Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 24, kokku 67 EsimeneEsimene ... 14222324252634 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 461 kuni 480, kokku 1321

Teema: 6max nurgake

  1. #461

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Mis te arvate, mis oleks reaalselt saavutatav hea cbet success %?

  2. #462
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: 6max nurgake

    lol. mul 50% kanti. pakun, et üle 50% on juba good.

  3. #463
    Õpihimuline Mängur Kasutaja chrosmos avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    340

    Re: 6max nurgake

    mis te arvate järgnevast:

    tavaline low stakes cash game 6-max
    UTG limbib (on tavaliselt mingi alla 100bb stack)
    ja Herol on MP käes KJ

    kui tihti isoleerite sellises olukorras? kas isoleerite harvemini, kui UTG on weaktight?

  4. #464

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas chrosmos
    mis te arvate järgnevast:

    tavaline low stakes cash game 6-max
    UTG limbib (on tavaliselt mingi alla 100bb stack)
    ja Herol on MP käes KJ

    kui tihti isoleerite sellises olukorras? kas isoleerite harvemini, kui UTG on weaktight?
    Ma arvan, et siin pole asi üldse UTGs, vaid selles, kes veel meie taga on. Kui nitid, siis obv isoleerin.

  5. #465
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Mis te arvate, mis oleks hea cbet success %?
    mul 45 vist, suht madal vist. olen nagu näinud et 48 oli full ringis hea, ei tea palju 6maxis on

  6. #466

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    mul 45 vist, suht madal vist. olen nagu näinud et 48 oli full ringis hea, ei tea palju 6maxis on
    6maxsis peaks kõrgem olema ~55% oleks gut, imo

  7. #467
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 6max nurgake

    nope @2/4 on 45%

    seal muidugi haiged floaterid ka, paljudel fold to cbet 20-30%

  8. #468

    Re: 6max nurgake

    Panen oma graafiku ja statsid siia, siinsed asjatundjad võiks öelda, mis vead on ning mida parandada, tean et 5k on väike sample, aga mänign 3 lauda korraga ja sellepärast ei viitsi eriti kauem oodata.
    Ise arvan, et natuke tightimaks laskma ja positsiooni rohkem mängima, lõpp on üldse ära vajunud, väga sitad callid ja bluffid.


  9. #469

    Re: 6max nurgake

    Terv, viskan siia väikse tänase handhistory. Ehk saab mõni osavam nati vaadata ja öelda,et mis ma siis nii valesti teen. Lihtsalt ei tule seda plussi...

    http://vanquish.planet.ee/Surrealzz.rar

  10. #470
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas IceCold
    Terv, viskan siia väikse tänase handhistory. Ehk saab mõni osavam nati vaadata ja öelda,et mis ma siis nii valesti teen. Lihtsalt ei tule seda plussi...

    http://vanquish.planet.ee/Surrealzz.rar
    Ma sain sealt mingi 1200 käelise sample!
    Oeh, kust ma alustan!
    Ütlen otse: tundub, et sul ei ole pokkerist õrna aimugi. Käsi ei viitsi hetkel väga vaadata, kuigi paari vaatasin.
    Esiteks, sul ei ole õrna aimugi, mis asi on positsioon.
    Teiseks on su statsid 10\4. Need kõlbavad häda pärast full ringi.
    Kolmandaks oled liiga agro.
    Neljandaks ei tea sa mitte midagi betsizeingust. Ei preflop ega postflop.
    Viiendaks seoses üli tighti mänguga ja positsiooni mittetundmisega ei tea sa mis asi on varastamine või limperite isoleerimine positsioonist.
    Kokkuvõtvalt ei ole mul ühtegi head asja su mängu kohta välja tuua.

  11. #471

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas I R Baboooon
    Panen oma graafiku ja statsid siia, siinsed asjatundjad võiks öelda, mis vead on ning mida parandada, tean et 5k on väike sample, aga mänign 3 lauda korraga ja sellepärast ei viitsi eriti kauem oodata.
    Ise arvan, et natuke tightimaks laskma ja positsiooni rohkem mängima, lõpp on üldse ära vajunud, väga sitad callid ja bluffid.

    Tõesti, NL10s võid kõvasti tightim olla (20/18 näiteks või isegi vähem), see mis sul praegu on tundub hiiter olevat või sa oskad päris hästi oma vastaseid lugeda (tänu 3le lauale).

  12. #472

    Re: 6max nurgake

    No-Limit Hold'em, $0.05 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($10.15)
    Button ($5.97)
    SB ($2.19)
    BB ($3.72)
    UTG ($5.58)
    Hero (MP) ($9)

    Preflop: Hero is MP with J, J
    1 fold, Hero bets $0.15, CO calls $0.15, 2 folds, BB calls $0.10

    Flop: ($0.47) 6, 10, J (3 players)
    BB checks, Hero bets $0.35, CO calls $0.35, 1 fold

    Turn: ($1.17) 9 (2 players)
    Hero bets $0.90, CO raises $2, Hero calls $1.10

    River: ($5.17) 3 (2 players)
    Hero checks, CO bets $3, [color=#666666]

    Total pot: $5.17


    Vastane 10/8 over 40 hands, turni reraise on väike, oleme 200bb deep seega AI päris kütta ei taha.
    Kas siin riveris võib 3$ callida ? Ma ei näe , et ta setti nii mängiks , alla KQ ma ei oska pakkudagi..
    Turnis callisin , et ehk tleb mastikaart ja chk/chk (saan note) või majakaart , millega ilusti ära stackida, kui vastane soovib.

  13. #473
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 6max nurgake

    call.

    raise on kindlasti kehv.

  14. #474

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas camu
    Ma sain sealt mingi 1200 käelise sample!
    Oeh, kust ma alustan!
    Ütlen otse: tundub, et sul ei ole pokkerist õrna aimugi. Käsi ei viitsi hetkel väga vaadata, kuigi paari vaatasin.
    Esiteks, sul ei ole õrna aimugi, mis asi on positsioon.
    Teiseks on su statsid 10\4. Need kõlbavad häda pärast full ringi.
    Kolmandaks oled liiga agro.
    Neljandaks ei tea sa mitte midagi betsizeingust. Ei preflop ega postflop.
    Viiendaks seoses üli tighti mänguga ja positsiooni mittetundmisega ei tea sa mis asi on varastamine või limperite isoleerimine positsioonist.
    Kokkuvõtvalt ei ole mul ühtegi head asja su mängu kohta välja tuua.
    Tänud abi eest..
    Kasutan siinsest foorumsit saadud strateegiat, selle pärast tight. Betsizing on ka täpipealt strateegia järgi. Positsioonide osas väga vaielda ei ole, seda tõesti eriti ei valda. Igastahes sain PS-ga veidi arukama ülevaate.

  15. #475
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 6max nurgake

    http://www.badvariance.com/category/poker-strategy/

    siit saad palju abi, kõik ei pruugi sinu limiidi kohta käia nagu 3bettimine jne, kuid abi saad sitaks kui tahad

  16. #476
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas IceCold
    Tänud abi eest..
    Kasutan siinsest foorumsit saadud strateegiat, selle pärast tight. Betsizing on ka täpipealt strateegia järgi. Positsioonide osas väga vaielda ei ole, seda tõesti eriti ei valda. Igastahes sain PS-ga veidi arukama ülevaate.
    Milline foorumist saadud strateegia räägib 10-4 stattidega ja 3 protsendise stealiga 6maxi mängimisest?

  17. #477

    Re: 6max nurgake

    Mängisin pikalt NL2 full ringi Ranka tabeli järgi ja sain seal BR-i kasvama, nii et võisin detsembris kolida NL10 peale ja sain ka hakkama. Mängisin full ringi 9 lauda suht robotlikult ja üsna nitilt (14/9).
    Aasta viimastel päevadel proovisin 6-maxi ja hakkas väga meeldima, paari päevaga õppisin vist rohkem, kui eelmise kuuga - kuidas vastaste järgi mängida, mitte (ainult) oma kaardi pealt.
    Tulemusega jaanuaris võin kindlasti rahul olla, aga alati saaks ju paremini. Väga hästi läheb (enamasti) väga loose lauas (kus keskmine VPIP on ~40%), aga alla 30% lauas eriti ei teeni. Ja muidugi sõltub palju kaardijooksust - aga callingstationit muud moodi ju ei võida, kui pead parema käe saama, kui ikka midagi ei tule, siis ei aita ka bluff. Nii loosedes laudades ma isegi limbin päris palju (IP), kui blindidel on fishid, kes ei tõsta nagunii. Tasub ära IMO, sest kui hitid, makstakse kinni ja kui ei, siis oled odavalt floppi näinud. Ja kui CS või fish tõstma hakkab ise, siis on selge, et kiire fold on abiks.
    Mängin Absolute Pokeris.

    Mis mulle statside juures veidi muret teeb on postflop agression ~4 (liiga suur?) ja VPIP/PFR on 20/10 - ma lihtsalt ei leia eriti käsi, millega tõsta preflop, kui ees on limpinud donke 50/0 statsidega - mida ma tõstan A9-ga kui tal võib ka AK olla. Ta callib mu surnuks, kui ma flopis A hittin. St selliste vastu peab mängima paremate kaartidega enamasti.
    Ei saa eriti aru, kuidas mõnel on see 21/20 näiteks. Aga eks see sõltub kindlasti, kellega mängid, nittide vastu on asi veidi teine ilmselt.

    Estpatrikul võib muidugi õigus olla, et kui no-SD (punane) joon ei lange, siis tähendab see, et ma ei oska valuebet'i teha riveris, st hirmutan vastaseid ära (või juba varem). Samas kardan ma tõesti (liiga palju?) masti-reatõmbeid lauas, kui omal 2 paari või set on ja tõstan 1/2 - 2/3 pot enamasti.

    Ja vahepeal on (üli)kiired tõusud ja siis pikalt asi vindub või seisab nullis - on normaalne või mitte...

    Kõik kommentaarid ja arvamused väga teretulnud.
    Graafik ja statistika
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )



  18. #478
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: 6max nurgake

    Ouch SB on suur leak. Completed liiga palju. SB kõige tightimaks.

  19. #479
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas bJako
    Nii loosedes laudades ma isegi limbin päris palju (IP), kui blindidel on fishid, kes ei tõsta nagunii. Tasub ära IMO, sest kui hitid, makstakse kinni ja kui ei, siis oled odavalt floppi näinud. Ja kui CS või fish tõstma hakkab ise, siis on selge, et kiire fold on abiks.

    Ei tasu ära fishidega limpida. Sinu eesmärk on fishiga võimalikult palju HU jääda. Selleks ongi sellinne asi nagu isoleerimine. Selle kohta netis palju materjali ja soovitan väga lugeda. 20/10 pole ikka normaalne 6maxi mängija stat. Liiga palju limpimist igast positsioonist. Parem ole ise agressor ja ürita fishilt võimalikult raha kätte saada, raisedes ja bet foldides.

  20. #480

    Re: 6max nurgake

    Palju te tavaliselt korraga laudu mängite ?

Lehekülg 24, kokku 67 EsimeneEsimene ... 14222324252634 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES