Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 51, kokku 67 EsimeneEsimene ... 41495051525361 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 001 kuni 1 020, kokku 1321

Teema: 6max nurgake

  1. #1001
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas 2ssapaar Vaata postitust
    foldimine on 0 ev
    Ta mõtles 3betile foldimist.
    Mina täiesti lambika 12 tableva venna vastu kelle kohta samplet pole ei julge UTG vs BTN 3bet ära stackida. Foldin, kui vastane tundub decent ja statse pole (stacksize ja laudade arvu järgi kasvõi). Igasugustes steal/sqz olukordades on obv enamus regide vastu standard stackoff.

  2. #1002
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: 6max nurgake

    Superhead vastused, aga eks ta üks situatsioonline olukord ole vist ikka kõige rohkem ja tuleb adjustida vastasega ning otsus kuidagimoodi ära teha. eniveis, järgmine küsimus oleks ka suurele ringile.

    Hero = Button (oleme võrdlemisi fit or fold, iseasi kas villan aru saab sellest)
    Villain = SB (VPIP: 27, PreRaise: 8, 30 käe peale, korra slowplays OOP flopatud nutsi kui checkis flopi ja turni)

    Meil on käes AKo ja teeme 4x raise blindide vastu, SB flatcallib seal, BB foldib.
    Pot 9bb
    Flop: 2 5 T o
    Villain donkbetib 3bb

    Kas raiseme, callime või foldime ja miks?

  3. #1003
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: 6max nurgake

    Raise seal küll hea ei tundu ilma riidideta. Callin, kuna mul on ülekaardid + backdoor draw-d ja mingi % ajast ta checkib turni ning ma saan stabida. Enamasti tehakse selline donkbet mingi tõmbega/madala paariga/täis õhuga ja sellise range jaoks läheb board enamus ajast koledaks.

    Pmst sul on ~24% equitit flopil, mis tähendab, et see on ilma igasugu jututa call, kuna pot oddsid on 20%
    Viimati muudetud virukunn poolt : 29.07.11 at 02:06

  4. #1004
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: 6max nurgake

    Ma raisen seal peaaegu alati.

  5. #1005

    Re: 6max nurgake

    Viimases spotis on raise suht hea mõte. FE on olemas ja ka pot equity.
    See AK UTG vs BU on minu jaoks stackoff tundmatu vastu. Foldimiseks on seal readi vaja.

  6. #1006
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Ta mõtles 3betile foldimist.
    jeah, ma mõtlesin ka. Lihtsalt mainisin seda, sest foldimine on igas olukorras 0 ev, paljud saavad valesti aru sellest.

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Hero = Button (oleme võrdlemisi fit or fold, iseasi kas villan aru saab sellest)
    Villain = SB (VPIP: 27, PreRaise: 8, 30 käe peale, korra slowplays OOP flopatud nutsi kui checkis flopi ja turni)

    Meil on käes AKo ja teeme 4x raise blindide vastu, SB flatcallib seal, BB foldib.
    Pot 9bb
    Flop: 2 5 T o
    Villain donkbetib 3bb

    Kas raiseme, callime või foldime ja miks?
    mulle meeldib raise kuna sellel boardil tal enamasti air või väike paar. Call on ka variant, aga selle halvad küljed on, et ta võib turni ka bluffida õhuga või paari hittida. Kui ta callib flopil, siis tulistan J, Q, K ja A turni.

  7. #1007
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: 6max nurgake

    Vastase statid on 21/19/2, sample 270. Reade pole. Mida teeb hero kas c/c või c/r. Miks ja millest oleneb?

    $0.50 NL (6 max) - Holdem - 6 players

    Hero (BB): $58.30
    UTG: $121.90
    MP: $30.50
    CO: $53.03
    BTN: $73.80
    SB: $60.60

    SB posts SB $0.25, Hero posts BB $0.50

    Pre Flop: ($0.75) Hero has J Q

    fold, fold, fold, BTN raises to $1.75, fold, Hero calls $1.25

    Flop: ($3.75, 2 players) 5 T K
    Hero checks, BTN bets $2.60, Hero?

  8. #1008

    Re: 6max nurgake

    Kuidas sa oma sette mängid siin? Mängiks samamoodi oesd.

  9. #1009
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: 6max nurgake

    Probleem hea käelugeja vastu on see, et ma c/r seda boardi for value ainult setiga ja sellepärast ma c/callisin hoopis. C/r on keskmise low-stakes mängija vastu vast parim kuna seal ei võidelda vastu palju.
    Järelikult tuleb head käelugejad ära tunda ja top paariga c/r tegema. Ei oleks halb kui KTs oleks mu preflop calling ranges.

  10. #1010

    Re: 6max nurgake

    Bvb? Probleem on selles, et sul pole sette rangeski, KT vast on, aga top paari ilma dünaamikata cr-ida on suht halb. Readideta pre 3b või foldiks, aga nüüd c/c vast.

  11. #1011
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas gtfo Vaata postitust
    Bvb? Probleem on selles, et sul pole sette rangeski, KT vast on, aga top paari ilma dünaamikata cr-ida on suht halb. Readideta pre 3b või foldiks, aga nüüd c/c vast.
    bvb? button vs bb ju. pre flat on fine imo, QJ on way ahead tema rangest.
    55 on ikka mu ranges. Top paari ilma dünaamikata c/r ei saa muidugi. Kuid sellel flopil pole palju vaja dünaamikat kuna hea vastane mõtleb nii: "villain c/r-b for value ainult 55 ja 2 combot KTs. Top paari keegi ilma dünaamikata ei c/r. Seega on villaini bluffing range arvatavasti märkimisväärselt ülekaalus ja ma pean tihti vastu mängima".

    Kuid nl50-s on see vist ülemõtlemine.

  12. #1012

    Re: 6max nurgake

    1,018,820,880 games 1.375 secs 740,960,640 games/sec

    Board:
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 49.584% 47.96% 01.62% 488640535 16535415.50 { QcJd }
    Hand 1: 50.416% 48.79% 01.62% 497109514 16535415.50 { 22+, A2s+, K2s+, Q2s+, J5s+, Jc4c, T6s+, 96s+, 86s+, 76s, 65s, A2o+, K5o+, Q7o+, J7o+, T8o+, 98o }
    Kindel, et way ahead, see on vs 50% range? Point on selles, et ilma initsiatiivita pole võimalik selliseid QJ, 55 tüüpi käsi BTN avangu vastu kasumlikult mängida - liiga tihti peab flopi c/f või teisele barrelile alla andma. Pealegi, kui sa sama rangega SB-l flatid ja BB-l on vähegi kompetentne mängija tuleb sealt väga tihti squeeze(vb mitte microstakseis). Kui sa mind ei usalda, siis vaata HEMi filtreid kuidas sul lood on sellises spotis, pakun, et sa vaikselt lekid raha. Seepärast soovitakski otsustada, mida sa 3b ja mida sa foldid, mängijad adjustivad muidu väga halvasti pidevale 3bettimisele.
    Viimati muudetud gtfo poolt : 01.09.11 at 11:12

  13. #1013
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: 6max nurgake

    ok, see pole way ahead sellega panin mööda. Kuid siiski enda arvamust ei muuda. Võibolla antud vastase vastu on see close, aga 24/21 tüüpide vastu saab seda kindlasti mängida (arvestades et sul on piisavalt suur skill advantage). BB-l pead väheb raha riskima ja oddsid paremad, seega vajame vähem equityt. Kui me lõppkokkuvõttes kaotame selles kohas keskmiselt -0.8bb/hand, siis on see parem kui foldimine (-1bb/hand). Vaatasin filtreid ka, QJo plussis kui ma callin BB-lt steali vastu, aga ainult 69 sample.

  14. #1014

    Re: 6max nurgake

    Selles on sul õigus, et call on parem kui fold, eriti kui sa ei (mass)multitable ja võtad poti postflop tihti maha. Aga default peaks olema siiski 3b (150bb/100 kindlasti) ja alles kui oled liiga palju BTN ahistanud, siis valida väiksema EV valiku. 3bet>>>>call>fold

  15. #1015
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: 6max nurgake

    QJo üldjuhul väga halb käsi 3-betiks kuna foldid välja kõik käed mida domineerid ja saad calli KQ, AJ, AQ tüüpi kätelt. Pigem mõtle sellele: QJo sa saad kasumlikult mängida callides, aga näiteks Q7s ei saa. Vali QJo asemel Q7s oma bluffing rangesse ja sa saad kokkuvõttes rohkem käsi mängida kasumlikult. Boonuseks VPIP tõuseb ja sa saad rohkem actionit. Point on see, et kui sa mõlemat 3-betid alati, siis arvatavasti 3-betid liiga tihti.

    Mina näiteks ei 3-beti üldse palju blindidelt (võrreldes paljude regidega). SB ~6% ja BB~7%. See lihtsalt mu mänguplaan. Usun, et see kasumlikum mängustiil.

  16. #1016
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas 2ssapaar Vaata postitust
    QJo üldjuhul väga halb käsi 3-betiks kuna foldid välja kõik käed mida domineerid ja saad calli KQ, AJ, AQ tüüpi kätelt. Pigem mõtle sellele: QJo sa saad kasumlikult mängida callides, aga näiteks Q7s ei saa. Vali QJo asemel Q7s oma bluffing rangesse ja sa saad kokkuvõttes rohkem käsi mängida kasumlikult. Boonuseks VPIP tõuseb ja sa saad rohkem actionit. Point on see, et kui sa mõlemat 3-betid alati, siis arvatavasti 3-betid liiga tihti.

    Mina näiteks ei 3-beti üldse palju blindidelt (võrreldes paljude regidega). SB ~6% ja BB~7%. See lihtsalt mu mänguplaan. Usun, et see kasumlikum mängustiil.
    QJo ei ole VÄGA halb käsi 3bettimiseks, kuna tal on olemas blockerid ikkagi. Olenevalt vastasest tuleb otsustada, kas 3bettida polariseeritult või mitte - üldiselt callitakse kõigele vaatamata üsna lightilt BTNil - Q9s, JTs jm crap.

  17. #1017

    Re: 6max nurgake

    ma olen mõned päevad 6maxi prrovinud ja liberaalsemalt 3betiima hakanud seega huvitab see teema nüüd mind ka lõpuks. ka mulle tundub loogiline et kui villanil fold to 3bet 60+ siis QJ pure bluffina hea blokker value, parem kui Qx, ma ei usu et ma QJo kompetentse mängija vastu OOP kasumlikult mängiks... ise 3betin seal, va juhul kui ta liiga palju 3bete callib. kui see vale on siis palun argumenteerida :D

  18. #1018
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 133

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
    ma olen mõned päevad 6maxi prrovinud ja liberaalsemalt 3betiima hakanud seega huvitab see teema nüüd mind ka lõpuks. ka mulle tundub loogiline et kui villanil fold to 3bet 60+ siis QJ pure bluffina hea blokker value, parem kui Qx, ma ei usu et ma QJo kompetentse mängija vastu OOP kasumlikult mängiks... ise 3betin seal, va juhul kui ta liiga palju 3bete callib. kui see vale on siis palun argumenteerida :D
    QJ-d ma never ei 3betiks LP vs Blinds mängus as bluffina vaid ikka value peale. Erandiks oleks siis kui ma olen SB, LP-lt tuleb avang mängijalt, kes foldib palju ning BB-l on mängija, kes squeezeb palju siis ainult sel juhul ma keeraks oma QJ semibluffiks.

    QJ keeraks bluffiks ka EP ja early MP mängija vastu, kellel range on liiga tugev, et QJ-ga callida aga kuna ta on OOP siis jällegi saame väga palju asju välja foldida.

  19. #1019
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: 6max nurgake

    Kas 6-maxis limp on leak?

  20. #1020
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: 6max nurgake

    e:openlimp jah
    Viimati muudetud oohoh poolt : 13.09.11 at 17:39

Lehekülg 51, kokku 67 EsimeneEsimene ... 41495051525361 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES