluse poti võitmiseks.

    Üldiselt
    :
    Ei imesta, kui sa täielikult crushid neid mänge, mängid väga soliidselt ja vead on pigem väikesed, nii et pole põhjust muretseda. Keep it up and you'll be grinding NL100 in no time.
    Ja tee note'e ffs, kui villain võtab mingi weirdo line'i ja läheb showdownile, siis pane see rääbis mis ta näitas kirja, muidu jäädki maksma talle.

    Järgmiste sessidega ei tea, kuidas saab, kardan et mu enda ühendus võib skype'i mõjutada, aga võib proovida. Kui heli on tuksis, siis teeme nii, et paneme skype'i üldse kinni ja teie keskendute ainult mängule ja mina nuhin vigu teie mängust.

  14. #254
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: 6max nurgake

    b/f vs c/c on imo ainuke asi, mis hästi kirjutatud(irooniliselt ka kõige lühem), kes muud ei viitsi luged avõi on sellega raskustes, siis check it out. Lutzky - Jah, tüüta any time, eks ma ise vaatan, kuidas ajaga on.

  15. #255

    Re: 6max nurgake

    Väga hea analüüs, hea lugeda.
    Betsizingust niipalju, et ma kasutan küll vahest väiksemaid cbette, nii 55% just sellistel floppidel, mis hittisid vastast väga, või mida ta väga kardab. näiteks 8 9 T ja mul AK. Kui ta callib või tõstab, siis võib kindel olla, et ta sellest käest enam ei loobu ja saab odavamalt minema. Point selles, et kui meil on samalajal käes nuts, siis võime samamoodi vähem bettida sellise boardiga, et vastast sisse meelitada. Sama kehtib minuarvates ka nende paardunud floppide puhul mitme vastase vastu.

  16. #256
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: 6max nurgake

    suur äitäh sulle lenc suurepärase analüüsi eest ja et viitsisid selle tund (+) pühendada, ma arvan, et skype probleem pigem mu 512MB ramis, mis nagu ei taha vedada nii mahukaid protsesse koos... peab minema rami järgi poodi ;D

  17. #257
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: 6max nurgake

    Slowplaying Your ACES=-EV

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (Button) ($10.65)
    SB ($10)
    BB ($6.15)
    UTG ($6.10)
    MP ($6.25)
    CO ($9.10)

    Preflop: Hero is Button with ,
    UTG calls $0.10, MP calls $0.10, 1 fold, Hero bets $0.40, 2 folds, UTG calls $0.30, MP calls $0.30

    Flop: ($1.35) , , (3 players)
    UTG checks, MP checks, Hero bets $0.80, UTG calls $0.80, MP calls $0.80

    Turn: ($3.75) (3 players)
    UTG checks, MP checks, Hero bets $2.50, UTG calls $2.50, 1 fold

    River: ($8.75) (2 players)
    UTG bets $2.40 (All-In), Hero calls $2.40

    Total pot: $13.55 | Rake: $0.65

    Results:
    Hero had Q, J (straight, King high).
    UTG had A, A (two pair, Aces and Kings).
    Outcome: Hero won $12.90

  18. #258

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Lutzky
    Slowplaying Your ACES=-EV

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (Button) ($10.65)
    SB ($10)
    BB ($6.15)
    UTG ($6.10)
    MP ($6.25)
    CO ($9.10)

    Preflop: Hero is Button with ,
    UTG calls $0.10, MP calls $0.10, 1 fold, Hero bets $0.40, 2 folds, UTG calls $0.30, MP calls $0.30

    Flop: ($1.35) , , (3 players)
    UTG checks, MP checks, Hero bets $0.80, UTG calls $0.80, MP calls $0.80

    Turn: ($3.75) (3 players)
    UTG checks, MP checks, Hero bets $2.50, UTG calls $2.50, 1 fold

    River: ($8.75) (2 players)
    UTG bets $2.40 (All-In), Hero calls $2.40

    Total pot: $13.55 | Rake: $0.65

    Results:
    Hero had Q, J (straight, King high).
    UTG had A, A (two pair, Aces and Kings).
    Outcome: Hero won $12.90
    Nii juhtub kui Nooli träpid omastarust.
    Kusjuures olen tähele pannud ca 20 kilo käega et üsna popiks on läinud Monster pocketitega träppimine donkide poolt mai tea miks..??
    Igatahes olen samamoodi cräkkinud Nooli ja kunne mitmetel kordadel.

  19. #259
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: 6max nurgake

    Kas seda teemat stickiks ei saaks teha?

  20. #260
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 258

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Kas seda teemat stickiks ei saaks teha?
    Offtopik teemad ei ole nii tähtsad, et neid sickiks teha. Aktiivsuse pärast peavad kasutajad ise vastutama - kui pole aktiivne teema, siis pole järelikul huvitav või ei ole piisaval huvilisi, et teemat värskena hoida.

Lehekülg 13, kokku 67 EsimeneEsimene ... 311121314152363 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES