Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 67 EsimeneEsimene ... 513141516172565 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 1321

Teema: 6max nurgake

  1. #281

    Re: 6max nurgake

    Üldjuhul madalatel limiitidel EI OLE häid shortstäckereid, seega enamik näiteks 20-50BB vendi lauas on ikkagi fishid. Lisaks shortstäckijal on suuremad swingid, seega bankrolliks peab olema rohkem buy in'e kui full stäckiga mängides. Kui kavatsedki jääda shortstäck mängijaks, siis pead arvestama sellega, et enamik su rahast läheb sisse kas pre või flopist/turnist. Seega üleüldse areneb su mäng postflop vähem, sest sinu otsused on võrdlemisi kergeks tehtud väikese stäcki tõttu.

  2. #282
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: 6max nurgake

    Tervist

    Tegin ka äsja konto siis siia :)

    Ise olen algusest peale 6 max teinud, sobib paremini ja mõnusam kuidagi. Actionit saab rohkem jne.
    Samas teen vahest ka FR aga suht arva. Turnasid teen ka, eriti meeldivad 6 max turbokad mingi kindla garantiiga 2k 3k jne.

    Hiljuti sain just vastiku beadi: Limiit oli NL10

    Olin Buttonil ja sain kätte KTs 2 limpisid vist MP ja CO ning raisin üles 3bb ja SB callis ja bigblind foldis ära .

    flop tuli T T 7 ja ees raisit 3 bb ja tegin re raise 9bb siis lükkati allinn , panin ka siis allinn teine oli MP positsioonil ülejäänud olid foldinud selleks ajaks.

    turn ja river tulid mingid suva kaardid mis rolli ei mänginud ja siis äidati A T ehk sain high kaardiga beati...

  3. #283

    Re: 6max nurgake

    Vähe tõstad, kui limpareid isoleerid, siis tahad ikka kellegagi 1:1 jääda, eriti sellise käega.

    Teretulemast foorumisse.

  4. #284
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Vähe tõstad, kui limpareid isoleerid, siis tahad ikka kellegagi 1:1 jääda, eriti sellise käega.

    Teretulemast foorumisse.
    eks ma vist selle ohvriks läksin.... kuigi ei julgenud kohe KTs preflopis väga majandama hakkata veel.

    Flopis oleks võinud juba jah terve poti ulatuses või rohkemgi raisida, et paremini isoleerida rahvast, aga ega siis enam see AT tüüp oleks igal juhul kaasa roninud ja enamus tüüpe tuleb preflopis ka AT kaasa juba...

  5. #285
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas vilkar
    Tervist

    Tegin ka äsja konto siis siia :)

    Ise olen algusest peale 6 max teinud, sobib paremini ja mõnusam kuidagi. Actionit saab rohkem jne.
    Samas teen vahest ka FR aga suht arva. Turnasid teen ka, eriti meeldivad 6 max turbokad mingi kindla garantiiga 2k 3k jne.

    Hiljuti sain just vastiku beadi: Limiit oli NL10

    Olin Buttonil ja sain kätte KTs 2 limpisid vist MP ja CO ning raisin üles 3bb ja SB callis ja bigblind foldis ära .

    flop tuli T T 7 ja ees raisit 3 bb ja tegin re raise 9bb siis lükkati allinn , panin ka siis allinn teine oli MP positsioonil ülejäänud olid foldinud selleks ajaks.

    turn ja river tulid mingid suva kaardid mis rolli ei mänginud ja siis äidati A T ehk sain high kaardiga beati...
    Isolation raise on tavaliselt 4bb + 1bb iga limperi kohta. Kui tavaline open raise on 3-3,5xbb siis iso peaks alati suurem olema. Ehk siis kui standard raise oleks pidanud olema 6 siis isoda oleks võinud isegi 7bb-gga. Asi pole sinu käes vaid tugevuses mida sa esindad kui sa mängid kätt. Seetõttu tuleks alati rohkem bettida preflop. Kui sa isoleerid siis peab sul olema selleks mitu head põhjust ja need sõltuvad laua dünaamikas: 1) Kas varastad lihtsalt surnud raha+blindid? 2) Kuna su postflop skill on oluliselt parem siis sa saad callinud vastase(d) flopis üle mängida ja valuet saada. 3) Ehitada imagot

  6. #286

    Re: 6max nurgake

    Tere,
    sätin siin oma HUD'i statte, aga tekkis üks probleem.
    nimelt ma ei tea, millised numbrid näitavad, et tegu on prooga või donkiga
    sellessuhtes, et kui näiteks mingi mängija VP$IP on näiteks 16(6max lauas ikka) siis kas ta on loose või tight? nii on mul kõikide stattidega...
    vast saite mu küsimuse mõttest aru ja oskate aidata või suunata mind kuhugi lehele kust mingit tabelit vms saaks:P

    ja äkki oskate öelda, millised stattid on just eriti tähtsad just 6 maxi mängijatel?

  7. #287
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 6max nurgake

    võrdle näiteks enda statsidega, siis saad kõige paremini aru kas vastane mängib antud olukorras vähem/rohkem käsi ja sellest lähtuvalt saad aru kas vastane on sinu kriteeriumite järgi tight/loose.

    optimal vpip on ca 20-22 ja pfr miski 2-3% väiksem. kuskil on kindlasti post, kus kõik see olemas ja keegi oskab kindlasti sellele juhatada.

  8. #288

    Re: 6max nurgake

    Võiksid jälgida, palju foldib BB ja SB pealt. Hea varastada any two-ga.

  9. #289

    Re: 6max nurgake

    vpip/pfr/agr./3-bet, hands kah.

    alguses minu arust rohkem pole vaja. nende järgi saab väga palju ka postflop järeldusi teha ning samuti ütlevad ära, kas tegu halva mängijaga või mitte.

  10. #290
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: 6max nurgake

    Järgmisest kuust plaan teha Ongames 5max projekt, eks näha kuidas full ringi pealt üleminek õnnestub. Lihtsalt mõtlesin, et 6maxi ja 5maxi vahe ei tohiks vist väga suur olla, kuigi jah mõni lauast ära läheb või sitout, siis läheb juba päris HU-ks ära.

  11. #291
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Järgmisest kuust plaan teha Ongames 5max projekt, eks näha kuidas full ringi pealt üleminek õnnestub. Lihtsalt mõtlesin, et 6maxi ja 5maxi vahe ei tohiks vist väga suur olla, kuigi jah mõni lauast ära läheb või sitout, siis läheb juba päris HU-ks ära.
    blindide mäng hakkab suuremat rolli mängima ja stealimine ja mäng muutub kindlasti agromaks kui FR-s seega actionit peaksid kõvasti saama. Good luck.

  12. #292
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas vilkar
    blindide mäng hakkab suuremat rolli mängima ja stealimine ja mäng muutub kindlasti agromaks kui FR-s seega actionit peaksid kõvasti saama. Good luck.
    Jah seda kindlasti, muidugi pragused full ring statid kipuvad juba minema nitimate 6max stattide kanti ;D

  13. #293
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: 6max nurgake

    Ma nüüd natuke 5 maxi mänginud aga küsimus tegelikult DC Krantzi videodest (parallels seeriad) kas see Krantz liiga spew ei ole? ;D

  14. #294
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Ma nüüd natuke 5 maxi mänginud aga küsimus tegelikult DC Krantzi videodest (parallels seeriad) kas see Krantz liiga spew ei ole? ;D
    minuarust sealt väga ei õpi, ta tegi ikka müstilist mängu seal, callis OOP A2s-ga 3beti kui õigesti mäeltan ja foldis siis millalgi kui oli A saanud, no kas läks masti siis hittima ma ei saanud aru. liiga kõrge tase tundus minujaoks igatahes

  15. #295
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    minuarust sealt väga ei õpi, ta tegi ikka müstilist mängu seal, callis OOP A2s-ga 3beti kui õigesti mäeltan ja foldis siis millalgi kui oli A saanud, no kas läks masti siis hittima ma ei saanud aru. liiga kõrge tase tundus minujaoks igatahes
    Vaatasin ka, et kuidagi liiga agro irw....

  16. #296
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: 6max nurgake

    nii, eksisin ka cashi ära, äkki räägiksite, mida need statid teile ütlevad.


  17. #297
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: 6max nurgake

    Tegemist on küllalt nitiga. 6maxis on positsioonilised statsid palju olulisemad kui need siin. Lisaks võib välja lugeda, et lähed suhteliselt palju showdownile ja võidad vähe nagu on % dest näha

  18. #298

    Re: 6max nurgake

    Tere
    Lugesin HEM'i foorumist, et HUD layoute saab exportida ja importida.
    Siis tekkis mõte, et äkki kellegil siin on mõni hea 6max layout mida jagada?
    Ma ise ei oska endale veel korralikku layouti teha...need värvid ja värgid tekitavad pisult segadust :)...

    Ette tänades:)

  19. #299
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Unabomber
    Tere
    Lugesin HEM'i foorumist, et HUD layoute saab exportida ja importida.
    Siis tekkis mõte, et äkki kellegil siin on mõni hea 6max layout mida jagada?
    Ma ise ei oska endale veel korralikku layouti teha...need värvid ja värgid tekitavad pisult segadust :)...

    Ette tänades:)
    HEM-i foorumis ju terve subfoorum nendele pühendatud, ise kasutasin omal ajal seda

  20. #300
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: 6max nurgake

    Normull Sqz%?

    Tx,
    L.

Lehekülg 15, kokku 67 EsimeneEsimene ... 513141516172565 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES