Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 67 EsimeneEsimene ... 345671555 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 1321

Teema: 6max nurgake

  1. #81

    Re: 6max nurgake

    @ käsi

    ma overshipiks. oleneb muidugi mis stattidega tüübid on. regide vastu tuleb raiseda. 2s on suhteliselt blank. deanwilsrr-i paneks Qx peale, lyh8848 võib seal T9 turnil slowplayda.

  2. #82
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: 6max nurgake

    MILLELE PANETE VILLIANI?


    $0.1/$0.2 No Limit Holdem
    4 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    CO milvusmilvus ($25.16)
    BTN MR_HKO_DK ($19.59)
    SB FasterMule ($20.08)
    BB baggaboo ($10.82)

    Pre-flop: ($0.30, 4 players) Hero is :a: :6:
    Hero raises to $0.80, milvusmilvus calls $0.80, 2 folds

    Flop: :2 :5: :6: ($1.90, 2 players)
    Hero bets $1.40, milvusmilvus raises to $3.05, Hero calls $1.65

    Turn: 2 : ($8, 2 players)
    MR_HKO_DK checks, milvusmilvus bets $8, Hero raises to $17.74, milvusmilvus calls $9.74

    River: 2 ($43.48, 2 players)

    Final Pot: $43.48


  3. #83

    Re: 6max nurgake

    ja raise suurus võiks olla 26~. kui oletada, et see kolmas kloun seal slowplayb, annab see talle võimaluse raiseda aga samas peaksid saama Qx-i calli.

  4. #84

    Re: 6max nurgake

    lol @ marguz post

  5. #85
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: 6max nurgake

    miks lol krt ei saa hakkama ikka slele käe postitamisega,millele villiani panete:D ?





    edit krijaviga

  6. #86

    Re: 6max nurgake

    Mina paneks hero A 6 peale ;D

  7. #87

    Re: 6max nurgake

    Mina panen vastase seekord tugevaima käe - mastiviisiku peale:

    2 2

  8. #88
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    389

    Re: 6max nurgake

    Ma arvan et flopil oleks pidand standima, 20 ju koos, nyyd läxid turniga ju puhta lõhki ja ainus lootus split the potile...

  9. #89
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    389

    Re: 6max nurgake

    Ja mäng ikka NL BJ?

  10. #90
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: 6max nurgake

    mis asi on No Limit BJ?Black Jack?:D

  11. #91
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    targutav vastus , ma panin selle hand charti siia ülesse,et keegi keda huvitab saaks mängida,katsetada ja rpoovida karta on et sõltub vastastest. see sama hea kui kõik need algajad siin ,kes FR püüavad õppida, ranka ütleb mängige käsi, mis kasumit teenivad
    Hand selection peab olema dünaamiline. Pimesi katsetamisel ja proovimine toob algajale ainult hukatust. Tuleb alustada tight rangedega ning sealt edasi liikuda kui oskused lubavad. UTG ja MP tuleb olla väga tight, CO range sõltub otseselt sellest kes on button, sest sa ei taha nõrga lehega OOP sattuda või preflop 3betti saada vms vms. Buttonil on jällegi oluline, millised mängijad on blindides jms + veel miljon asja, mida tuleb jälgida enne kui oma kaarte mängida. Kellegi teise preflop mängu ülevõtmine ei ole lahendus. Iga kätt tuleb mängida mingi eesmärgi ja plaaniga ning "preflop raise, sest ma olen positsioonil X ja mul on kaardid Y" ei ole eesmärk. Seda illustreerib hästi sinu mängitud A6s.

  12. #92
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 6max nurgake

    standard

  13. #93
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: 6max nurgake

    A6 on õigesti mängitud vana sai oma viimase kaardiga flushi, ta callis lõpuni flush drawga. Ma ei tea, kas sa mängid 6max või mida, aga see range, mis ma andsin on algajale täiesti ok. See ei ole FR , kus mängid oma premium käsi ja kõik ok. Esiteks, ei calli sind keegi kui sa oled mingi 15/12 tüüpi mees 6max ja koguaeg foldid ja järsku reisima hakkad, teiseks varastatakse sult koguaeg blinde. Mängu dünaamika on hoopis teine. FR inimesed (algajad) mängivad premiume 12 laual.

    Muide DC videode seeria, algajatele 6max õppimiseks annab samuti hand charti, räägib, mida kuidas ja miks mängida, et inimene saaks "tunnetuse" kätte, ja siis pärast avanema hakkaks. Mina isiklikult leidsin küll sellest kasu kui 2p2 lugesin seda kunagi kui mängima hakkasin.



    6max raisime me buttonilt alati Axs kui meieni on folditud.

  14. #94

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    A6 on õigesti mängitud vana sai oma viimase kaardiga flushi, ta callis lõpuni flush drawga. Ma ei tea, kas sa mängid 6max või mida, aga see range, mis ma andsin on algajale täiesti ok. See ei ole FR , kus mängid oma premium käsi ja kõik ok. Esiteks, ei calli sind keegi kui sa oled mingi 15/12 tüüpi mees 6max ja koguaeg foldid ja järsku reisima hakkad, teiseks varastatakse sult koguaeg blinde. Mängu dünaamika on hoopis teine. FR inimesed (algajad) mängivad premiume 12 laual.

    Muide DC videode seeria, algajatele 6max õppimiseks annab samuti hand charti, räägib, mida kuidas ja miks mängida, et inimene saaks "tunnetuse" kätte, ja siis pärast avanema hakkaks. Mina isiklikult leidsin küll sellest kasu kui 2p2 lugesin seda kunagi kui mängima hakkasin.


    6max raisime me buttonilt alati Axs kui meieni on folditud.
    +1. Kuigi kloonike räägi ka õigust, obv. Algajad peavad ju millestki lähtuma - kloonikese jutust jääb aga mulje, et nad ei tohigi selliseid charte järgida ja peavad ainult premiume mängima - 6maxis see imo küll kasulik pole. Loogišš, et kõiki neid asju, millele kloonike viitas, tuleb arvestada, aga see tuleb automaatselt juba kogemustega. Kõigepealt peab algajatele mingid norm juhised andma. Küll nad hiljem ise aru saavad, keda võib IP abusida ja keda võib OOP abusida ja kes kohe üldse ennast abusida ei lase.

  15. #95
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    A6 on õigesti mängitud vana sai oma viimase kaardiga flushi, ta callis lõpuni flush drawga. Ma ei tea, kas sa mängid 6max või mida, aga see range, mis ma andsin on algajale täiesti ok. See ei ole FR , kus mängid oma premium käsi ja kõik ok. Esiteks, ei calli sind keegi kui sa oled mingi 15/12 tüüpi mees 6max ja koguaeg foldid ja järsku reisima hakkad, teiseks varastatakse sult koguaeg blinde. Mängu dünaamika on hoopis teine. FR inimesed (algajad) mängivad premiume 12 laual.

    Muide DC videode seeria, algajatele 6max õppimiseks annab samuti hand charti, räägib, mida kuidas ja miks mängida, et inimene saaks "tunnetuse" kätte, ja siis pärast avanema hakkaks. Mina isiklikult leidsin küll sellest kasu kui 2p2 lugesin seda kunagi kui mängima hakkasin.

    6max raisime me buttonilt alati Axs kui meieni on folditud.
    Nats LOLLEd olen, sest full-ringi hand chart on enam-vähem samasugune (blindid, BTN, MP3, MP2, MP1) vahega, et ees on 3 positsiooni, mis teevadki su "tightiks" ja tihti sealt võib tulla raise, millega oled sunnitud muckima osad käed, millega oleksid muidu raisenud ja see omakorda viib üldise VPIP alla.

  16. #96
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: 6max nurgake

    Ja tahtsin veel lisada, et FR-is saad näiteks buttoni ja CO range tunduvalt loosemaks ajada, kui 6maxis seda põhjusel, et keskmine mängija on tightim võrreldes teiste pokkerimängudega ning foldib tunduvalt tihedamini blindile. Ehk teisisõnu nitid peavad FR-is kauem vastu, sest blind tiirleb harvemini ning seetõttu saad ka rohkem röövida.

    Aga blind kaitse on jällegivastupidi, sest erinevat 6maxis varastab keskmine full-ringi mängija tunduvalt vähem (seega ka tunduvalt tightima rangega) ning seega saad ka blindi vähem kaitsta.

  17. #97

    Re: 6max nurgake

    Cashi ei mängi praktiliselt, aga igal pool, kuhu lähen, otsin alati 6-handed MTT-sid (kahjuks neid suht vähe :(). Seal saab minu meelest tihedamini selle tunde, et üritate vastasega mõlemad teineteist üle mängida, rohkem BSB olukordi ka, selline metagame on mõnus minu jaoks. Lisaks olen tähele pannud, et 5 vastasel suudan paremini silma peal hoida, tekib selline lauakontrolli või "in-the-zone" tunne, 8-9 vastase korral seda nii kergelt ei juhtu. Seni ka minu jaoks sobivaim pokkerivorm olnud, kui Triobetis veel mängisin, sain 3$-stel paar korda finaali, ükskord öisel rebuy omal 2. koha ka.

  18. #98
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: 6max nurgake

    Ma ei soovita kellelegi MITTE MÄNGIMIST. Ma lihtsalt ütlen, et mängige kui te teil on soodne olukord ning vajalikud teadmised. Hoiduge mängimast, kui teil puudub teoreetiline põhi, millele tugineda keeruliste postflop olukordade tekkimisel, sest te kaotate oma raha lihtsalt ära. Tark alustab vaikselt ning liigub samm sammu haaval edasi.

    PS Marguzz, ma arvan, et see A6s on ülisitt, aga see on puhtalt subjektiivne arvamus.

    Mängige kuidas tahate, ma üritan vaid hea nõu anda lähtudes enda vigadest.

    peace.

  19. #99
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: 6max nurgake

    tal olid overcardid A Q ,


    ei tasu nüüd vägivaldseks muutuda me niisama arutame ju strateegia üle, ja see chart samamoodi, et inimesel tekkiks mingi ettekujutus mängust... See on NL holdem mitte LIMIT, kus saab mööda handcharti joosta,aga mingid guidelinid on ikka abiks ära ole nii agressiivne kloonike. me võiks teha ka mingi 6max study groupe, artikleid vms. Kloonike ma vaatan, et sa asja jagad, oleksid ka käpp?

  20. #100
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: 6max nurgake

    Minu hinnangul algaja võiks ikkagi alustada FR-iga ning kui tõesti peaks lõpuks tulema aeg, kus FR on end ammendanud ja oled muutunud LAG-iks ja naudid pidevalt stealimist jms. siis võiks minna 6-maxi. Ma arvan, et neid jõuluvanasid on 6-maxis ikka tunduvalt kergem tühjendada 8)
    Ise sinna küll ei kipu veel! Tunnen end FR-is liigagi hästi.

Lehekülg 5, kokku 67 EsimeneEsimene ... 345671555 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES