Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 49, kokku 67 EsimeneEsimene ... 39474849505159 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 961 kuni 980, kokku 1321

Teema: 6max nurgake

  1. #961

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    pps ?
    hmm okei eks ma analüüsin ja järgmisel korral proovin cbeti alandada.

    lisaks veel see, et ma sain sessi ajal paar korda QQ ka, sain kahel korral 3bet, ma muckisin ära, aga mis peaks tegema reeglina?

    1) villain on 26/22 cbet 7.0 133 käe peale

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (4 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($5.81)
    SB ($10)
    Hero (BB) ($10.15)
    UTG ($12.24)

    Preflop: Hero is BB with Q, Q
    Hero bets $0.40, UTG raises to $1.30


    2) villain on 18/17 cbet 8.8 131 käe peale

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($18.21)
    SB ($10.77)
    BB ($7.05)
    Hero (UTG) ($10)
    MP ($11.27)
    CO ($10)

    Preflop: Hero is UTG with Q, Q
    Hero bets $0.40, 3 folds, SB raises to $1.20
    ma loodan, et sa kogemata ajasid cbeti ja 3beti sassi või sa t6esti ei tee neil vahet?

  2. #962
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    ma loodan, et sa kogemata ajasid cbeti ja 3beti sassi või sa t6esti ei tee neil vahet?
    nujah typo :/

  3. #963
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: 6max nurgake

    Villainitel on 3bet 7-8% ja sa foldid QQ reraisele? KK+ on 0.9% btw, nii et soovitan sul range'd selgeks teha.
    OOP 4bet-call ja IP võib vastavalt villainile ka callida 3beti lihtsalt, kui on alust arvata, et ta foldib kõik nõrgemad käed 4betile.

  4. #964
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Liquicity avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    454

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    hetkel on ju 3bet 12% minu stackist, või sa mõtled et tõus on 0.8$ ehk 8% ?
    või mis reegel see 10% stackist sul on ? et kui paneb 1.5$ peale sis on tõus 11% ja foldin ära QQ?
    tundmatu vastase vastu, ehk mul note pole või sa mõtled, et vähe käsi mänginud? et 4betin kui vastane 13/12 3bet 3% , käsi 50?

    mis mõttes UTG vastu alati AK+ ? sa mõtled, et vastane vaatab et ma UTGlt avan ja teab et mul päris hea käsi, siis 3bet ei tule lightilt?
    Ei mõtle tõusu vaid kogusummat. Reegel on see, et 10% juhtudel hitid seti, siis ei ole vaja ka rohkem raha sisse panna kui keskmiselt 10% oma stackist. Oddsid lähevad paigast ära kui callid ulmekõrgeid tõsteid.
    Tundmatuteks loen kelle kohta tõesti ca 20-50 kätt ainult ja 50käe peale 3bet 3%ei ole mingi näitaja. Küll on näitaja statsid 13/12
    Üldiselt on küll nii, et solid mängijate poolt UTG vastu light 3bette ei tehta. Soovitan lugeda 2+2s http://forumserver.twoplustwo.com/69...l#post15875458 Verneeri artiklit UTG mängimise kohta, siis saab ehk selgemaks.

  5. #965
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: 6max nurgake

    Positasin 2+2'te selle posti, aga mõtlesin et võiks siia ka veits arutelu saada.
    Iseenesest üsna standard olukord.
    The villain is unknown, but average FTP reg's 3bet% is relatively high (i'd say 6-8% perhaps).
    1) call would be bad as hero has to c/f a lot of flops OOP, if he doesn't hit
    2) fold would definitely be too weak given the strength of our hand
    3) by 4betting (cant fold to a shove as well obv), villain almost never continues with a weaker holding. If we get it in, then the best case scenario would be a flip against JJ.

    So my question is, that whether the dead money from villain's folds vs our 4bet compensates the money that we lose against QQ(JJ)+, AK range when he shoves and we have to call?

    Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $27.97
    UTG: $15.54
    Hero (MP): $26.58
    CO: $6.70
    BTN: $25.00
    SB: $18.00

    Pre Flop: ($0.35) Hero is MP with A Q
    1 fold, Hero raises to $0.75, 1 fold, BTN raises to $2.75, 2 folds, Hero ?
    Viimati muudetud fyte poolt : 26.03.11 at 22:28

  6. #966
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: 6max nurgake

    4-bet ei meeldi kui ta sind varem väga aktiivselt 3-bettinud pole. Kui sul on infot kuidas ta mängib 3-bet potis positsioonis (kui tihti Cbetib, kas ta annab pärast Cbetti alla või laseb barreleid), siis saab callida, aga ilma infota foldin.

  7. #967
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: 6max nurgake

    Unustasin mainida, et tegu rushiga ning villain on tundmatu, nagu mainitud. Aga suure tõenäosusega on ta BTNi 3bet% ~10 kanti, nagu enamikel FTP regidel.

  8. #968
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: 6max nurgake

    keeraks bluffiks ja 4bet-foldiks 23-24bb peale kuna ei meeldi OOP suht lambi-range vastu mängida.
    kui ta shipib, siis oled domineeritud.

    dunno, teise variandina vist foldiks kohe.

  9. #969
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: 6max nurgake

    4bet/fold on kohe kindlasti halb liin, arvestades seda, et siis võiks seda any2'ga teha, kui käsi SD-le ei jõua (enamasti). 2+2'st sain vastuseks, et flat ei ole halb, arvestades seda, et vaatamata OOP olemisele, on card advantage piisavalt hea villain'i range suhtes.

  10. #970
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: 6max nurgake

    okei kuna ma passin kuskil shithole hotellis endises NSVLis, siis kirjutan oma mõtted lahti.

    4bet-call on kohe kindlasti kõige halvem liin. kui sa stoved oma eq vs std ship range (QQ+,AK), siis see on ~28%. Kui sul 4bet sizing balanced on, siis sul vastase shippi callides on vaja min 38% eq ehk siis 10 korda flippides oled -200bb miinuses.

    10x 4bet-foldides võiks guesstimateda, et 20% vastane shipib, 10% callib, 70% foldib. Siit tuleks minu arvutuste järgi ca -40bb arvestades, et enamiku kordadest peame flopil foldima. (tegelikult ma arvan, et villain shipib siin kõvasti vähem kui 20% ja foldib rohkem)

    10x callides c-f'ime ilmselt ~60% floppe (-60bb), mis on iseenesest täiesti normaalne. paha on siis kui villain oma positsiooni ja laia rangega sind valuetownib, aga ma ei oska siia numbreid pakkuda. ilmselgelt pead väga hästi käsi lugema ja suutma A\Q boardidel häid folde teha, et mingeid bb'sid välja pigistada.

    10x 3betile foldides kaotad ainult -30bb aga sitamaitse jääb suhu obviously.

  11. #971
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Rando avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    316

    Re: 6max nurgake

    Kas on mõtet re-raiseri vastu QQ PF AI NL5 kelle statsid on 33 käe peale 38/9. See re-raise tema poolt tuli ilma mõtlemiseta.
    Notena on kirjas, et ta re-raises pf mul AQo ma callisin IP flop A89, ta donkbet ma re-raise ja ta fold.

  12. #972

    Re: 6max nurgake

    OK, ei leia paremat teemat selle küsimiseks, aga kui keegi on lugenud "Treat your poker like a business" raamatut, siis seal räägib sellisest playst nagu check with a chip, ehk pmst mingi keskmise käega betid riveril 1 big blindi. Näiteks tõi ta mingi AJ QJ2dds34hh laual, et betid 2 tänavat ja siis riveris paned 1 chipi ja callid tema raise? On see play hea ka või?:D

  13. #973
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: 6max nurgake

    Fishid teevad nii suht tihti imo. Ma arvan, et eriti kehvemaga low stakes mängudes ei raiseta NL50, sest 50/50 sa kas induced või blokid, inimesed tahavad marginaalse käega showdwoni jõuda rohkem.

  14. #974
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Rando avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    316

    Re: 6max nurgake

    Paluks kommenteerida käsi millega toppama jäin.
    NL5 FTP. Kõik preflop betid on automaatselt pandud.
    Suht kardan ma ei tea miks, kolmikute ja monster kaartide slowplay on väga populaarne.
    AK'dega kardan ka samuti PF AI minna.

    Mingi fishine vend oli. Kas nii võinuks olla, et fish kartis masti või rea tõmmet seeda lükkas kohe all in?
    ( Click to show/hide )



    Samuti fish 140 käe peale 41/7. Flopi bet sinna 1$ kanti?
    ( Click to show/hide )


    Veidi rohkem loose kui regular. See käsi läks jah väga mõõda.
    Flopil callisin, kartsin kolmikut. Turnil callisin lootes, et vennal ple flushi või kardab seda. Mingi JQ,JT,J9 ehk. Riveril ma teadsin, et olen maas aga ma ei tea miks callisin.

    ( Click to show/hide )



    Statse pole, mingi poole stackiga vend on. Ma ei saa aru, et ma midagi valesti oleks teinud. Kas ma just peaks kahtlustama siis kui vend callib 2 tänavat rahumeeli?

    ( Click to show/hide )



    309 käe peale 23/13. Sama situatisoon mis esimene käsi. Arvan, et tegin õigesti.
    ( Click to show/hide )



    Samuti mingi limper vend. Kas turnis oleks pidanud pot beti panema ja raise peale fold? Riveri?

    ( Click to show/hide )



    Riveril check kuna igast tõmbed? Ei tea miks riveril selline donkbet. 260 käe peale 26/23

    ( Click to show/hide )



    Viimati muudetud Rando poolt : 21.04.11 at 18:40

  15. #975
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: 6max nurgake

    Enda arvamus siis selline :

    1hand : Arvatavasti on seal vastase range üpriski suur ning arvan ,et tal võis olla seal kas flush draw , või 2pair. Muidu ise snapiksin.
    2hand: Ei saa aru...
    3hand: snap fold, kuna vastase bet size on riveril väga kahtlane mis panebki mõtlema kas tõesti hittis oma maja või flushi. seega foldiks
    4hand: cooler
    5hand: kõik õige
    6hand: suht mõttetu käsi aga noh..kõik õige. ta oleks su 3barreli ka ära callinud riveril.
    7hand: "Riveril check kuna igast tõmbed?" jah.

  16. #976
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: 6max nurgake

    Kõik käed results oriented (va kolmas käsi) kui infot pole. WP!

  17. #977
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Rando avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    316

    Re: 6max nurgake

    2. Käsi parandatud

  18. #978
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: 6max nurgake

    2hand: natuke kõrgem võiks jah flopi bet olla , kuskil 0,95 - 1,15$ - kuna flop on väga drawine. Mis tal käes oli ,67 , 77??

  19. #979
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Rando avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    316

    Re: 6max nurgake

    Rea sai riverisse. Tänud mehed!

  20. #980
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: 6max nurgake

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $2(BB) Full Tilt
    SB ($80.50)
    BB ($201)
    UTG ($444)
    Hero ($211)
    CO ($272)
    BTN ($359)

    Dealt to Hero T T

    UTG raises to $6, Hero calls $6, fold, fold, fold, fold

    FLOP ($15) 4 3 J

    UTG bets $10, Hero calls $10

    TURN ($35) 4 3 J 9

    UTG bets $26, Hero calls $26

    RIVER ($87) 4 3 J 9 5

    UTG bets $53, Hero raises to $169 (AI)

    not kewl?

Lehekülg 49, kokku 67 EsimeneEsimene ... 39474849505159 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES