Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 36, kokku 36
  1. #21
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Polyphasic Sleep

    Mina läheksin arsti juurde, Kris, või lõpetaks seente pugimise.

  2. #22
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Polyphasic Sleep

    Siis kui reaalsus ja dreaming sulab kokku siis on ikka suht puutsis. Ja kui see veel süveneb siis oled suht maha kantud ...

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Polyphasic Sleep

    Kellele sa seda nüüd ütlesid

  4. #24

    Re: Polyphasic Sleep

    Antonio Esfandiari teeb midagi sarnast.
    Ta küll ei maga 6x 15min päevas (tundub raske 6x päevas magamiseks aega leida, kuna uinumine ise on juba protsess omaette ju), aga ta magab 2x 3h päevas, mille peale minagi olen mõelnud, et peaks katsetama, tundub minu elustiiliga sobivat.

  5. #25
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Polyphasic Sleep

    üks päris hea süsteem:
    maga siis kui uni tuleb ja ärka siis kui ärkad.

  6. #26
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Polyphasic Sleep

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    üks päris hea süsteem:
    maga siis kui uni tuleb ja ärka siis kui ärkad.
    suht kasutan seda... aga siiski see rutiinseks muutunud ja tahaks midagi uut ja vägevat OOOO

  7. #27
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Polyphasic Sleep

    See pole kuidagi vägev, loe tehtud katsete kohta, inimesed ei pea eriti kaua vastu. Inimese aju töö muutub kohutavalt aeglaseks ja vearohkeks (näide elementaarse matemaatika näol). Selline veiderdamine ei tasu kuidagi ära, koormab organismi ja nt trenni tegeval inimesel on täiesti mõttetu millelegi sellisele loota.

  8. #28

    Re: Polyphasic Sleep

    Mulle on see une teema endale juba suht räigelt kopa ette visanud, sest ma vajan peaaegu iga ööpäev 12h und ja üliraske on vähesemaga leppida. Kui magan 8-9h, siis pean vähemalt peale kooli või millalgi uinaku tegema ning kui on vabad päevad, siis lasen vabalt 11-13h järjest.

    Oleks ülirahul, kui saaksin seda lühendada 4-5 tunnini.

    Kunagi olen isegi proovinud sellist värki ( üks special arst soovitas), et kui oled räigelt väsinud, siis heidad põrandale, võtad tooli ning paned jalad kõverdatult tooli peale ning hingad kõhu kaudu(oli vist nii, päris täpselt ei mäleta ka enam). Harjutasin seda muidugi suht vähe ning mingit erilist toimet ei märgand. Aga see pole vist päris see, mis siin teemas räägiti.

    Igastahes lets discuss...seems interesting


  9. #29

    Re: Polyphasic Sleep

    A ja tahtsin sellise loo ka rääkida, et mul üks sõber rääkis, et tal üks sugulane, kellel oma firma, magab ka ülimalt vähe. Olenevalt maga mineku ajast ärkab igal hommikul 6st üles, läheb trenni ja hakkab toimetama. Mõtlesin algul, et wtf...tõsiselt hea oleks kui suudaks ise ka nii.

    Hetkel loen D.Trumpi raamatut ning seal mees räägib ka, et magab päevas ainult 4h, sest ta lihtsalt nii räigelt armastab oma tööd ning ei jõua magama minnes ära oodata, millal saaks juba ärgata ning uuesti tegutsema hakata.

  10. #30
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Polyphasic Sleep

    Alati on erandeid, see aga ei tähenda, et kõik seda suudavad. Igaühel oma valdkond, milles on teistest mingil määral üle.

  11. #31

    Re: Polyphasic Sleep

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    A ja tahtsin sellise loo ka rääkida, et mul üks sõber rääkis, et tal üks sugulane, kellel oma firma, magab ka ülimalt vähe. Olenevalt maga mineku ajast ärkab igal hommikul 6st üles, läheb trenni ja hakkab toimetama. Mõtlesin algul, et wtf...tõsiselt hea oleks kui suudaks ise ka nii.

    Hetkel loen D.Trumpi raamatut ning seal mees räägib ka, et magab päevas ainult 4h, sest ta lihtsalt nii räigelt armastab oma tööd ning ei jõua magama minnes ära oodata, millal saaks juba ärgata ning uuesti tegutsema hakata.
    Vot seda hommikust ärkamist küll ei suuda vist kunagi endale sisse juurutada.
    Aga kui mul on mingid reaalsed sessid kindla vastasega pooleli või väga suur pokkerimotivatsioon tuleb keskmiselt 1-1,5h/10h kohta und ööpäevas ja nii suudan ikka päris pikalt (nädal-kaks), siis ei aja mind miski magama,
    Lõpuks läheb unetusest süda pahaks ja ei saa juba seetõttu magama jääda kui püüan välja end magada, sest magama minnes hakkab nii pask ja seepärast peab alati ööpäevi juurde tegema kuni lõpuks saan aru, et aitab ainult alkohol ja siis joon end purju, kaotan bankrolli ja saan magada.
    ah?

  12. #32
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849
    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    A ja tahtsin sellise loo ka rääkida, et mul üks sõber rääkis, et tal üks sugulane, kellel oma firma, magab ka ülimalt vähe. Olenevalt maga mineku ajast ärkab igal hommikul 6st üles, läheb trenni ja hakkab toimetama. Mõtlesin algul, et wtf...tõsiselt hea oleks kui suudaks ise ka nii.

    Hetkel loen D.Trumpi raamatut ning seal mees räägib ka, et magab päevas ainult 4h, sest ta lihtsalt nii räigelt armastab oma tööd ning ei jõua magama minnes ära oodata, millal saaks juba ärgata ning uuesti tegutsema hakata.

    mõned prod(hitlerid või

  13. #33
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577
    Ma ei tea, mis see polyphasic sleep on aga selline asi on olemas, mis aitab sinu ajul teatud sagedusele ennast häälestada. Ise pole antud preseti proovinud, sest ei taha oma und tuksi keerata. Asi ise on siin: http://www.bwgen.com/presets/desc692.htm
    Võid ka vikipeediast enne uurida mis on binaural beatid, sest see võib nii mõnelegi liiga suure ulmena tunduda. Ja enne kui kasutad loe manuaal ja hoiatused ka ikka läbi!

  14. #34
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138
    Nägin Summer Glaud unes. Nähtavasti on mu seksuaalsuses veel avastamata alasid.

  15. #35
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Polyphasic Sleep

    Chiren80 kirjutas kuskil, et proovis seda magamist ja läks seetõttu elust miski 6-12 kuud raisku, ei tulnud midagi välja.

    Ise ei pea igatahes vajalikuks unega mängida, magan iga päev 10h ja jääb veel kõvasti aega foorumites aja raiskamiseks jms.

  16. #36
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Polyphasic Sleep

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Chiren80 kirjutas kuskil, et proovis seda magamist ja läks seetõttu elust miski 6-12 kuud raisku, ei tulnud midagi välja.

    Ise ei pea igatahes vajalikuks unega mängida, magan iga päev 10h ja jääb veel kõvasti aega foorumites aja raiskamiseks jms.
    Mul sama lugu enamvähem. Kui keegi üles ei ärata magan ~12 tundi ja aega jääb ka kõigi muude asjade tegemiseks.

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES