Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 67 EsimeneEsimene ... 6789101858 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 1321

Teema: 6max nurgake

  1. #141
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 6max nurgake

    vastane on regular, kunagi ei tea kui andekas ta on, kuid tildis ta kindlasti ei olnud minumeelest, me koos mänginud nl100 kunagi - ma küll ei mäleta mida ma talle tegin kuid ta ei foldinud ühtegi minu 3beti preflop ja üldse olid meil suured potid, ma lihtsalt ei uskunud et ta tabas seda floppi, sest peale T olidki tal väiksed suited connectorid ja arvasin et kui saan ise suruda siis on ta võimeline need foldima.

  2. #142
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: 6max nurgake

    Mine heaga tagasi fullringi:P.

    L.

  3. #143

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    vastane on regular, kunagi ei tea kui andekas ta on, kuid tildis ta kindlasti ei olnud minumeelest, me koos mänginud nl100 kunagi - ma küll ei mäleta mida ma talle tegin kuid ta ei foldinud ühtegi minu 3beti preflop ja üldse olid meil suured potid, ma lihtsalt ei uskunud et ta tabas seda floppi, sest peale T olidki tal väiksed suited connectorid ja arvasin et kui saan ise suruda siis on ta võimeline need foldima.
    Ära Lutzky sõnu küll kuula, aga sellega pead jah arvestama, et ikka rämedalt callitakse maha shorthandedis - nii palju respecti, kui full ringis, ei saa kõige nitim nit in the whole of nitdom siin kunagi.

  4. #144
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Ära Lutzky sõnu küll kuula, aga sellega pead jah arvestama, et ikka rämedalt callitakse maha shorthandedis - nii palju respecti, kui full ringis, ei saa kõige nitim nit in the whole of nitdom siin kunagi.
    Ou. Kuidas sa ta saab sind maha callida, kui tal 90% ajast ei ole mitte midagi?

    See käsi on minu arvates standard "ülemängimise käsi: Estpatrick shovega ütles villainile: Ma tean, et sul ei ole mitte midagi ja ma tean, et sa ka tead, mul ei ole mitte midagi aga sa lihtsalt ei saa õhuga callida! Ja osad panevad siin ka bottom paari maha. Ja kui nad ei pane, siis note külge ja hakka seda abusema - full ringis on selliseid vendi küll ja küll ja väga lihtne on kuival boardil kasutada yeti theoreemi ära.

  5. #145

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ou. Kuidas sa ta saab sind maha callida, kui tal 90% ajast ei ole mitte midagi?

    See käsi on minu arvates standard "ülemängimise käsi: Estpatrick shovega ütles villainile: Ma tean, et sul ei ole mitte midagi ja ma tean, et sa ka tead, mul ei ole mitte midagi aga sa lihtsalt ei saa õhuga callida! Ja osad panevad siin ka bottom paari maha. Ja kui nad ei pane, siis note külge ja hakka seda abusema - full ringis on selliseid vendi küll ja küll ja väga lihtne on kuival boardil kasutada yeti theoreemi ära.
    Kergemalt ja sitemate kätega callitakse selliseid metashove muuve, ESTpatricku näide on ekstreem, obv.

  6. #146
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Kergemalt ja sitemate kätega callitakse selliseid metashove muuve, ESTpatricku näide on ekstreem, obv.
    Tahad väita, et keskmine 100NL regular callib sind siin äss kõrgega?

  7. #147
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Ära Lutzky sõnu küll kuula, aga sellega pead jah arvestama, et ikka rämedalt callitakse maha shorthandedis - nii palju respecti, kui full ringis, ei saa kõige nitim nit in the whole of nitdom siin kunagi.
    ESTPatrick kuulab mind alati. Ma olen tema master. Või oli see vastupidi...

    L.

  8. #148
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Kergemalt ja sitemate kätega callitakse selliseid metashove muuve, ESTpatricku näide on ekstreem, obv.
    selliseid moove callitakse HARUHARVA. Punkt.

  9. #149
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    selliseid moove callitakse HARUHARVA. Punkt.
    Yeah.

    Täpselt minu mõte! Oleks pannud täpselt sama käe aga vastupidi, et ESTpatrick on villain, kes callib ja kellel on viite paar oleks kõik öelnud, et donkis play, et väga halb call.

    Oleks tegu 1000NL käega, siis saaks aru, et miski metagame aga 100NL keegi ei mõtle nii kõrgelt ja folditakse väga kergelt top paarid ja isegi ülepaarid.


  10. #150

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    selliseid moove callitakse HARUHARVA. Punkt.
    Loogišš, et selliseid asju tihti ei callita, aga minu point oli, et shorthandedis callitakse üldiselt lightimalt, kui FR. Nagu juba ütlesin, ei käinud see kommentaar konkreetse käe kohta, kus loomulikult paneb villain 90% ajast käe maha. Lihtsalt - olles vaadanud ESTPatricku videosid (ps! kudos nende tegemise eest - huvitav vaatamine) tahtsin märkida, et SH oleks kasumlik veidi bluffimist maha keerata. Tegelen ise selle ülemängimise probleemiga pidevalt ja SH on see tulem pikas perspektiivis parimal juhul nullmärgiga.

  11. #151
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: 6max nurgake

    UPS AJASIN PATRICU JA teise poisi segamini

  12. #152

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    patricul joppas seal käes, shorthaned selline megalag stiil ei lähe vähemalt NL50 ja alla mitte...kõrgemal pole ise mänginud et teamis seal toimub;D
    Joppas? Ta ju hävis herocallile :-\

  13. #153
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Loogišš, et selliseid asju tihti ei callita, aga minu point oli, et shorthandedis callitakse üldiselt lightimalt, kui FR. Nagu juba ütlesin, ei käinud see kommentaar konkreetse käe kohta, kus loomulikult paneb villain 90% ajast käe maha. Lihtsalt - olles vaadanud ESTPatricku videosid (ps! kudos nende tegemise eest - huvitav vaatamine) tahtsin märkida, et SH oleks kasumlik veidi bluffimist maha keerata. Tegelen ise selle ülemängimise probleemiga pidevalt ja SH on see tulem pikas perspektiivis parimal juhul nullmärgiga.
    Ei ütleks et null parimal, pigem halvimal juhul, vähemalt minul - eks stiilid ole erinevad. Minu käed makstakse ju üldjuhul kõik kinni ka seal, pigem ma arvan et mu 4bet on liiga tight, mistõttu olen mõnedes pottides lasknud vastasel hittida lehtedega, mille ta muidu foldiks. Harjutan - varsti olen äss.

  14. #154

    Re: 6max nurgake

    whatever. lõpuks toob raha ikkagi sisse good old solid poker, mitte see, kui üritad vastaseid tihti üle mängida.
    idee poolest töötaks ikkagi väikestes pottides bluffide näitamine ja suurtes pottides 4 mäksvälju.

  15. #155
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 6max nurgake

    kui sa näitad väikestes pottides bluffe ja suurtes nutse, siis on minu read et Big pot = big hand (selliseid vastaseid, kes nii primitiivselt mõtlevad on isegi nl200s 6maxis piisavalt) ja seega ei ole sa siiski midagi saavutanud. Minu winrate on keskmisest suurem sest ma saan actionit lightilt sest ma ka annan actionit lightilt, aga kasum tuleb et ma annan harvem kui vastu saan light calle.

    PS. Callida on alati raskem kui suruda allinn, easy.

  16. #156
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: 6max nurgake

    PUMP! Esimene post siinses foorumis!

    Öelge tere oma uuele kodule! Andke mulle natuke aega (ja ka raha :P, kui viitsite), siis liigutan 6max käed ja teemad kõik siia.

    Samuti tegu on testperioodiga ning vaatame, kas aktiivsus kasvab või kahaneb.

    Edu laudades!

  17. #157
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: 6max nurgake

    PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hittmaster (SB) ($289.20)
    BB ($251.50)
    UTG ($317.65)
    MP ($146.60)
    Button ($139)

    Preflop: Hittmaster is SB with 5[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img]
    3 folds, Hittmaster raises to $4, BB calls $2

    Flop: ($8) 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
    Hittmaster bets $4, BB raises to $19.30, Hittmaster calls $15.30

    Turn: ($46.60) A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
    Hittmaster checks, BB bets $38.90, Hittmaster calls $38.90

    River: ($124.40) 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players)
    Hittmaster checks, BB bets $99.95, Hittmaster raises to $227 (All-In), BB calls $89.35 (All-In)

    Total pot: $503 | Rake: $2

    Results:
    Hittmaster had 5[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (straight, five high).
    BB mucked K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (two pair, Kings and sevens).
    Outcome: Hittmaster won $501


    ei check-raisinud turni kuigi hea scarecard tuli boardi sest olin varem näinud vastast maha rahunemas sarnastes olukordades. Vastane on, Regular, solid mängija 25/21/7

    mida peaks turnis tegema ja kas peaks riverit leadima?

  18. #158
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: 6max nurgake

    kle r22gi parem l2hemalt sellest pfr minraisest


    ...ja kindlasti ka flopi callist, siin jookseb minu m6istus t2iesti kokku.

  19. #159

    Re: 6max nurgake

    As played - ??? ülemängimine meets donkaments? Aga noh, kuldselt hitime, donkass-i image olemas ka insta. Turnis oleksin millegipärast fold-nuppu otsinud Riveril jah pigem lead out, sest tihtipeale siit vastane valuet enam ei otsiks.

  20. #160
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: 6max nurgake

    ma tahaks ka minraise mõttekäiku kuulda. positsioonis minraisemisest saan aru aga OOP ???

    törni ma enam ei foldiks peale sellist flopi mängimist. riveril leadiks 90% sest sellise actioni peale checkitakse K7 riveril järgi tavaliselt (vähemalt ma teeks nii).

Lehekülg 8, kokku 67 EsimeneEsimene ... 6789101858 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES