Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 40, kokku 67 EsimeneEsimene ... 30383940414250 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 781 kuni 800, kokku 1321

Teema: 6max nurgake

  1. #781
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: 6max nurgake

    Selleks on readi vaja. Mu mõistus ütleb, et me võime seal vabalt ees olla, vähemalt tema range vastu. Samas väga donk ta ei ole ja repib siin pmt ainult ühte kätt. Ma herocallitaks vist.

  2. #782
    Pokkerihai Kasutaja onuark avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    AUSTRALIA
    Postitusi
    1 760

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Mõistus otsas kurat.
    Villain 22/14/2.

    ( Click to show/hide )
    ägiseme ja foldime?
    co ja bu soovitan 3xBB tõsta, sest vastased hakkavad tihedamini vastu su positsiooni pärast.

  3. #783
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: 6max nurgake

    Kunn on veits kehva kaart toob palju srt8 drawsid kohale. Ja flopil on palju villaineid ja mõnel on kindlasti see sees. Flopi betiks rohkem sest tahaks valuet saada multiway

  4. #784

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Minraiset callida pole seal sugugi halb. Betsizengust tundub, et hakkasid turni kartma, imo peaks seal rohkem panema. Peale raiset on olukord veidi niru ning fold ilmselt omal kohal.
    eeldasin, et tal võis olla seal iga äss ja kuna AJ mahtus ilusti sinna rangesse, siis paningi veidi väiksema beti, et saaks bet foldida. üldiselt nendes mängudes top paar käsi ei 3betita, kas siis blufitakse või raisetakse monsteriga.

  5. #785

    Re: 6max nurgake

    €0.02/€0.04 No Limit Holdem
    Prima
    6 Players
    Hand Conversion Powered by http://weaktight.com/

    Stacks:
    UTG dacius €0.98
    UTG+1 ruicunha €8.67
    CO BkVoron €0.91
    BTN durmuscandan €4.65
    SB Hero €5.64
    BB Jinoch22 €3.34

    Pre-Flop: (€0.06, 6 players) Hero is SB K A
    1 fold, ruicunha raises to €0.12, 2 folds, Hero raises to €0.44, 1 fold, ruicunha calls €0.32

    Flop: J K J (€0.92, 2 players)
    Hero bets €0.60, ruicunha calls €0.60

    Turn: 4 (€2.12, 2 players)
    Hero ?

    vastane 19/15/2

  6. #786
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: 6max nurgake

    check-raise, bet turn, mida iganes, peaasi et raha potti läheks.

    Edit: Antud statsid ei ütle ka meile eriti midagi. Käte arv, fold to 3bet, mp avamis range. Midagi sellist oleks vaja. Ma betin sellises kohas üldiselt või checkshoven.
    Viimati muudetud camu poolt : 03.08.10 at 14:23

  7. #787

    Re: 6max nurgake

    kätte arv 72, fold to 3bet 50, mp avamis range on JTs+, A9o+, 88+

  8. #788
    Õpihimuline Mängur Kasutaja chrosmos avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    340

    Re: 6max nurgake

    räägiks korra 3beti suurustest, kui on esimese raise cold callijaid.

    nii NL100: UTG avab 3$, MP callib, mina SB ja soovin 3bettida. standardina on 3bet muidu ainult raiseja vastu 11$, aga kui üks coldcallib, kas siis tavaliselt lisan tema calli ka ehk 14$ või piisab vähemast?

    kui UTG avaks 3$, MP, CO ja BTN coldcallivad, kas siis peaks SB pealt 3bettima 20$ või piisab vähemast?

  9. #789

    Re: 6max nurgake

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP ($10)
    CO ($10.99)
    Button ($8.98)
    Hero (SB) ($10.87)
    BB ($10)
    UTG ($10)

    Preflop: Hero is SB with K, K
    3 folds, Button calls $0.10, Hero bets $0.55, 1 fold, Button calls $0.50

    Flop: ($1.30) 2, Q, 6 (2 players)
    Hero bets $0.90, Button calls $0.90

    Turn: ($3.10) 8 (2 players)
    Hero bets $2.20, Button calls $2.20

    River: ($7.50) 10 (2 players)
    Hero checks, Button bets $2.20

    Total pot: $7.50

    Kas riveri b/f või c/c sellise beti peale, või c/f any beti peale???
    Vastane on 61/11/2.0 30 käe peale, river AF on inf ja agg freq 50% (6).

  10. #790
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: 6max nurgake

    As played sellise beti peale foldida ei tohi.

  11. #791

    Re: 6max nurgake

    Kuni kui suure beti oleksime valmis riveris callima? Kas b/f on meie poolt möeldamatu liigutus?

  12. #792
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: 6max nurgake

    B/f on see asi, et tal on riveril järel natuke alla 5$ ja pot on 7,5$. Ükskõik kui tahes thinilt bettida ja ta shoveb on sul nii vähe järel, et foldida on kuidagi imelik. Kas check-call või shove river imo. Check-call mulle selles olukorras eriti ei meeldi.

  13. #793

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas chrosmos Vaata postitust
    räägiks korra 3beti suurustest, kui on esimese raise cold callijaid.

    nii NL100: UTG avab 3$, MP callib, mina SB ja soovin 3bettida. standardina on 3bet muidu ainult raiseja vastu 11$, aga kui üks coldcallib, kas siis tavaliselt lisan tema calli ka ehk 14$ või piisab vähemast?

    kui UTG avaks 3$, MP, CO ja BTN coldcallivad, kas siis peaks SB pealt 3bettima 20$ või piisab vähemast?
    14 on vs 2 villanit täiesti piisav ma arvan, vähemaga kiputakse vb rohkem callima ja 3bet potis on ikka parem olla vs 1 villan OOP.

    ja vs 3 villanit oleks kirjeldatud situatsioonis 16 t2itsa piisav ma arvan. sizing oleneb ka sellest, et kuidas on villanitel fold to 3bet, vahepeal mõni fish callib seal ka 20$ squeeze ntx.

    eks need sizingud tulevad kogemusega ma arvan. enda isiklik kondikava on midagi taolist et in pos teen 3bb openi peale 10bb 3beti, oop teen 11bb ja kui on 2 villanit siis teen 14/15bb ja nii edasi.

  14. #794
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Kas check-call või shove river imo. Check-call mulle selles olukorras eriti ei meeldi.
    Miks?

  15. #795
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Miks?
    For value obv. Saab ilusa 2/3p shove Qx tarvis. Checkid järgi, siis ta võib checkida Qx järgi ja bettida ainult paremaga. Kui plaanid nagunii ära callida, siis pigem shove. Kui foldida, siis foldida, aga ma ei foldiks.

    EDIT: Check-call on imo kõige kehvem ilma readita. Praegusel juhul muidugi call.

  16. #796
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: 6max nurgake

    For value, et saada calli Qx kus x ei võrdu 2,6,8 T kui mast on maas, tohmanilt ka täitsa võimalik...njah, ajuinvaliidi, Anu Saagimi ja slõhtulehe reporteri käest igatahes saaks. Kui jätame need 2 viimast ebatõenäolistena välja, siis...tundub ikka vägavägapeenikesevaluena shove siin. Bluffcalle vist ei saa arvesse võtta?

  17. #797
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    For value, et saada calli Qx kus x ei võrdu 2,6,8 T kui mast on maas, tohmanilt ka täitsa võimalik...njah, ajuinvaliidi, Anu Saagimi ja slõhtulehe reporteri käest igatahes saaks. Kui jätame need 2 viimast ebatõenäolistena välja, siis...tundub ikka vägavägapeenikesevaluena shove siin. Bluffcalle vist ei saa arvesse võtta?
    Cmon, igal boardil on see probleem, et tal võib kaks paari olla - päris naljakas argument mu arust. See vastane ongi ajuinvaliid, aga sa võid check-foldida ka. Misajast on bet-bet-bet tohmani vastu halb liin olnud kui ta ise agressiivsust pole näidanud? Juhin veel tähelepanu, et see shove pole üldse nii suur, vaid standard 2/3pot.

  18. #798

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Cmon, igal boardil on see probleem, et tal võib kaks paari olla - päris naljakas argument mu arust. See vastane ongi ajuinvaliid, aga sa võid check-foldida ka. Misajast on bet-bet-bet tohmani vastu halb liin olnud kui ta ise agressiivsust pole näidanud? Juhin veel tähelepanu, et see shove pole üldse nii suur, vaid standard 2/3pot.
    jutt jumala õige, standard shove see pole, aga kindlasti ka mitte light valueshove. c/c line pole ka halb imo, eriti kui tal river agression nii suur. nii mõnigi kord on seal täiesti random käsi, mis riveril mingi imeliku liigutuse teeb(mis muidu shovele või valuebetile foldiks)

  19. #799

    Re: 6max nurgake

    Loodan, et keegi pahaks ei pane, et siia nii palju hande panen, aga uut teemat teha ei taha, aga vigu tahan ikka oma handidest leida.

    Vastane 22/18/5.5, 209 handi
    Flop agg 14.0 ja agg freq 46%(28)
    Check-raise 33%(3)

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($10)
    Button ($23.23)
    SB ($23.44)
    BB ($10)
    UTG ($16.67)
    Hero (MP) ($10)

    Preflop: Hero is MP with Q, Q
    1 fold, Hero bets $0.30, 3 folds, BB calls $0.20

    Flop: ($0.65) 8, 2, 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets $0.40, BB raises $1.20

    Total pot: $1.45

    Väga standard olukord, aga ikkagi tahaks teada mis siit edasi teeksite?

  20. #800
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: 6max nurgake

    Foldima ma ei hakka. Ilmselt vaataks villaini järgmiste tänavate agressiooni ning calliks ka pmt any turni. Kui riveril ka panustab ja näiteks flush completeb, siis peaks foldima. Ühesõnaga ma ei tahaks broke minna.
    Teine variant on raiseda, aga siis saame parimal juhul flipi.
    Samas võid kasutada ka liini call flop, shove turn, kui panustab.
    Pmt nii agro vastu tuleb munad pihku võtta, ja mingi hetk liigutus ära teha, muidu sõidetakse lihtsalt üle.
    Parandage mind ka loomulikult, ei pretendeeri tõele.

Lehekülg 40, kokku 67 EsimeneEsimene ... 30383940414250 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES