Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 67 EsimeneEsimene ... 456781656 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 1321

Teema: 6max nurgake

  1. #101
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: 6max nurgake

    ma jällegist olen niipalju 6max kohta lugenud ja videosid tõmmanud/vaadanud ja vaatan edasi, et leian, kuI FR minna siis kaotan kõik raha kuna sisse ehitatud see 6max strateegia juba, või mida arvate?

  2. #102
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Minu hinnangul algaja võiks ikkagi alustada FR-iga ning kui tõesti peaks lõpuks tulema aeg, kus FR on end ammendanud ja oled muutunud LAG-iks ja naudid pidevalt stealimist jms. siis võiks minna 6-maxi. Ma arvan, et neid jõuluvanasid on 6-maxis ikka tunduvalt kergem tühjendada 8)
    Ise sinna küll ei kipu veel! Tunnen end FR-is liigagi hästi.
    Täpselt ja ma tunnen, et ma ise tunnen, et FR on "ammendunud" (nii vaimselt olen läbi põlenud ning ka füüsiliselt ei ole enam laudu) minu jaoks ning vist tuleb kodinad kokku pakkida ning uutele jahimaadele minna.

  3. #103
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    ma jällegist olen niipalju 6max kohta lugenud ja videosid tõmmanud/vaadanud ja vaatan edasi, et leian, kuI FR minna siis kaotan kõik raha kuna sisse ehitatud see 6max strateegia juba, või mida arvate?
    Minu arvates ja minu kogemuste põhjal (olen näinud 6max mängijad FR ja vastupidi) võin öelda, et 6maxist FR on raskem minna, kui FR-ist 6maxi. Sest FR mängija on loomult tightim ning see aitab tal raha mitte välja bleedida ning odavamalt kohaneda. 6maxi mängija aga vastupidi võib olla FR liiga loose ning raha neile kiirelt välja bleedida.

    Samuti 6max mängija on harjunud rohkem actioniga ning võib FR "lolliks" minna ning läheb seega kiiremini tilti. FR mängija 6maxis aga vastupidi võib tunda "rohke actioni" tunnet ning jääda mängu juurde süveneult kauaks.

    Näiteks minul isiklikult tundusid enamus 6max regularid liiga spewyd

  4. #104

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Minu arvates ja minu kogemuste põhjal (olen näinud 6max mängijad FR ja vastupidi) võin öelda, et 6maxist FR on raskem minna, kui FR-ist 6maxi. Sest FR mängija on loomult tightim ning see aitab tal raha mitte välja bleedida ning odavamalt kohaneda. 6maxi mängija aga vastupidi võib olla FR liiga loose ning raha neile kiirelt välja bleedida.

    Samuti 6max mängija on harjunud rohkem actioniga ning võib FR "lolliks" minna ning läheb seega kiiremini tilti. FR mängija 6maxis aga vastupidi võib tunda "rohke actioni" tunnet ning jääda mängu juurde süveneult kauaks.

    Näiteks minul isiklikult tundusid enamus 6max regularid liiga spewyd
    Täiesti nõus! Ise tunnen, et pean end vägisi FR-i mängides tagasi hoidma, kuna nii harjunud mediocre kätega möllama. Olen viimasel ajal teinud sesse, kus on lahti kaks FR lauda ja kaks 5-max lauda ja see on kasulik, kuna millegipärast mõjutavad need FR lauad mind ka 5-maxi natuke reserveeritumalt mängima...mis on hea, sest mul on kalduvus kohati hulluks minna agrotsemisega. Samamoodi olen teinud ka 2 lauda PLO-d ja 2 lauda holdemit...kuigi kardan, et sellepärast olen paar valet laydowni teinud holdemis.

  5. #105

    Re: 6max nurgake

    mixing up on -ev. v mitte?

  6. #106

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas your_naked_mom
    mixing up on -ev. v mitte?
    Pole päris kindel, mida sa küsisid ja kas üldse minu käest küsisid , aga minu jaoks on selline asi pigem +ev olnud. Nii rahaliselt kui mindseti poolest.

  7. #107
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas your_naked_mom
    mixing up on -ev. v mitte?
    Alates Nl200 peaks mixima hakkama usun. NL50-NL100 sa ei mängi piisavalt tihti samade nägudega.

  8. #108
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Alates Nl200 peaks mixima hakkama usun. NL50-NL100 sa ei mängi piisavalt tihti samade nägudega.
    Asi ei ole selles. Asi on selles, et 50NL ja 100NL on fishe niipalju, et pole mõtet regularide kallal norida ja elatud kenasti fishi rahast.

  9. #109

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Asi ei ole selles. Asi on selles, et 50NL ja 100NL on fishe niipalju, et pole mõtet regularide kallal norida ja elatud kenasti fishi rahast.
    Wot he said. Kui planktonit veel leidub, pole mõtet teiste merekiskjatega väga rabeleda.

  10. #110
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: 6max nurgake

    kas keegi parematest mängijates( Lenc? KLoonike?vms keegi) EI viitsi teha 6max video?

  11. #111

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    kas keegi parematest mängijates( Lenc? KLoonike?vms keegi) EI viitsi teha 6max video?
    +1. Oleks väga teretulnud!

  12. #112
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    kas keegi parematest mängijates( Lenc? KLoonike?vms keegi) EI viitsi teha 6max video?
    Yep, vaataks samuti huviga, mehed tehke ära

  13. #113

    Re: 6max nurgake

    Ma proovisin teha, a ainult hääl jäi peale :D
    Mõtlesin teha väikse seeria nl 25-nl 100, a sinna see jäi

  14. #114
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Kaitz20
    Ma proovisin teha, a ainult hääl jäi peale :D
    Mõtlesin teha väikse seeria nl 25-nl 100, a sinna see jäi
    Lindista hääl üle. Seda peaks camtasiaga ilma probleemideta teha saama.

  15. #115

    Re: 6max nurgake

    Mul camtasia prooviperiood sai läbi.
    Saatsin Sulle Tigrano PM selle kohta.

  16. #116
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: 6max nurgake

    serials.ws

  17. #117

    Re: 6max nurgake

    Sealt saab ka viiruseid.

  18. #118
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: 6max nurgake

    no kui seriaali vaja, leiab ilusti, ära ainult midagi alla tõmba veel on cracks.am ka vist, ma alati seriali leidnud
    2) variant thepiratebay tõmba sealt juba crackitud camptasia vms. selle nimi oligi kindlasti on seal see, kui ei siis mõni muu

  19. #119
    Metsapull
    Guest

    Re: 6max nurgake

    Party Poker $50.00 No Limit Hold'em - 6 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (CO): $206.42
    BTN: $80.44
    SB: $52.00
    BB: $50.50
    UTG: $20.51
    MP: $47.50

    Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with 4 4
    2 folds, Hero raises to $2, BTN calls $2, SB calls $1.75, BB raises to $9.50, Hero ???

    Vastane 20/10 400 kätt 3 bet%. Kas Hero peaks kindlasti foldima? Peale mind on üks regular ja teine donk.
    Ma callisin, sest taga on kaks venda, kellest vähemalt üks minu arvates callib. Seega seti floppamisel võib suure poti kätte saada.Tagantjärgi see call tundub kahtlase võitu, sest implied oddsid (loodetavasti tuliõige termin) ei ole vist siiski piisavad.
    Mida ja miks oleksid Sa Hero asemel teinud?

  20. #120
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: 6max nurgake

    krt sa ikka nii deep kui olla saab. Ma calliks maha ja flopist sõltuvalt vaataks asja edasi. Positsioon ka sinu kasuks.
    ma donk ka :)

Lehekülg 6, kokku 67 EsimeneEsimene ... 456781656 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES