Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 67 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 1321

Teema: 6max nurgake

  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 6max nurgake

    Oh! Jube lahe, enne tundus, et keegi 6maxi ei mängigi ja ainult full ringi nitid, paar turna mängijat ja mõni üksik huitav 6maxi hing (lenc, ok2aa ..) käib siin foorumis. Aga näed eksisin rängalt! :)

    Ja miks 6maxi mängijad ei postita käsi?? Kõik nii selge? Kui arvasite, et head nõu saate vähe, kuna 6maxi mängijaid siin foorumis vähe, siis eksisite (ka mina:P) ning nüüd on viimane aeg ots lahti teha!

  2. #22

    Re: 6max nurgake

    Teen otsa lahti võiduga :D
    minu hommikune üks esimestest kätest siis :D

    ** Hand # 2286501150 starting - 2008-11-27 14:32:39
    ** Peanut Butter 2 [Hold 'em] (0.05|0.10 NL - Cash Game) Real Money

    mjolkpaket sitting in seat 1 with €12.28
    kollane sitting in seat 2 with €18.94
    dica33 sitting in seat 3 with €7.56[Dealer]
    zgivan sitting in seat 4 with €4.62
    qqll sitting in seat 5 with €2.00
    2008silentiu sitting in seat 6 with €9.55
    zgivan posted the small blind - €0.05
    qqll posted the big blind - €0.10

    ** Dealing cards to kollane: J , J
    2008silentiu folded
    mjolkpaket folded
    kollane raised to €0.40
    dica33 called - €0.40
    zgivan folded
    qqll called - €0.40

    ** Dealing the flop: J , 6 , 5
    qqll checked
    kollane bet - €1.25
    dica33 called - €1.25
    qqll folded

    ** Dealing the turn: 6s
    kollane checked
    dica33 went all-in - €5.91
    kollane called - €5.91

    ** Dealing the river: Q
    dica33 shows: 3 , 2
    kollane shows: J , J
    kollane wins €14.80 from the main pot

  3. #23

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    See teebki selle mängu minu jaoks huvitavaks, sessi alustades iga kord uuesti lahingusse minna ja oma vastased üle mängida iga infokildu nende vastu ära kasutades, see teeb mängu minu jaoks nauditavaks (raha ka :) )
    Täpselt! Just sellepärast meeldib mulle ka 6-max rohkem. See on ikka tõsine sõda mõnikord, 72o shove pärast teise venna 3-beti (sest ma tean, et ta üritab bullida lihtsalt ja ta paneb oma rääbise mucki 8)) jms...oehhh...mõnus lihtsalt. Variatsoon on muidugi selle asja miinuspool, aga tuleb lihtsalt lähtuda põhitõest, et võtta rushist maximumi ja downswingi ajal võimalikult vähe kaotada.

    Mul on u 25/22/3.8 kandis olnud see.

    edit: ja showdowni läheb tõesti väga vähe. Tavaliselt lõpetab asja second barrel.

  4. #24
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 6max nurgake

    Meil on praegu administratsiooniga vaidlus, et kas teeme 6maxile eraldi jaotuste analüüsi foorumi või mitte. Mingit kindlat otsust pole hetkel vastu võetud aga kindlasti aitaks sellise alafoorumi arengule kaasa 6maxi mängijate poolne probleemsete käte postitamise aktiivsus, sest hetkel käsi on kole vähe ning raske on öelda, kas uue alafoorumi tegemine tasub ära või mitte.

  5. #25
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: 6max nurgake

    Minagi - kes ma olen FR-i mees harrastan aegajalt 6maxi. Aga kõige madalamal limiidil muidugi

  6. #26

    Re: 6max nurgake

    Muide...üritasin Toweris vaikselt grindima hakata väikese summaga seda 5-maxi...ja vahe 6-maxiga on ikka päris suur...või millegipärast mulle lihtsalt ei istunud seal. Tõmbas väga tilti ära ja lõpuks bustosse. Nüüd plaanin uuesti üritada, toon oma põhisaidilt (Cake) veidi mammonat üle ja let the war begin.

  7. #27
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: 6max nurgake

    Ranka ei tohi järgnevat teksti lugeda!


    Kõik kellel järgnevatel sessidel tekib mingi raske spot, siis postitage jaotuste analüüsi alla see käsi. Kindlasti saate tagasisidet. See on meie endi huvides!

  8. #28
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    See on ikka tõsine sõda mõnikord, 72o shove pärast teise venna 3-beti (sest ma tean, et ta üritab bullida lihtsalt ja ta paneb oma rääbise mucki 8))
    Saan aru, et sa tõstad siis vahel ka 72o ? Mixin it up jah :)

    Lenc sul non showdown heateri ajal ka üles liigub ? Ise täna 3,6 k kätt ja non showdown nullis.

    Vaatasin statte ise pakun et flop fold vs cbet 42 ei ole normaalne, peaks sinna 55 kanti vast jääma... liiga palju floati?

  9. #29
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Saan aru, et sa tõstad siis vahel ka 72o ? Mixin it up jah :)

    Lenc sul non showdown heateri ajal ka üles liigub ? Ise täna 3,6 k kätt ja non showdown nullis.

    Vaatasin statte ise pakun et flop fold vs cbet 42 ei ole normaalne, peaks sinna 55 kanti vast jääma... liiga palju floati?
    Mul showdown potid põhimõtteliselt break-even ja elatun ainult NSD pottidest. See stat jäi miskipärast 2-e silma vahele. Mul endal on ~50, arvan et 55 kandis on normaalne, jah.

  10. #30
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    389

    Re: 6max nurgake

    LenC mis suhtega sa range vs pos. mängid? Ja kas oleks optimaalne muuta range hilisematel positsioonidel sõltuvaks sellest kas ees raise, limbid või foldid.

  11. #31
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: 6max nurgake

    Mina olen ka 6max mängija, hetkel NL50 kuna ehitan uuesti rolli üles. Päris norm session ol just, 1452 handi ning +$480.

    http://www.kloonike.com/nl50sess1.jpg

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    jms...oehhh...mõnus lihtsalt. Variatsoon on muidugi selle asja miinuspool, aga tuleb lihtsalt lähtuda põhitõest, et võtta rushist maximumi ja downswingi ajal võimalikult vähe kaotada.
    ???

  12. #32
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas blizkaa
    LenC mis suhtega sa range vs pos. mängid? Ja kas oleks optimaalne muuta range hilisematel positsioonidel sõltuvaks sellest kas ees raise, limbid või foldid.
    Ei saa võibolla täpselt küsimusest aru, aga positsiooni VPIP-d on: 12/17/23/33. SB:22(3b:8 ) ja BB:16(3b:7). Pealtnäha võib tunduda veidi "leakine", aga mul on oma kindel käekiri kujunenud ja see töötab.

    Väga oluline on muuta oma otsuseid sõltuvalt varasemate positsioonide mängijate otsustest. Üldine reegel on see, et potti sisenemiseks peab olema tugevam käsi, kui potti avades, see kehtib enamasti CO-i ja BTN-i kohta, sest kui vastane tõstab UTG-lt, siis ta range on tunduvalt kitsam, kui meie range hilistel positsioonidel, seega tuleb reeglina foldida 8 5 BTN-l, kui UTG või MP on tõstnud.

    Kui enne on limbitud, siis reeglina olen ma iga aktsepteeritava käega(väga lai range) valmis raisema BTN-lt, sest positsiooni omades ma suudan nad postflop üsna kergelt üle mängida, kui nad peaks callima.

    Üldiselt kõik oleneb spetsiifilistest mängijatest, mõne vastu on "kindel play" olemas, teinekord tuleb regularide vastu just deceptioni nimel teha midagi vastupidist.

  13. #33
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: 6max nurgake

    ma üritan kunagi kindlasti 6 maxi uuetsi mängima hakata, meeldis palju rohkem , kui full ring, aga graafiuklt näha, kuidas läks, seal full tilti teemas. liiga sitt veel selle jaoks. Praegu meeldib raha, olgugi et väike ja üritan fr´i korralikult selgeks saada. Kunagi, siis tulen lenc, sind tüütama kindlasti, aga see kauge tulevik

  14. #34
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    ma üritan kunagi kindlasti 6 maxi uuetsi mängima hakata, meeldis palju rohkem , kui full ring, aga graafiuklt näha, kuidas läks, seal full tilti teemas. liiga **** veel selle jaoks. Praegu meeldib raha, olgugi et väike ja üritan fr´i korralikult selgeks saada. Kunagi, siis tulen lenc, sind tüütama kindlasti, aga see kauge tulevik
    Jään ootama! :D

  15. #35
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: 6max nurgake

    6max variatsioon tuleb sellest, et vähem kaarte on laiali jagatud ja rohkem kaarta on, mis võib tulla eksole?

  16. #36
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: 6max nurgake

    tundub loogiline jah...

    ja lenci tüütaks isegi kunagi kunagi hiljem... ;D

  17. #37
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    6max variatsioon tuleb sellest, et vähem kaarte on laiali jagatud ja rohkem kaarta on, mis võib tulla eksole?
    Ma ei olegi selle peale mitte kunagi mõelnud.... Aga minu arvates on su teooria vale! Mis vahet on, kui palju on kaarte pakis alles või mitte? Näiteks, sul on AK ja lähed all-in, vastane teeb kiire calli 22-ega. Standartne coin flip - 48:52, 22 kasuks.

    Kui nüüd on full-ring ning siis võib juhtuda ju nii, et kõik ässad ja kunnid või enamus ässasid ja kunne on jagatud teistele ära. Ehk AK-l on enamus outse kadunud. Teinekord jälle vastupidi! See ei loe mitte midagi, sest tõenäosus, et sa hitid oma ässa või kunni jääb IGAS LAUAS TÄPSELT SAMAKS!

    Minu teooria: 6maxi variatsioon on sellepärast suurem, et blindid tiirutavad kiiremini ning tuleb mängida nõrgemaid kaarte! Full ringis aga oled enamus ajast OOP ja pead mängima tugevamaid kaarte, tugevamad kaartid aga võidavad tunduvalt suurema tõenäosusega. Kui sul on kaarti võidutõenäosus 80%, siis long runnis see paika ka peab. Kui sa enamus ajast võidad (80%) ja natukese ajast kaotad (20%), siis ei saa variatsiooni olla - vahest tekib äärmuslikke variatsioone ehk downswinge aga mitte eriti tihti. 6maxis on su kaardid nõrgemad ning tihti pead minema SD-le nõrgema kaardiga. Kui su võidu % on näiteks 60%, siis on ju loogiline, et üle poolte korra võidad long runnis ja nats alla poole kaotad ehk päris TIHTI kaotad võrreldes full ringiga ehk tekib suurem variatsioon. Kui sa aga neid olukordi vastu ei võta, siis blindid ja vastased söövad su elusalt ära.

    Cliffnotes: Variatsioon ei teki sellest, mitu kaarti pakis alles on vaid variatsioon tekib sellest, kui tugevaid kaarte sa mängid!

    NB: Selle teooria ise leiutasin, pole kunagi nii süvenenud -- lükake ümber või kinnitage!

  18. #38

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    6max variatsioon tuleb sellest, et vähem kaarte on laiali jagatud ja rohkem kaarta on, mis võib tulla eksole?
    See teooria on kindlalt vale, nõustun rankaga

  19. #39

    Re: 6max nurgake

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    6max variatsioon tuleb sellest, et vähem kaarte on laiali jagatud ja rohkem kaarta on, mis võib tulla eksole?
    ranka pani täpselt minu mõtted kirja. kinnitan.
    kaardid, mis on laiali jagatud ja mis on pakis on SINU jaoks alati sama tähendusega, sest SA ei tea, mis on pakis ja mis teiste käes. oute loed ikka sama moodi ju.
    ja 6maxi variatsioon on suurem, kuna nn "sunnitud actionit" on rohkem. saad vähem valida käsi, millega mängid.


  20. #40
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: 6max nurgake

    Ma ei ütleks, et 6max variatsioon suurem on, pigem väiksem, sest oled rohkem positsioonis ning saad paremini valuet extractida. Variatsioon on suur neil, kes mängivad nõrkade kätega suuri potte (handid, mille EV on väga väga väike, kuid siiski positiivne).

Lehekülg 2, kokku 67 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES