Heh, olen minagi selle foorumi mõttes "ebatavaline mängija", sest pokkerimäng, mida ma kohe kuidagi mängida ei oska ja mis mulle ka muidu ei istu, on ... Texas Holdem NL fullring. Minu arvates võrdlemisi igav, liiga palju sõltub volüümist ja kõikvõimalikest "trackeritest" ning liiga vähe on loovust (10-20 lauda korraga muudab mängu mehaaniliseks). Üsna kindlasti mängib seda ka kõige rohkem pokkerimängijaid ja selles vallas on vist ka kõige rohkem regulare. Aga müts maha nende ees, kes seda mängu regulaarselt biidivad ja ma olen kindel, et algajatele sobib ta õppimiseks kindlasti paremini kui shorthand või HU. Tjah, teine mäng muidugi, mida ma absoluutselt ei jaga, ongi HU Texas NL :)

Seega - olen oma 5-6 onlines mängitud aasta jooksul mänginud 90% vaid shorthandi. Lemmikud Limit Texas ja PLO. Mängin mõlemat väga looselt ja üle keskmise agressiivselt (statte ei tea, kuna ei kasuta mingit softi) ning mitte rohkem kui viies lauas korraga. Ma ei tahaks öelda, et olen "võitev mängija", kuna ma ei ole "pro" ja mängin kuus cashi vast kuskil 3000-7000 kätt; aga kindlasti kasumis. Texas NL shordiga saan ka hakkama, kuigi eriliste lemmikute hulka see mäng ei kuulu. Ja shorthand-turniirid meeldivad ka rohkem!