Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 47, kokku 67 EsimeneEsimene ... 37454647484957 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 921 kuni 940, kokku 1321

Teema: 6max nurgake

  1. #921
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: 6max nurgake

    ei arva sellisest liinust midagi. Miks turnis nii vähe panid? Kui shove inducemiseks siis ok ju ning callid. ma oleks turnis pannud 1,4-1,5

  2. #922
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: 6max nurgake

    pf 4BB, flopis uha miski 80% ning turnis pane 60%+ ning callid allinni ära.
    sellised fishised betid unusta karjääri alguses ära.

  3. #923
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: 6max nurgake

    Olen täiesti hädas oma 3bet potidega. Kas on norm lähenemine 25/22 regulari vastu (mängivad nad üldjuhul ausalt ja foldivad 3betile 60%+), kes avab buttonil või co-l ja ülejäänud foldivad. Minul blindidel A2-A7 3betin. A8-AJ flatin. AQ-AK 3betin for value.

  4. #924
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: 6max nurgake

    Ongame Network $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 5 players -

    CO: $50.00 32/24 (50 kätt)
    BTN: $92.0627/22, 5% 3bet (70 kätt)
    SB: $57.05
    Hero (BB): $100.50
    UTG: $34.56

    CO posts a big blind ($0.50)

    Pre Flop: ($1.25) Hero is BB with Q Q
    UTG calls $0.50, CO raises to $1.75, BTN raises to $4.75, 3 folds, hero ??

    Pmtl kui oleks suurema sample peale villaini kohta näha, et tegu agromat sorti tüübiga, siis oleks easy stackoff koht, aga kui praegu hero cold-4betib, siis reg ju jätkab vaid QQ+, AK range'ga (võimalik, et foldib AK ka), ja shove peale foldida ei saa.
    Ehk siis otsustasin suht nitise foldi teha, kuna käsil olid uue limiidi shotid ja ei olnud potti ise midagi investeeerinudki.
    Mõtteid?

  5. #925
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: 6max nurgake

    Fold on kohutav, kui diip mängida ei jugle siis ära mängi

  6. #926
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: 6max nurgake

    hey fyte

    ffs, miks keegi siin foorumis käsi postitades mitte midagi muud peale fucking hemi statside ei kirjuta? (mis sellise sample size-i juures mitte midagi ei näita)

    siin käes otsust tehes ma võtan arvesse järgmisi faktoreid:

    esiteks, mis on laua dünaamika? kuna utg tundub siin lauas ainuke fish olema siis eeldan et mäng käib tema ümber. samas kõikidel regidel tundub pfr samasse kanti olevat siis isote teda kordamööda? kas sellepärast võibolla on hakatud rohkem 3bet bluffima et ise fishiga mängida saaks, või ei?

    teiseks, kuidas mängib fish? palju sul umbes fold equity on isodes kui ta limpib? eks ma siis eeldan et ta on standard fish ehk siis 90% limp/call 10% limp/fold. kuidas ta postflop mängib? fit/fold või on võimeline bluffima jne jne? infot on kuidas ta limpides cold 3betidele reageerib? kui ei siis eeldaks et foldib sitta kanti

    nii, nüüd läheb alles huvitavaks. co raise 3,5bb on standard unopened potis. (paljudel regidel) miks ta nii väikse raise teeb kui ees limper ka? kas see on ta standard?

    kui ei ole, siis tal 100% siin väike pocket pair või suited connetors ja isob nii väikselt sest nende kätega on implied odd-se vaja. (fish shortstack siis väiksem iso nende kätega) vaevalt ta nii vähe isoks suure broadway või pocket pair käega. kui btn siit mingi matsu ära tajus siis see on ju perfect 3bet bluff koht

    kui koguaeg nii vähe isob siis siit midagi välja ei loe ja mängime jälle pmslt readless

    nüüd selline action ees ja meil qq bb-l 200bb deep. ütlesid et oleks suurem sample size, siis easy stackoff? lol? sa ei saa vpip/pfr põhjal vastase 200bb stackoff ranget välja arvutada. ma mängin ka 32/25 aga kui sa minu vastu stackisid qq siin siis ma ütleks lihtsalt lol. ma loodan et sa qq vs aa siin cooleriks ei nimetaks. oled sa kunagi näinud, et regular stackib 200bb preflop sitemaga kui kk+ 50nl-is readless? mine vaata 2+2-es tahetakse kunne ka siin foldida

    anyway see ees olev jutt sellesmõttes mõttetu, et see on easy flat anyhow (comeon, isegi kui sa ainult setmined) aga nendest faktoritest oleneb kuidas postflop edasi mängime. kui utg flatib siis leadiks paljusi floppe, sest arvan ikkagi et btni ranges on siiiitaks bluffe ja ta ei hakka 3way fishiga bluffima. co ei tohiks iialgi over the top tulla ja kui heads up jääme post flop btn-iga siis laseks tal edasi bluffida

  7. #927
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: 6max nurgake

    Tänud vastuse eest.

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    nüüd selline action ees ja meil qq bb-l 200bb deep. ütlesid et oleks suurem sample size, siis easy stackoff? lol? sa ei saa vpip/pfr põhjal vastase 200bb stackoff ranget välja arvutada.
    Pidasin silmas neid "wannabe-durrrr" laadseid rege, kes 3betivad väga lightilt (10-15%), 5bet blufivad, ei respecti 4bette jnejne. Aga nagu mainisin, siis selleks oleks kahtlemata suuremat samplet vaja, sest muidu ei saa eriti stattide tõelisusele lootma jääda. Selles suhtes et jah, vb liialdasin kuna ta niivõrd easy tõepoolest ei oleks, kuid sellele vaatamata foldi ei näeks sedasorti tegelaste vastu.

    anyway see ees olev jutt sellesmõttes mõttetu, et see on easy flat anyhow (comeon, isegi kui sa ainult setmined) aga nendest faktoritest oleneb kuidas postflop edasi mängime. kui utg flatib siis leadiks paljusi floppe, sest arvan ikkagi et btni ranges on siiiitaks bluffe ja ta ei hakka 3way fishiga bluffima. co ei tohiks iialgi over the top tulla ja kui heads up jääme post flop btn-iga siis laseks tal edasi bluffida
    Sessi ajal kaalusin flattimist, kuid vastuargumendiks sai see, et jään OOP + villaini kohta readid puuduvad.

  8. #928
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: 6max nurgake

    On mitmeid rege, kelle 5bet range meie 4beti vastu sellises olukorras on 88+ AJs+ . Kuidas sa ise tundud teistele, agro, tag ? Sellest oleneb siin ülipalju. Kui sa oled lauas mitu korda 3betinud, palju stealinud ja üldiselt agro olnud, siis ma rahulikult value 4betin. Kuigi call on ilmselgelt väiksema variatsiooniga mäng, olenevalt vastastest ja enda imidzist võib 4bet osutuda palju rohkem +EV käiguks. Ja veel, kui sa callid, mida sa teed flopis, kui tuleb K high?/ J Tx vms?/ 267 vms ? - jätkaga pole ju lihtne, kui leadid ja saad raisi pead muckima, kui checkid ja betitakse pead enamasti 1 barreli kindlasti callima ja kui turnil saad uue paugu, mis siis ? Kui sa 4betid ja saad ütleme 1 calli, siis cbetid pmtslt any lauda ja kui saad calli v raisi siis vaatad boardi ja otsustad. Vastastele võib vabalt tunduda su 4bet korraliku vargusena ja korralik LAG võib siin vabalt õhuga 5bet bluffida või enda arust kõvasti sitema rangega kui su QQ 5bet valueshoveda vms. Mina mõtleks nii.

  9. #929
    Õpihimuline Mängur Kasutaja chrosmos avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    340

    Re: 6max nurgake

    HERO on blindidel NL100 6max. paar regi, paar fishi lauas.
    nt MP ja CO limbivad, mis on teie tõste range blindidelt? mis on teie complete range SBlt?

  10. #930
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas chrosmos Vaata postitust
    HERO on blindidel NL100 6max. paar regi, paar fishi lauas.
    nt MP ja CO limbivad, mis on teie tõste range blindidelt? mis on teie complete range SBlt?
    kui MP ja CO on mõlemad fishid ja 100bb, siis ütleks tõstan KJ+; 88+. A9 ja alla ei tõstaks kuna A-high floppidel folditakse kõige rohkem ja siis ei saa palju valued top paariga. ATo mõnikord. Kui CO on regular, kes limbib järgi, siis peaks range natuke laiemaks minema, kuna tema limpimis range on nõrk ja üldjuhul foldib mu tõste peale kui fish foldib. Ühe limperiga laieneb range veelgi, siis tõstan juba mõnikord Q9s ja JTo. Kuna olen OOP, siis lisan tõstes pool kuni 1 bb võrreldes IP olemisega.
    Complete'in SB'lt kõik, mis on mängitavad. nt. 56s, J9o, K5s etc.

  11. #931
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: 6max nurgake

    No-Limit Hold'em, $0.06 BB (4 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com



    SB ($4.33)
    BB ($6.78)
    UTG ($6)
    Hero (Button) ($16.77)

    Preflop: Hero is Button with Q, Q
    UTG bets $0.21, Hero raises $0.54, SB calls $0.51, BB calls $0.48, UTG raises $5.79 (All-In)

    see on siin readideta easy fold või call?
    Viimati muudetud mortalvombat poolt : 24.02.11 at 10:52

  12. #932
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
    No-Limit Hold'em, $0.06 BB (4 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com



    SB ($4.33)
    BB ($6.78)
    UTG ($6)
    Hero (Button) ($16.77)

    Preflop: Hero is Button with Q, Q
    UTG bets $0.21, Hero raises $0.54, SB calls $0.51, BB calls $0.48, UTG raises $5.79 (All-In)

    see on siin readideta easy fold või call?
    4-käelises mängus ez call. Tavaliselt 4bet shovetakse rohkem siukseid käsi, millega ei taheta eriti postfloppi mängida OOP: JJ-TT ja AK.

  13. #933
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: 6max nurgake

    Hei kutid, mul on üks küsimus. Mängid 100nl rush pokkerit, kumma käe sa parema meelega avaksid - kas UTG A5s või CO K6s? Tänks!

  14. #934
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: 6max nurgake

    Kuna mõlemad lehed suht sitad mis ei floppa väga hästi, siis avan parema meelega positsioonist K6s. 10NL rush.

  15. #935
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Hei kutid, mul on üks küsimus. Mängid 100nl rush pokkerit, kumma käe sa parema meelega avaksid - kas UTG A5s või CO K6s? Tänks!
    pole kunagi rush pokkerit mänginud niiet vb ei tea mõnda asja. Võibolla on rushis nii tight button ja blindid, et K6s CO-lt on parem.
    Aaga oleneb lauast. A5s avan UTG 100%. K6s avan ainult siis kui on nõrgad mängijad mu vasakul.
    Seega vastus on üldiselt A5s aga mõndadel juhtudel K6s.

  16. #936
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: 6max nurgake

    100nl rush selle pärast, et seal harju keskmised tundmatud mängijad.

  17. #937
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: 6max nurgake

    Kõrvaline küsimus: kas Te, härra sixmax, biidite 100NL rushi? Olles jooksnud umbes 25 BI alla EV sain ma üleeelmise kuu lõpuks aru, et see on ikka üks haige mänguvorm ning lubasin endamisi, et enam seda ei mängi. Loomulikult läksin 1. veebruaril ikka variatsiooni enda kasuks pöörama. Tulemuseks -10BI ja siis nulli tagasi ning järgmisel päeval sama org -13BI (ma ei oska lõpetada, kui ma kaotan). Vot siis otsustasin lõplikult rushi enam mitte mängida. Samas ma ju näen, mis mängu regularid seal teevad ja kuidas ennast pidevalt spewima leveldavad, aga normaalset winrate ma seal siiski näidata ei suuda. Mis valemiga te seal võidate?

  18. #938
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: 6max nurgake

    Haha, võid mind sinatada. Ma olen arvatavasti noorem.

    Ma pole mingi rushicrusher. Heads-up bumhuntin tavaliselt. Mulle meeldib seda mängida vahel soojenduseks, muudatuste katsetamiseks ja niisama mängu õppimiseks, kuna rush on väga tehniline. Regularidelt annab nii mõndagi õppida! Puhtalt mingi play, mida näed kedagi tegemas; võid lisada enda arsenali.

    Aga kui huvitab, siis mingi väga väike sample 100nl rushi ja 200nl rushi. 200nl rush on palju-palju raskem!
    ( Click to show/hide )


    Kirjutan järgmisesse posti lühikokkuvõtte, kuidas minu arust rush pokerit beatida.

  19. #939
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 6max nurgake

    NonSD winnings tundub tasemel olevat...

  20. #940
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    NonSD winnings tundub tasemel olevat...

Lehekülg 47, kokku 67 EsimeneEsimene ... 37454647484957 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES