Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 41, kokku 67 EsimeneEsimene ... 31394041424351 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 801 kuni 820, kokku 1321

Teema: 6max nurgake

  1. #801

    Re: 6max nurgake

    Turni shovemine on küll veits rändom soovitus.
    Flopil on suht easy call ja edasi callin ma tavaliselt maha unless totaalselt okse board ei tule(obv kui vastase timing ja bet sizing väga strong tundub, siis saab turnis/riveris ka ära foldida).Flopis võib reraiseda ka, aga tavaliselt raha sisse saades oled jah parimal juhul flippimas või siis drawing dead:P.
    Viimati muudetud Blackbirds poolt : 06.08.10 at 22:07

  2. #802

    Re: 6max nurgake

    Pöördun nüüd Teie poole, kallid foorumikaaslased, mul oleks hädasti abi vaja selle kuu hand history üle vaatamisega, suurimad kaotused ainult( umbes 20), neid hande on liiga palju, et siia panna ja usun, et need ei vaja pikemat arutelu, lihtsalt keegi, kes tunneb asja minust paremini võiks need üle vaadata ja oma kommentaari anda, august on ikka väga väga väga kehvasti alanud. Kui keegi viitsib tunnikese mulle pühendada, siis pmige oma msn ja lisan teid, saaksime koos käed üle vaadata. :)

  3. #803
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Blackbirds Vaata postitust
    Turni shovemine on küll veits rändom soovitus.
    Flopi
    Jah, olen nõus! Turni shove korral saame calli parimal juhul flushdraw käest, kes arvab, et tal on sitaks ooddse! Samas mõneti väldime, et meid riveris ära bluffitaks.
    Ma tegelikult oleks flopis teinud reraise ja calling shove sellise poisi vastu. Ükskõik mis tal siis poleks.
    Teise variandi pakun ka. Säästab raha. Fold to reraise ja asi vask.
    Libedal jääl oleme anyway. Kui callime turni ja riveri, siis biidime pmt aind bluffi.
    Msn on profiilis, võin aidata.
    Aga järgmise nädala alguses, hauka laat kahjuks vahel.

  4. #804
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: 6max nurgake

    kui me nüüd riveril betime kas see on value ?
    või kuna ta on 2tänavat check-callinud siis checkime järgi ?

    villainist nii palju et tundub suht kehv olevat ,N: AJs UTG limp-call ja veel paar imelikku kätt showdownil ,aga kuna käte arv väike siis statte ei pane.
    ( Click to show/hide )

  5. #805
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: 6max nurgake

    Ma betiks 2$ ikkagi. Mida see neli muudab? Ja shipile on obv fold. Katsume ikka ka riveris vääljut võtt

  6. #806
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: 6max nurgake

    kuhu sa foldid peale 2-st beti?
    hull oled vä? :d

  7. #807
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Talking Re: 6max nurgake

    uhh ma ei vaadanud mis limiit :D ja stackid

  8. #808

    Re: 6max nurgake

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($10)
    Button ($10.77)
    Hero (SB) ($10)
    BB ($12.88)
    UTG ($10)
    MP ($18.02)

    Preflop: Hero is SB with Q, Q
    2 folds, CO bets $0.40, Button calls $0.40, Hero raises $1.55, 2 folds, Button calls $1.20

    Flop: ($3.70) 2, 8, 4 (2 players)
    Hero bets $2.40, Button raises $4.80

    Total pot: $8.50

    Mingi 3s hand lauas, vastasest ei tea mitte midagi.
    Kas siin on shove õige? Kuna ainukesed loogilised handid, mis ta 3bet IP call rangesse võivad jääda on 99d, TTd, JJd või AJ või AQ ühe ruutuga, kõikidest nendest handidest olen mingi 55-45 vähemalt ees, raha piisavalt potis ka. Samuti ka AJd ja AQd või 88, millest oleme väga palju taga. Igasugused arvamused käe käigu kohta oodatud.

  9. #809

    Re: 6max nurgake

    most likely hand on 88 siin tal imo. Ma suudaks foldida flopis.

  10. #810

    Re: 6max nurgake

    Pean oma päevikut edasi siis siin.:D

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($22.15)
    Button ($17.67)
    SB ($10)
    Hero (BB) ($10.59)
    UTG ($20.12)
    MP ($11.62)

    Preflop: Hero is BB with Q, Q
    2 folds, CO bets $0.40, Button calls $0.40, 1 fold, Hero raises $1.50, CO calls $1.20, Button calls $1.20

    Flop: ($4.85) J, J, 6 (3 players)
    Hero bets $2.90, 1 fold, Button raises $10.20

    Total pot: $10.65

    Vastane 23/18/3.4 flop agg 8.7, agg freq 49%(51), vastane oli märgitud kui "hea regular"
    Flop standard fold?

  11. #811

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
    Pean oma päevikut edasi siis siin.:D

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($22.15)
    Button ($17.67)
    SB ($10)
    Hero (BB) ($10.59)
    UTG ($20.12)
    MP ($11.62)

    Preflop: Hero is BB with Q, Q
    2 folds, CO bets $0.40, Button calls $0.40, 1 fold, Hero raises $1.50, CO calls $1.20, Button calls $1.20

    Flop: ($4.85) J, J, 6 (3 players)
    Hero bets $2.90, 1 fold, Button raises $10.20

    Total pot: $10.65

    Vastane 23/18/3.4 flop agg 8.7, agg freq 49%(51), vastane oli märgitud kui "hea regular"
    Flop standard fold?
    hea regular ei tohiks seal AJ/KJ/JQ/JT pre flattida(oleneb sinu squeeze% ja 3bet rangest ja imagest muidugi), mida muidugi antud limiidi puhul välistada ei saa. Praktiliselt repib ta antud laual ainult 66, seega kui ta nutrange kokku võtta, siis tuleb see äärmiselt kitsas ja teine osa rangest on tal paarid ja flushdrawd, mida sa beadid.

    Samas pead mõtlema ka enda image peale: kui vastane on märgitud kui hea regular, siis ta ilmselt ei tambi niisama nuppe, vaid vaatab ka sinu statse ja kaalutleb enne liigutuse tegemist nii mõndagi. Siinkohal pean silmas seda, et kui sinu image on nitine, siis vaevalt ta siin väga muuvi teeb ja eeldabki seda, et su range antud spotis vs 2 villanit cbettimiseks on QQ+ ja AcQc/AcKc. Sellest lähtuvalt on täitsa võimalik, et tahab kohe näiteks 66(Või tõesti Jx käega) kohe nuppe panna, sest ta arvab, et sa arvad, et ta ei raiseks siin Jx või 66 praktiliselt kunagi.

  12. #812
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: 6max nurgake

    Tore analüüs. Aga mitte midagi ütlev. Et sõltub sinu ja vastase imagest. Obv sõltub. Igas käes sõltub. As played oleme me siin enamuse ajast ees ja mina ehitaks konkreetses spotis nuppe. Kui on read, et villain raiseb paired boarde ja raiseb flushdrawsid siis on võimalik veel flattida ja any turni shippida. Siiski selleks, et liigitada villainit "hea regulari" alla on vaja ka korraliku samplit. Ja nagu eelnev kodanik ültes, et sõltub sinu imagest, sinu cbet % jne jne.

  13. #813
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: 6max nurgake

    Pre tõstaks kahe taala peale ja flopis paneks törts rohkem ja shipiks flopil.

  14. #814

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas antnx Vaata postitust
    Siiski selleks, et liigitada villainit "hea regulari" alla on vaja ka korraliku samplit.


    "hea regulari" alla liigitasin ta sellepärast, et vaatasin PTRist on ta 155k käsi biitinud mängu 4bb/100le, see pole teab mis suur näitaja NL 10 kohta, aga päris BE regulariks ka panna ei saa ja midagi vahepealset ma veel välja möelnud pole.

  15. #815

    Re: 6max nurgake

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($10)
    BB ($9.92)
    UTG ($10)
    MP ($21.90)
    CO ($18.86)
    Hero (Button) ($10.05)

    Preflop: Hero is Button with 10, 10
    2 folds, CO bets $0.30, Hero calls $0.30, SB calls $0.25, 1 fold

    Flop: ($1) K, 2, 10 (3 players)
    SB checks, CO bets $0.50, Hero raises $1.80, 1 fold, CO calls $1.30

    Turn: ($4.60) 8 (2 players)
    CO checks, Hero bets $2.90, CO raises $9

    Total pot: $10.40

    Uus vastane, 3s hand temaga lauas, ei tea mitte midagi tema kohta.
    Pot oddsid saame 3:1 ja flushi vastu on equity umbes 3.7:1, kas saame ta rangesse panna ka mitte flush hande, näiteks AK, KQ, KJ ühe ristiga, 22, KT, et call oleks kasumlik või vähemalt BE?

    Vabandan tõesti kõigi ees, keda häirib see, kui ma siia iga päev 5 handi panen, aga mul pole ausalt ka võimalust mitte kellegi targemaga koos neid hande analüüsida ja siis panen need siia, et natukenegi oma vigu parandada.
    Viimati muudetud I R Baboooon poolt : 11.08.10 at 21:07

  16. #816
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
    Vabandan tõesti kõigi ees, keda häirib see, kui ma siia iga päev 5 handi panen, aga mul pole ausalt ka võimalust mitte kellegi targemaga koos neid hande analüüsida ja siis panen need siia, et natukenegi oma vigu parandada.
    See on väga hea, et sa käsi siia paned, sellega arendad ennast ja teised saavad ka pead murda. IMO easy ship, põhjendada ei oska.

  17. #817

    Re: 6max nurgake

    selle viimase käe ma osade regide vastu isegi foldiks..

  18. #818
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: 6max nurgake

    Ma ei näe väga palju vigu. Imo kui sa turnis nuppe teed ja villain tõesti flushi hittis siis on see standard cooler. Foldi ma ei näe (põhjust on arutatud juba x astmes x korda). Praegused käed on suht coolerid või mingid haiged setupid.

  19. #819
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: 6max nurgake

    viimases käes võiks turnis panna natukene rohkem - 3,5$ äkki? aga foldi mina seal ei leiaks. kui vastasel flush, siis cooler. samas sul on veel fh oute ka.

  20. #820
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: 6max nurgake

    Bodog - $1 NL (6 max) - Holdem - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    SB: $86.50
    BB: $133.00
    UTG: $167.85 24\7\1 over 160
    MP: $111.31
    Hero (CO): $226.70
    BTN: $282.44

    SB posts SB $0.50, BB posts BB $1.00

    Pre Flop: (pot: $1.50) Hero has K J

    UTG calls $1.00, fold, Hero raises to $4.50, fold, fold, fold, UTG calls $3.50

    Flop: ($10.50, 2 players) Q 8 J
    UTG checks, Hero checks

    Turn: ($10.50, 2 players) J
    UTG bets $5.25, Hero raises to $15.00, UTG raises to $24.75, Hero calls $9.75

    River: ($60.00, 2 players) 6
    UTG instabets $60.00, Hero..?

Lehekülg 41, kokku 67 EsimeneEsimene ... 31394041424351 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES